Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej my byliśmy na dłuugim spacerze z grupką znajomych nad jeziorkiem 😜
dziewczyny ja jutro zadzwonie do tego "mojego" ośrodka zapytam czy te ceny to za domki i kwatery za dobę i może coś wynegocjuję 😁 dla takiej ilości osób to jak grupa zorganizowana 😁
Izulka ja też jak pierwszy raz przyleciałam do Anglii to byłam w szoku jak te dzieci tam chodzą 😮 i nawet jak w listopadzie byliśmy to też widziałam kilkoro dzieci w rybaczkach na gołe stópki, rozpięte kurteczki i bez czapek 😮
Bitwę na głosy oglądałam ale tak jednym okiem, bo pisałyśmy tu i szukałam tych noclegów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Laski 🙂
Mój Grześ poszedł do pracy na wieczór i zostałysmy same z Alą.. ale przynajmniej dzień spędziliśmy razem 🙂 Ja powoli doczytuję co napisałyście - aż 16 stron mam a to tylko jeden dzień jak mnie nie było 😜 heheh pewnie i tak bede pisać kilka godzin, bo zaraz kąpanie Ali, potem jeszcze coś i skończę koło 22 ale co tam 😜
Olinku - gratulujemy 4go ząbka!!!! 🤪
Kasia i Łajsoka widzę maniaczki McDonalds!! 😁 A ja powiem Wam że McD nie lubię... czasami shake'a ale to tez nie zawsze.. za to KFC jak najbardziej 🙂 No i durum - to ostatnio mogę jeść ile wlezie 🙂 Łajsoka - trzeba było pisać, jak bym dobrze zamach wzięła, to może jakiś zestaw doleciałby do M-cza 😁 hehhe
U nas też często jest że każde z nas siedzi ze swoim laptopem... nie ma to jak wieczory nowoczesnych małżeństw 😜
A powiem Wam, że ja też dziś chciałam usiąść poszukać noclegów nad jeziorskiem, bo to czas coś rezerwować ale widzę że mnie uprzedziłyście 🙂 ja też nie wyobrażam sobie łazienki poza domkiem - więc też jestem za tym zeby szukać czegoś z łazienką "na miejscu". Pewnie dlatego cena atrakcyjna.. no i też nie będę się upierać że musi być jezioro 🙂
Kasia - ten ośrodek co pokazałaś ZACISZE jest fajny ale tam jest 75 zł za osobę (nie widzę zniżek na dzieci) a nie za pokój... więc za dobę wyszłoby 215 zł 😞 szczerze mówiąc przy takiej cenie my odpadamy :/
Co do cen w Starej Wsi to mi wygląda na to że cena dotyczy domku a nie od osoby... "Cena wynajmu całego domku na jedną dobę" więc chyba jest 120 zł za domek do trzech noclegów.
A sam ośrodek super 🙂
To jak Łajsoka dowiesz się co i jak to daj znać koniecznie!!!
Nam by miejscówka też pasowała bo pojechalibysmy przez Wrocław odwiedzić Grzeska brata z rodziną i nowym członkiem rodzinki - Natalią 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja własnie słyszałam że w Anglii dzieci bez czapek i w ogóle ze takie porozbierane biegają... dziwi mnie to, że nie chorują... kuzynka tam mieszka i mówiła mi, że jak dziecko w czapce tzn że polskie 😉
Była u mnie koleżanka, Mateusz dał popis, był taki nieznośny że masakra... stawiam na kolejnego zęba... No a ta kumpela od wczoraj wie o ciąży a już się martwi na jaki kolor pomalować pokoik i jaki wózek kupić i czy lepsze pieluchy tetrowe czy pampersy... 🤪 i stwierdziła że odkupi od nas jak będziemy sprzedawać... a pamietam że jak byłam w ciąży to mówiła że nic nie będzie wczęsniej kupować bo to pecha przynosi... tłumaczyłam jej że to nierealne, że na pewno będzie sie wczesniej szykować, ale wmawiała mi że na pewno nie... a teraz chce już wózek kupować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja,
ja dopiero wrocilam z urodzin rodzicoew, tatus z coreczka kurowali sie i przyjezdzam ....a tu domek na blysk 😜 po prostu bylam w szoku!!!!i love moj maz 😘
dziewczyny ja osobiscie wole te domki, bo jak poogladalam te zdjecia to jestem zachwycona okolica, ale jesli zdecydujecie ze dresso to sie dostosuje 🙂Lajsoka jak czegos sie dowiesz to daj znac.
KArola zapomnialam ci napisac, ze u nas hustawkajest na takie wkrety specjalne do drewna i sa dzieury w futrynie, te wkrety sie wkreca bez uzycia wiertarki.narazie sie to sprawdza 🙃
i zdrowka zycze Oliwce 😘
Radzia jestem z toba myslami, zebys nie czula sie dzis samotna he he 😁
Pszczola jak tam Ala??? wyzdrowiala?
Gabis a wy juz zdrowi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
No mi też się bardzo podoba ten ośrodek Stara Wieś 😆 a na ile planowałyście jechać? bo ja myślałam że fajnie by było być tam na miejscu już w piątek rano, z tym że doba hotelowa tam jest od 15 do 12 więc trzeba by było wtedy zapłacić za trzy doby i wyjdzie trochę więcej. dla nas oba miejsca są ok i nawet gadaliśmy z Henrykiem, że w niedzielę pojechalibyśmy stamtąd prosto do Katowic do szwagierki bo to tylko 2 godzinki, a nie 6 godzin jak z Lublina 😉
ja myślę że najlepiej by było zadzwonić w oba miejsca i zapytać czy będą dla nas miejsca a póżniej zrobić głosowanie na forum 😉 Lajsoka daj znać koniecznie jak już zadzwonisz do Starej Wsi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w pierwszy dzień wiosny 🤪
i widzę że przez noc brzuszek przeszedł małą metamorfozę 😁wstalismy dopiero, ale nad ranem ok 4 Oli się obudził wypił herbatkę ale tak strasznie płakał i marudził niby oczka zamykał ale dalej nie mógł spokojnie zasnąć w końcu jakoś o 6 udało się i tak dopiero wyczołgaliśmy się z łoża 🙂
teraz sobie tak przypominam jak kiedyś miałam sen jak gdzieś sie spotkałyśmy w takim dużym gronie i stwierdzam że sny się spełniają bo w końcu spotkanie wypali 🤪mam nadzieję) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytałam...
My niestety nie będziemy mogli przyjechać, dla nas to jest za daleko... 🤢 6 godzin jazdy. Fajne ośrodki wyszukałyście. To już tam moje zdanie nieważne 😜 No naprawdę daleko 😞
Oliwerkowi gratuluję ząbka 🙂 Może będzie teraz spokój Lajsoka na razie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Wysa dziekuje bardzo za zyczenia 😘
U nas nocka to była jakas masakra chyba z 20 razy sie budziła i sama nie wiem czy to katar czy zeby. Pewnie i jedno i drugie po trochu. Ale z rana zauwazyłam ze juz jej tak nie cieknie nawet jak czysciłam aspiratorem to juz duzo mniejsza ilosc spłyneła.
A ten osrodek Stara Wies to dla nas tez troche za drogo bo tam koszty wynosza 120zł od osoby pod spodem jest napisane wiec za trzy osoby bysmy zapłacili 360 za dobe! I Daleko bez przystanków (co jest niemozliwe) jechalibysmy ponad 7h z przystankami pewnie z 9 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia te domki o za dobę 120zł jest napisane pod tabelka 😜
włąsnie jesteśmy po rozmowie z właścicielem 🙂
Więc: Jeśli o domki, to wszytskie są takie same i cena za domek tak jak wyżej wspomniałam, 120zzł za domek za jedną dobę więc na dwie rodziny to wychodzi po 30 zł na osobę bo za roczne dzieci nie biorą nic 😉ale dwie pary moga mieć problem bo nie ma dwóch osobnych sypialni tylko ( zobaczcie jeszcze na zdjęcia) sypialnia z trzema łóżkami i w salonie taka rozkładana kanapa 😮 Co do tych apartamentów to tam sa dwie osobne sypialnie cena trochę wyższa 170zł apartamentu na dobę więc ok 45 zł za głowę. Te apartamenty sa na piętrze a pod spodem są garaże. Pan mówił że najlepiej do końca tygodnia dać znać żeby określić rezerwację, zaliczka na konto 20% ceny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem za...
tylko trzeba dokładnie określić kto jedzie, czyli za każdym razem muszą być dwie rodziny w domnku?
Kurde nie wiedzę tego przy małych dzieciach, np Emila tak jak BlaBla i Mati musi mieć kompletną ciszę jak śpi 🤢
A poza tym..
Karolcia bez przesady, że z przystankami pojedziecie 9 h ;> My nad morze, z normalną prędkością ze Śląska jechaliśmy 10 😉 No ale fakt 7 godzn to długa podróż :/
W sumie to musi być sprawiedliwie, więc może znajdzmy coś "wyżej" 🙂
Wyska, Karolcia może cos zaproponujecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia nie musicie być z kims w domku, po prostu pan zaproponował bo byłoby taniej bo cenę za domek dzielisz na 4 osoby, ale mówił że nie byłoby problemu z miejscami dla naszej grupy 🙂 nam też sie podoba 🙂
aaaa właśnie Madzia mi pisała co tam słychać, u niej naprawa komputera i nie wie ile potrwa bo też idą z tym duże koszta 🤢 bardzo jej nas brakuje 😞 Jasiowi idzie lewa górna jedyneczka 😉 ściska nas mocno i życzy zdrówka chorótkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach no to luzik Łajsoka 😉
Jeśli chodzi o nas to jestem jak najbardziej za, bo oglądałam sobie na google tę okolice to musi tam być przepięknie.
Karolcia, patrzałam na mape to wszędzie będziecie mieć parę godzin jazdy..
w zasadzie to większość Dziewczyn musi tak dojechać.
Kurde musicie być ;> 🙂 Przecież Oliwka ma Dzieciaczki terroryzować : 😁
Wyska a Wy na pewno odpadacie? 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
sluchajcie prawda jest taka, ze nigdy sie wszystkim nie dopasuje , bo jestesmy dziewuszki rozsiane po calej Polsce 😞 ja jestem w miare komfortowej sytuacji, bo mieszkam na srodku, ale i tak wszedzie pare godzin musze jechac!ja poza tym majac male dzieci zawsze cos nam moze uniemozliwic wyjazd i jest to normalne, dlatego musimy isc na jakis kompromis 🙂moze dziewczyny zaproponujcie cos blizej i wtedy rozwazymy wszystkie opcje, tylko tak jak pisze Kasia musimy to zrobic w miare szybko, bo czas czas czas....ja zrozumialam, ze jest 120 zl za domek, czyli jestesmy 2 doby i wychodzi 240 na rodzine albo ewentualnie na 2 rodziny plus dojazd i jedzonko 🙃te apartamenty tez fajna opcja 🤨 a ile jest tych apartamentow???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kurcze my wylądaowałyśmy dzisiaj u lekarza bo maja od wczoraj ma straszną biegunkę 😞 bidulka normalnie shcudła kilogram 😞 przestraszyłam się że się odwodni więc pojechałyśmy z samego rana. Maja dostała coś w stylu Gastrolitu i jakieś kropelki. Albo rotawirus albo norawirus 😞mamy zrobić posiew kału ale dzisiaj nie zdążyłam już zawieźć próbki bo Maja zasnęła i nie chciałam jej budzić 😞 szczerze mówiąc to mam nadzieję że do jutra już jej przejdzie i stąd mam pytanie do Kasi. Czy jak Emilka miała rota to ta biegunka zmniejszała się stopniowo ilościowo? jak wogóle wyglądało wyzdrowienie ? 🤨 no napewno do żłobka Maja jutro nie pójdzie a co do środy to zobaczymy. Na razie się trochę uspokoiła ta biegunka, no i Maja ma apetyt, a do żłobka może pójść po 48 godzinach od ustąpienia obiawów.
A co do wyjazdu to fajnie gdyby każdy mógł dojechać 😞 no ale Netinetka ma rację - przy takiej dużej grupie to się chyba nie da zadowolić wszystkich 😞 no ale co do odległości to tak popatrzyłam na mapę Polski i przypomniało mi się jak dobre kilka lat temu byłam na pojezierzu gostynińskim w Zuzinowie i było tam pięknie :cheer lasy lasy i jeszcze raz lasy 🙂 no i woda oczywiście - bardzo czysta 😉: z tym że ja byłam tam w stanicy harcerskiej pod namiotami (jeszcze jak należałam to takowej organizacji 😜) ale myślę że może niekoniecznie w Zuzinowie ale gdzieś na tym pojezierzu właśnie udałoby się coś jeszcze znaleźć 🙂 w sumie to może Wyska i Karolcia rzućcie jakieś propozycje 😉 no i tak jak pisze Netinetka szybciutko bo nas czas goni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Bidulka Majeczka 😞
Emila miała praktycznie non stop brudną pieluszkę, to była biegunka ale taka wodnista, ze śluzem i z krwią. Na drugi dzień była dalej ta biegunka ale o mniejszej częstotliwości może ok 10 razy na dzień. Nasza lekarka zaleciła dietę: ryż z marchewką lub lekko podsmażonym jabłkiem, kompot (NIE SOK) z jagód, w niewielkiej ilości chrupki kukurydziane, pod żadnym pozorem mleka, bo wzmaga biegunke.
Najważniejsze żeby piła. Bardzo szybko zareagowałaś, super.. będzie wszystko dobrze 😉 Z tego co pamiętam to u nas to trwało ok 5-6 dni 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dwie godziny temu przeżyłam straszną chwilę 😞 Oli się dławił jedliśmy obiad Oli zjadł swój wcześniej a że w krzesełku jak my jemy to ciężko mu siedzieć dałam mu chrupka kukurydzianego i kurcze wleciało mu nie w ta dziurkę, zaczął się dusić, Mariusz go główką w dół ułożył i mocno klepał, ale on nie mógł powietrza złapać, zrobił się bordowy, więc Mariusz wsadził palca dość głęboko Oli wszytsko zwymiotował 😞 płakał jeszcze przez 30 min a ja razem z nim tak sie przestraszyłam że jeszcze ochłonąć nie mogę 😞 😞 potem położyliśmy się i mocno go utuliłam aż zasnął, nie mogłam się odkleić od niego i tak leżałam z nim
Maja bidulka 😞 mam nadzieje że jutro będzie lepiej, dobrze że szybko zareagowałaś Izulka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu te 7 godzin jazdy bez przerwy to na tej stronie jest taka mozliwosc zeby obliczyc odległosc i nam ze Szczecina do Starej Wsi wyszło 7godz i 15 min. Do tego przystanki i jakies objazdy to mogłoby wyjsc 9godz.
Patrze tak jakies inne osrodki, ale ciezko jest cos znalesc a tym bardziej zeby było tyle dwuosobowych pokoi :/
Moze cos takiego ? http://boszkowo.pl/ tylko tu nie ma napisane ile jest tych domkow.
Dziewczyny wkleje kilka linkow moze ktorejs sie cos spodoba.
Albo http://www.bernardynkaport.pl/
Tu jest fajnie i ceny przystepne bo za domek z tego co rozumiem to 75zł za min 3 doby za 2 doby 99zł to i tak jest tanio. http://www.gotis.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=43&Itemid=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

ja sama,Marcin na popołudnówce,wróci o 22-ej... 😞

Co do miejsca spotkania,to ja w sumie nie patrzę na Wasze linki,ja też wszędzie muszę dojechać i to też nie mało godzin,więc Wyska Kochana,w ogóle nie rozumiem Twojego podejścia....bo w końcu Sląsk i Gorzów też musi się dotelepać,każda z nas ma daleko.Ja to patrzę na koszty,jeśli cena jest przystępna,to może być. 🤪

Łajsoka,współczuję....my też to przeżywaliśmy,nie ma nic gorszego.Buziaczki Kochana i dobrze,że tylko tak się skończyło.

My lekko chorzy,trzyma nas wszystkich jeszcze głupi katar. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak myslałam. W takim razie ja sie poddaje jak sie na cos zdecydujecie to ja wtedy zobacze ile kilometrow i jakie koszta i powiem wam wtedy czy przyjedziemy. Bardzo bym chciała bo juz sie napaliłam, ale jesli mam wydac na paliwo wiecej niz na cały ten wyjazd to nam sie to nie opłaca.
Tomek zafundował mi zajebiste urodziny gdyby moja mama nie zadzwoniła z zyczeniami to nie wiem czy w ogole by mi zyczenia złozył i nawet kwiatka nie dostałam 😞 Przykro mi sie zrobiło bo w sumie to pierwszy raz zapomniał. Od 16 siedze sama bo poszedł do pracy, dzisiaj ma nocke... eh zamiast sie cieszyc bo to taki fajny dzien to ja nie mam humoru...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak narazie to chyba większość jest za tym ośrodkiem Stara wieś 🥴
dziewczyny jak tak dalej będziemy szukać i się nawzajem wymieniać linkami to dupa blada wyjdzie ze zlotu i się jeszcze nie daj Boże posprzeczamy bo zadecydujemy że gdzieś jedziemy- przykładowo do tej Starej wsi i wtedy tym, tym którym nie pasuje może być przykro itp a nie chcemy zeby później na forum było tak sucho albo jeszcze któraś już wogule nie będzie zaglądała i nasz wątek upadnie 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...