Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mam już materac 😁 muszę torbę spakować 🤪

muszę torbę spakować, czyli co biorę: ręczniki, szlafrok, koszule, skarpety, majty jednorazowe, podkłady, kosmetyki, talerzyk i sztućce, tantum rosa... (dla dzidzi coś na wyjście tylko trzeba, ae to chyba przygotuję i jak mnie będą odbierać to wezmą) i co macie jeszcze coś?

Wiem, wiem pomyślicie że ja jakaś dziwna że dopiero teraz no ale cóż, co wizyta to słyszę że jeszcze czas bo wszystko pozamykane...

wiecie co chyba coś z tym moim posiewem nie tak, bo wyników wczoraj nie było, bo "coś sieją" i dopiero w poniedziałek mam zapytać, nie wiem ile się na ten wynik czeka i tak sobie wymyśliłam że skoro w pierwszej wersji miał być na wczoraj a teraz poniedziałek to chyba coś nie tak 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wy tu dzisiaj o morzu piszecie ja mam blisko nad morze zaledwie godzinke autem, a w tym roku jeszcze ani razu nie byłam. Ale myslimy juz z mała pojechac w te wakcje na urlop chociaz na kilka dni 🙂 Pszczoła w Miedzywodziu jest super pierwsze wspolne wczasy z Tomkiem spedzilismy w Miedzywodziu to były super wakacje pamietam je jakby to było w zeszłym roku, a tu juz 8 lat minęło od tamtego czasu.
Do Szczecina przyjechało wesołe miasteczko i cyrk to wesołe przyjezdza co roku i tak sobie dzisiaj myslałam jak przejezdzalismy obok, ze za rok to juz Oliwie zabierzemy na karuzele 🙂
Ogladałam własnie w "Faktach" ze w Szczecinie 2,5 letnie dziecko wypiło kreta w sklepie i ma wszystko poparzone lezy w szpitalu i niewiedomo czy w ogole bedzie mogł mowic masakra. Ciekawa jestem gdzie wtedy byli rodzice 😠
I jeszcze jedna smutna sprawa to z 2 tydodnie temu niedaleko Szczecina w Cieszynie znalezli zwłoki 18 miesiecznego chłopca w jeziorze i nie było to utoniecie tylko zmarł na skutek pobicia i został wrzucony do wody. A najsmutniejsze jest to ze do dzisiaj nie znalezli rodziny tego malucha i nikt nie zgłosił zaginiecia. W przyszłym tygodniu bedą go chowac jako nieznanego chlopca bez nazwiska i imienia. Jejku jak tak mozna jak słucham takich rzeczy to az sie wierzyc nie chce, jak mozna tak skatowac dziecko i nawet nikt obcy nie zgłosił ze np. u sąsiadów nie ma ich dziecka. Ale sie wkurzyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia jak czytalam o tym dziecku to mnie szlag trafial 😞 jak mozna cos takiego zrobic?!?!
a pokazali jego zdjecie(tzn .rekonstrukcje zdjecia i byl naprawde sliczny i zadbany, gdzie sa sasiedzi, rodzina?!??!?!? nikt nic nie widzial?????! przeciez rodzicow powinni powiesic od razu....
Blanka jest dzisiaj bardzo ruchliwa, skacze po pecherzu na maksa, bylam juz milion razy w toalecie i chyba pieluche sobie zapodam, bo juz sciezke wydeptalam 😜 mam czasami wrazenie jakby mi miala tamtedy... wypasc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to mnie zaskoczyłaś Anita... 🤪
A ja mam dzisiaj pierwszy raz dzienne skurcze bo do tej pory były tylko wieczorem... niech sie wreszcie cos ruszy błagam!!!! Mój mąz już dzisiaj przemawiał do rozsądku swojego syna, że nie wolno tak mamusi męczyć bo mamusia jest potem zmierzła i nikomu to na zdrowie nie wychodzi... :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No proszę 🙂 to spotkały się dwie z tego samego miasta 😁 to teraz Radzia z Anitą będą mogły chodzić na wspólne spacerki 😜
a my dziś się umówiliśmy ze znajomymi (już kiedyś Wam o nich pisałam, też się dzidziusia spodziewają 🙂) i poszliśmy na lody 🙂 teraz dopiero wróciliśmy..
Ja już się wykąpałam i gotowa do spania 😁 heheh ale się objadłam tymi lodami, wypiłam jakiś koktajl owocowy i o dziwo minęła moja dzisiejsza zgaga 😁
Grześ przed chwilą się mnie zapytał, czy może się piwka na wieczór napić 🙂 pozwoliłam, a co 😜 ja się dziś na porodówkę nie wybieram 😁
Jutro jeszcze czeka nas wycieczka do kościoła, bo koleżanka bierze ślub, a potem jedziemy do znajomych oglądać relację w TV z Grand Prix w żużlu 🙂

Póki co zmykam i mówię dobranoc Dwupaki!! Do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadam na chwilę... oczywiście doczytałam co popisałyście 😉

No to Radzia i Anita wspólne spacery będą 😉

Łajsoka naleśniki były z nutellą, lodami, dżemem, owocami, śmietaną 🤪

A ja byłam na wycieczce w Castoramie i u tesciowej 😜

Dobrej nocki Majóweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Zapewne śpicie 🙂 i dobrze

Wczoraj ok 23 pierwszy raz miałam skurcze, w dole brzucha mnie najbardziej ciągnęło.
Nie wiedziałam czy siedzieć czy stać 🙂 były w odstępach krótszych niż 10 min, ale trwały mniej niż godzinę oczywiście ( bo inaczej to pewnie pojechalibyśmy sprawdzić do szpitala)
dziwne uczucie....ale w końcu może powoli coś u mnie się dzieje 🙂 bo do tej pory to nawet mnie nic nie zakuło.

Słońce świeci ale czy będzie cieplej ? Oby...
do usłyszenia i miłego dnia, może którś Nas zaskoczy w ten weekend 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...