Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kable ok tylko że najgorsze ze w stacjonarnym tez nie mamy neta... laptop chce połaczyc i łaczy z routerem, ale neta ni ma 🤨
A dobra, w końcu ktos nam to zrobi albo powkurzamy sie i sami jakoś do tego dojdziemy... 3 dni Piotrek kombinuje i nie zrobił, ale on sie tez na tym nie zna więc dupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Przepraszam ale nie odniosę się dzisiaj do waszych postów 😞
Wpadłam tylko na chwilę żeby napisać że pierwszy tydzień żłobka za nami i już przypałętała się pierwsza choroba 😞 😠 nie wiem co to może być 😞 jak nie przejdzie do utra to pewnie pojedziemy na pogotowie. Zaczęło się o 1 w nocy jak Maja strasznie zwymiotowała. później doszła temperatura ale biegunki całe szczęście nie ma - chociaż dałam Mai diclofor na wszelki wypadek. Cały dzień by tylko spała taka osłabiona jest bidulka 😞 koło 12 było już lepiej i zachowywała się już prawie "normalnie" to twierdziłam że dam jej jeść i znowu wszystko strasznie zwymiotowała 😞 teraz znowu śpi 🥴 całe szczęście że chce pić to daje jej wszystko ile tylko wlezie 😞
Mam nadzieję że wieczorem będzie już leoiej i będę miała chwilę żeby coś jeszcze skrobnąć 🤨 co prawda teraz Maja śpi ale u mnie na rękach i mam tylko jedną wolną w związku z czym się nie rozpisuje bo strasznie niewygodnie się tak pisze ☺️
Buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejku i teraz Maja jeszcze chora 😞 oby to się nie rozwinęło w coś gorszego.... Dużo zdrówka myszeczko 🙂
Mati jak zwykle świetny!!! Mały łobuziak 🙂
Ala gile ma do pasa.. normalnie masakra 😮 kupiłam fride i wyciągam aż siorbie strasznie, ale za każdym razem płacz jest straszny i musze to robić "z partyzanta" 😉
Co do ten teges to my dziś skorzystaliśmy z popołudniowej drzemki Ali 😁 hihiihihih 🙂 ale tez przyznam że moje potrzeby ostatnio są znacznie mniejsze.... 🤨
I ja dziś chyba też sama w domu - Grześ poszedł już do pracy i nie wiem kiedy wróci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
U nas w koncu od 4 dni zaswieciło słonce i odrazu poszlismy na spacer najpierw do tesco na zakupy, a pozniej na spacer i przy okazji na kebaba. Od kilku dni miałam ochote na niego ☺️
A w tesco widzielismy fajne hustawki do domu cos takiego jak ma Netinetka za 25 zł. Ale nie wzielismy bo sie zastanawiamy czy ja sie montuje do sufitu czy do framugi w drzwiach?
Anetko ja wy macie zamontowana? Bo u nas jest żelbeton i trzeba miec dobra wiertarke zeby przywiercic, a my mamy takiego zwyklasa co nie da rady w scianie i suficie 🤢
Mai zyczymy duzo zdrowka 🙂 Olinka tez ma katar z noska leci, ale na szczescie to tylko karat.
Wy tu dziewczyny piszecie o pierwszych urodzinach , a my jeszcze Oliwii nie ochrzcilismy 😮 Ja byłam chrzczona jak miałam ponad rok, a Tomek tez pozno bo jak miał 2 lata. Chcemy teraz jak sie ciepło zrobi, tescie maja dom z ogrodem to chyba u nich zrobimy katering moze sie zamowi bo gotowac dla wszystkich nie zamierzam. A jak nie to w restauracji sie zrobi. Teraz troche załuje ze czekalismy bo nie wyobrazam sobie Oliwii zeby godzine grzecznie siedziała w kosciele 🤢
Ja tez sama Tomek z 2h temu pojechał do pracy i pewnie około 22 wroci.
No nie niunia mi zasneła kurde to co ona bedzie robiła w nocy??? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam trochę czasu dla siebie. Bo Kacperek śpi z nami na łóżku bo nie ma gdzie postawić łóżeczka bo tato zrobił meble nowe do pokoju i się nie mieści.
Po 17 poszłam z tatą na zakupy. I ten cał czas jak mnie nie było to Kacper płakał. Nie wiemy dlaczego, czy bolał go brzuch czy tak chciał do mnie albo tak bardzo chciał spać i najbardziej prawdopodobne że spać. Bo o 18 padł bez mleka bez niczego od godziny 13.
Jejku i znowu majówiątka chore 😞 Majeczko Kochana zdrowiej 😘 oby nie było gorzej 😘
A u nas seksu nie było....ojjjjjj dawno 😁 zresztą niefajnie tak jak teście za ścianą. Nie czuję się dobrze a jak już coś to robimy to bardzo po cichu 😜 poza tym ja ochotę na seks mam bardzo rzadko a nawet powiem że go nie lubię 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczornie 🙃

Eh Izullka fatalnie 😞 Zdrówka życzę Majeczce ! Dobrze, że dajesz jej maxymalnie dużo picia... wszystko będzie dobrze 😘
Pszczółko jak masz atecortin w domu (maść z antybiotykiem do uszu i oczu) to daj na końcówkę patyczka i delikatnie posmaruj w nosku, to ten gęsty bakteryjny katar raz dwa zamieni się w wodę i zejdzie. U nas pomagało
Wysa witaj w klubie, ja też ostatnio mogłabym żyć bez ten teges 😉
Karolcia, Tomek dalej pracuje na taxi? I jak ? Lepiej niż myślałaś? Bo wiem że nie podobały Ci sę godziny pracy
Radzia ja Ci też z kompem nie pomogę 🤢
O coś jeszcze miałam zapytać 🙃 skleroza 🤨
A my popołudniu byłyśmy u mojej mamy, Emila dzisiaj raz dwa nauczyła się pokazywać mamy nosek, swój nosek i u dzidziusia w ksiażeczce. Ma taką fajną książeczkę, gdzie dzieci pokazują części ciała, fajna jest. Ano i dołącza do Dzieciaków które wylały dziosiaj na siebie obiad, pomidorowa zupka wylądowała na rajstopkach :/

Weekend, nie muszę pisać że siedzę sama... standard :/ ale bym coś zjadła 😜 wypasiony zestaw z McDonalds 😁 😁a kto mi po niego skoczy ? musze zadowolić się chipsami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja jestem:P
zaniosłam Krasnala do łóżeczka bo juz tak marudził, chwilkę popłakał i zasnął 🤪
Kasia Oli właśnie zupkę pomidorową wylał 😁 i wyobraź sobie że dziś mówiłam do Mariusza że jakiegoś Big Mac'a bym zjadła 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet mi nie mów o Big Macu 😜 - ale tak szczerze to jeszcze wżyciu nie kupiłam big maca żeby go sama zjeść... jedynie mogę zrobić gryza i oddać Szymonowi... jakoś nie wiem ale boję się tego mięsa 😁 lubię tortillę(teraz mac wrapa i mc chickena aaaaaa ja chcę zestaw... a mam dosłownie 5min pieszo do Maca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e tam niezdrowe, a co jest zdrowe 😜
Dzwoniłam przed chwilą do siostry żeby mi podjechała po zestaw (mieszka niedaleko), ale jest u kumpeli w innym mieście.. ach a tak niewiele brakowało do szczęścia 😁

A tak z innej beczki... w koncu jest jakaś interwencja w Libii bo to jest niemożliwe co się tam dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze Kasia my to dziś mamy jakąś telepatię bo ja tez chciałam coś poszukać nad tym jeziorskiem 🤪 🤪 🤪 🤪 ale tylko pomyślałam jeszcze nie zdążyłam a Ty właśnie piszesz że szukałaś 😁 😁
to ja do Pszczółki napiszę żeby mi tu jakimś expresem maca podesłała 😁 😁 kurcze ale coraz bardziej mi się chce go zjeść 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oł jea!!! Mam sieć!!! Nareszcie mogę się nacieszyć moim nowym sprzęcikiem 🤪
Majeczko, Aluniu, Oliwko zdrówka... Mateusz już śpi, ale na pewno chce Wam przekazać soczyste buziaki 🤪 😘
Za mną też ostatnio chodził kebab i poprostu musiałam go zjeść... a dzisiaj wpierdzielam ferrero rocher 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach nie pamiętam jaki ośrodek pokazywała Pszczółencja... muszę oblukać...
No Radzia to teraz już z mężem nie pogadasz 😁 i Ty na kompie i on ... jak u nas ☺️
Łajsoka ja wierzę w telepatię 😜 serio
przedwczoraj pomyslalam ze mam wielka ochote na zupe pomidorowa, a wczoraj mama do mnie zadzwonila, ze zrobila pomidorówke i mam wpasc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...