Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tam nigdy sama nie jestem, mąż, syn jeden i drugi teraz i brat.... a czasami się marzy chwilka samotności, choć z trzy godzinki 🙂 U mnie goście jutro przychodzą, ale sami zapraszaliśmy więc od rana było stanie w kuchni 😉 Co do McDonaldsa, to zjadła bym lody z lionelem 🙂 i kurczaka z KFC 🙂
A tak a propo to dzisiaj pół dnia chodzę z piersiami na wierzchu, bo Szymon się najeść nie może 🙂 i nie mogę kupić sobie biustonosza 😞 😞 wszystkie do kitu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Moretta jak Ci zazdroszczę, że masz już swojego Bąbelka przy sobie 🙂
Kupiłaś jakieś mleko modyfikowane w razie gdyby był problem z laktacją?
Troszkę boję się pierwszej nocy w domu z Małą, że ze strachu nic mi z cycka nie poleci 🤢 Więc w razie czego chciałabym się zabezpieczyć jakimś mlekiem modyfikowanym, ale nie wiem jakie mam kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjadłam całą tabliczkę czekolady krówkowej którą Pszczółka polecała 🤪pychota
Ja dziś w dzień smutkowałam z samotności a teraz mężuś koło mnie wymasował mi te moje dalmatyńczykowate nogi i będziemy grać w "Państwa Miasta" 🙃 jak dzieciaczki w podstawówce 😁 Brzuch boli ale już nie tak mocno więc chyba rodzić nie będę 😜
Kasia znam Twój ból tez nie lubię być sama, szczególnie jak Mario jest na 24 godzinnym dyżurze w Zbąszyniu 40km od naszego Międzyrzecza, jak by sie coś działo to mówił żebym zadzwoniła i on przyjedzie a chyba nie mogłabym przeć wiedząc że on tam pędzi samochodem, chociaż mówi że rozsądnie będzie jechał 🤢
Dobrze uciekam. Miłej nocki babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu nie kupowałam żadnego mleka, pierwszego syna karmiłam 14 miesięcy więc mam nadzieję że teraz będzie tak samo, ale jeśli będzie brakowało Ci pokarmu to w szpitalu na pewno powiedzą jakie mleko kupić, wcześniej nie ma sensu - i nie stresuj się, na pewno będziesz miała pokarm -na początku jest go malutko a potem się leje z Ciebie 🙂 Ja juz w opisie na gg mam że otwieram mleczarnię 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie niedawno wystraszyłam bo poszlismy z psem na spacer i przy okazji do sklepu po lody i myslałam ze do domu nie dojde tak mnie bolało na dole takie kłucia z kazdym krokiem coraz mocniej 🥴 Tomek to juz myslał ze do szpitala bedziemy jechac. Ale na chwilke stanelismy i po mału przeszło. Pierwszy raz takie cos mi sie zdarzy zeby az tak bolało. Na szczescie juz jest dobrze. I teraz mi powiedział ze miał juz w głowie ułozony plan co by robił jakby to było TO. Tez sie niezle wystaszył chyba jeszcze bardziej niz ja, ale dobrze wiedziec ze plan na godzine zero juz ma przygotowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha zapomnialam wam jeszcze napisac ze kolezanka przywiozła mi dzisiaj laktator z aventa, ale bez butelki. Ładnie go wymyłam i wyparzyłam i musze tylko butelke dokupic, ale przeczytałam na innym formu ze podobno butelki z aventa przeciekaja. Słyszałyscie cos o tym? Bo tanie nie sa i jak mam wydac kase a pozniej ja wyrzucic to szkoda kasy. Chyba ze bede odciągała do aventa i przelewała do innej. Kupie narazie tylko jedna i chyba sprobuje 😉

Uciekam bo na tvn leci fajna komedia. Do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj pierwsza? Ale fajnie!!! Zaraz poczytam co wczoraj pisałyście...
Ja już wstałam bo mąż chory... ma biegunkę i silne bóle brzucha i tak mi łazi do kibelka od 4 rano... A poza tym ja zestresowana brakiem auta całą noc miałam skurcze a jak nie miałam to mi sie sniło że miałam i tak w kółko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja druga 😜
Noc bez zmian bóle, skurcze powróciły i te wszystkie inne dolegliwości 😠 jak tak mam mieć, przez te dwa tyg.to skąd ja wezmę siły na parcie? 😮 bo teraz jestem zflaczała i jakby miało się zacząć teraz to nie wiem czy bym dała radę przeć 🥴
Co do butelek Aventa to je mam bo mi szwagierka polecała i jej nic nie pszeciekało 🤨 a ja sobie kupuję laktator z pojemnikami https://ssl.allegro.pl/item1002244863_philips_avent_laktator_isis_via_polska_gwarancja.html przydadzą się jak będę musiała na studia jeździć a mały będzie z Mariuszem lub moją mamą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka jak tam? Urodziłas?
Ja Wam powiem że z tymi odwiedzianami to mam nadzieje że nikt nie wpadnie na pomysł zeby mi tu przychodzić parę dni po porodzie... w szpitalu mam spokój bo może wejśc tylko jedna osoba na 2 godzi, czyli mój mąż 😁
Na tych urodzinach sie tylko wymęczyłam a na koniec posprzeczałam się z kolegą bo mnie krytykował że przezywam że nie zdążę do szpitala, że nie pozwalam Piotrkowi wypić, że jak nie mam auta to przeciez są taksówki a jak sobie wybrałam Bielsko do rodzenia to mój problem a i tak tam na pewno nie zdążę i takie tam bzdury bo "jego Aga jak rodziła to..." tak mi sie cisnienie podniosło a jego zona w tym czasie karmiła dziecko i słuchała z drugiego pokoju... jak wróciła to mu powiedziała że jest głupi i najwyraźniej gówno wie co "jego Aga" przezywała bo wcale tak nie było jak on mówi... no ale to typ człowieka który wie najlepiej, którego dzieci sa najlwpiej wychowane i w ogole to co JEGO jest NAJ...
Magda przykro mi, że Cie tak wszyscy opuścili... po tej wczorajszej gadce kumpla to sie zaczęłam zastanawiac czy ja jestem jakas glupia że tydzien przed terminem się stresuje że w kazdej chwili może sie coś stać... Twoi bliscy tez pewnie myslą że co tam, to tylko poród, a że Ty masz pewne obawy to pewnie sobie wymyślasz... Ale Ty przeciez już urodziłaś jedno dziecko i masz trochę pojęcia co i jak... Ludzie są czasem dziwni... Szkoda tylko że twój mąż tak się zachował... ale on pewnie tez wystraszony... Przytulam Cię 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moretta mam pytanie - co jest do kitu z tymi stanikami?
Dzisiaj sie dowiedziałam, może dla was to było oczywiste ale dla mnie nie, że dziecko karmione piersią może nie robic kupki nawet 2 tygodnie i to nie jest nic złego... Chyba że przy tym cierpi... Ogladałam taki program na TVN STyle Mamo to ja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moretta jak masz tak malutko pod biustem to faktycznie problem... A przed porodem tez już miałas duzo wieksze piersi czy Ci tak wyskoczyły już po porodzie? Bo ja się zastanawiam co zrobia moje cycuchy... na razie są bez zmian B/C...
I daj jakies zdjęcia dzidzi... bo na razie żadna sie do porodu nie kwapi a ja jestem żądna zdjęć :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...