Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak, ja chyba właśnie cierpię na syndrom białego fartucha 😁 wizyty u gina są dla mnie o tyle stresujące że jak już pisałam wcześniej, już miałam "przyjemność" leżenia na patologii zupełnie bez celu bo ani jednej tableteczki nie dostałam. A moja ginka uparta jest jak nie wiem co i ciągle mi to ciśnienie mierzy i stęka że do szpitala muszę się położyć i jakoś ciężko jej przetłumaczyć że już tak mam. No bo przecież jak nie ma białka w moczu to chyba się nic złego do cholery nie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze.. a ja Wam powiem, że tak jak olewam zabobony, tak samo znaki zodiaku 😜 heheh każdy jak mnie pyta jaki znak zodiaku będzie miało dzieciątko, to mówię że Byk, ale jakoś mi nie robi różnicy to wszystko tak naprawdę... 😜 mówi się, że skorpiony są najgorsze - mój Tata i mój Kuzyn są spod znaku skorpiona i fakt - złośliwe to to potrafi być czasami.. i wredne 😁 ale ogólnie to bardzo mili ludzie 😁 a jakoś pozostałe znaki dla mnie się niczym nie różnią.. może właśnie dlatego, że nie przywiązuję uwagi do tego... 🤢
Kasiu - a co do tego zwolnienia, to z kolei ja kiedyś czytałam, że jak kobieta idzie na zwolnienie (pierwsze) na dwa tygodnie przed rozwiązaniem, to jej się to wlicza w macierzyński.. ale jeżeli wcześniej już byłaś na L4 to chyba nie... mi lekarz teraz wystawiał zwolnienie do daty porodu i wyszło 40 dni, gdzie normalnie może na max 30. Ale wystawił na więcej i nigdzie mi z tym problemu nie robili i tak jak się pytałam, to takie coś jest praktykowane..
A z tymi dwoma tygodniami to podpytam mojego Grzesia - może będzie wiedział, bo on w tych kadrowych przepisach trochę siedzi z racji zawodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka - to dawaj do Gorzowa 🙂 ja mam już stertę prania, kolejne się suszy, a jeszcze kolejne w pralce właśnie się pierze 🙂 akurat zanim dojedziesz będzie sporo tego 🙂 Z takiego powera to trzeba korzystać 😁 hahaha
I może jakiś obiadek machniesz jeszcze dla nas?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - ja Ci jeszcze to potwierdzę 🙂 bo to co Ci napisałam to ja tak zrozumiałam przepisy i zaskoczyło mnie to co Twoja kadrowa Ci gadała, ale dam Ci jeszcze dokładnie znać, jak mi Grzesiek odpisze na maila. Bo już do niego wysłałam i zobaczymy co on powie na ten temat bo jest bieglejszy w interpretacji przepisów.. Ale spoko - dziś będziesz wiedziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zjadłam dwie miseczki rosołu i jestem pełna.. spać mi się chce, ale muszę najpierw iść do apteki odebrać ostatnie rzeczy potrzebne do szpitala i jeszcze zahaczyć muszę o pocztę, bo do 14 muszę wysłać paczkę. A potem do domku i chwila oddechu, bo potem znów na nogi i na KTG. A ja bym sobie pospała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂 wy juz po obiadkach a ja dopiero zaczynam i musze coś dobrego wymysleć na jutro bo odwiedzi mnie siostra młodsza z rodziną -chyba że tak jak ostatnio wpadnie jak po ogień i nie znajdzie dla mnie chwilki 😞 czytałam o naszej beatce-dzielna dziewczyna i Amelka również 🤪 pozdrawiam obie Panie serdecznie.Proszę Amelkę ucałować od Ciotki Magdy 😘. Ja do 16 tyg. myślałam że będzie dziewczynka to też miała mieć na imię właśnie Amelka Alicja{po mojej mamusi} ale cóż natura zrobiła nam psikusa i będzie chłopulek.U nas pogoda super ale Kuba jeszcze dwa dni musi leżeć tak mówiła mi wczorej doktor-więc spacer odpada,chyba że mężulek zabierze mnie chociaż na jakieś malusieńkie zakupki 🙃 ale czy on sam wpadnie na taki pomysł?? Łajsoka mój brzuch też jest taki podłużny -to podobno na chłopców 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...