Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My tu dwie takie sierotki siedzimy przed kompami a reszta" Rumunek" korzysta z pięknej pogody 🙂 wyszłabym ale sama to daleko się nie doczłapie, musiałbym mieć podpórkę 😉 taki balkonik dla starszych osób 😁 żart, najlepiej podpórka w postaci męża 😉 ale mam balkon otwarty a że sofa stoi tak przy balkonie to leżę sobie i mam świeże powietrze non stop 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My juz w domku jestem obrzarta na maxa trafilismy w koncu do tesciów. Na ogrodzie zjedlismy obiad, pies sie wybiegał nawet w jeziorze sie wykapał, a teraz spi jak zabity jakby w ogole psa w domu nie było 🙂 W drodze powrotnej zajechalismy do Mc Donalda i tam zażyczyłam sobie moje ulubione lody McFlurry z Lionem pychaaaaa 🙃
Mam jeszcze gore prasowania, ale odłoze to na jutro bo nie mam siły musze sie legnąć. Zajrze do was pózniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dziś dzień lenia, nic nie robię tylko tv. Złożylismy z mężem wózek i nie dość że wygląda średnio, nie doprał się i jakby zniszczony to nam się do auta nie mieści. Nie wiemy co teraz robić. Może kupimy własny wózek, jakiś nowszej generacji albo zmienimy auto, bo to jest po prostu małe. Duuuży problem 😞

Pszczólka wszystkiego naj z okazji rocznicy. Ale Alicja by Wam zrobiła prezent jakby dziś się urodziła 🙂 Nam w lipcu stuknie 3 latka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂
Byliśmy na spaceru ze znajomymi i naszymi psami. Nasze psy się nienawidzą, ale jakoś daliśmy radę. Spotkanie zakończyło się kebabami 😉

Moretta fajnie, że nie trzymali Was za długo w szpitalu...

Madziocha chyba łatwiej zmienic wózek niż auto 😉

Kłapoucha juz 3 Majóweczki się rozpakowały 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie byłam dziś nigdzie, a szkoda, taka ładna pogoda.
Auto i tak bedziemy musieli zmienić w niedługim czasie, bo jest małe. Nawet jak nam się zmieści wózek do bagażnika to nic więcej. Patrzyłam dziś na ten tako jumper x, bo ma małe rozmiary po złożeniu, któraś z Was go kupiła. Dużo komentarzy że gondola jest mała, zastanawiam się czy rzeczywiście nie wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziocha ja kupiłam tako jumper X. Gondola faktycznie nie jest jakoś specjalnie duża, ale spacerówka nie jest kubełkowa, tylko taka rozkładana zupełnie na płasko. Tak więc nawet 5 miesięczne dziecko można spokojnie położyć w spacerówce. My będziemy korzystać z gondoli w porze letniej, więc nie musi być duża, bo dziecko nie będzie ubrane jak eskimos. Moim zdaniem jest wystarczająco duża dla bobaska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...