Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jejku biedny Jasiu 😞 😘 😘 😘 Uzdrawiające uściski... chociaż u nas znowu zaczyna się choroba...

Łajsoka obowiązkowo fotki z basenu dzisiaj 😜

Karola możesz kupić od razu większy np przedział 9-25kg albo nawet 9-36kg.
ale raczej zacząć od 9kg, bo tamten co wyslalas byl od 15kg 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie mówili na temat tej "jogi" że to nie joga i że dziecku można zwichnąć stawy 😲 i wtedy poważny problem
nie mogłam patrzeć co te matki robią z tymi dziećmi 😠
i własnie przypomniało mi się że 3 marca mamy kontlorę bioderek mysle sobie że jeszcze kilka dni a tu dziś juz 1 marca 🤪 zapomniałam że luty taki krótki 😁
a na koniec marca nasz pierwsza majowa Amelka skończy rok 🤪 masakra mi się cały czas przypomina jak w tamtym roku leżałam i z wami pisałam i tak cały dzień razem spędzałyśmy, Madzia pisała o tych dojarkach itp 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze urwalam posta, bo tesc wpadl z wizyta 🙂
nie moglam patrzec na ta "joge" czego to ludzie nie wymysla, masakra jakas!
Wysa my mamy wozek spacerowke z 3-funkcyjnego Implastu, ale jest strasznie ciezka i zajmuje duzo miejsca, pomimo, ze mamy kombi, wiec ja na lato kupuje parasolke maclarena,a el ogolnie ma mi ona sluzyc na miescie i w podrozy a kolo domu ta ciezka spacerowka, bo mieszkam na wsi 😁
Kasia a co znow sie zaczyna???? 😲
ooo biedny JAsiulek, trzymamy kciuki Madziu, zeby wyzdrowial szybciutko!chociaz u nas zastrzyki w grudniu niewiele pomogly, ale JAsio da rade i szybko wyzdrowieje 🙂
Karola tak jak pisza dziewczyny przedzial 9-18 jest najlepszy, bo dziecko ma mniej wiecej 18 kg ok,3 roku zycia (przecietnie, bo dzieci sa rozne) a przez 2 03 lata moze sie rzeczywiscie zniszczyc foltelik. A maxi-cosi jest super, tez sie nad nim zastanawialismy, ale maz zadecydowal za mnie, na szczescie 😜
My naszego fotelika jeszcze nie wyprobowalismy, bo Blabla byla chora, ale jutro mamy wizyte u ortopedy, wiec bedzie rpoba i powiem wam jakie wrazenia 😉 Lajsoka ale ci zazdroszcze tego basenu 😆 my tez mielismy w planach, ale Bla wciaz chora i nie ma kiedy kurcze! 🤨wrzuc fotki i napisz jak wrazenia 🙃
jesli chodzi o samochody to trudno jest mi sie wypowiedziec, bo moj maz stwierdzil, ze mi to potrzebny tir i wtedy sie ze wszystkim zmieszcze i..... szuka teraz vana jakiegos, bo powiedzialam,ze w kombi sie nie mieszcze 🤪ma czas do czerwca! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejku Jasio 😞 i Ty maluszku chory 😞 3majcie się Madziu, ucałuj Jasia 😘
Oli jak fajnie w lustereczko zagląda 🙂 zaraz obcykam zdjęcia na agu 😉
No właśnie Lajsoka dobrze pisze z tymi częsciami 😉 my to zawsze kupujemy zamienniki 🙂 mi już się ten samochód znudził to patrzymy inny.
Lajsoka mój mąż ma to samo z grami... Przecież na urodziny kupiłam mu grę... a raz nawet chciał CS oryginalnego to kupił i klucz był już jakiś zużyty. To wtedy się wściekłam.
Karolcia tak jak pisze Kasia to jeszcze jest fotelik nie na wiek Oliwci. Ale widzisz my polecamy z Lajsoką ten Chicco 🙂 Karolcia oby wystarczył te zabiegi i bez żadnej wypalanki, u nas jest też to dziedziczne, ale najbardziej boję się leukoplakii 🤢 🤢
Kasia ile czekałaś na bon z Gerbera? My już wybraliśmy do sklepu Reserved tydzień temu babka dzwoniła.
Karolcia to jest ten fotelik http://allegro.pl/fotelik-chicco-key-1-9-18-kg-mixkolor-od-reki-w-wa-i1474770791.html to jest od 9-18kg. A potem będzie trzeba kupić 3 fotelik.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta ale masz męża dobrego 😜
a co bedzie jak van nie wystarczy ? 😁 to chyba faktycznie tir 😜
my chyba kupimy jakąś toyote w kombi

a piszę, ze u nas chyba sie zaczyna znowu choróbsko... bo Emila ma gesciejsze zielone gilki i temperature od rana 😠 kurde oby ta goraczka byla od zebow plisssssssssss
A Łajsoka... jak Oli mial goraczke od zebow to nie wychodziliscie z nim ?

Wyskabon już dostałam chyba na poczatku stycznia, ale siedzi w portfelu 😜 a wygralam ja wiem, chyba na poczatku grudnia

Jejku co to leukopakia? 🥴 groznie brzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dlaczego nie kupujecie nic? a też macie do Reserved? A właśnie i czy mogę go zrealizować w normalnym sklepie? bo w tym internetowym nic nie ma.
Leukoplakia to biały łuszczący się naskórek na sromie, bardzo swędzący. Niektórzy piszą że to nowotworowe, ale to nie prawda. Jednak się boję bo dziedziczone 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu fajnie że jesteś z nami 😘
Pewnie Jasiu mocno płakał przy zastrzyku, Bidulek 😞
ja mam orange 🤢 ale musze zmienic bo mam kolosalne rachunki

Wysa jasne że możesz zrealizować w zwykłym sklepie, dostaniesz po prostu tę karte podarunkowa z reserved (nioe wiem czy wiesz jak wygladaja). I mozna to wykorzystac i na dzieciecym i dla dorosłych 🙂
Kurcze niedobrze że grypa żołądkowa u Was. Jejku oby tylko Kacper nie załapał rotawirusa !
Dawaj mu przy każdej okazji piciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, ja mam fotelik ramatti wenus i muszę wam powiedzieć że jestem bardzo zadowolona, zastanawiałam się też na coneco bo fajnie wygląda, ale w ramatti był więcej miejsca na dupcię 😁
ja od niedawna kąpie co drugi dzień 😁 Lenka waży już 10kg i mi ciężko z nią latać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasio zasnoł , nie wiem na jak długo ? ja zaglądam najpierw do Was a potem muszę coś zjeść bo sama padnę.

W nocy mi zwymiotował flegmą i już wiedziałam że jedziemy z rana do lekarza, przyjeła mnie ta pani doktor co chciałam bo poprzednio jej nie było i była zdziwiona ze dwóch lekarzy twierdziło że Jaś ma czyściutko na oskrzelach .Zaraz wykupilismy zastrzyki i pierwszy dostał na miejscu a drugi przyjadą zrobić koło 17 i tak przez 5 dni.Płacz nie miłosierny , pęka mi serce ale wolę to niż ten nasz miejski przytułek czyli szpital pożal się Boże, marudny jest strasznie .
Wiecie co nie chcę juz wam tu przynudzać ale moja siostra ta najmłodsza którą uważałam za tę najrozsądniejszą zrobiła mi w niedzielę awanturę bo Daniel zadzwonił do Kuby chyba ze 100 razy a ten nie odbierał a spał u niej w wekeend , no a jak sie dodzwonił to wydarł buzię na niego czemu nie odbiera .Ja tego nie słyszałam bo sie kąpałam ale jak wyszłam zadzwonił Kuba i sie poskarżył , opiepszyłam Daniela a tu telefon od niej i robi mi jakieś wymówki na temat wychowywania , ja jej tłumaczę ze już nagadałam danielowi a ona że jak się żalęna daniela to jest ok ale jak ja pozwalam krzyczeć na kubę , zaczeła ingierować i skłucać moja rodzinę .Pomyslelismy ze kuba się jej moze naskarżył ?!
Sama ma dwoje dzieci , drugie dziecko ma z luznego związku i teraz wróciła do pierwszego męża{dużo by pisać-{" Pan Tadeusz" przy tym wymięka} a mnie strofuje i podrywa nasz autorytet w oczach kuby. Krzyknoł na niego jego własny ojciec bo sie martwił ze nie odbiera, po za tym jak ja jej się wyrzaliłam na daniela to ona mi to wykrzyczała wiecie, to siostra tak robi w obecności mojego 13 go syna !?

Tego dnia widziałam sie jeszcze z cała trójką mojego rodzeństwa , no byliśmy u naszego brata, przyjechały obydwie i wiecie co dla synka Marcina miały słodycze a dla moich dzieci nawet po lizaku nie było. Myslałam ze serce mi peknie ,.nie rozmawiał nikt z nami praktycznie .
A dziś z konieczności musiałam zadzwonić do niej bo ma inhalator to dostałam smsa że inhaluje synka i przykro jej , nawet zadzwoniła potem i zamieniłysmy kilka zdań.
Cała trójka żyje w takiej komitywie że szok a przecież na święta to my obydwie zostałysmy same bo wszyscy potraktowali nas jak odszczepieńców , jeżdziłam na każdy telefon do niej i nie tylko , byłam w ciężkich momentach i wiem o wielu jej sprawach nawet tych przykrych bo tu po powrocie nie ma lekko też ale ja niczego przeciwko niej nie wykorzystałam .
Ona zamiotła swoje brudy pod dywan i zwazniała do tego stopnia żeby mnie poniżać i kłócić mi rodzinę .
To tylko w skrócie napisałam i tak, ledwo dochodzi to do mnie , jescze kikla dni temu daniel naprawiał auto by wieść ja do sądu w płocku bo nie miała z kim jechać , z bratem był po samochód ,brał dzień wolny bo ten ma nogę skręconą ale jak nam czegoś trzeba to wszyscy maja nas w dupie . Obca sąsiadka zadzwoni i się zamartwi ze jaś chory , a oni wszyscy ach ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam że Was obarczam osobistymi sprawami , nie mam się komu wygadać ,nie ma nikogo normalnego i życzliwego . Ja już taka jestem że nie odmówię , mam swoje dziury w nosie jak każdy ale nie jest tak by się nie można było ze mną dogadać.
Daniel jest taki że swoje zajęcie zostawi a idzie i pomaga jeśli trzeba .
No ale to trzeba zmienić bo właśnie dla tego nas nie szanują , wiedzą że jak się odezwą my staniemy na wysokości zadania i pomożemy .

Zmienili się wszyscy , są sztuczni , wiem jaki każdy z nich jest z osobna przecież , póki nie pogodziłam ich obydwóch bo miały ostro na pieńku i nie rozmawiał y przeszło rok ze sobą to najstarsza siostra tak jak mnie odwiedzała i my jeżdzilismy do nich tak mnie nie zna .Słyszę tylko "kachna dzwoniła " a ja jak piszę smsa to nie dostaje odpowiedzi .
Czuję się jak śmieć wiecie ?!!!
Wiedzą że Jasio chory i nikt sie nie odezwie, siedzą na gg ale cisza...
Ale sobą się interesują na wzajem bardzo bowiem , widziałam jak dzwonią i wypytują o dzieci itd.

Idę pogadać z Kubą , wrócił ze szkoły papa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej biedny Jaśko 😞 żeby szybko mu przeszło 😘
Madzi przepraszam ,ale troche śmiać mi sie zachciało jak napisałaś że "Pan Tadeusz przy tym wymięka 😁 ale tak poważnie to dziwni ludzie, eh wiadomo z rodzina to najlepiej na zdjęciu, nie wiedzą jaka mają fajną siostrę 😉 zobaczysz kiedyś będą żałować, tulę mocno i wiesz że u nas na brzuszku to wszystko można napisać i sie wygadać 😉
aaa byliśmy na basenie 🤪 Oli na początku był w szoku, taka duza przestrzeń tyle wody, ale oswoił sie i powiem wam że faktycznie dzieci maja taki odruch że pływają 😁 trzymaliśmy Olinka a on pieskiem pływał, parę razy sie wystraszyłam bo dał nurka ale zamykał przy tym odruchowo buzię 🙃zabawa fajna, dziecko po basenie zjadło obiad i padło 😁 zaraz obrobię fotki i wstawie wam mojego wodnika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img96.imageshack.us/i/plywak1.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9127/plywak1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img843.imageshack.us/i/pywak2.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1740/pywak2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img11.imageshack.us/i/pywak3.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7499/pywak3.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
mam jeszcze filmik ale sie ładuję więc za kilka minut też wstawię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda siedze wryta i dosłownie nie chce sie wierzyć !
Jak jakiś serial z najgorszym scenariuszem !
Magda bardzo Ci współczuję tej chorej sytuacji.
I nie wiedzę nic złego w tym, że Daniel nakrzyczał na Kubę. Jest jego ojcem.
Przecież można sie zamartwić, jak ktoś po raz kolejny nie odbiera telefonu! Siostra niefajnie postąpiła wtrącając się eh, nie wiem w ogóle co pisać bo brakuje mi słów. Przede wszystkim Kuba nie powienien być przy tej rozmowie. Co ona próbuje ? Postawić Kubie rodziców w złym świetle ??
A jak doczytałam o tym, że wszystkie dzieci dostały słodycze tylko nie Twoje.... to wiesz co.. konkretnie zagotowało się w żyłach !
Myślę, że jest jedna odpowiedź na to - JESTEŚCIE ZA DOBRZY Z DANIELEM !
No jak tak można traktować swoją siostrę, to jest niewyobrażalne !
Kurde normalnie mam ochote wbić się do Ciebie z Majówami, żeby szczeny rodzeństwu opadły, jak wiele ludzi Cię lubi i szanuje !
Normalnie agresor mi się włączył 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa Kasia miałam we wcześniejszym poście odpowiedzieć na Twoje pytanie i zapomnialam 😉 u nas gorączka to przeważnie bywa wieczorem lub w nocy w dzień nie, ale po wzięciu leków spadała, ale jak miał wysoka temp. w dzień to nie wychodziłam z nim na dwór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...