Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej, no więc coś napiszę bo nie mogę oprzeć się tym zdjęciom i filmikom.
Na początek spóźnione życzenia wszystkim bobasom z okazji miesięcznic 😘
Maja wyglądała cudaśnie a torcik był przecudny 🙂 A i jeszcze Maja i Martynka jak bliźniaczki. Bardzo są do siebie podobne 🙂 i Ty Izulka i Twoja siostra jak dwie krople wody 🙂 I gratulacje ząbka Mai 🙂
Mateuszek super chodzi dookoła łóżeczka 🙂 już niedługo pójdzie sam 🙂 U nas póki co to tylko staje w łóżeczko i chciałby chodzić po domu.
Oli robi porządki, rozrabiaka mały 🙂 I niech szybko mu wychodzą ząbki żeby się nie męczył.
Amelcia śliczniutka dziewczynka i fajnie mieć tak wesoło w domu. A Filipek przystojny chłopczyk 🙂
Madziu wracaj szybko do zdrówka:* mnie też jakieś cholerstwo chyba birze, obym tylko Kacpra nie zaraziła. Szkoda że nie udało Ci się zrzucić filmiku Jasia 😞
A co do fotelika to ja też nie wiem jaki, chce taki montowany tyłem ale w ogóle jeszcze nie szukam, wózek też chce i też nie wiem jaki. Na wózek i fotelik będę miała 500zł.
Gabiś zazdroszczę wypadu do kina, my teraz przeprowadziliśmy się do teściów to do kina mamy daleko, ale dziś jedziemy zawieźć laptopa na gwarancję i na zakupy to trochę się rozerwę. No i oby Cię nie zwolnili z pracy 😘
Netinetka super jest ten wózek, a jaki leciutki.
Dziękuję Madziu za uściski i również Cię i Jasia ściskamy 😘 😘
U nas lada dzień będą dwie górne jedynki, myślałam że już jeden wyszedł ale się pomyliłam, a wczoraj o 22.30 się obudził się i tak mocno płakał, myślałam że to ząbki a okazało się że brzuszek, więc pomasowałam puścił pare bączków i zasnął. Ale wstaje co 3-4 godziny i je;/ i dziś już 5.20 nie spał ale teściowa zabrała go i ja pospałam do 7.30
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No Wysa, tak trzymać!!! Wpadaj do nas, nie gniewaj sie na nas już więcej 🙂
Kapcerkowi zyczę zeby zęby szybko wyszły i nie męczyły... u nas zęby na razie nie idą a i tak Mateusz budzi się milion razy w nocy, raz na mleko, raz na herbatkę a czasem tylko po to zeby się poukładać jak Sid Leniwiec, postękać, poklepać mnie po twarzy i spać dalej...
Tobie tez zdrówka...
My na wózek i fotelik tez mamy ograniczony budżet... fotelik chciałabym taki "na wyrost" i raczej nie będzie montowany tyłem... choć sama juz nie wiem 😞 ten który mi sie podoba 700 zł kosztuje... a wózek 400 zł... nie wiem skąd mam kase wytrzasnąc bo na akacje jeszcze musimy odkładać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wysa zagladaj do nas zawsze jak masz czas 😉 trzymamy kciuki żeby i Kacperkowi szybko ząbki górne wyszły 😉
Widzę że Dziabąg tak samo reaguje na zakazy mamy jak Halabała 😁 ten uśmieszek taki diabełkowy widać że rozumie że nie wolno a śmieje sie i dalej dotyka 😁 😁 szczerze to uwielbiam jak krasnala tak robi tak mi się śmiać z tego chce 🙂
A Mati juz raczkuje i wstaje na całego i nawet panele mu nie przeszkadzają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ja chyba umieram 😞żadne tabletki mi nie pomagają,wszystko mnie boli .....
Filmik z Mateuszkiem piękny ,rozumna mała bestia jak tylko usłyszał "żeby to tata widział" to czmych od komputera 😁
Izulka zdjecia piekne , cieszę się że juz Majusia po sakramencie no i buziaki za ząbka 😘
Wysa no na reszcie 😁.....buziaki i pisz jak Cię coś dreczy -tak prosto z mostu!!!!
Łajsoka Oli chętnie pije herbatę w nocy ? bo Jaś nie.
A ja dziś sama Daniel pojechał po auto az do Bydgoszczy{boję się o niego bo jedzie autobusem i żeby nie bładził} no ale zamiast mercedesa wybralismy bmw jeszcze takiego nie mielismy 😮sportowe ,fajne autko -zobaczymy .
Odezwe się jak już pójdą dzieciaki spać , miłego dnia papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
ja cały weekend poza zasięgiem kompa byłam, dziś w pracy jak to poniedziałek - zadyma, jeszcze jedna koleżanka pojechała sobie na narty i jest więcej roboty. Teraz weszłam na brzucha, myślę trochę poczytam, odpiszę..a tu 30 stron zaległości!! Będę nadrabiać na raty chyba..
U nas w skrócie: 3 wory zawiozłam dla koleżanki w Szcezcinie żeby przekazała ubranka dla Domu Dziecka 🙂 niektóre ciuszki jak nowe, piękne spodenki, kurteczki, bluzy z kapturem.. częściej muszę do tego lumpeksu chodzić i upolować kilka skarbów dla Ali 🙂
Poza tym przebiła się górna lewa jedynka 😁 w sobotę zauważyłam 🙂
A tak to wszystko ok 🙂

Mam nadzieję że u Was też dobrze 🙂 będę czytać to się ustosunkuję 😜
(już pewnie nie do wszystkiego bo wyszedł by mi post gigant nad giganty - chociaż pewnie i tak tego nie uniknę 😁) heheh

Do poźniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo Aluntka ma 3-go ząbka 🤪 super u nas póki co to opuchnięte dziąsła i marudy 😁
Madzia Olinek nic w nocy nie chce poza cycem 🤢 i to tylko go dwa razy pociągnie i trzyma, teraz jak juz ma zęby i mu próbuje wyciągnąć sutka to z premedytacja przygryza 🤢 masakra ostatnio myślałam że zrobię pod siebie z bólu 😮 tak przy przygryzł że aż trochę krew poleciała 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Wysa,dobrze,że jesteś.... 🙂

Madzia-kuruj się,a swoja drogą trzeba było jechać z mężem,jak jechał do Bydgoszczy po auto to do mnie miałabyś rzut beretem,10 km i jesteś na kawie,nie chcesz wpaść ?? 🙃 🙃

Izulka,ślicznie wyglądasz,piękna kobieta z Ciebie,a siostra to dwie krople wody.Majuśka jak piękna dziewczynka na chrzcie i chyba mega wyluzowana była,co?

Tyle miałam napisać,a juz zapomniałam....W Egipcie lipa,z wakacji nici,a już mieliśmy rezerwować,na razie tylko góry chyba wypalą...a gdzie się spotykamy mamuśki majowe latem???Może wszystkie do mnie wpadniecie??Miejsca dużo!Zapraszam!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No żeby było cieplej to bym zaryzykowała i pojechał bym z nim i do Ciebie Gabiś wpadła bym na pewno 😉 no ale cóż pojechał sam 😞
wraca nie zadowolony zapłacił i jest zły , nie to co chciał ,resztę zobaczę na własne oczy jak przyjedzie.
Gabiś dzięki za zaproszenie , chyba tylko Ty jedna masz tyle miejsca żeby pomieścic wszystkie majówki 😁
dawno nie wrzucałaś Oliwki zdjęć , wrzuc coś bo już na ag gu wszystkie widziałam.
Ja wrzucę Jasia w nowej kurtce haha jaki był wesoły jak mu zakładałam ,chyba się podobała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się zapomniałam pochwalić w związku z dietą... wygrzebałam dziś worek ze spodniami sprzed kilku lat, schowałam je tam bo wszystkie były dawno za małe i chciałam je nawet komuś oddać bo stwierdziałam ze raczej nigdy już tak wyglądac nie będę... i wyobraźcie sobie że wszystkie spodnie na mnie dobre!!! Tym oto sposobem zyskałam 6 par spodni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...