Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak piszecie o tym Dukanie...może i ja się skusze....kurcze,ale ja taka "niewytrzymała" jestem...słomiany zapał mam....ale jak Kasia pisze - może razem będzie łatwiej... ☺️

Radzia - Mateuszek cudowny,jak zwykle...a swoją drogą to co taki profesjonalny aparat może zdziałać??Cuda..Ja już umówiłam się z koleżanką,która jest fotografem,że przyjedzie do nas i na 6 miesięcy Oliwki zrobi nam troszkę takich profesjonalnych fotek na pamiątke... 🙂

Ojjj,dziewczynki,troszke się uśmiałam,jak czytałam co tam te "nasze" dzieciaczki tak przeszkadzją w eeeehhhhmmmmmm ☺️ ☺️ ☺️ 🤪 🤪 dobrze,że Oliwka takim śpiochem jest,to u nas z "tym" nie ma problemu... 🤪

A ja chyba zgłupiałam,bo za sprzątanie się wzięłam...Żabka śpi,więc nikt mi nie przeszkadza...a jutro cały dzień na luzie będę gotować....i czekac na męża.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie było mnie chwilę a tu 5 stron do nadgonienia 😜 żeście się aktywne na wieczór zrobiły 😁 hehhe
A mój mężuś przyszedł dopiero przed 21, zjedliśmy najpierw kolację i zaraz potem Alunia się obudziła 🙂 ale była rozespana na początku 😁 ale z kąpielą zdążyliśmy jeszcze przed top model i potem Ala już przy cycku podsypiala, a jak ją zaniosłam do łóżeczka to coś w nią wstąpiło i łobuzuje aż do teraz, gada, bawi się motylem (bardzo jej podpasował 😁) a co przyjdę sprawdzić co i jak to głowę ma w nogach a nogi tam gdzie głowę 🙃 tak nam wędruje po łóżeczku i się zastanawiam jak ona to robi bo w poprzek już ciężko żeby swobodnie się obróciła więc pewnie jakoś się wije jak węgorz 😜 już trzy razy ją obracałam 😮
A dziś w czasie kąpieli opowiadałam Grzesiowi jak to Oliwierek się złapał za siusiaka i Kamila z Mariuszem się śmiali że Oli takie wielkie oczy zrobił jak poczuł że coś tam jest 😁 no i się śmiejemy że Ala nie łapie bo nie ma za co i w tym momencie patrzymy a Ala siup - rączka między nóżki i maca się po cipuni 🤪 ale nawet specjalnie się chyba nie zorientowała 😁
Radzia - tą Twoją lasagne mam cały czas na pulpicie i pamiętam o niej i robię sobie tylko apetytu!! 🙂 A ciacho dobre wyszło, ale coś musiałam sknocić, bo... w jednym miejscu na samym środku jest jakby niedopieczone i takie mokre 😞 sprawdzałam patyczkiem i i tak trzymałam dłużej ale już bi za bardzo ściemniało od góry i musiałam wyciągać.. Tak czy inaczej ładnie wyrosło i w smaku takie jak powinno być 😁 a to, że 1/6 gdzieś trzeba wyrzucić to się nie liczy 😜 na drugi raz się uda 🙂
Radziasławaaaa - zakochałam się w oczach Twojego syna!!! Przecudne... w tym błękicie można się utopić!! ach.... ☺️

Śpijcie dobrze!! Buziaki i do jutra 🙂

PS. A mój mężuś z racji że dziś cały dzień był w pracy to jutro ma dzień wolny!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Emila piła pierwsze mleczko o 5 nad ranem, ALE... za to od 24 do chyba 1:30 wierciła sie marudzila itd. Obiecalam sobie ze nie pojde zrobic mleka bo to za wczesnie, troche sie namordowalam, ale Emila w koncu zasnela uff 🙂
Oczywiscie teraz jestem bardziej niewyspana niz jak wstaje 2 razy na mleko 🤢


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aluniu słodkie bąbelkowe buziaczki od Oliwierka 😁 😁 z okazji 5 m-cy 🤪a te suche od cioci i wujka 😘 😘 rośniej zdrowo myszeczko 😘 😘
[URL=http://img151.imageshack.us/i/img5214kk.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8025/img5214kk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Alicjuniu rosnij duża 🙂 buziaki 😘 😘 😘
Kurcze dziewczyny tak piszecie o tej Dukana... a czy dużo trzeba tam przygotowywac dań? bo ja za bardzo nie lubię i nie zawsze mam czas... tez bym zaczęła dietę ale najpierw musze iść do lekarza i pewnie nie zdążę przed Waszym zaczęciem diety... a jeszcze fajniej by było tak we 3 zacząć 😜 Izulka ma już tyle za sobą i tyle schudła 🙂 gratulacje 😘 a i powiedzcie mi co to za bułka Dukana itp.?
Mati ma cudne oczęta 😘 przystojniaczek z niego 🙂 i z Oliego oczywiście też 🙂 no i wszystkie nasze chłopaki to przystojniaki a dziewczynki jak cukiereczki 🙂
Ja dziś nagrywałam jak to moje dziecka pyrska kaszką 😁 a potem jak robi kupkę po zjedzeniu 😜
Radzia jak dokończysz pamiętnik to podaj link 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aluniu wszystkiego naj 😘 😘

Wysa zgadzam sie z Toba, tu sa sami przystojniacy 😜 😜

Wysa niekoniecznie trzeba robic te wszystkie przepisy.. moj Szymon jadł na okrągło... serek wiejski z homogenizowanym na śniadanie i kurczak z piekarnika - pycha 😜 a w drugiej fazie do kurczaka robił sobie sałatke 😉 Aaa jeszcze jadł jajka i robił salatke z tunczyka, jajka i czegos tam jeszcze :P Tak wiec widzisz nie trzeba sie za bardzo wysilac w tej diecie 😉 Jak ktos potrzebuje urozmaicenia to jak najbardziej przepisy...
Ja jesem noga z gotowania wiec nie wiem co mi z tych przepisow wyjdzie... ale juz mam ochote na chlebek ziołowy 🤪 i kurczaki nuggets 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmmm tuńczyk pychota 🙂 właśnie dziś wszamałam na śniadanie 🙂 a ten chlebek ziołowy to samemu się piecze? Ja lubię czasami gotować ale nie wszystko mi wychodzi 😜 Najlepiej udają mi się ciasta biszkoptowe i mam takie jedno swoje ulubione. Hmmm kurczak nuggets nieźle brzmi i na pewno smakuje 🙂 może i ja zacznę tą dietę... 🙂 ale najpierw pobadam się trochę 🙂 mój aniołek zasnął dziś już 4 raz 🙂 a od 12.30 do 13.30 razem spaliśmy 🙂 no i idę zaraz szykować obiad 🙂 surówka z marchwi selera i jabłka zrobiona 🙂 a wieczorem prasowanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂Alutku wszystkiego najlepszego Kochana, rosnij duza i zdrowa 🙂
ja dzis na nic nie mam sily 😞 Blancia w nocy super spala, zasnela o 21 i obudzila sie dopiero o 4.30 na cyca a potem o 8.30 🤪 i ogolnie powinnam byc wyspana, ale oczywiscie pol nocy glowa mnie nawalala jak cholera, mialam taka migrene, ze nawet taka mini lampka b=
blanusi mi przeszkadzala i ja wylaczylam, bo mialam swiatlowstret 😞 wiem, ze to przez tabletki raz na miesiac mnie tak dopada, ale n ie bardzo mam wyjscie, bo karmie a w ciazy tez w najblizszym czasie nie chcialabym byc..........
tak piszecie o tych dietach, ale ja sie nie skusze!przez 3 m-ce po porodzie tylu rzeczy nie moglam jesc, ze teraz nadrabiam ze zdwojona sila 😁 ale moze na zime na cos sie zdecyduje, zeby na wiosne odslonic boskie cialo ha ha ha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć,

Alicjo (he he,ale poważnie brzmi) - wszystkiego co najlepsze Kochana,rośnij duża i zdrowa...buziaczki od Oliwki i od ciotki... 😘 🤪

Bananowiec rano zrobiony,choć się wystraszyłam,bo na początku patrzę,a on środek wklęsły...no mówię sobie,super,mąż wraca a tu będzie zakalec... 🤪 ale na szczęście wszystko wyrosło i jest ok.Nie wiem jaki był smak tego "Łajsokowego",ale mój jest pycha!!I śmieszna rzecz,jak go miksowałam to ciasto było białe takim jakby brązowymi kropeczkami,a jak się upiekło,to ciasto brązowe a te kropeczki jakby czerwone... 🤪

Zapiekanka też już gotowa,czeka w piecu na wstawienie...ale nie wiem jak to będzie,bo właśnie Marcin dzwonił,żebym po niego wyjechała za Bydgoszcz,bo temu kierowcy coś nie pasuje,żeby jechać koło naszego domu...więc nie wiem,kto ją wstawi... 🥴 🥴


Czy u Was też tak zimno,jak u mnie??? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no nie wytrzymam, wchodze na Brzucha a tu znowu o jedzeniu 😜 Nie ma co... wracam pare stron wczesniej i kopiuje przepis na zapiekanke i bananowca 😜

Gabiś ale przywitanie szykujesz mężowi 🤪 super

Anetko współczuje migreny... matko jak ja nie cierpie bolu glowy 😠

U nas tez zimno 😲 Nawet na spacer nie wychodzimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha
dzisiaj sporo czytałam o tych kremach z Afrodity...
Gabis mam pytanko... czy ta folia to taka zwykla spozywcza przezroczysta?
Czytalam ze bardzo precyzyjnie trzeba owinac cialo folią, bo ucisk foli bedzie modelowal linie ciala...

Beata tu pytanie do Ciebie... czy jesli bym sie zdecydowala np w przyszlym miesiacu.. moglabym liczyc na Twoja pomoc przy kupieniu tej maseczki? Szukalam na necie, ale tego produktu nie moze kupic (nigdzie) klient indywidualny.. Jest to produkt profesjonalny i mogą go jedynie zamowic firmy.. ale nie wiem czy musi to byc koniecznie salon kosmetyczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he,Kasiulek - jedzenie to tylko 10% z tego co przygotowałam dla MArcina,na jego powrót... 🤪 🤪 🤪 A ciasto naprawdę pycha..zobaczymy jak zapiekanka.... 🤪

Moja Żabka znów fajnie zasnęła,leżała ze mną na kanapie i marudziła,więc mówię jej,że idę tylko po herbatkę do kuchni,jak się napije to może szybciej zaśnie,wracam a ona kima.... 🤪

Ok,lecę rozpalić w piecu,przebiorę się i niedługo startuję po męża.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co a ja wieczorem jestem tak padnieta, ze nie chce mi sie nawet balsamem nasmarowac 😞 a czlowiek coraz starszy i sila grawitacji dziala na cialo, bo wisi w dol 😜 zeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce...
ja przez ten bol dzisiaj nic nie zrobilam w chalupie, na spacer tez nie mam sily isc, wiec dzis blancia tylko w domku, bo tata w pracy do 19 😞ale bawi sie i jest zadwolona! a tak w ogole to jestem dumna z mojej corci, bo je z checia i apetytem juz marcheweczke,jabluszko, dynie, ziemniaczki a jutro bedzie szpinak, ktory z tego co pamietam nie kazdemu dziecku posmakowal 😁 zobaczymy jak moja niunia posmakuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha Gabiś ale Ty wesoła jesteś i tak fajnie piszesz 🙂 Super że możecie tak fajnie spędzić wieczór 🙂 u nas ehmmmm oj dawno i rzadko 😜
jak poczytałam przepisy z diety dukana to chyba i ja ją zrobię 🙂 smaczne rzeczy 🙂
Moje słonko śpi a ja idę pod prysznic 🙂 galaretka się studzi i za godzine m jak milosc a potem tancerze 🙂
Lecę 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Padam na twarz. Spałam w nocy ze 2 godziny i nie zapowiada się żeby dzisiaj było lepiej 😞
Gabiś Twój mąż wrócił a mój jutro leci do Polski na 5 dni. Wczoraj w wypadku motocyklowym zginął jego starszy brat. Ja wiem że takie rzeczy dzieją się codziennie ale nigdy bym nie pomyślała że coś takiego wydarzy się w naszej rodzinie. Zostawił swojĄ żonę zresztą bardzo mi bliską i 9-letniego synka. Mieliśmy jechać w maju na Komunię Pawła. Chciałabym być teraz z nimi w Polsce ale wiem że takie zmiany i podróże nie są najlepsze dla małych dzieci zwłaszcza że z Polski wróciłyśmy niecały tydzień temu i Maja zdążyła się spowrotem zaklimatyzować 😞 Smutno mi bardzo. Nie wyobrażam sobie nawet co musi czuć Ania i Paweł. A mój mąż no cóż chyba był najbliżej z tym bratem. Przykro mi okropnie widząc rozpacz męża. Przepraszam że tak Wam tu smutki na forum wrzucam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Kochane. Maja jakby coś czuła że rodzice nieswoi bo maruda straszna cały dzień była i wczoraj wieczorem jak się dowiedzieliśmy to się obudziła i przez dwie godziny nie mogła zasnąć 😞 Jaho miał być chrzestnym Mai 😞 strasznie to wszystko niesprawiedliwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...