Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde pewnie pomyślicie że ja jakaś walnięta jestem ale ja bym wolała domki parterowe bo juz mam czarne myśli, że Maja spada z takich schodów 😞 ☺️ a te domki Comfort za 170 zl to mają 2 sypialnie czy jest łóżko w salonie i jedna sypialnia? Kurde ja nic nie czaje z tych zdjęc bo oni chyba robią zdjęcia kilku domków i nie mogę sobie wyobrazić jak tam jest ze spaniem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moim zdaniem albo te:
Cena za domek letniskowy comfort 60m2 200,00 PLN 4 osoby + każda następna osoba 20,00 PLN (za dobę)
(dzieci do 3 lat bez dopłat, od 3 do 12 lat 10 PLN)
Ilość domków letniskowych 6szt.

albo te:
Cena za domek letniskowy comfort 30m2 170,00 PLN 4 osoby + każda następna osoba 15,00 PLN (za dobę)
(dzieci do 3 lat bez dopłat, od 3 do 12 lat 10 PLN)
Ilość domków letniskowych 8szt.

tylko w tych za 170 zł jest napisane: miejsca sypialne 4 + 1. Trzeba by się dowiedzieć czy te 4 są podzielone na pokoje czy jak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://domki-letniskowe.bernardynkaport.pl/pl/2/domki-letniskowe-nad-jeziorem-slesin-wasosze-lichen-mikorzyn-goslawice-patnow-konin-wielkopolska-noclegi-wczasy-wakacje-nad-jeziorem-domek-letniskowy-nad-jeziorem-w-slesinie-wasoszach-licheniu-mikorzynie-goslawicach-patnowie-koninie-wielkopolsce proszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to jednak to oglądacie hehe
kurde wiecie co... ja serio wolałabym sama z Emilką, bo wiem jaki koszmar przeżywałam w szpitalu, Emilke budzi każdy szmer. No niestety tak ją głupio przyzwyczailiśmy, że jak Mała idzie spać to my na palcahc chodzimy i (się nie śmiejcie) nawet boimy się włączyć światło, bo załącznik nieraz ją obudził 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie - zabłoccy mają dla nas tyle miejsca ile trzeba - dostałam telefon do szefa i mogę w razie czego rezerwować miejsca!! Jeszcze jakbym zwoniła to dograłabym szczegóły, ale tj widać na zdjęciach są dwa osobne pokoje, balkon i łazienka. Pan mi teraz powiedział że to są takie mini-mieszkanka z pokojem dziennym i sypialnią.
Stawka za apartament: 120zł/dzień 1-2 dni pobytu
Czyli na dwie rodziny wyszłoby 30 zł/os za dzień! 🙂 Moim zdaniem i ceny i warunki są chyba najfajniejsze.... jak wypowiecie się na tak to mogę zadzwonić i dowiedzieć się o szczegóły dodatkowe, ale to już po pracy bo i tak nadwyrężam dziś cierpliwość innych 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie nie wiem jak gabis się na to zapatruje ale jak zdecydujecie się na. znin to lepiej jed zcie do starej wsii 10 gdzie wszyscy będą na tak 🙂 ja rozmawiałam z henrykiem i. My do znina raczej nie pojedziemy 😞 mówi ze nie chce spedzac całego urlopu w samochodzie :/ mamy 2000 km z anglii w jedną stronę i jeszcze z powrotem i dla niego 200 km robi roznice 😞 nie złośćcie się na nas tylko 😞 zwłaszcza że lajsoka pszczolka cży beata były gotowe tyle jechać - ale mi glupio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moim zdaniem w grę wchodzą tylko letnie domki bo całoroczne w sumie są drogie.
tylko trzebaby było się dowiedzieć jak tam dokładnie jest z tymi cenami bo raz piszą 35 zł/os, a raz wychodzi 42,5 zł/os... no i czy są zamykane pokoje - przynajmniej jeden jakby Blabla czy Emka miały być z kimś.
No i tu nie ma chyba aneksu kuchennego, więc gotowanie na kolanie 😞 - lodówka chyba też tylko w niektórych domkach - przynajmniej ja tak doczytałam - jak się mylę to mnie poprawcie 🙂
A co do odległości to ktoś zawsze będzie miał daleko.. przy tej konfiguracji to np Karolcia będzie miała do pokonania ponad 400km... dlatego najlepiej wybrać opcje gdzie tych osób co mają duże dojazdy będzie jak najmniej..
Tak czy inaczej najepiej zdecydować się jak najszybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to będziemy w nieskończoność szukać.... Na Warszawe to zaraz Karolci, mi i Łajsoce zrobi się prawie 500 km... Ja nie mówię że nie - na Warszawę jak trzeba bedzie to też pojedziemy, ale chodzi mi o samą ideę szukania..... zawsze ktoś będzie musiał więcej dojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mnie cały dzień nie było, bo jechaliśmy po moją siostrę bo w piątek mam wykład z prawka a Mariusz zapomniał i jutro i w piątek jest na dyżurze i nie miałam z kim krasnala zostawić a nie chce omijać zajęć 🙂
Dziewczyny konkretnie mi się podoba ten ośrodek Zabłockich, ale chcę żeby Iza była...więc dalej na kolejnych miejscach stawiam Ten co Kasia wysłała fajne te pawilony no i to Zacisze.
Zamawiajmy proszę i miejmy z głowy, bo im dalej brniemy tym gorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie wrociłam z trzeciego zabiegu i lekarz powiedział, ze ładnie wszystko sie goi i, ze raczej na pewno nie trzeba bedzie wypalac 🙂 Ale mam jeszcze za miesiac przyjsc do kontroli po dzisiejszym zabiegu.
Dziewczyny Kasia dobrze napisała, ze bez przesady, ze ktos bedzie jechał 500km tylko na weekend. Do sTarej Wsi mielismy najdalej, ale bysmy przyjechali. Ale jak zadecydujecie sie na cos jeszcze dalej to my odpadamy. Żnin jest ok i Ślesin jest ok, acha jeszcze to zacisze zaraz zobacze ile my mamy tam km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie wrociłam z trzeciego zabiegu i lekarz powiedział, ze ładnie wszystko sie goi i, ze raczej na pewno nie trzeba bedzie wypalac 🙂 Ale mam jeszcze za miesiac przyjsc do kontroli po dzisiejszym zabiegu.
Dziewczyny Kasia dobrze napisała, ze bez przesady, ze ktos bedzie jechał 500km tylko na weekend. Do sTarej Wsi mielismy najdalej, ale bysmy przyjechali. Ale jak zadecydujecie sie na cos jeszcze dalej to my odpadamy. Żnin jest ok i Ślesin jest ok, acha jeszcze to zacisze zaraz zobacze ile my mamy tam km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...