Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Teraz jeszcze oglądałam zdjęcia tych dużych domków 60m2 i zaczęłam się zastanawiać czy na pewno drzwi tam są.. zadzwoniłam do Pana i Pan już wzdychając powiedział że są. Już ma mnie dosyć chyba bo wydzwaniałam do niego dzisiaj już z 5 razy.... aż mi wstyd 😞

Dobra - temat dograny. Co mogłam to ze swojej strony starałam się załatwić, dowiedzieć, itd. Jak coś będzie na miejscu nie tak to proszę nie mieć do mnie pretensji bo też tam jadę w ciemno, ale myślę że raczej będzie fajnie 🙂

A ja zaraz prześlę Wam dane na przelanie kasy na zaliczkę - sorki że tak o kasie od razu walę ale same rozumiecie 🙂 trzeba to szybko załatwić i zacząć na spokojnie odliczać dni do czerwca 🙂

Jakby ktoś chciał jeszcze pooglądać: http://www.bernardynkaport.pl/pl/2/domki-letniskowe-nad-jeziorem-slesin-wasosze-lichen-mikorzyn-goslawice-patnow-konin-wielkopolska-noclegi-wczasy-wakacje-nad-jeziorem-domek-letniskowy-nad-jeziorem-w-slesinie-wasoszach-licheniu-mikorzynie-goslawicach-patnowie-koninie-wielkopolsce
Comfort 60m2 i Comfort 30m2 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej
Super Pszczółko że udało Ci się wszystko załatwić 😉 ja chciałam się zapytać teraz Łajsoki czy sprawa z przelaniem pieniędzy na paypala dalej aktualna? bo jeśli tak to ja mogłabym już przesłać pieniążki 😉 tylko drugie moje pytanie jest odnośnie właśnie tej wpłaty - my mamy być z Gabiś w domku, a z tego co pamiętam to Gabiś nie dała znać na 100% jak będzie z ich przyjazdem 🤨 i co w takiej sytuacji mamy zrobić 🤨


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪 Pszczoła rewelka !
Super że wszystko załatwiłaś... i jaka świetna rozpiska, lubię takie konkrety.

Karolcia czyli wpłacamy Pszczółce po połowie po 150zł.

Dziewczyny z mniejszych domków, będziecie do nas przychodzić bo mamy miejsce na grilla 😜
ach teraz czytam, że Wy też macie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
w koncu mam normalny dostep 🙂
albo ja jestem jakis debil albo w tych 60m domkach na gorze jest jedna wielka powierzchnia z 3 tapczanami i jednym malzenskim lozkiem i zatsanawiam sie jak tam moga byc drzwi?!? 😮 kurde jak sie okaze ze tam nie ma drzwi a my zostaniemy postawieni przed faktem dokonanym to co???? wiem wiem nie wyklinajcie mnie, ale dopiero teraz ogladalam zdjecia 😞 a jak wplacimy zaliczke to juz po ptakach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to może jednak ten exclusive ? :> tylko 10zł droższy od osoby a są dwie sypialnie :P
a tych domkach 60m to ja rozumiem to tak, że na poddaszu się śpi i nie ma drzwi, a na dole w "salonie" śpi druga rodzina 🤢
Ja już nic nie piszę bo boję się Pszczoły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Kasia - też myślałam o tych dużych domkach dla wszystkich ale nie wszystkie były wolne więc tak czy inaczej ktoś musiałby być osobno. Więc już nic nie zmieniałam. Poza tym np. dla Beaty która będzie sama w domku to byłoby już 60 zł więcej na weekend a za to można paczkę pieluch już kupić - więc jest tak jak jest 🙂 a poza tym.... tam będziemy tylko dwie noce 🙂 głownie mamy spędzać czas razem więc wydaje mi się że jak my z małych domków przyjdziemy na Wasze włości i tam będziemy biesiadować to nie będzie źle 😁
Powiem szczerze że i tak miałam dzwonienia po Was i dopytywania a wiem że w tych godzinach Wy też pracujecie (zresztą ja też byłam w pracy...) więc już nie chciałam robić jeszcze większego kotła. Następnym razem zdecydujemy się pół roku wcześniej, zarezerwujemy dokładnie to co chcemy i nie będzie takiego problemu 🙂
Izulka - co do Gabiś to właśnie też się zastanawiam jak to rozwiązać.. Jakbym zarezerwowała jeden domek mniej to raczej na 100% potem by już nie było miejsc, więc założyłam po prostu że Gabiś będzie od początku. Z pokojami w tym wypadku było by prościej a tu niestety właśnie jest taki problem organizacyjny i pozostaje nam chyba liczyć że Marcinowi tak się ułoży praca że będą z nami od piątku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnie dziewczyny - ja też ze zdjęć wywnioskowałam tj Wy i dlatego po pracy jeszcze dzwoniłam do tego faceta żeby zapytać czy na pewno są drzwi. Zapewniał mnie że na górze są dwa pomieszczenia, czyli wchodzi się po schodach i tam są 3 łóżka i dalej jest ścianka działowa i drzwi i tam jest łóżko małżeńskie. A na dole jest dodatkowo wersalka (która z założenia nie będzie przez Was wykorzystana), dlatego w tych dużych domkach może być nawet 7-8 osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny to tylko weekend jakoś dacie radę 😜
Pszczółka wylała z siebie siódme poty bo bardzo jej zależało na naszym zlocie i dokonała cudu 😁 starała się i załatwiła tak dobrze jak to tylko było możliwe 😜 😜
Iza oczywiście możesz wpłacić do nas na paypal, tylko powiedz czy mam podać jakiś numer? bo szczerze to ja nie wiem jak to się wszystko robi ☺️ jak coś to pisz na gg 3599532 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba, ze tak 🙂 ja mam propozycje, ze po przyjezdzie rzucamy moneta kto spi w sypialni , co wy na to?????zeby bylo sprawiedliwie i nikt do nikogo nie mial pretensji 😜 ja juz sie nie moge doczekac, mam nadzieje, ze to wszystko pojdzie zgodnie z planem 🙂 i pogoda nam dopisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jasne, że Pszczółka wszystko pięknie ładnie załatwiła 😉
Rezerwacja jest, przelew już też poszedł, teraz tylko odoliczać dni 🙃
A tak z innej beczki... powiedzcie mi, czy wszystkie Dzieciaczki już stoją bez trzymanki ? Bo Emila jeszcze ani razu tak nie stała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...