Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...ZDJĘCIA NASZYCH BRZUSZKÓW:) | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Wez nie strasz roznica 3 tygodni miedzy nami jest to ja z 3 tygodnie bede miala brzuchol a pod koniec z taczka bede chodzic przed soba 😉))))))))))))))))))))

nie bedzie chyba tak zle ale niestety tak to juz jest ze u szczuplych mamus brzuszek widac szybciej wiem bo sama do takich naleze i na dodatek jestem niska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Z chęcią pochwaliłabym się brzuszkiem, ale jak na 13w4d niestety nie widać u mnie nawet troszeczkę brzusia 😞(

Cos pewnie widac kazda faldka jest wazna w tym okresie-My sie fotografujemy co tydzien dla porownania-a to zdjecie z wczoraj 11 tydzień 56,7 kg i 166 cm wzrostu
[IMG]http://i46.tinypic.com/n49x53.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cos pewnie widac kazda faldka jest wazna w tym okresie-My sie fotografujemy co tydzien dla porownania-a to zdjecie z wczoraj 11 tydzień 56,7 kg i 166 cm wzrostu


Piękny brzuszek Anula 🙂) taki zgrabny !

Dziewczyny również chciałam zamieścić zdjęcie mojego brzuszka, ale za każdym razem wyskakuje mi komunikat antyspam, że nowi użytkownicy nie mogą zamieszczać linków na forum... Pomimo, ze wklejam adres ze stronki z załączonym zdjęciem w pkt. obrazek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak umieszczać zdjęcia z dysku twardego na naszym forum?

Ponieważ wielu nie wie jak to zrobic, oto krótki kurs.

1. Należy wejść na stronę www.tinypic.com
2. Następnie kliknąć na PRZEGLĄDAJ i wybrać zdjęcie z dysku
3. Potem trzeba kliknąć na UPLOAD NOW i PRZEPISAĆ SŁOWO Z OBRAZKA i wcisnąc jeszcze raz UPLOAD NOW izdjęcie sie wgra
4. Po tych zabiegach, trzeba poczekać aż otworzy sie nowa strona z linkiem do zdjecia...
trzeba zaznaczyć cały kod IMG Code for Forums & Message Boards
(drugi od góry)
5. ... i ten kod wkleić na stronę brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Anula ale masz juz ladny i widoczny brzuszek! 😁

Oj mam mam i to coraz bardziej widoczny 😉 zrobie wieczorem zdjecie to sie tez pochwale 😉 a ty jaki fajniutki brzuszek taki okraglutki fajne sa nasze brzuszki ciazowe
Gwiazdeczka-no no brzusio duzy i fajniutki jest czym sie pochwalic 😉
Baiser-a ty jak na 15tc to albo takie zdjecie pod katem albo twoja dzidzia jest tolerancyjna i duzo miejsca mamie nie chce zabierac ale czasami tak bhywa nic nic i z dnia na dzien wypycha wiec jak dla dzidzi jest dobrze to nie ma co sie przejmowac
A to mój brzusio 12 tydzień i 3 dzień 166 cm 58kg( przez miesiąc przyrost pełny kg)
[IMG]http://i45.tinypic.com/14vgtg9.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula super brzuszek 🙂!
Gwiazdeczko to malutki zrobił sobie w mamusi przytulny domek 🙂)!

Odnośnie mojego brzuszka to pani ginekolog mówi, ze wszystko jest w porządku, dzidzia rośnie sobie prawidłowo! A brzuszek ja już sama zauważam, bo jestem dość szczupłą i drobną osobą 😁 wiem, ze jak na 15tc powinien być większy, ale może to sprawa genetyki, moja mama miała malutką piłeczkę za kazdym razem, ale ja czuje że mnie wypchnie niedługo, bo mi sie już tak skóra napina cała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Baiser taki brzuszek jest jak najbardziej normalny 🙂 moja kolezanka jest w tym samym tygodniu co ja, tyle, ze jest tez taka szczupla jak Ty , i jej brzuszek jest tez ledwo widoczny. Za to pozniej jak wystrzeli to sie zdziwi 😉 ja przy niej wygladam jakbym byla w 8 miesiacu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Baiser taki brzuszek jest jak najbardziej normalny 🙂 moja kolezanka jest w tym samym tygodniu co ja, tyle, ze jest tez taka szczupla jak Ty , i jej brzuszek jest tez ledwo widoczny. Za to pozniej jak wystrzeli to sie zdziwi 😉 ja przy niej wygladam jakbym byla w 8 miesiacu 😜


Dokładnie 🙂 Najważniejsze że z dzidzią jest wszystko ok, choć nie powiem zazdroszczę tutaj wszystkim mamusi takich pięknych brzuszków 🙂 mam nadzieje, że niebawem z tygodnia na tydzień też będę mogła się zaprezentować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...