Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kolejna Majowa Dziewczynka ma ząbka - super. Gratulacje :*
Lena śliczna Księżniczka 🙂 Az nie mozna uwierzyc ze tak te kolki ja meczyly

Pszczółka ja tez zazdroszcze masażu mmmm 🙃

Wczoraj bylam na tym aerobiku i dzisiaj czuje sie rewelacyjnie 😉 Troszke bola mnie miesnie, ale to taki przyjemny ból, bo wiem ze cos z moimi flakami sie dzieje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. No dziewczyny niestety moją dietę szlag trafił... po 6 dniach tylko kilogram więcej i się wkurzyłam!!! męczę sie tak a tu żadnego efektu dlatego przestałam robic ta dietę od niedzieli. Musze najpierw wybrac się do lekarza i porobic badania. A wtedy zacznę znowu ale nie wiem czy tą samo. Ale wiem że doprowadziłam bym ją do końca bo nie czułam głodu i nie wiem ale każdy namawia mnie na dukana. I wy i moja koleżanka która ją właśnie robi. Hm nie wiem.
Lence gratuluje ząbka 🙂 i śliczna dziewczynka zniej 🙂
A Ala jaki słodziaczek 🙂 uwielbiam dziewczynkę w różowym 🙂 taka landryneczka 🙂
My też już czekamy z niecierpliwością i codziennie zaglądam czy tam nic nie ma 🙂 A nocka super 🙂 zasnął o 19, obudził sie na mleko o 1.30 i spał do 7 🙂 nie narzekam bo sie wyspałam 🙂
Zazdroszczę i masaży i aerobicu 🙂 ja z moją figurą i dwu-centymetrowymi rozstępami nigdzie się nie pojawię.
Radzia 5-miesięczne dziecko 10kg? 🤪 no to niczego sobie pewnie chłopczyk 🙂
Oki biore się za dodawanie zdjęć 🙂 a właśnie Radzia dlaczego nie robisz pamiętnika z bebilonu? ja wczesniej zaglądałam ale miałam zresetowany komp i już nie znam strony. Bardzo lubie oglądac pamiętnik Matiego. Ja Kacperka dziś dopracowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka super dziewczynka 🙂
ha my tu przyszliśmy ze spacerku Oliego władowałam do łóżeczka dałam kilka zabawek włączyłam karuzelkę, poszłam do kuchni wstawiłam zmywarkę, zaczęłam robić ciasto na naleśniki i zachodzę do krasnala bo coś cicho się zrobiło, patrzę a on śpi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co Wy z tym pieczeniem macie... bo sie tylko nabawie kompleksow czytajac Was 😜 😜
Jacie Emila nigdy by nie usnela podczas zabawy...

Kurcze Wysa szkoda ze nie dalas rady z ta dieta... moze faktycznie Dukan okaże sie lepszy 🙂

Łajsoka Ty na aerobik? ;>:>:> Sadzac po ostatnich zdjeciach ze spotkania z Pszczółkami to chyba nie musisz co? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Jesteście okropne, nawet bardzo.Wy mi tu o ciastach a ja już nie pamiętam jak one smakują.Czekolady nie jadłam już rok 🥴Więc jak przestane karmić to sadze że przytyje jeszcze jakieś 10 kg.Bo ciasta to zjem brytfannę a czekolady tonę. 🤪 🤪
A mamy wesele23, Panią młodą będzie Amelki chrzestna 🤪A ja nie mam w czym iść 🤪
A i na tym weselu będziemy obchodzić nasza 5 rocznice ślubu 🤪W sumie wypada to w piątek ale państwo młodzi stwierdzili że upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂

Wysa przechodź na Dukana 😁 ja właśnie zrobiłam przepyszny sernik i już pół blachy nie ma bo mąż do pracy wziął sobie z 5 kawałków a resztę ja zjadłam 😜 miałam tylko problem bo nigdzie u nas nie ma sera białego chudego więc zrobiłam z serka wiejskiego light i smakuje tak samo jak z serem chudym 😆 pycha 🤪 następny wypróbuje piernik i biszkopt 😉 chociaż wogóle przepisy na stronie są super i chyba będę wszystkiego próbować 😜 i cieszę się bardzo bo mojemu mężowi wszystko z tej diety smakuje 🙂 wczoraj na śniadanie mieliśmy pyszne racuszki a dziaj na obiad nuggetsy z kurczaka 🙂 Dzisiaj się ważyłam no i od początku diety czyli od 13 września 7 kilo mniej 🙃
Lenka i Alunia śliczne dziewczynki 😉 Gratulujemy Lence pierwszego ząbka 😉
Beatko pozazdrościć wesela 😉 ale się wyszalejecie 😁
Kasiu ja uważam że tak jak Łajsoce tobie ten aerobik nie jest potrzebny 😉
A co do masażu Pszczółki to zazdroszczę ☺️
No i na koniec się wam pochwalę ☺️ już myślałam że usypianie Mai będzie zawsze na rękach ale od jakiegoś tygodnia Maja zasypia sama 🤪 trzeba ją tylko położyć na brzuszku ja wychodzę z sypialni a ona wierci pupą aż się ułoży i zasypia 😁 i w dzień też tak zasypia 😆 A ile więcej czasu dla mnie 😜
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa musze właśnie pamiętniczek uzupełnić bo o nim zapomniała.. i nawet wczoraj o nim myślałam, ale troche czasu brak..
Izulka ja już na 100% przechodze na dukana ale jeszcze nie wiem od kiedy bo chcę się do tego porządnie przygotowac a nie tak na dziko żeby potem szybko odpuścić... Mam książkę, kolezanka przesłała mi przepisy z książki... a czy Ty mogłabyś mi też podsunąć skąd bierzesz fajne przepisy? I mam tez kilka pytań więc jakbyś tak podała maila albo gg albo skypa to bym sobie z Tobą pogadała na ten temat jesli nie masz nic przeciwko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Lenka duża dziewczynka :o)
Jejku jaka walka ze spaniem dzisiaj to masakra... teraz padł ale płakał i marudził... na rekach źle, na bujaczku źle... kurcze macam i macam w tej buzi ale nie wygląda zeby tam jakies nowe zęby miały wyjść... ale żel go uspokaja więc to chyba to... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
my byłyśmy z Alunią dziś na dłuuuugim spacerku i dopiero po ponad 3h wróciłyśmy do domu 🙂 W czasie spacerku Alunia pięknie wypiła trochę soczku z marchewki i nawet sama trzymała butelkę 🙂 a jak wróciłyśmy to wciągnęła prawie cały mus jabłkowo-bananowy 🙂 A teraz leży w kojcu na brzuszku i chyba powoli zasypia 🙂
Łajsoka - ja zaraz rozwieszę pranie i biorę się za ciasto 🙂 jak byłam z Alą na spacerze to kupiłam banany ale nie mogłam znaleźć takich mocno dojrzałych więc kupiłam trzy takie mocno żółte (bo reszta była zielona 🤢) mam nadzieję że wyjdzie ciacho 🙂
Na pewno się pochwalę jak już będzie gotowe 🙂 zresztą dziś chyba się zapowiada dłuższy pobyt w kuchni bo właśnie zupę gotuję, zaraz jeszcze kotlety będę rozbijać no i jeszcze ten bananowiec w kolejce 🙂 mam nadzieję że Alunia będzie mi dzielnie towarzyszyć 🙂
Co do ćwiczeń to ja się zamierzam wybrać za miesiąc gdzieś, ale najpierw chyba tylko na zajęcia na rowerach. Teraz nie zaczynam nawet bo na początku listopada będziemy musieli się ze wszystkim przeorganizować i zobaczymy kiedy zostanie mi czas na ćwiczenia... Najwyżej będę robić jak w zeszłym roku i będę chodzić na zajęcia na 6 rano, przed pracą 😜 tylko jak się wyrobię z karmieniem Ali 😮
Lenka rzeczywiście duża dziewczynka 🙂 fajna niunia 🙃
Izulka - gratuluję świetnych wyników w diecie!! Pogratulować samodyscypliny!! 3maj tak dalej 🙂

Oki - ja uciekam do kuchni obrać marchewkę, bo już powinna w zupie pływać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo,jakie te majowe dziewczynki piękne,Alunia słodziak i Lenka piękna,jaka duża!

Mój mąż już jedzie!!!Czekam na info kiedy już w Polsce będą. 🤪

Ja też dopiero dziś kupiłam banany,całkiem miękkie.Jak się wyrobię to jeszcze dziś zrobię ciacho,a jak nie dam rady to jutro z rana.Aha - i kupiłam wszystkie składniki do zapiekanki,której przepis Kamila podawałaś!!Będę jutro działać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku Gabiś nie poznałam Cię na nk ☺️ 😜 patrzę jakieś zaproszenie, mówię do siebie nie przyjmuje bo przecież nie znam ☺️ 😁, zdjeć innych obejrzeć nie mogłam, ale patrzę na miasta i jakoś mi się skojarzyło z Tobą ☺️ i puknęłam się w czoło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
zapomnialam juz co mialam pisac, ale tyl pisalyscie o wypiekach, ze chyba cos jutro upieke 🙂moze bananoca?!?!
ja od wczoraj napelnych obrotach, wciaz cos do zrobienia, ale najwazniejsza rzecz, to w koncu udalo mi sie wyslac 500 ZDJEC DO WYWOALANIA 🤪 szok, a najlepsze jest to, ze to beda pierwsze wywolane zdjecia Blanci, a w sumie prawie ma juz pol roku...ale wstyd ☺️ a dzis wyrwalam sie na zakupki i troszke rzecyz sobie kupilam i w pepco bodziaki dla niuni, bo byly takie fajne ciemne kolory i z grubej bawelny, w sam raz na chlody 😮 po 5,99 ! 🙃
polecam
wszystkie majowe dzieciaczki sa cudne 🙂 gratulacje dla wszystkich ktorzy skonczyli 5 m-cy, bo wczoraj nie napisalam, duzo zdroweczka i radosci w zyciu 🙂
ja tez bym na aerobik poszla, ale jest jeden podstawowy problem:straaasznie mi sie nie chce 😁mam takiego lenia jesli chodzi o cwiczenia, ze szok, moze jak wy pojdziecie, to bedziecie dla mnie mootywacja, bo zima idzie i czlowiek tylko w tluszcz bedzie obrastac ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic nie szkodzi Kamila - ja podobnie zrobiłam z Karolcią,i w odoatku odrzuciłam jej zaproszenie ☺️ ale się pokapowałam i naprawiłam błąd.A ciasto robię jednak jutro,dziś nie mam jak,bo mam w domu Panią Marudę i nic nie mogę zrobić.A wiem też,że Marcin jutro rano będzie w jakiejść firmie w Niemczech i wieczorem ma być w domu,więc uczta przy świecach,brokułowej zapiekance i bananowcu na deser - MADE BY ŁAJSOKA 🤪 🤪 🤪

Szukam na necie jakiegoś fajnego prezentu dla męża na 30-ste urodziny,które już miał...ale robimy mu po cichu imprezkę i tak się zastanawiam co mu odwalić,są śmieszne koszulki,gadżety,jedno lepsze od drugiego...sama już nie wiem.... 🙃

He he,Oliwka się na Fakty za patrzyła...a jaką ma poważna minę... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to bananowiec juz sie piecze 😁 mam nadzieje ze to ciasto powinno byc geste?? bo mi wyszlo mocno geste, ale zmiescilo sie za to do mojej keksowki i akurat tak troche nad polowe 🙂
tylko sie zagalopowalam i obsypalam forme zamiast maka to bulka tarta 🤢 teraz juz nic nie zrobie... mam nadzieje ze nie wplynie to znaczaco na ciacho 😁
ja zapiekanke bede robic kiedy indziej 😁 moze wyprobuje i zrobie dla Rodzicow jak bede w Szczecinie 😁 dzisiaj i tak sie napracowalam: zupa ugotowana czeka tylko na Meza jak wroci z pracy, kotlety wlasnie smażę, surowke zaraz zrobie i bedzie wsio 😜
A Alunia zasnęła na brzuszku na kanapie 😁 nie chciala ze mną siedziec w kuchni i pomagać... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nieskromnie powiem, że bananowiec zaczyna przypominać to, co jadłam u Łajsoki 😁 jeszcze 15 minut 🙂
Ale przyznam się Wam, że z kolei z kotletami zawaliłam... zapomniałam mięso przyprawić i są bez smaku 😞 dlatego teraz na szybkiego zrobiłam sos grzybowy żeby można było "zagryźć" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niedobre jestescie i tyle 😜 😜 Czy może któraś podrzucic kawałek bananowca? ☺️ Bo mi to nawet z przepisu nie wyjdzie ☺️
Aaaa Radziowa Lasagne 🤪 🤪

Jaka Maja jest boskaaaa 😘 😘 😘 Oglądałam właśnie zdjęcia na aguagu. Zresztą jak wszystkie nasze Majówy 😉

Izullka chyba rozpoczynam diete Dukana, bo wstyd sie przyznac ale do wagi wyjsciowej brakowalo mi juz tylko 2kg a teraz znowu 5 ☺️ ☺️
A skoro sa tam AZ tak pyszne przepisy to rozpoczynamy po raz kolejny tą dietę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...