Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
PIĘKNIE !!!!! Gratulacje Radzia 🙂

Biedna Kasia musiała oddać laptopa Mężowi 😞 ja nie mam na szczęście tego problemu bo każde z nas ma swojego 🙂 ale gdyby był jeden to ojjjj... byłoby ciężko 😜

Ja póki co dalej mam włączone te transformersy, ale zaraz będę czegoś szukać. Póki co uzupełniam sobie torbę Małej do szpitala, bo po tym ostatnim praniu mogę dopakować dwie pieluchy flanelowe i dwa pajacyki newborn 🙂 jakie one słodziutkie 🤪 tylko że torba ledwo się dopina 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie co? W sumie do dopakowania do torby został mi tylko laktator (ale to jutro powinnam już dorzucić, bo ta znajoma ciężarówka przychodzi do nas ze swoim narzeczonym, to mi weźmie) i ładowarka do telefonu (no ale to na końcu 😜) jeszcze wezmę kocyk, ale to już Mąż zabierze jak będzie po mnie i po Mała jechał do szpitala, bo tak to rożek zapakowałam.
I poza tym mam wszystko 😁 nawet butelka wody mineralnej już spakowana 🤪

Jedyne co jeszcze to wszystkie wyniki badań, karta ciąży, itd, ale to mam na bieżąco na wierzchu w jednej teczce więc tylko później pamiętać trzeba żeby to zabrać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też dopiero teraz na nie zwracam uwagę 😜 wczeniej jakoś tak zapomniałam o istnieniu tego ustrojstwa 😁 A teraz na przekór co sobię będę żałować 🙂 i Wam 😁
A moja Mała najpierw niewinnie, potem jak się wypięła to wszystko było widać 🤪 A ostatnio znowu jakoś się zawstydziła i piętkami zakryła tą swoją brzoswinkę 😁
Gdyby nie to jedno usg to też bym w sumie nie wiedziała, kto mi tak harcuje pod serduszkiem 🙂 ale, ale.. jak to mówią - 100% dopiero przy porodzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do torby to po pomyśle Pszczółki miałam spakować się w tę na kółkach, ale nie pomieściło mi się wszystko 😞 Wogule nie biorę ciuszków dla małego, tylko na wyjście, ale to też Mariusz podrzuci jak będziemy wychodzić. Wogule dziś napisała do mnie moja koleżanka położna, aż się wzruszyłam, takie ciepłe słowa ☺️ Kochana jest i jakby wszystkie położne takie były to rodzenie i połóg był by rajem. Dokładnie mi napisała co mam wziąć, w sumie nawet pieluszek nie muszę brać bo szpital zapewnia, ale na wszelki wypadek z 5 sztuk wsadzę. Miałam do niej pisać i tez podpytać w końcu o te szczepionki skojarzone ale teraz mieli zamieszania za tydzień mają ślub i było mi tak głupio z takim duperelem wyskakiwać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka - o te szczepionki podpytasz jak Twoja koleżanka już się ogarnie ze swoimi zadaniami 🙂 nie ma co jej zawracać głowy 😉 a i tak do szczepień mamy jeszcze chwilę czasu, więc można poczekać 🙂

A ty monia się nie przejmuj - jak jakaś nie doczyta, to będzie trochę przyjemnego zamieszania u nas na forum 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale te transformersy durne są 😠 teraz dopiero sprawdziłam program na tv i na polsacie jest dr dolittle 🙂 z eddim murphym 😆
A te durnoty mi leciały już od godziny i nie miałam kiedy przełączyć bo albo Wam odpisuję, albo telefonu odbieram 😉 jakąś gorącą linię miałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam nowe wiesci a propos mojego wozka... Dzownił szwagier i powiedział, że mam sobie kupic tą gondolke jak mi pasuje a o reszte wózka mam się nie martwic i mam go gratis... nie wiem czy on sie z tym kuplem rozliczy czy jak, nie chciał mi powiedziec ale powiedział że jak mi pasuje to mam sobie kupić i o reszte sie nie martwić... i jeszcze pytał czy na pewno nie mam nic przeciwko bo wózek miał kosztowac 300 zł a za gondole dam 400 więc drożej... a to mi sie i tak opłaca bo to nowy wózek... ale fajnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze musze dokupic sobie torbę która kosztuje 150 zł ale to i tak taniej... jak to przemyslałam to mam gdzies calkiem nowy wózek bo ten naprawde mi sie podoba a jakby nie liczyć wyjdzie nas najwyżej 600 zł... A fotelik do auta dostaniemy od szwagra... w sumie z kasą nam sie nie przelewa więc chętnie skorzystamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj ta znajoma przywiozła mi z Niemiec proszek i lenory... za duzy proszek i 3 3-litrowe Lenory zapłaciłam 60 zł... za same Lenory wyszło 6,66 euro czyli jakies 20 zł a tego mam 9 litrów... dzisiaj u nas w sklepei była promocja na lenor 1,5 litra za 9 zł... usmiałam się z mężem... co za kraj, czemu u nas wszystko takie drogie skoro zarobki takie marne?
Więc mam zapas Lenora na jakiś czas... a najdziwniejsze jest to, że ten ich mi jakos ładniej pachnie niż nasz... albo mam zwidy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...