Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Radzia ja zmieniam Emilce smoczki, ale odeszłam już od kulki, bo dziewczyna na wątku Katowice ma męża dentyste i ten odradza "kulki" bo powodują wadę zgryzu. Podobno najlepsze są te ściete, wieć taki kupiłam Emilce. Ma te większe po 6m i w zasadzie obojetnie jakiego jej dam smoka to ciągnie 😁

Wysa wracaj do zdrowia 😘
zdziwiło mnie to, że z Gerbera kazali Ci wysłać wszystkie paragony 🥴 ja też kilka zgłoszeń miałam, ale wysłałam jeden paragon i nie chcieli etykietek ze słoiczków

Dzisiaj byli u nas moi rodzice i siostra. U nas jest taki zwyczaj, że za pierwszego ząbka trzeba postawić. Szymon musiał dotrzymać towarzystwa mojemu tacie, no i teraz poległ i śpi 😲 a odór "cudny" 😲

Emilka też je już wszystko, ale ostatnio tak sie zakrztusiła końcówką biszkopta, że aż sie zaczęła dusić ! Myślałam, że zawału dostanę. Szymon zaczął ją klepać po plecach, ja odruchowo wsadziłam jej palec do gardła i w końcu wypluła tego biszkopta. Przeżycie straszne ! Po tym tak bardzo płakała, aż sie zanosiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bo chciałam wszystkim Laseczkom poklaskać, ale mogłam tylko Tobie 😜

Na szybko przeleciałam polecaną przez Ciebie stronkę i jest tam napisane, że mleko krowie można wprowadzać już przed ukończeniem pierwszego roczku. Trzeba nad tym pomyśleć 🙂
Kurcze ale powiem Wam, że jestem tak wygodna, że najchetniej kupowałabym tylko słoiczki dla Emki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty detektywie 😁
Ja zrobiłam zle bo powinnam kupic od sąsiadów mleko i rozcieczyć by nie było tłuste a ja mu zrobiłam z kartonu ach ale ja jestem mądra ☺️
no ale skoro po takim świństwie nic mu nie było to po krowim też nic mu nie będzie .
Ja też jestem wygodna i słoiki wprowadzają mnie w lenistwo 😁 ale staram się robic mu takie zwykłe jedzonko-domowe. Ma mało zabków i nie lubi grubszego jedzenia bo tak jak Kacper czasem sie krztusi 😞i zaraz przestaje jeść.
Kasia masz jakieś nowe zdjęcie Emilki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze coś mi się zacina brzuch, tzn jak chcę odpowiedzieć to tylko szary prostokąt 😠 ale udało się 🙂
Ja sobie tę stronkę zaraz poczytam 🙂
Kasia wiem jaki strach jest jak się szkrab zaksztusił bo Oli ostatnio też się właśnie biszkoptem dławił, ja już spanikowana a Mariusz położył go na kolanie główką w dół klepnął i krasnal wypluł i jeszcze zwymiotował całą kaszkę 🤔 ale zaraz go szybko ukochałam bo bardzo się wystraszyłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

chwilę mnie nie ma a już tyle tu napisałyście... 😆

Wysa-gratuluję,trzeba miec szczęście do takich losowań,ja tam nigdy nic nie wygrałam,ech... 😉
Madzia-moi rodzice mają krówki i własne mleczko,zdrowe,ale mimo to jeszcze boję się podać je Oliwce,chociaż ona jakoś tak lekko przechodzi wszelkie zmiany w menu,jak zmieniałam jej Bebilon na Bebiko z dnia na dzień,to też było ok,je z nami normalne jedzenie,parówki,mięsko,kanapki,zupy i dajemy jej spore kawalki i warzyw i mięska i sama ładnie gryzie,mały Szkrab... 😘 😘

Kasiu,tak sobie myślalam nad tą ilością mleczka,Oliwia wypija ok.150ml,ale każde dziecko jest inne.A może Emilka jest "przejedzona" i ciężej śpi,tzn.,nawet wiem po sobie,że jak sie za dużo "naładuję",to potem jest mi ciężko i może jej też.Chyba,że tak je,to wtedy ok.

A ta oferta znizkowa na te łóżka u nas nadal aktywna i mam do Ciebie Kasia pytanie,bo chciałam ją kupić,ale tam tylko do wyboru karta kredytowa lub przelew z internetu,nic innego nie wchodzi w grę??Inny sposób zapłaty??

No,i opracowałam calą pakę popcornu... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,
oj Lajsoka wspolczuje ci takiej sytuacji, ja sie strasznie boje zadlawienia, ale ty masz dobrze, ze twoj maz jest "medyczny" i ogarnal sytuacje 😲ja kupilam nawet taki specjalny gryzak, w ktory wklada sie kawalki roznych rzeczy a dziecko je przez siatke i nie zakrztusi sie, ale Blabla nie ogarnia teamtu, bawi sie tym, tak samo jak kubkiem - niekapkiem he he 😁
Radzia wspolczuje sytuacji z mama, ale dobrze, ze juz wszystko sie unormowalo!patrzac na menu Mateuszka to widac, ze ma wiecej zabkow niz reszta 😜
moja pyzka je chyba juz duzo glutenu, bo rano cala miske kaszy mannej, chlebek tez jej daje i nic jej nigdy nie bylo poki co a mleko pije nan 2 r i tez sensacji nie ma a kartonowego narazie nie podam, bo....sama jestem na nie uczulona a wiem od pediatry, ze dziecko w wiekszosci uczulen przejmuje od matki, wiec ryzykowac nie bede 😞
Pszczola nie patrz na to, co inne dzieci jedza, bo kazdy ma swoja dawke dobowa, moja dopiero od niedawna je caly sloik 190 g, a wczesniej jadla po polowie i mkaszek tez malo jadla a na wadze przybierala, wiec nie stresuj sie.
Madzia ja tez eksperymentuje z jedzeniem, dzis dalam jej sprobowac....szarlotki na cieplo z lodami 🤪 i zajadla jak wsciekla i kupka byla normalna(poki co)a mandarynki dalam jej sprobowac w grudniu, ale do tej pory tylko wysysa soczek a ugryzc nie chce i tez jej nic nie bylo.
Wysa zdrowiej bidulko, bo Kacperek chce sie bawic 😉kuruj sie, bo wiem jak ciezko chorowac i opiekowac sie jeszcze dzieckiem 😞
a ja dzis intensywnie, noc oczywiscie nieprzespana, dzis pewnie lepiej nie bedzie wrrr 😠 a rano lece do fryzjera, wiec nie wiem jak bede kierowac! dzis bylismy u sasiadki i Blabla byla pod takim wrazeniem psa, ze lazila za nim krok w krok z otwarta buzia i probowala dotknac, a jamnik uciekal i mielismy niezly ubaw, ona chyba myslala, ze to zywa maskotka he he 😁 potem przyjechala babcia dziadkiem, wiec aktoreczka sie popisywala, wciaz stawala na nogi i sprawdzlala czy ja obserwujemy a jak odwracalismy glowy, ze niby nie widzimy to krzyczla "eeee"- mowie wam, ze artystka mi rosnie dobra, lubi miec widownie!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka - Olinek się krztusił??? 😮 Jakoś chyba przegapiłam lub niedoczytałam.Bo o Kasi Emilce wiem,to chyba o nia chodziło Netinetko??

A co do psiaków,to u mamy mojej są 2 jamniczki,w sumie to moje psy,ale jak zamieszkałam na swoim to one zostały na starych śmieciach...jak zabierałam psy do siebie,to po chwili piszczały,bo czułu,że to nie ich miejsce... 😞 No i Oliwia psoci się tym psinom,ciągnie je za ogon,za uszy..a te bidulki nic nierobią,a jak Mała raczkuje,to starsza sunia chodzi za nią krok w krok,a jak nikt nie widzi to liże Oliwii uszy!! 🤪 W ogóle chyba traktuje ją jak swojego dzieciaka,bo jak Oliwia spać idzie,to pies z nią,na podłodze pod łóżeczkiem,jak ktoś obcy chce sie zbliżyć to gryzie i szczeka,jak nikt nie slyszy,że Mała się obudziła,to ta psina skacze na drzwi i piszczy... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, mi już dziś trochę lepiej.
Eh ja też się boję zakrztuszenia, dziś już dziś się zakrztusił bo dałąm mu ciasteczko z hippa. I od razu teście patrzali krzywo że daję coś takiego że on nie pogryzie. I ciągle są tylko papki i trochę się martwię. Nie mogę nawet mu dać obiadku po 8 miesiącu.
Super że Blancia i Oliwia mają takich fajnych przyjaciół 🙂
Kasiu właśnie ja chcę zdjęcie Emilki 🙂
Mam 17 paragonów więc pewnie dostaniemy ten bon. ile Kasia czekałaś na bon?
A ja jestem zapisana na www.clubmamy.pl wypełniam ankiety, są rzadko ale są i dostałam już tran norweski a teraz czekam na 40 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wysa już też się zarejestrowałam na tej stronce - dzięki za cynk 😉

A zdjęć Emilki nie mam 😞 kurde nie mam kiedy wyciągnąć aparatu i pstryknąć fotki

Gabiś nie ma innej możliwości zapłaty, ja płaciłam poprzez przelew.

Netinetko jak po fryzjerze? zadowolona ? 🙂

Emilka też ma tę siateczkę do owoców, ale traktuje ją jak zabawkę 🤔

Nie mam co robić 🥴 Szymon ogląda Paranormal Activity 2, a ja nawet nie mam zamiaru zerknąć na tv bo panicznie boję się horrorów ☺️

Łajsoka Biedulko, chwilę miałam oddechu i znowu się zaczyna. A Oliwierek Maluszek się męczy eh
Dzieci mogłyby się rodzić z zębami i nie byłoby problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki,

Oliwia nam "padła" o 18.30....po prostu baterie jej się wyłączyły i zasnęła...śpi nadal,ale boję się,że mi się w nocy obudzi....albo bedzie wyspana już o 3-ej rano!!! 😲 😲 😲

A ja szukam pensonatu w Zakopanym,mam stary sprawdzony w "Wodniku",blisko i tanio,ale dziś znalazłam coś takiego:
http://www.ukwakow-zakopane.pl/

A może Wy macie jakieś dobre namiary na nocleg w Zakopanym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja to się mam, z tymi wychodzącymi zębami 😞 w sumie to bardziej Olinek dziś znów był taki ciepły zmierzyłam temperaturkę ale było 37,2 i zrobił dziś 3 luźne kupki 🤢 pół godziny temu zasnął, ufff
Kasia to nasi chłopcy by się dobrali Mariusz też ogląda Paranormal ale drugą część 😮 ja to dziękuję za taki film, chociaż za czasów "młodości" oglądałam a później przez tydzień cały film mi się pojawiał w snach, albo wcale spać nie mogłam 🤢
Gabiś fajny pensjonacik, ja tylko raz byłam w stolicy Tatr ja miałam 12 lat na wycieczce szkolnej 😁 i mieszkaliśmy w jakimś hotelu czy domu strażaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co się orientuję to wszystkie inne kierunki zdrożeją, bo biura wykorzystają sytuację w Egipcie. My chyba zdecydujemy się na Majorkę, na razie jesteśmy na etapie szukania ofert. Część znajomych chce Chorwację albo Włochy, więc musimy się jakoś dogadać. Póki co stanęło chyba na Majorce. Do Egiptu na pewno nie polecę, nawet jak się uspokoi to i tak będę mieć obawy, wole nie ryzykować. Trudno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja,
Gabis fajny ten pensjonacik, ale cena w sezonie pewnie wieksza? ja nie mam nic w Zakopcu, bo rok temu mieszkalismy w takim fajnym mieszkaniu tuz obok dworca i wszedzie mielismy blisko, ale w tym roku tego mieszkania nie wynajmuja, nie wiem dlaczego? 😮
Kasia ja nie nigdy nie ogladam horrorow, bo jakos nie lubie, raz tylko bylam ,
zaraz dokoncze...
w ciazy bylam raz na horrorze 3D "oszukac przeznaczenie", ale byly fajne efekty to mi sie podobalo! 😁
Wysa dobrze, ze juz zdrowiejesz, ale powiem ci tak apropos jedzenia, ze trzeba na sile!ja zaczelam dawac obiadki z czasteczkami to mi normalnie wymiotowala, ale dawalam na sile, trudno, ale nie wiedzialam jak ja przyzwyczaic i ....teraz je caly sloik 190 g bez mrugniecia 😜
Lajsoka niestety u was wszystkie najgorsze objawy zabkowania sa, wiem cos o tym, ale pociesze cie, ze to sie kiedys skonczy i...zaczna sie inne problemy 😠 ja tez nie spie prawie w nocy, ale mam nadzieje, ze nidlugo sie skonczy!
a ja po fryzjerze jestem zachwycona, mam wlosy do ramion, jak zrobie zdjecie to wrzuce 😉 mam glowe lzejsza o 5 kg he he 😜 jutro pakowanie, zaraz ide spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór Majówki 🙂
Magda jak dla mnie to kolor samochodu jest gitesowy 😉 ja to uwielbiam każdy odcień niebioeskiego 🙂 jak tam po wywiadówce?? i na pewno stara nie jesteś 😁
Łajsoka zawsze tak jest jak z tą kurteczką a'la skórzaną 😠
Kurcze Radzia mam nadzieję że u Was wszystko już ok 😞
Trzymam kciuki za Radzi koleżankę i Łajsoki kuzynkę 😉 oby w obu przypadkach skończyło się wszystko szczęśliwie 🙂
Kasia Maja je rano kaszkę z 90ml mleka a wieczorem przed snem zjada 210ml samego mleka, ale nie budzi się już w ciągu nocy na jedzenie. Emilka na pewno nie będzie otyła!
Wysa wracaj szybko do zdrowia 😘
Kasiu na pewno takie zakrztuszenie musi być okropne 😲 strasznie się boję że kiedyś będę musiała działać i że nagle zapomnę co mam robić 🥴 🤨
Ojej i Oli sie zadławił 😲
Też miałam taki gryzak z siateczką ale Maja wogóle nie chciała z niego jeść za to Martyna zasysa wszystko co jej się w nim da 😁 i do tego takie śmieszne odgłosy wydaje 😁
Netinetko pochwal się nową fryzurką 😉
Oj biedny jest Olinek z tymi ząbkami. Mai teraz wyszły 2 na górze (jedna jedynka i jedna dwójka) i teraz wychodzą dwa następne, ale powiem Wam, że nawet nie marudzi i gdyby nie to zgrzytanie zębami to bym się pewnie nawet nie zorientowała że już się poprzebijały 😮
Ja lubię horrory tylko po obejrzeniu budzę Henryka w nocy żeby szedł ze mną do ubikacji jeżeli mi się siku zachce bo się sama boję ☺️
Gabiś bardzo fajny ten pensjonat 😉
Magda kiedyś mówiłaś żebym nagrała filmik z Mają i Martynką i nagrałam kilka ale jakoś nie mogę się zebrać żeby je zrzucić na kompa ☺️ postaram się jutro wrzucić 😉
A ja właśnie się relaksuję i piję Tyskie 😜 Nie ma to jak polskie piwo 😁
Dobranoc Kochane!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...