Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu nawet nie wiesz jak wiele bym dała żeby tam być...
Ja już naprawde nie chcę marudzić, ale zaczynam miec doła... mama sie pyta co ja taka smutna a ja nie jestem smutna, mi sie beczec chce.... jestem juz zmęczona i podłamana i płakac mi sie chce za każdym razem jak musze wstac w nocy bo nigdy w zyciu nie znosiłam tak długo i tyle bólu co teraz... nie potrafię ruszyć nogą bo ból w pachwinach i w kości łonowej jest nie do zniesienia... albo ja mam niska granice bólu albo ze mną jest cos nie tak... nie potrafię okreslić jaki to ból zeby porównac z Wami czy u was tez jest tak źle... najgorsze że znosze to juz od 2 m-cy i jest coraz gorzej... :o(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojeju Radzia współczuje Ci tego bolu powaznie i zycze Ci juz wyjazdu na porodówke jesli ma Ci ulzyc 😉
Ja rozstepów nie zaobserwowałam u siebie chyba ze pojawiły sie gdzies gdzie nie moge ich zobaczy. Dzisiaj poprosze Tomka zeby mnie obejrzał pod brzuchem i z tyłu bo moze mam a nawet o tym nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia tylko żeby Ci nie zrobił psikusa... bo mój jest taki dowcipny że jak mu kazałam pooglądac dół brzucha to krzyknął "Jest!!!!" no to ja w panice do lustra a ten rechotał... oczywiście nic tam nie było, ale on wie że mam obsesje na tym punkcie od początku i postanowił się zabawić moim kosztem... dupek jeden... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Radzia ajednak nie 😞 szkoda, ale pewnie juz niedlugo! ja tez juz jestem zmeczona tym, ze wszystko mnie boli, rwie w dole brzucha, nogi puchna ☺️mam nadzieje, ze to juz niedlugo, bo jestem coraz bardziej nieporadna i zdana na czyjas pomoc 😠
ja mam rozstepy na biodrach, ktore pojawily sie w ciagu jednego dnia, ale moja bratowa smarowala sie cala ciaze i mila jak pupcia niemowlaka a wyszly jej jakies 2 tyg po porodzie niestety i to na calym brzuchu 🥴ja sie smaruje, ale nie licze na cud!
nie wiem jak wy, ale mnie caly czas ogarnia jakis dziwny lek, ze nie zdaze wszystkiego przygotowac przed porodem;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko ja mam już chyba wszystko zrobione... a to czego nie mam to nawet nie mam siły sie za to zabrać, ale to moge zrobić potem, w końcu dzieci czasem spią 😁
Gdybym mieszkała sama to pewnie dawno bym sobie zrobiła, ale mam tu mame która wiecznie mi mówi "masz czas" albo że jestem w gorącej wodzie kąpana i jakoś z tego jej gadania wszystkie przygotowania przestały mnie cieszyć... Nawet szafy nie mogę sobie przestawić tam gdzie chcę juz teraz bo "po porodzie będzie Ci łatwiej to zrobić"... jestem już drażliwa przy tej końcówce to ją olewam i już nie słucham i poprostu przestałam próbowac cokolwiek robić bo bym sie chyba musiała z nią pokłócić...
Az się wyżalę, bo wczoraj chciałam podgrzac mężowi ziemniaki to mi wyciągnęła inna patelnie bo "na tej będzie Ci lepiej"... tak się wkurzyłam że jej powiedziałam zeby sama mu te ziemniaki podgrzała bo ja pewnie zrobie to źle... Chyba mnie tak wkurza bo ja wczesniej chodziłam do pracy i mało czasu z nią spędząłam, a teraz prawie cały dzień i zaczynam widziec, jaka potrafi byc denerwująca, a swoją drogą, że ja tez juz jestem na granicy nerwów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia na pewno zapytam moja pania doktor bo ja chyba tez mam oczy i widzę a ona widzi mnie przez kilka minut i może sobie twierdzic że ja wymyslam lub panikuję a po za tym boję się tego łozyska i ja może wyglądac poród z tak nisko leżącym ???? czy zdążą ? bo to dziecko ma byc pierwsze bo innaczej grozi to nieszczęściem o którym staram się nie mysleć. Ach zawsze coś jest nie tak , jak tak to martwiłam się żeby się nie odkleiło , jak się nie odkleiło to teraz żeby nie parło pierwsze i tak w koło - już serdecznie mam dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda ja mam takie same odczucia co do mojego lekarza... wiadomo że jak do niego przychodze to jestem "świeża", umyta itd... ale o wszystkim mu mówię, niektórych rzeczy to jakby w ogóle nie słyszał... ma dobra opinię, ale ja osobiście z perspektywy czasu mam o nim niezbyt dobre zdanie... bo może i ja panikuje w niektórych sprawach, ale on tez nie robi nic, żeby mnie naprawde uspokoić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda nie denerwuj sie, na pewno wszystko bedzie dobrze, a z lekarzami tak juz jest, moja na przyklad robi wszystko na wyrost i chyba bardziej panikuje ode mnie 🙂 ale sie przyzwyczailam i stosuje sie do jej zalecen!
Radzia moja mama ma wziac urlop po porodzie i troche posiedziec z nami, ale ja obstawiam max tydzien, bo ja sie z nia dogaduje super, ale ona ma inny poglad na prowadzenie domu niz ja, u niej jest tak czysto,ze mozna operacje na podlodze zrobic 😜 i do tego zawsze ugotowane, wszystko wyprane i jeszcze na zycie towarzyskie maja czas 🤨 i moja mam jest zdziwiona, ze ja tak nie mam he he 🙃 ale niech pare dni posiedzi, nacieszy sie wnuczka, bo mieszka 30 km od nas!
jakie menu na dzisiejszy dzien???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj pospałam trochę...ale brzuch jak na "ciotkę" ciągle boli już mnie to wykańcza, taki dyskomfort 😞 u nas znów naleśniczki dziś. Już pisałam wcześniej ale mam w sobie jakiegoś, nerwa, zaraz wybuchnę jak syrena zacznę wyć i nawet nie wiem dokładnie z jakiego powodu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wózek przyjechał 🙃 jeszcze jadę zaraz po materacyk i wszystko gotowe na moją niunię 😁 już jakaś spokojniejsza jestem, chociaż strasznie się boję porodu.

Radzia czy gadałaś z tym kolesiem od wózka a temat ewentualnej gwarancji? Jak się coś stanie (odpukać) to jak się to załatwia? Nie wiem czy do niego dzwonić czy może wiesz coś a ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia no to super, czyli jeszcze lepiej, bo u mnie parasolki nie było :o) No to nam się tafiła okazja :o) A kolorek jak? Fajny? Ja też dostałam taki rachunek z ich pieczątka ręcznie wypisany...
Pszczółko glaskam Cię po bolącej główce...
Ja trochę porobiłam porządki w szafie, bo miałam pełno półek zawalonych niepotrzebnie, na każdej jakas pierdoła... Zrobiłam sobie miejsce na późniejsze układanie rzeczy tak, żeby wszystko mieć pod ręką :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też kliknęłam już w stópki 😁
idę zaraz coś pomieszać w garach, bo tylko siedzę na razie... dziękuję Radzia za pogłaskanie mnie po główce - przyznam że już boli mniej 😁
Ja się właśnie przed chwilą zorientowałam że dziś jest piątek!! Czy ktoś mi może powiedzieć kto mi ukradł jeden dzień?? Ja byłam święcie przekonana że dziś jest czwartek!! Jakieś chochliki chyba się mnie trzymają, bo to nie pierwszy raz, a znowu zdarzyło się pod koniec tygodnia 😜
Kradziejstwo jakieś, noo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...