Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beatka fakt w niczym nie pomoże, nie panikuję jakoś bardzo po prostu jest taki jakby skok adrenalinki mały że nikogo nie ma, i co będzie a jak się coś zacznie 😉 pierwszy raz jesteśmy w takiej sytuacji więc mamy prawo chociaż troszkę się podenerwować 😉 ale w głębi duszy wierzymy że damy radę w końcu jesteśmy twarde babki no nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczeta 🙂
wpadlam tylko sie odezwac, ale jutro postaram sie napisac wiecej 😉 dopiero praktycznie wrocilysmy i oswajamy sie z sytuacja! latwo nie bylo, ale teraz Blaneczka wynagradza wszystko 🙂
dziekuje wszystkim wam za pozdrowienia i smska[color=red][/color]
NAWET NIE WIECIE JAKA PRZYJEMNOSC MI SPRAWIŁ!!!
B U Z I A K I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faceci w takiej sytuacji mieliby już zawał - na 100%
Mojemu wylatuje pilot z ręki jak patrzymy na operacje w tv - taki słaby się robi 😁 😁

Łajsoka to odważnego masz męża - jejku żeby nic sobie nie połamał jutro bo na porodówkę pojedzie cały w gipsie 😁 Nie no sorry to nie jest śmieszne, ale już sobie wyobrazilam Twojego meża od stóp do głów w gipsie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah faceci no nawet bólu okresowego by nie znieśli bo myśleliby że umierają 😁
właśnie Mariusz dziś otwierał puszkę z owocami i zaciął leciutko paluszka i jak przezywał 😁 od razu gazik plasterek kazał ładnie opatrzyć "ranę" hehehe taki Ratownik medyczny a delikatny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może te przetrzymywanie nasila skurczyki 😮
aaaaaa właśnie teraz przypomniało mi się bo na 2 leciało "Kocham Cie Polsko" i był kominiarz, a my jak byliśmy na myjni to kominiarz jechał na rowerku a ja nie miałam guziczka w ubiorze i złapałam się za..sutka 🤪 🤪 😁 😁 Mariusz się strasznie ze mnie śmiał 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...