Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie wiem kiedy jazdy bo dziś był starszy pan a na jazdy umawiamy si.ę z jego synem 🤔 szkoda myśłałam ze w tyg. już zaliczę plac 😁
zapomniałam pogratulować Blabli ząbków 🙂
oby Dziabągowi nic nie było dobrze że masz zabezpieczenie w razie W ale lepiej jak by nie było potrzebne, ja pamiętam jak mnie złapała grypa żołądkowa jak byłm u rodziców, najpierw mój brat, potem ja, zaraz moja siostrę złapało i Mariusza a hałabałę całe szczęście ominęło 🙂
Wyska nie zagląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jeszcze jak będzie z pracą... Piotrek pewnie bedzie miał wolne a u mnie nie wiem jak będzie... ale chętnie już coś zacznę kombinować żeby miec wolne 😉
My też spłukani jak nigdy... kupiłam jeszcze dzisiaj w Carefourze mleko bo tańsze i czekam na wypłatę... mam tylko zakamuflowane na zaliczkę na wyjazd 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to fajnie 🙂 Mam nadzieje, ze wypali
Ciekawe jak tam Izullka na striptizie 😁
kiedyś byłam z laskami na dzien kobiet na striptizie i specjalnie zaszyłam się w boksie, za koleżankami, a on jak na złość mnie wyciągnął na środek, co za porażka 😁 śmieszne są takie striptizy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi na panieńskim jakis koles zrobił striptiz 😁 😁 byłyśly w fajnym klubie, a kurat tego wieczoru były 2 panieńskie i jeden kawalerski 🤪 i chłopak który miał kawalerskie mi zatańczył 😁 mówię wam jak się z niego naśmiałam...a jednocześnie sobie wyobrażałam co robi mój przyszły mąż 😁 skoro tu chłopak tak szaleje 😁 z opowieści już po na drugi dzień wynikało ze nasz babski wieczór był o wiele ciekawszy niż kawalerów 😁..chyba że coś do tej pory ukrywają 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie b yl striptizer i...uciekl, bo w czasie tanca pocignal leciutko moja kolezanke za wlosy a to byla fryzjerka i miala doczepione wlosy i sie wkurzyla i uderzyla go w twarz i on sie zdenerwowal bidak i uciekl, ale.....za rok okazalo sie, ze tanczyl na jej panienskim 🤪smialysmy sie strasznie z tego, ze musilei rachunki wyrownac!
to ja tez znikam, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musiałam na chwilę zajrzeć do Was 😜
Ja pitolę normalnie jestem w takim ciężkim szoku po tym striptizie 🤪 ja myślałam, że taki striptiz to się kończy na zdjęciu spodni i tańczeniu w stringach, a tu normalnie było dwóch striptizerów i obaj poszli na całość 🤪 normalnie jakie oni rzeczy robili z laskami to aż się czerwona na samą myśl robię ☺️ 😜 popłakałam się strasznie ze śmiechu jak wytargali na środek moją koleżankę, a ona bidulka tak się tym wszystkim przejęła co oni z nią robili i nie chce mówić mężowi, bo ten na bank zrobi jej awanturę 😁 no ale powiem Wam, że gdyby to mi się przydarzyło to pewnie też bym się popłakała, ale raczej nie ze śmiechu 🤔 🤢 czasami to normalnie takie rzeczy robili 😮 nie będę tu może pisać szczegółów, ale teraz nie jetem pewna czy dobrze zrobiłam opowiadając o wszystkim Henrykowi 😜 napiszę jeszcze tylko że jeden był College Boy a drugi Black Velvet i możecie się domyśleć jakiego koloru był 😜 normalnie szok 🤪 a teraz spróbuję zasnąć bo rano muszę iść do pracy 🙃
Buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Izullka 🤪 😁 ja już jestem ciekawa szczegółów 😁
Black Velvet 😁 fiufiu
Udało Ci się zasnąć ? 😁
No też jestem w szoku, u nas to raczej striptizerzy tacy odważni nie są 🤢

A teraz śniadanko dla Mileczki, umyć się, ubrać, do mamy na kawę i na zakupy .

Miłego weekendu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej u nas pochmurno, ale cieplutko też miałam w domu pełno roboty, a pranie z kosza to wylatywało i pół łazienki zawalone ☺️, ale juz rozwiesiłam na balkonie białe, teraz ciuszki krasnala się piorą i zostanie ciemnie 🤔
zrobiłam dziś na obiad zupę z marchwi, pyyszna, pierwszy raz robiłam, po zmiksowaniu marchewki jakoś mi się wydawało tak mało, ale mówię wam po trzech łyżkach czułam się napchana 😉
kurcze mam problem, bo krasnal nie chce jadać obiadów 😮 pociamka trochę i się zaczyna bawić i wypluwać 🤢 tylko pije 😮 a na wieczór wielce głodny i zje mleko i kaszkę 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lajsoka ja robie taka zupe z pieczonych pomidorow i pieczonej marchewki i potem miksuje, dodaje czosnek i ziola i sol i posypuje z wierzchu parmezanem i ....4 lyzki i full!! 😜 baaardzo sa pozywne!
u nas byl podobny problem z karmieniem, ale ograniczylam karmienie nocne, tzn. raz daje ok.3 150 ml cieplej wody z 1 miarka mleka a ok. 5 tylko ciepla wode i u nas to poskutkowaolo, bo nie najadala sie w nocy i miala wtedy apetyt w dzien 😉 a sniadanie rano to zaczela wciagac normalnie 😁
a my zaraz na rowery idzimey, pierwszy raz cala rodzinka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Izulka no to poszalalas... ja niby taka odwazna ale w takiej sytuacji chyba bym zwiała z parkietu 😜
U nas z jedzeniem mega probem od kilku dni... Mateusz jakoś mi schudł, nie wiem jak na wadze ale jakoś marnie wygląda... i w nocy też nie je dużo, albo czasem wcale... dzisiaj np w nocy zjadł 30 ml mleka, na sniadanie kilka łyżeczek kaszki, obiadu wcale, jedynie kawałek bułki zjadł w miare chętnie... popołudniu Piotrkowi udało mu sie wcisnąć kawałek banana... przed nami kolacja i az się boję, bo wkurza mnie takie karmienie - dwie łyżeczki i się odwraca i płacze na widok jedzenia 🥴
Obiadki zawsze chętnie jadł i deserki też, a od kilku dni makabra... w sumie jedyne co je to suche bułki...
My już czujemy sie dobrze, mateusz też, ogólnie humor ma fajny tylko to jedzenie... zrobił dzisiaj dwie luźne kupy, jak na niego bardz luźne, ale to wszystko - nie wiem czy się martwić czy nie... bo luźna kupa może tez być związana z ząbkowaniem prawda?
A bylismy na długim spacerku, kolejny raz Mateusz jechał odwrócony przodem do świata i naprawde róznica jest wielka... siedzi i się rozgląda, trochę marudzi ale tylko troszkę... dzisiaj tak wytrzymał 1,5 godziny zanim zasnął... Kasia a jak Emilce podoba jeżdżenie buzią do świata?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Co tak cichutko ? 🙂
Mateuszek musi dojść do siebie po tych wymiotach. Nic się nie martw, najważniejsze żeby pił, dawaj mu co chwile chrupki kukurydziane. Emilka jak była chora to przez dwa dni nic nie jadła, a przez kolejne powolutku chrupki kukurydziane, biszkopty, kromeczke z masłem i tak się rozkręciła. Ale wierze, że się martwisz, bo ja też odchodziłam od zmysłów 🤢
Emka odkąd ma nowy wózek i jeździ twarzą do świata, to spacery są idealne 🙂 Np wczoraj spędziła dosłownie cały dzień na dwoze (tylko obiadek o 12 był w domku). Siedzi i wszystko obserwuje, chce spać to się kładzie. A dzisiaj byłyśmy w centrum Chorzowa na zakupach, było widać że Emilka była już padnięta, bo nic nie spała, ale twardo się trzymała bo wszystko ją interesowało. Weszłyśmy do sklepu z zabawkami, to ekspedientka i wszyscy klienci zaczęli sie śmiać, bo Emka zaraz na wstepie, zrobiła wielkie oczy i wydała dźwięk zachwytu ijeeee 😁 Jak jej się coś podoba to tak robi 😁 w końcu nie dała rady i padła czołem na pałąku 😁 TAK ZASNĘŁA 😁

Kurcze ja grubne :/ no ale nie ma się co dziwić jak wpieprzam jak nienormalna 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Maja jakoś nie ma problemu z jedzeniem - co jej się da to zje wszystko 🤢 no ale fakt że jak chorowała to malutko bardzo jadła - w sumie to tak trochę w nią wmuszałam bo tez się bałam że nic nie je 🥴
Netinetko jak się udał Wam wypad na rowerach? macie takie krzesełko dla Blabli czy tą przyczepkę?
Radzia ja to wogóle odważna nie jestem i raczej wstydziuch więc wogóle to się dziwie, że mnie dziewczyny wyciągnęły na ten striptiz 🤔 😜 ech cały dzień się śmiałam z tego wszystkiego 😁
U nas Maja dalej jeżdzi tyłem do kierunku jazdy na spacerach ale powiem szczerze że to raczej dla mojej wygody ☺️ wolę ją jakoś tak widzieć ☺️ czasami jeżdzi przodem ale może faktycznie też już będziemy jeżdzić wyłącznie przodem 😉
Kasia powedz że pstryknęłaś fotkę Emilce jak padła czołem na pałąku 🤪 😁 😁 normalnie wymiękłam jak sobie tylko to wyobraziłam 😁
Padam na twarz bo długo wczoraj nie mogłam zasnąć z tych wrażeń 😜
Dobranoc kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 No to Emka musiała być nieźle zmęczona... dziecie są świetne 😁
Kasia fajny ten fotelik, też na nie patrzyłam... a powiedz mi, czy nie jest za wąski? Dużo miejsca ma w nim Emka? Aha... pewnie głupio pytam bo fotelik dopiero przyjdzie 😁
A ja przez tego wirusa schudłam przynajmniej 2 kg... nie wiem ile dokładnie bo nie wiem ile wazyłam, bo też wpieprzałam jak leci i pewnie trochę ostatnio przytyłam... a tu na wadze mniej niż jak sie skończyłam odchudzać... mój mąż stracił 4 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...