Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello!!!
Wróciłam wczoraj (nie na bani) ale zmęczona, Mati poszedł spac a ja z nim... ale był bardzo grzeczny i nie bał się dzieci... ogólnie spotkanko było super 🙂
Kasia ja tez sie bałam zanim kupilismy kombi, że nie ma szans że sobie nim poradze, ale jeździ sie super i nie wyobrażam sobie teraz jeździć mniejszym autem...
Ja az sie boję zakupu fotelika... w sensie takim że nas ten zakup przerośnie finansowo... no ale widze że sa tez tańsze fotelki, z tym że nam bardzo zalezy żeby dało się go rozłozyć na półleżąco żeby w dalszej podrózy mały mógł sobie wygodnie spać...
Kasia wiem co czujesz z tym wózkiem i fotelikiem... ja jak mam do wyboru 2 opcje to już się biję z myslami i zdecydowac sie nie mogę, a jak mam już więcej do wyboru to jest makabra, a i tak na koniec zazwyczaj żałuje że nie kupiłam innego 🥴
Izulka z tą gulą to lepiej iśc do lekarza... Kasia Ty tez się może wybierz...
Miłej niedzieli dziewczynki :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja nie mam dziś sił, wczoraj u rodziców goście byli i jestem zmeczona, bo wstyd się przyznać mąż zahaftował łóżko, Kacper wybudzony ja sprzatalam, mama z Kacprem, a potem przenieslismy lozeczko do pokoju duzego a ja spałam na fotelach. Wszystko boli i jeszcze zasnąć nie dałam rady.
Kacperek ślicznie dziękuje za życzenia 😉 oby się spełniły 🙂
Doczytałam was po łebkach bo boli mnie łeb 😜 ale to chba z głodu bo się torturuje tą dietą ale za 6 dni schudłam 4,5 kg, zresztą rozmawiałam z takim jednym chłopakiem bo wczoraj był u nas i on chodzi na silownie i w ogole duzo wie o odchudzaniu to jakies smieszne rady dawal, bo wierzyc się nie chciało, np, żeby pić aspirynę i kawę to wychodzą poty i człowiek chudnie.
Izulka nieciekawa ta glka na szyi, jasne idź do lekarza koniecznie. no i ty kasiu też wybierz się do lekarza.
Mati to rozrywkowy chłopak patrzę 😉 dla Kacpra to hałas wczorajszy przeszkadzał no ale poszedł spać dopiero o 19 😁
Ja to już sama nie wiem jaki fotelik kupować, ale chyba taki z grupy 9kg-25kg, a wózek to już w ogóle nie wiem jaki.
Potem jeszcze może coś napiszę bo teraz nie myślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Wysa, Radzia ale imprezowiczki z Was 😜
A Twój mąż Wysa to już w ogóle pobalował że hoho 😁 no ale od czasu do czasu można 😜

Jestem u rodziców, po cieście z galaretką, owocami i śmietaną ☺️ rogalikiem z czekoladą i ciastem "pszczółka" ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ fuck znowu więcej będzie na wadze
Ridzice siedzą w salonie a ja w pokoju mojej mamy, bo muszę pilnować Emilki, żeby nie spadła z dużego łóżka... śpi

Iza a jak tam Twoja dieta? Radzia a Twoja? :> ja już na 100% muszę się zabrać za odchudzanie bo w czerwcu piersza przymiarka bikini ☺️ 😁

Wysa 4,5kg w kilka dni - rewelka ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł! 🤪

Wysa,Radzia-dałyście czadu!Ale co tam,grunt to dobra zabawa...A ten Twój znajomy Wysa,to typowy "mięśniak",sorki za słowo,ale jak chodzi na siłownię to podaje Ci sposoby na zgubienie tłuszczu a przybranie mięśni,i ogólnie to nie sa zdrowe metody,wypovisz się,odwodnisz i tyle z tego bedzie...

Włączyłam kamerkę przed chwilą i się świecila,więc chyba działała,ale ja nie mogłam nic zobaczyć,bo Oliwia mi dotykała komputera i nawet nie wiem czy ją było widać,czy nie,czy coś innego.Wiecie,czy jak sie ją włącza to jest jakis podgląd??

A co do Marcina,to ogólnie czuje się dobrze,ta rana cała sina zielona i w ogóle w kolorach tęczy,tak na 10cm na 10 cm spuchnięte,ale on nadal twierdzi,że nic mu nie jest i do lekarza nie poszedł.Brak słów. 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia no to masz zajęcie - pilnowanie Emilki jak spi hehe... ale wiem dobrze, co to znaczy bo rano jak ide do pracy to moja mama musi iśc do niego żeby z łózka nie spał... i nic się zrobić wtedy nie da... w dzień na szczęście spi w łóżeczku, ale jak bylismy u znajomych to bałam się go połozyć spać bo musiałabym tam zaglądac co minute chyba...
A dieta moja to własciwie już wclae nie wygląda, bo schudłam może nie tyle ile chciałam, ale na więcej na razie nie mam sił, więc teraz tylko staram sie utrzymac wagę... póki co jeden dzień protein w tygodniu w zupełności wystarcza na utrzymanie wagi, a poza tym jem mniej więcej wszystko w rozsądnych ilościach...
No i kolezanka która mnie dawno nie widziała powiedziała wczoraj, że na ulicy by mnie chyba nie poznała to chyba nie jest źle :o)
Wysa a ten kolega to faktycznie smieszne rady Ci daje... pij duzo wody, ćwicz jeśli możesz i efekty na pewno zobaczysz, nie potrzebujesz się pocic nadmiernie po aspirynie bo to i tak woda a nie tłuszcz Ci wyjdzie... tłuszcz trzeba spalić a nie wypocić... gdyby tak było to wszystkie grubasy które sie nadmiernie pocą nie byłyby grubasami bo by im tłuszcz się topił... bzdura... a żeby spalac tłuszcz trzeba ćwiczyć przynajmniej godzinę, bo organizm spala tłuszcz dopiero po ok. 30 minutach rozgrzewki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Wysa, Radzia imprezowiczki 😁
Wysa dziewczyny mają rację z tym wypoceniem tłuszczu, nie pakuj się w to!!
Gabiś kurcze te chłopy to uparte lekarza się boją jak szatan wody święconej, może zagoń go jakoś podstępem bo z tego co opisujesz to rana paskudna musi być!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie dziewczyny macie rację, ja na pewno tak robić nie będę, ale już wcześniej z mężem planowaliśmy chodzić na siłownię ja dla zbicia wagi a on dla przyrostu.
Eh Gabiś uparty ten Twój mąż, Lajsoka ma rację, musisz go jakoś zagonić do lekarza!
Ja też włączałam kamerke bo w laptopie myslalam ze bedzie dzialac ale ja nic tu nie widze, klikam wchodze i dalej tak samo i nikogo nie widze i nie wiem czy mnie ktos widzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Wysa gratuluję tych 4,5 kilo 🤪
Kasiu moja dieta na razie zawieszona ☺️ ja jeszcze mam do zrzucenia więc już jak Ula wyjedzie to zaczynam diete od poczatku ☺️
Ja jeszcze nie wchodziłam na kamerkę ale jak widziałam to dziecko to było w pierwszym okienku na górze 😉
By wróciliśmy już z car bootu i średnio zadowolona jestem bo był malutki 😞 wszystkich wystraszyła chyba pogoda bo wiatrzysko jest straszne 😞 no ale z pustymi rękami nie wróciłam 😜 kupiłam Majusi taką drewnianą zabawkę http://www.elc.co.uk/Click-Clack-Dino/110824,default,pd.html tylko jakieś inne zwierzę 🙃 i coś takiego z fisher price'a http://cgi.ebay.co.uk/FISHER-PRICE-LITTLE-SUPERSTAR-MUSICAL-MICROPHONE-TOY-/160513647200?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item255f5be260 Naprawdę fajna sprawa 😉 no i jeszcze kilka ślicznych ubranek też udało mi się kupić 😉 więc nie było tak źle 😜
Wysa a Twój numer gg to 31786850 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
u nas przestało aż tak padać, więc ubrałam krasnala i poszliśmy na pragulek bo już wariować szlo w chacie 🤢 pochodziłyśmy zaczęło padać to poszłyśmy do mojej siostry chłopaka, mały poszalał, jakiś motorek mu się włączył bo ciągle chciał chodzić 🤢 🤢
znów siedzę i oglądam foteliki 🤢 jaki wybrać???? 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa,miałam taki sam dylemat jak dziś włączyłam kamerkę... 🤨

Moja dieta też zawieszona,ja chyba się nie nadaję na żadną dietę,zaraz mnie nudzi,albo jak w Dukanie wkurzało mnie,że nie ma chleba,albo czegoś podobnego (bo ten dukanowski chleb to ochyda),tak zaraz odstawiam w kąt...głupia baba ze mnie... 🤢 🤢

No a na Marcina to już nic nie skutkuje,ani metoda kija a ni marchewki,ani prośby ani groźby...ja już nie mam sił.Trudno,jego wybór. 😠

Wiecie co,tak z głupia frant weszłam na stronę :"jakie imię dla chłopca" i sie naśmiałam....jakie cuda dziewczyny wymyślają...jak dziś je czytałam to spodobało mi się Borys i Igor,a mój Marcin to już zapowiedział,że jak będzie chłopiec to Sebastian.Na szczęście Oliwię on tylko wybierał,więc teraz niech sobie gada - imię wybiorę ja!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 Przeczytałam swojego posta i faktycznie zabrzmiało tak,jakbym już była w ciąży... 🤪 🤪 Nie,NIE JESTEM... 😉

Marcin miał mecz oglądać,a już chrapie,Oliwia śpi,ja też chyba pójdę w kimono.

Wiecie coś o Meridii??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, ja też kiedyś brałam,ale nie na własną rękę,byłam pod kontrolą lekarza,chodziłam co miesiąc po receptę.Schudłam 20kg i nie przytyłam,potem po 1 roku zaszlam w ciązę z Oliwką,w ciąży nie tyłam,a teraz za to sukcesywnie sobie odkładam co nie co.I niestety Meridia jest wycofana,bo nie ma rekomendacji UE,jest szansa,że ją przywrócą do sprzedaży,ale kiedy?? 🤢 Ludzie sobie sprowadzają z Anglii,Niemiec,Austrii,bo mają znajomych,rodzinę...a tak to lipa. 🤢 🤢

Kasia-co licytujesz?? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja siostra też dużo schudła po meridzie, no ale tak jak piszesz nie ma jej już w sprzedaży 🤢
a licytowałam sukienezke na lato dla Emi http://allegro.pl/r-ch-butterfly-sukienka-w-motyle-majteczki-80-86-i1438600420.html

a teraz mykam spac ciao 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂
SKŁADAM SERDECZNE ZYCZENIA DZIECIACZKOM 😘 😘 😘Z 4 MAJA ORAZ Z DZIŚ CZYLI MAII I OLIWI 😘 😘 😘
Nie pisałam bo po tych wichurach nie miałam światła w nie których częściach domu a w sobotę sprzątałam cały dom .
Choroba mnie męczy i nie daje za wygraną.
Przeczytałam Was i jestem na bierząco 🙂 Wiem co u któej z Was się dzieje 🙂
Co do mleczka jest wszystko w porządku, kupa jest , nie ma rozwolnienia ani bólu brzuszka.
Pije je chętnie, marudzi na zeby i dzisiejsza noc była kiepska no ale górnych ząbków nie widać.
Podaję te mleko jeszcze na przemian z nan , nie ma krostek ani placy żadnych .
Odezwę się pózniej , miłego dnia dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziwczyny
Kurde za rzadko tu do was zagladam musze to zmienic bo pozniej duzo zaległosci i nie wiem co u was słychac i co najwazniejsze jak maluszki sie maja 🙂 Tak czytam o waszych dietach, a ja to bym cos zrobił zeby przybrac na wadze :/ Na poczatku nie mogłam schudnac a teraz waze tyle co przed ciaza, a przed ciaza wazyłam stanowczo za mało przy wzroscie 172 waze 56 kg. Znajomi jak mnie widza to mowia "Boze Karolina jak ty schudłas" Powiem wam ze zle sie z tym czuje a jem normalnie wszystko, a nie moge przytyc. Moze was to bawic ze ja chce przytyc, ale koscista dupa nie jesty fajna i niektorzy nie zdaja sobie sprawy z tego ze to jest ogromny problem taki sam jak dla ludzi przy tuszy zeby schudnac. A jesli chodzi o Meriide to nie polecam moja kolezanka ja brała to jest w ogole robione na bazie amfetaminy dlatego tez brak apetytu po tym i oczywiscie chciala szybko schudnac dawki podwyzszała i pozniej jak widziala jedzenie to wymiotowac jej sie chciało organizm sie odwodnił i nic dobrego z tego nie wyszło.
Gabis jesli chodzi o facetow i lekarzy to oni sa niereformowalni jak sie upra to nic nie pomoze :/ Tomek od 3 dni siedzi z bolem zeba ale bol jest taki ze łzy mu z oczu leca i całymi dniami jest na ketonalu, a do dentysty nie moge go wygonic. Wczoraj mowił, ze jest juz zmeczony tym cierpieniemi ze pojdzie dzisiaj do dentysty, a rano go zapytaam czy go zarejsctrowac to powiedział ze ma duzo dzisiaj spraw do załatwienia i chyba nie zdazy. A tak naprawde to sra w gacie ze strachu przed dentysta. Ale ten typ tak ma woli cierpiec niz pojsc do lekarza.
Widze ze wymieniłyscie sie numerami gg jakby ktos chciał to moj numer 2964830 odezwijcie sie laski to was sobie zapisze. Wysa juz mam 😜
A jesli chodzi o Oliwie to wszystko w porzadku przez ostatni miesiac przesypilismy całe noce jak szła spac o k.20 to wstawał ok 8 laba na max , a od wczoraj budzi sie w nocy z płaczem czyli to znak ze trzeci zabek niuni idzie i teraz zanim wyjdzie to pewnie kolejny miesiac bedzie bezsenny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Najlepsze życzonka dla Mai Oliwii i Jasia 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Madzia fajnie że Jasio nie ma żadnego uczulenia na mleko 🙂 no i super że już jesteś. Tak myślałam sobie dlaczego długo Cie nie ma.
Ja o Meridii nie słyszałam ale bardzo bym chciała wiedzieć jaki jest pomocny środek przy odchudzaniu żeby potem nie było efektu jo-jo. Męczy mnie strasznie ta tusza. A do tej diety do końca nie wytrwam bo okropnie się czuję, innymi słowy katuję się tylko 🤢 Z miła chęcią oddałabym Tobie Karolcia 20 kg 😉 no 20 byś nie chciała ale chociaż z 10 😉
Kasia świetna sukieneczka, jest już Emilki? 🙂
A u nas jest 3 ząbek 😉 prawa górna jedynka wyszła tej nocy. I już widzę pęknięcie lewej górnej to zaraz będą 4 ząbki. i chyba na razie spokój to może nocki będą przespane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co wyczytałam na temat tych tabletek Meridia to są dostępne w Polsce. Ale cena dla mnie nie jest niska. Hmmm niektórzy piszą że nie ma żadnych skutków ubocznych nie wiem co sądzić o tym i ciekawe czy lekarza by wypisał receptę na taki lek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...