Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie,

Anita dzięki za cynk,jak tylko Marcin wróci do domu,to zostanie z Oliwią a ja się wybiorę do Auchan,co prawda kupiłam ostatnio pampersy w Lidlu,ale 5-tki,bo już innych nie było.

Co do okazji,to wczoraj kupiłam od mojej koleżanki Sudocrem 400g,ogromniasty za 30zl!! 🤪 Jej mąż jeździ na tirach i przywozi jej z Anglii,chyba sie skuszę na jeszcze jeden,na zapas...Jakby któraś chciała,to podaje linka,jesli aukcja zakończona to i tak zadzwońcie,Gośka na pewno Wam wysle krem,jakby co powołajcie sie na mnie... 🙂

http://allegro.pl/sudocrem-400-mg-i1433346380.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heeeelooooooooł!!!
Kacperku buziaki dla Ciebie... dzisiaj Ty kończysz 9 miesięcy, jedz ładnie słoiczki z kawałkmi i nie uciekaj mamie z brudną pupą 😉
Kasia tak to czasem bywa z tymi handlarzami aut... a co fajnego chcecie kupić? Pochwal sie nooo...
Majusiu całujemy mocno, do wesela się na pewno zagoi... :o)
Kurcze nie wiem co miałam pisac bo doczytywałam po troszku na bieżąco i teraz nie wiem 🥴
Poprasowałam dzisiaj całas terte prania które sobie skrupulatnie chowałam do szafy... ale wczoraj się okazałao że nic więcej sie tam nie zmieści i musiałam to wreszcie poprasowac 😉
Zaraz jedziemy do koleżanki na jakiś pokaz pojemników próżniowych czy cos takiego a potem spotkanie towarzyskie... 3 kumpele z liceum z mężami i dzieciaczkami (Mati najmłodszy ciekawe jak sobie poradzi ze starszymi)... no i ustalilismy wspólnie że tym razem piją baby a faceci nas odwożą do domów... mój udawał że mu to obojętne ale wiem że nie jest, dlatego nie odmówię sobie kieliszeczka wina czy co tam Kasia zaplanowała... 😜 Jak przyjdę na bani to wam tu pobełkoczę wieczorem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejjj 🙂
jej jaki dziś zamulony dzień, pada i wiatrzysko takie że głowę by urwało 🤢
Dziewuszki dawajcie na kamerki 😉
spać mi się chce 🤢
Kasia jakie autko chcieliście? my jak dwa lata temu kupowaliśmy to było dużo takich , niby nie bity, ale jednak 😠 chyba z 3 miesiące szukaliśmy, a szukaliśmy jakiegoś w wersji kombii ale akurat dobry kolega sprzedawał Audii, ale auto w sedanie, Mariusz potrzebował szybko auta na dojazdy do drugiej pracy i kupiliśmy, auto jest wporządku (kolega ,mechanik więc zawsze coś tam od razu robił, jak było nie tak) chociaż teraz przy tych gratach jak się pakujemy to na styk wchodzi wszystko 🤢 ja zdam prawko Audiczka będzie moja a Mariusz chce większe jakieś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
u nas gwarno,Oliwka w poniedziałek pojedzie do domu 😞.Mnie trochę grypa próbowała powalić,ale się nie dałam.Amelka ma katar.
Nie odniosę się do waszych postów,bo jeszcze nie nadrobiłam 15 stron.
Sądzę że dopiero od poniedziałku będę na bieżąco.
Miłego Wieczoru 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Kacperku moc buziaków 😘 😘 😘

Maja stała sama 🤪 co za sprytna i odważna Dziewuszka 🙃 oj to pewnie lada chwila będzie chodzić 🤪

Gabiś co z Marcinem? Jak sie czuje?

Radzia widze imprezowi jesteście 😜 oj zazdroszcze wyjść

A z autem boję sie, że będzie tak jak piszesz łajsoka, że same bite będą 😠 a jaką audi macie? My chcemy mazde 6 kombi
Tylko jak ja kombi będę jeździć 🤔 🤢
Łajsoka mam nadzieje, że idziesz na prawko ;> absolutnie nie rezygnuj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia mamy Audi A4 🙂 idę idę na prawko 😉 za miesiąc zaczynam 🙂 chociaż czasami mam taki dylemat, jednak wiem, że w przyszłości się przyda, np jak bym dostała pracę gdzieś poza Międzyrzeczem, no i wogule pojechać gdzieś samej..boję się ale jest dużo plusów i dlatego idę 😉
Ps na kamerkę wchodzi się wciskając wielkimi literami napisane "WCHODZĘ" 😜a szkoda że nie masz kamerki 😞 jak jutro będziecie to wejdę i pokarzę Hałabałę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa akurat widzę jakiegoś Bąbelka z kamerki 🤪 ale fajnie bawi sie okularami 🤪

wracam do tematu fotelików...
chyba kupię taki http://allegro.pl/wyprz-fotelik-sam-maxi-cosi-priori-wys-0-gratis-i1429437464.html a;e w poniedziałek podjadę do sklepu i zobaczę go sobie na żywo 😉
Łajsoka a ten co kiedyś wysłałaś, z jakiej o był firmy? coś jeszcze kojarzę, że ktoś pisał o coneco chyba zenith, że jest dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 😉

Kacperku kochany sto lat i tysiąc buziaków od Mai i cioci Izy 😘
Zosi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
Radzia a Tobie udanego spotkania toarzyskiego 😉
Właśnie Gabiś jak tam Marcin?
My też musimy kupić samochód 😞 tzn musimy mieć dwa bo jak wrócę do pracy to zabieram Henrykowi samochód 😜
Kasia dasz radę - Radzia daje 😁
Łajsoka fajnie że zaczynasz kurs na prawko 😉
A ja ciekawa jestem jak tam Jasio po mleczku!!! Madzia pisz tu szybko!!!
A ja chyba znowu muszę pójść do leakrza 😠 wyjdę na jakąś hipochondryczkę ☺️ nie wiem czy pisałam Wam że jak miałam grypę to miałam strasznie węzły chłonne powiększone. Tzn wydawało mi się że to węzły - tzn mama mi tak zasugerowała ☺️ i miałam taką gulę na szyi i mówiłam wszystkim że mam takie węzły chłonne jak bym miała wole i wiecie że to chyba jednak tarczyca 😞 😞 w sumie to przed tą grypą to nawet nie zwracałam na szyję uwagi i nie wiem czy miałam tą gulę wcześniej czy nie 🥴 tarczycę mam powiększoną bardziej po prawej stronie 😞 boję się że jak pójdę do tego mojego lekarza to mnie zbędzie tak jak z tym moim kolanem 😠 chyba się zarejestruje do jakiegoś innego 🥴 no to tyle o moich chorobach 😁
A jutro z samego rana wybieramy się na car boot i mam nadzieję że uda mi się coś fajnego kupić 😜
O i ja widzę tego bąbelka jak pije wodę mineralną z butelki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izullka z gula nie ciekawie, 🤢 ja jak byłam mała zawsze miałam problemy z węzłami, lekki wiatr, aja już napuchnięta z bolącą szyją 🤢 ostatnio też coś czułam za uszami taki ból, kulki wyczułam ale posmarowałam maścią rozgrzewającą i przeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie wstyd zamiast do Kościoła w niedzielę to my na car boot 😜 ☺️
No a z tą gulą to jak byłam chora to myślałam, że to może faktycznie węzły chłonne o których istnieniu nie miałam pojęcia 🤔 bo ja nie miałam tej guli pod żuchwą czy za uszami tylko tak w dolnej części szyi na środku 🤢 dokładnie w miejscu tarczycy 🤢 a jak przełykam to mam wrażenie jakbym jakieś kluchy miała 🤢 a no i ta gula mnie nie boli i nie bolała 🤢 nawet jak ją przyciskam to nic nie boli 🤢 no nic zobaczymy co powie lekarz 😞
Kasia mam nadzieję że u nas obu okaże się że to nic poważnego 🤨
No a co do fotelików to niestety Wam nie pomogę bo się nie znam 🥴
A Wy laseczki dzisiaj same?? Mariusz i Szymon pewnie w pracy ? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...