Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
to tylko my z Pszczółkami bierzemy 4 osobowy?? 😁
Karolcia TKMax-ie upolowałam kilka ciuchów jak byłam w anglii i to naprawdę super i markowych firm 😁 fajnie że Tomkowi sie udało znaleźć coś 😉
Wiecie co Madzia nie jest pewna czy pojedzie, ma jakieś problemy z Kubą, będzie miał usg brzucha, coś ma ze śledzioną 😮 Oli mi cały czas piszczał i przerywało i dokładnie nie słyszałam , może Wyska jak wejdzie opowie dokładnie, ale mówiła że przeprasza ze pomieszała nam plany( oczywiście ja skrzyczałam) 😁 mówiła zę jak wszytsko będzie ok to najwyżej dojedzie do nas i na miejscu cos znajdą...ale nie wiadomo czy wtedy będą miejsca:blink w każdym razie jest smutna, że tak wyszło mówiłam jej zę wiadomo zdrowie dziecka najważniejsze i napewno dziewczyny nie będą miały za złe. Mówiła że gdyby nie telewizor to by mowy polskiej zapomniałam i strasznie jej brakuje forum 😁 mówiłam że nam tez jej humoru brakuje 😁 Jaśko wyzdrowiał, próbuje chodzić,a le nadal się męczy z górnymi ząbkami 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Słuchajcie ja zaraz wychodzę do pracy i muszę się zacząć zbierać 😞 czy mogłaby któaś z was podzwonić i popytać o noclegi? Ja myślę że trzeba przedwonić do kilku i dopiero decydować jak już będziemy mieć pewność że będą dla nas miejsca. Tu są 3 ośrodki w ślesinie:
http://www.lesna-polana.com.pl/0/0/10,cennik
http://www.delfin1.pl/kontakt/zakwaterowanie.html tutaj nie ma cennika ale chyba jakiś duży ośrodek to może by były miejsca
http://domkiwypoczynkowe.net/ i ten któy już wcześniej oglądałyśmy
Postaram się odezwać z pracy ale nie obiecuję bo ostatnio mam urwanie główy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie to jest to gdzie ja dzwoniłam ostatnio i były jeszcze miejsca:
http://www.bernardynkaport.pl/pl/2/domki-letniskowe-nad-jeziorem-slesin-wasosze-lichen-mikorzyn-goslawice-patnow-konin-wielkopolska-noclegi-wczasy-wakacje-nad-jeziorem-domek-letniskowy-nad-jeziorem-w-slesinie-wasoszach-licheniu-mikorzynie-goslawicach-patnowie-koninie-wielkopolsce

Upewnie się tylko czy tam są dwa pokoje i może nawet te rodziny które chciały byc same zgodzilyby się być z kims? i bysmy zamówily? Kurcze laski bo cos czuje ze nam niewypali ten wyjazd....

MOJA PROPOZYCJA: po dwie rodziny do:
Domek letniskowy nad jeziorem Ślesin Wąsosze
domek letniskowy drewniany z tarasem Comfort 30m2
w domku letniskowym:

łazienka z kabiną prysznicową (ciepła woda z bojlera) + WC
aneks kuchenny z wyposażeniem
kuchenka gazowa dwupalnikowa
czajnik elektryczny
miejsca sypialne 4 + 1
meble ogrodowe
gril ogrodowy
TV, radio
ponadto pomosty wędkarskie, do jeziora 80m, rowerki wodne kajaki
Cena za domek letniskowy comfort 30m2 170,00 PLN 4 osoby + każda następna osoba 15,00 PLN (za dobę)
(dzieci do 3 lat bez dopłat, od 3 do 12 lat 10 PLN)
Ilość domków letniskowych 8szt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.bernardynkaport.pl/pl/2/domki-letniskowe-nad-jeziorem-slesin-wasosze-lichen-mikorzyn-goslawice-patnow-konin-wielkopolska-noclegi-wczasy-wakacje-nad-jeziorem-domek-letniskowy-nad-jeziorem-w-slesinie-wasoszach-licheniu-mikorzynie-goslawicach-patnowie-koninie-wielkopolsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc tak..
mamy rezerwację domków w Ślesinie. Zarezerwowałam 3 domki małe i 2 duże.

Małe są przewidziane dla:
Beata
Łajsoka + Pszczoła
Iza + Gabiś


Domek letniskowy nad jeziorem Ślesin Wąsosze
domek letniskowy drewniany z tarasem Comfort 30m2
w domku letniskowym:

łazienka z kabiną prysznicową (ciepła woda z bojlera) + WC
aneks kuchenny z wyposażeniem
kuchenka gazowa dwupalnikowa
czajnik elektryczny
miejsca sypialne 4 + 1
meble ogrodowe
gril ogrodowy
TV, radio
ponadto pomosty wędkarskie, do jeziora 80m, rowerki wodne kajaki
Cena za domek letniskowy comfort 30m2 170,00 PLN 4 osoby + każda następna osoba 15,00 PLN (za dobę)
(dzieci do 3 lat bez dopłat, od 3 do 12 lat 10 PLN)

Duże są przewidziane dla:
Netinetka + Radzia
Kasia + Karolcia


Domek letniskowy nad jeziorem Ślesin Wąsosze
domek letniskowy drewniany z tarasem i poddaszem Comfort 60m2
w domku letniskowym:

łazienka z kabiną prysznicową (ciepła woda z bojlera) + WC
aneks kuchenny z wyposażeniem
kuchenka gazowa dwupalnikowa
czajnik elektryczny
miejsca sypialne 4 + 3
telewizor LCD, radio
meble ogrodowe
grill ogrodowy
ponadto pomosty wędkarskie, do jeziora 30m, rowerki wodne kajaki
Cena za domek letniskowy comfort 60m2 200,00 PLN 4 osoby + każda następna osoba 20,00 PLN (za dobę)
(dzieci do 3 lat bez dopłat, od 3 do 12 lat 10 PLN)
Ilość domków letniskowych 6szt.

Iza, Gabiś, Karolcia - od Was zależy jaką będziecie mieć konfigurację!!
Duże domki są przewidziane dla dzieci z nocnym płaczem 🙂 Taki problem zgłaszały Netinetka, Radzia i Kasia. W międzyczasie też Karolcia więc ostatecznie ją wrzuciłam na domki 60m2.

Małe domki mają dwa pokoje ale między pokojami nie ma drzwi - jest jakaś kotarka.
Duże domki mają sypialnie małżeńską zamykaną i drugi pokój otwarty z 3 łóżkami - mam nadzieję że to będzie dla Was ok!! 🙂

Odlgłość między domkami małymi i dużymi to 100-150 m (duże są prawie nad samym jeziorem) - ale myślę że to nie jest duży problem. Pewnie że fajnie by było razem, ale juz za późno na wybrzydzanie.

Teraz co do zaliczek:
w ciągu tygodnia trzeba wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł za domek, czyli w sumie 1500 zł. Rezerwacja jest na moje nazwisko więc juz ja dokonam wpłaty ale niestety nie dysponuję taką kasą żeby założyć, więc proszę Was o wpłaty na moje konto 🙂 szczegóły prześlę smsem albo na gg 🙂
Małe domki w sumie wyjdą po 340 zł więc na miejscu zostanie do dopłacenia 40 zł.
Duże wyjdą 400zł - więc na miejscu 100 do dopłacenia.

Ja mam na dziś dość..... mam łeb jak sklep! Ale najważniejsze że klepnięte!! Mam nadziej ę, że wszystkim z nas będzie się podobać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w koncu zarezerwowane 🙂 Mamy spokoj.
Nam bardzo pasuje mieszkanie w wiekszym domku z Kasia głupie drzwi, a tyle radosci 😁 Bo powiem wam ze jak powiedziałam Tomkowi o tej pierwszej opcji bez drzwi to troche krecił nosem. Ale fajnie ze udało sie z tym wiekszym domkiem 🙂
U nas dzisiaj tak ciepło, ze w samej bluzie mozna chodzic i znalazłam plac zabaw z hustawką taka dla małych dzieci. Oliwia jak sie cieszyła jak ja bujałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej Pszczółka super że zaklepane 🤪 jestes wielka 😉 😘
ta rezerwacja to w Ślesin-Wąsosze??
a ja zaniosłam obiad Mariuszowi na pogotowie, złapał nas deszcz i siedzieliśmy u niego w pokoju i czekaliśmy aż minie, a później ptak mi narobił na głowę 🤢: 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...