Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
łajsoka za 50 minut postaram sie odwdzieczyc 😜
fajna zabawa!!!
ja sie boje porodu, ale chce juz miec za soba, wiec nie moge sie doczekac. w szkole zawsze tak mialam, ze jak byly jakies egzaminy, wiersz na pamiec itp. to zglaszalam sie pierwsza, zeby miec z glowy i nie wiem dlaczego tak samo traktuje porod 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się nie boje porodu. Ale mam takie jakieś leki co będzie po 😮 że nie będę umiała się zająć własnym dzieckiem ☺️ A natura tak to wszystko stworzyła że jeszcze "miękka" główka dzidzi przejdzie 😉 aczkolwiek są sytuacje że główka jest za duża i nie przejdzie przez kanał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny znowu mialam 16 stron do nadrobienia...

Ja dzisiaj na noc ide do siostry znowu dzieci jej przypilnowac strasznie mi sie nie chce ale głupio teraz odmowic skoro juz tydzien temu sie zgodziłam. Jestem zła sama na siebie 😠

Magda i powiedz jak sie sprawował ten laktator canpola? Bo najpierw chciałam kupic taki tanszy pozniej stwierdziłam tak jak wy ,ze kupie Avent i najwyzej pozniej sprzedam. I sama nie wiem co mam robic 🥴

U mnie pogoda dzisiaj strasznie senna ledwo na oczy patrze, musze sie zdrzemnac i nabrac sił na pilnowanie dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂

Ale się naklaskałam 🙂 Każda która mi się nawinęła to dostała ode mnie klapsa 🤪 heheh
A my już w domku. Pozałatwiałam dziś mnóstwo spraw, a potem Mężuś podjechał po mnie do centrum i zabrał do domku 😉 zrobiliśmy razem obiadek i właśnie mamy poobiednie leniuchowanie 😜

Pochwalił mnie za półeczkę 😁 stwierdził że bardzo ładnie 😁 gorzej jak teraz na mnie spadną naprawy domowe 😜 heheh no ale to nie ze mną - nie dam się wrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółka możesz klaskać u Rubika już masz wprawę 😉 😜
nie bądź tak często babą z jajami bo tak jak piszesz spadną na Ciebie prace domowe 😜 chowaj już jajka i nic nie rób 😜 😁 ja się dwa razy kimnęłam, jakaś senna jestem to day 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację Łajsoka - nie ma co szaleć 🙂 poza tym już po Wielkanocy więc jaja idą na bok 😁
Ja za to biorę się za składanie maleńkich ubranek, które rano wyprasowałam i będę zaraz robić użytek z nowej półeczki 😉

PS. Senna jesteś bo na deszcz ciśnie.. u mnie zresztą właśnie zaczęło podać, więc jeżeli u Ciebie jeszcze sucho to gdzieś w ciągu godziny chyba się to zmieni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Majkę też oglądam, ale zazwyczaj rano. Wieczorami nie, chyba że mój Grześ jest w pracy... niestety ma uczulenie na ten serial 😜 i tak ma szczęście że nie oglądam pozostałych bo byśmy się chyba oboje zamęczyli 🙂
Ja nadrobię dzisiejszy odcinek w poniedziałek rano 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...