Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kochane;D
wrocilam wlasnie z wizyty u gina 😉 z wynikow wynika ze mam zapalenie pecherza. kazal mi brac urosept a jak skoncze opakowanie to isc na badanie moczu i mu zaniesc 😉 w 16tygodniu sie nie robi usg, ale go zmeczylam tzn. na przywitanie powiedzialam mu ze bylam w 12 tyg i zdjecie mi zrzucil na pendriva i jak weszlam do domu to mnie zdziwko zlapalo .. bo? bo zdjecia nie bylo:P takze milego mam lekarza zbadal mnie odrazu 😉 i usg zrobil szybkie;D bo wszystko ok 😉 kregoslupik widzialam glowke 😉 tylko ze jakis spokojny taki;> ale lekarz mowi,ze wszystko jest ok 😉 serduszko bilo 😉 pytalam sie takze o te kucia raz z lewej strony raz z prawej. stwierdzil,ze to od pecherza;|?! pierwszy raz taka glupote slysze bo to dopiero od 3 dni czuje to kucie takie porzadne 😉 i uwazam,ze to jest maluch.. bo bombelki to podstawa;D hehehe 😉 a dokladnie bede wiedziala co i jak, jak skoncze leczyc pecherz, jak minie to oznacza ze to jednak pecherz, jesli nie to dziecko 😜
mam zdjecie usg;D wstawie na watku usg 😉
milego dnia :**
lece na obiadek 😉
zajrze wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojj Paula 😁 przeciez ci mowilam 😁 przy normalnej bezproblemowej cazy usg wypada 3 razy (raz na trymestr) moze dlatego ci tak powiedzial bo go przyatakowalas 😁
tak samo michasia pisaalas o usg u mnie na wrzesniowkachsa laski maja wizyte co miesiac ale usg raz na trymestr jak widac lekarze to praktykuja te 3 na cala ciaze sa refundowane za reszta jak laski chca to placic musza ale tez nie kazdy lekarz to praktykuje 🙂 ja usg mam co miesiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi to w sumie o samo usg nie chodzi, wiadomo super jest zobaczyc ale o badanie dziwne ze nie chcial mnie badac, moze naprawde sa tak dobre wyniki i nie trzeba... niewiem ale jak kazda przyszla mamusia martwie sie... a pytanie jeszcze do was tak od 2 dni mam minutowe albo 2 minutowe bole tak jakbym miala okres dostac, powinno mnie to martwic? czy to normalne na forach pisza roznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Paula to fajnie, że wszystko okej. Ja też mam takie kłucie w bokach czasem, oczywiście poszedł w ruch internet no i wyczytałam, że to rozciągające się więzadła macicy 🙂 to nie wiem czemu Ci powiedział, że od pęcherza..

Basia tutaj masz moje dane - Renata, 20 lat (jeszcze 😁 😁), pierwsza ciąża, dziewczynka 😁 (dziś potwierdzone), ruchów jeszcze nie, termin wg miesiączki 3.12.2012, a dziś wg usg 12.12.2012 😁 😁 😁 Basia a może założysz nowy temat z tą tabelką, tam będzie przejrzyście i nie trzeba będzie szukać na głównym forum bo tu dużo piszemy 🙂

Dzięki dziewczyny, że trzymałyście kciuki za moją amniopunkcję, więc trochę teraz opowiem 🙂 . Przyjechałam no i gin zrobła mi usg dziecko nie chciało się przesunąć na lewo, zaczepiali je, szturchali ale nic, więc wysłali mnie najpierw do genetyka, tam wypełniałam jakieś papierki a raczej nazwałabym to ankietą. Wróciliśmy, ponownie usg i dzidzia już była po lewej, więc ukłucie i po wszystkim 🙂 . Tylko strasznie to nie przyjemne, samo nakłucie i wyjęcie igły (której zresztą nawet nie widziałam 😁 to lepiej) pobieranie wód w ogóle nie odczuwalne. Teraz brzuch troszkę pobolewa, nigdy takiego bólu nie miałam więc nie wiem jak go opisać, ale to lekko także da się znieść. Mam brać luteinę, nospę i magnez 🙂 i wizyta za dwa tygodnie, a wyniki za 3. No i jak już wcześniej wspomniałam to dziś gin potwierdziła mi płeć 😁 dziewczynka 😁 😁 hehe to miałam nosa od początku 😁 teraz oby tylko wynki wyszły okej i żeby nic się nie podziało po tym zabiegu.. No nic ja sobie leżę dalej i miłego popołudnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
mi to w sumie o samo usg nie chodzi, wiadomo super jest zobaczyc ale o badanie dziwne ze nie chcial mnie badac, moze naprawde sa tak dobre wyniki i nie trzeba... niewiem ale jak kazda przyszla mamusia martwie sie... a pytanie jeszcze do was tak od 2 dni mam minutowe albo 2 minutowe bole tak jakbym miala okres dostac, powinno mnie to martwic? czy to normalne na forach pisza roznie

a moim zdaniem nie powinnno Cie to martwic tez mialam takie bole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyouliftmeup no to dobrze jak wszystko ok i gratulacje ze dziewczynka !!! 🙂 🙂 🙂
no faktycznie moze zaloze ten temacik i tabela bedzie tam bo tutaj szukac po stronach do dupa heh no i czekam na anitke nasza zeby kiedys w wolnym czasie podała dane i justynakreft 🙂 moj łobuz na osatnim usg tez uparty byl lekarz go szturchał zeby sie przekrecil bo chcial przeziernosc zmierzyc a on nic uparty hehe ale w koncu jakos sie udało 😁 a jak pytalam o plec to powiedzial ze tak za niecale 2 miesiace chyba ze wczesniej pokaze co ma bo ja tak jak emilia mam usg co misiac jak wizyte mam 🙂 a no kolo 22 tygodnia wybiore sie prywatnie na 3d/4d zeby pamiatke miec itd 😁

byłam u dermatologa i na to coś na moich piersiach i dekoldzie powiedziala krem z filtrem 50 i dala masc a najlepsze to ze dobrala mi taka masc ze moge ja stosowac na ten dekold na te "potówki" od oliwki ktore mi sie zrobily na calych brzuch u i na to na palcu co pisalam to wszystko uczuleniowe sie okazalo ale mam nadzieje ze juz wszystko bedzie ok 🙂

a mam pytanie do was dziewczyny nie narzekam na mojego lekarza bo jest ok nie jego wina ze sprzet na kase chorych ma jaki ma ale poza tym na prawde wporzadku ginek tylko ze od poczatku ciazy nie zrobil mi jeszcze cytologi... baa mnie za kazdym razem wyniki mowi ze tez sa dobre ale cytologi mi nie robil to normalne czy moze mam zapytac czemu jej nie robi ?

ide cos zjesc bo zgłodnialam i zmarzłam troszke do pozniej brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę każda o lekarzach 🙂
MI też za wiele badań nie robi ale powiem wam ze sie nie martwie bo to on jest lekarzam a nie ja i na pewno wie co kiedy trzeba. Pozatym dobrze sie czuje wiec nie martwie sie a jak bedzie dalej to sie okaze. Mam nadzieje ze sie nic nie zmieni.
Jak na raziie tez mialam tylko 1 usg jak na pren. bylam i juz zostalam poinformowana że w drugim trymestrze tez bedzie jedno a w trzecim sie okaze jak sie wszytsko ulozy. 🙂

Ja tez cos glodna jestem ale to dlatego zze wymeczylam sie naa zakupach 🙂
Zaraz kolacja, tv i dzis juz odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
100euro to wcale nie jest duzo nie przeliczajac na zlotowki tylko patrzac jednostkowo np jak w niemczech zarobisz 1200euro i w polsce 1200 zl to w niemczech za te badanie mowisz dasz 100 a tu w polsce conajmniej 200 ja sie nauczylam NIE przeliczac jak we wloszech bylam to nie ma sensu bo wyplata jednostkowo taka sama a np głupi baton kinder bueno we wloszech 1,30e a w polsce okoloo 2zł ... wiec ja na twoim miejscu bym robila a ja zrobie sobie zrobie jak przyjdzie czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleście się dziewczynki rozpisały... 🙂

Ifyouliftmeup - cieszę się, ze jesteś już po! Gratulacje dziewczynki - ja też bym chciała. Trzymam teraz kciukasy za wyniki. 🙂 🙂 🙂
Paula - współczuję infekcji, ale super za to, ze zobaczyłaś bąbla na USG.
Mam nadzieję, że Anitek dojechała cała i zdrowa do Polski.... Pewnie niedługo się odezwie.
Witam jak zwykle nową użytkowniczkę 🙂

Ja do swojego gina mam zaufanie. Co prawda to moja pierwsza ciąża, ale czuję się bezpiecznie z tym lekarzem. Wizyty nie są długie, ale zawsze przekazuje mi, co najważniejsze. Wydaje mi się, że przede wszystkim trzeba czuć się pewnie z lekarzem, jeśli są wątpliwości, to może lepiej zmienić.

Miłego wieczorku Wam życzę, pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyouliftmeup- bardzo sie ciesze,ze na zabiegu wszystko poszlo dobrze 😉 wyniki tez pewnie beda dobre!! 3mam kciuki za ciebie od poczatku!! i gratuluje dziewczynki ;D 😁 ja sie nie dowiedzialam co bedzie, moze sie dowiem 18lipca;D oby 😉 hihihi;D

mam nadzieje tez ze anitek dojechala cala i zdrowa 😉 napewno 😉 czekamy az wroci do nas 😉

wlasnie zajadam pierozki z miesem;D i wchodza mi jak nie wiem coo!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania92 ale jesli jestes w niemczech i tam ty badz twoj mezczyzna zarabiacie w euro to nie przeliczaj na zlotowki bo na prawde sie nie oplaca wtedy nic ... nic sobie nie kupisz ani nic jak bedziesz przeliczac ja wiem jak mialam we wloszech na poczatku głupia bulka wydawala sie byc droga hehe... no tez myslalam dzis ze anitek juzw pl miejmy nadzieje ze spokojnie minela podroz i ze sie odezwie... ja zjadłam 2 kanapki dosłownie poloweczki w sensie i pelna jestem jakos nie mam apetytu ostatnio te pospolite rzeczy mi nie podchodza a sama nie wiem co bym zjadła :/ jestem dzis taka wymeczona ze zaraz uciekam spac bo nie daje rady matko kochana jak sie zle czuje :/ do jutra brzucholki milej nocki wam zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia89 no wiem że masz racje ale chodzi mi o to ze przeliczajac na zlotowki to duzo pieniedzy no ale domyslam sie ze skoro tam sie mieszka i zarabia to inaczej sie mysli... wiadomo ze sa rzeczy ktore trzeba kupic i tyle.
Tez miszkalam przez pol roku w IT i wiem jak jest no ale wtedy nie musialam myslec o tym bo nie ja zarabialam i nie musialam myslec o tym na co wydac a na co nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Kobitki 🙂

Zerwałam sie jak potłuczona bo budzik zaczął dzwonić , takaaaa ponura pogoda boziu drogi masakra jakas... a ja wstaje wczesniej bo szkoda mi dnia na spanie a pozniej i tak i tak mnie przymuli pewnie i drzemka obowiazkowa bedzie hehe 🙂

Miłego dzionka brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję jeszcze raz Wam grudniówki i widziałam chyba dwie dziewczyny nie z grudnia, że też się zainteresowałyście moim zabiegiem wczoraj 🙂 Od razu tak milej na serduszku, że osoby które nawet mnie nie widziały a tak się przejmują 🙂 Dzięki jeszcze raz 🙂)) i za gratulacje córeczki, ja też się bardzo cieszę 😁 🙂) a ona od małego uparta hehe, ale potem ją mamusia przekonała i się grzecznie odsunęła 😁
Basia to smaruj, smaruj 🙂 ja miałam na dekoldzie krostki czerwone, ale w końcu skapłam się, że to od oliwki :/ odkąd nie smaruję nią piersi to krosty znikają. Smaruję oliwką tylko brzuszek , uda i tyłek 😁 za jakieś dwa tygodnie zacznę kremem na rozstępy i specjalnym na cycuszki, bo to od 4 mc ciąży, to wolę poczekać 🙂 ja też cytologii jeszcze nie miałam.
No a przeliczać euro na złotówki nie ma sensu, bo to usg wyszło nawet \'taniej\' w stosunku do jednostek.
Też mam nadzieję, że Anitek podróż minęła okej 🙂

Do później brzuchatki 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz z tym3d 4d 😜 dziewczyny, no faktycznie przeliczanie gupia sprawa , ale jakos tak czlowiek taka gupia manie ma 😉))

🙃 ide zaraz na jakies zakupki na obiadek dzisiejszy ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry kobitki ciesze sie ze tabela sie podoba po malutku bedzie i wypelniana druga polowa ja zamkne tabele pewnie bo jestem ostatnia grudnioweczka hehe a kto wie jak to sie potoczy bo wszystko moze sie zdarzyc 😁

krzyż boli mnie dzis niesamowiscie na dole jak by korzonki albo nerki boje sie zeby nie wrocily te bole jakie mialam przed kolką nerkową i wolałabym zeby to byly bole zwiazane z rozciagajacym sie tam w srodku tym wszystkim heh

ide do sklepu bo cos bym zjadla ale jak zwykle nie ma w domu nic co by mnie zadowolilo hehe

do pozniej brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...