Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czyli jednak można 😉 😉 😉
A co powiedział gin? Szyjka chociaż trochę rozwarta?
Ja myślałam, że będzie już tutaj wiadomość od Ciebie, że skurcze co 5 minut regularne i jedziesz poznać Alanka 🙂
Aga a miałaś już kiedyś wypalankę? To bolesne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry!
nadal w dwupaku 😞 😠
ach ten moj gin ostatnio dziala mi na nerwy nic mi nie mowi jakis taki do dupy jest za przeproszeniem i jak sobie pomysle ze jeszcze mam isc do niego to padne z wrazenia!
jakbym wiedziala ze on tai jest to bym chodzila do tej samej gin co z Fabianem a nie zawracala sobie glowe takim cwokiem jak ten teraz!
jak narazie nic sie nie zapowiada na porod 🤪 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
Andzia niekiedy poród to kwestia godzin, a już chyba szczególnie drugi kiedy to wszystko powinno pójść łatwiej, a szyjka jest już chyba na to przygotowana poprzez pierwszy poród także nie trać nadziei. 🙂

U mnie dzisiaj piździ (przepraszam), że aż głowę chce urwać 😮 Przez to nie byłyśmy na spacerze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia nic dziwnego, że narzekasz ja to pewnie bym jeszcze niecenzuralne słowa dodawała 😜 Masz prawo być zmęczona tym wszystkim. Kochana ale nic nie jesteś w stanie zrobić tylko czekać. Myślisz, że gin da Tobie skierowanie do szpitala jutro na wywołanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Andzia nic dziwnego, że narzekasz ja to pewnie bym jeszcze niecenzuralne słowa dodawała 😜 Masz prawo być zmęczona tym wszystkim. Kochana ale nic nie jesteś w stanie zrobić tylko czekać. Myślisz, że gin da Tobie skierowanie do szpitala jutro na wywołanie?

nie wiem on jest taki jakis dziwny wiec nie wiem co mu siedzi w tej glowie:/
moze bedzie kazal przyjsc jeszcze za tydzien i wtedy cos zadecyduje!a teraz bedzie chcial czekac na to az samo cos sie ruszy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie tak by było lepiej - zaczekać aż samo się ruszy 😉 Dlatego ja wolę chodzić prytwanie do lekarzy - zadaje wówczas milion pytań - mam na nie odpowiedzi i lekarze jacyś tacy bardziej mili są 🙂 ale wiadomo kasa, kasa i jeszcze raz kasa 😞
Idę robić obiad - tylko jeszcze nie wiem co 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u mnie Maksio się nie spieszył i dowiedziałam się, że wywoływanie dopiero 2 tygodnie po terminie 😉 także wiesz Andziucha 😉 jeszcze poczekasz, chyba, że synuś zmieni zdanie

ja miałam usuwanego polipa i coś tam jeszcze, zabieg pod pełną narkozą... uchh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia głowa do góry wszystko będzie dobrze.
Zośka oj nie zazdroszczę tego znieczulenia i operacji.
Aga a wypalanka to odbywa się w gabinecie ginekologicznym czy szpitalu?
Kurcze mnie się kończą anty ale nie mam kasy na gina 🥴 Musze coś wykombinować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zośka głowa do góry! Za drugim razem będzie już lepiej, zobaczysz 🙂 Sama przechodziłam to dwa lata temu. Oblałam pierwsze podejście do egzaminu na głupim placu manewrowym 😠 To znaczy na łuku. Z tym, że to tak jest w szkole miałam wyższe słupki i nauczyłam się na pamięć, że jak widzę w lusterku to już trzeba skręcać kierownicą itp. wiecie o co chodzi 😉 Na egzaminie był to dla mnie szok! Patrzę w lusterka a tam nie ma słupków! (Czyżby ukradli?????) Niee. Po prostu to jest podpucha i słupki niższe, więc na dodatkowe jazdy umówiłam się już w innej szkole - gdzie słupki były identycznej wysokości jak na egzaminie. Za drugim razem było już wszystko bezbłędnie i zdałam 🙂 Z tym, że za tym pierwszym razem miałam super egzaminatora, a za drugim jakiegoś (przepraszam) starego dziadka, który chciał mnie na siłę "uwalić" ale się nie dałam 😉
Zośka za drugim razem zdasz zobaczysz. To i tak jest loteria kto zda a kto nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zośka wyprawiacie roczek Maksia? Przecież to już na dniach! Planujesz jakąś imprezkę? 😉 U nas było 17 osób, ale ja prawie nic w kuchnie nie robiłam - nie umiałabym ocenić ile czego potrzeba na tyle osób 🙂
Andzia co powiedział gin? Dostałaś skierowanie?
Aga kiedy ta wypalanka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Zoska-nastepnym razem sie uda 🙂ja zdalam za 2 razem bo za 1 oblal mnie ze niby wymusilam pierwszenstwo chodz ja bym trzy razy wyjechala ale na nich nie ma rady!wiec glowa do gory bedzie dobrze 🙂
Aska-skierowania zadnego nie dostalam bo gin powiedzial ze jak jestem po terminie to bez skierowania sie idzie do szpitala na wywolanie ktore mnie czeka juz jutro 🙂
tylko problem jest w tym ze mi sie spojenie lonowe rozeszlo a to jest niedobrze czemu to nie wiem ale zaraz w necie sobie o tym poczytam 🙂zeby wiedziec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do prawka to ja chodzilam to szkoly nauki jazdy SZELAN na rondzie jagiellonow i bardzo polecam bo mialam naprawde dobrego instruktora ktory pokazal mi wszystkie mozliwe katy na ktorych moga oblewac 🙂
w sumie on mieszka w tej samej miejscowosci jak ja!i zawsze sie mnie pyta czy mam jeszcze rawko bo jezdze niby jak pirat drogowy 🤪 ☺️
tam chodzil moj maz potem ja i cala familia i wszyscy te szkole dobrze wspominaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...