Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hahahah 😁 z taką dojarą to nam nawał pokarmu nie grozi 😜

A ja się Wam pochwalę - właśnie dorobiłam półeczkę u Aluni w szafie 🙂 Czekam juz parę dni jak mój Mąż się za to weźmie, ale ciągle wraca albo późno z pracy, albo tak padnięty że nie miałam sumienia go prosić... no i przed chwilą wzięłam dechę, wkrętarkę, śrubki, poziomicę i zrobiłam 😁 jest prościutko, ładnie i zgrabnie 🙂 jeszcze tylko drzwiczek brakuje ale z tym to już poczekam na niego 🙂 tak czy inaczej ciuszki mogę wkładać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak byłam mała i jeździłam z Rodzicami na działkę, to często jak Mama była w ogródku, a Tata przy pszczołach, to ja szłam do warsztatu brałam jakieś deski i gwoździe i zbijałam różne rzeczy 🙂 jakieś mebelki dla lalek albo inne bliżej niezidentyfikowane obiekty 😉 chyba mi coś z tego majsterkowania zostało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co czytałam to albo przedstawiasz kartę ciąży, albo dostajesz zaświadczenie od lekarza. Ja pierwsze badanie w karcie mam wpisane w 10 + 3 tc, tak więc teoretycznie 3 dni po terminie. Pomimo że miałam wcześniej dwie wizyty, tylko karta była wystawiana na kolejnej.
I pewnie będę musiała brać jakiś świstek od lekarza. Trzeba po prostu zapytać swojego gina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...