Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehe widze laski was ciagnie do slodkiego ;D tak jak mnie i to ostro ;D
wlasnie sie zajadam paluszkami i bananem 😁 hahaha ;D
plastyka? hmm ciekawie brzmi, ale cena ogie. W sumie czego sie nie robi dla wygody i pewnosci siebie 😉 ja swoja pewnos to nie wiem jak odryje, chyba na silowni 😉 bo bedzie napewno co zrzucac;p zaokraglam sie i boje sie jak ja bede wgladala pod koniec;/ wy sie nie boicie tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane 😁
jak wam minela noc? wyspane 😜 bo ja niezbyt/;/ wstawalam do ubikacji na siku;/
musze miec jakies bakterie, dopiero teraz spojrzalam w wyniki które odebralam w tym tygodniu i jest napisane jak byk;/
FLORA BAKTERYJNA - b.liczna w p.w.
NABLONKI PLASKIE - b.liczne w p.w
takze napewno mam jakies zapalenie pecherza albo cos;/ nie zbyt rozumiem ubieram sie cieplo, to nie zima by byc przeziebionym. 20 czerwca ide na usg i badania do mojego lekarza i niech odrazu mi daje lekarstwa jakies jesli beda potrzebne! a nie moge sie doczekac az ujrze skarbka krory sie weici ;d jak wariott 😉
milego dnia laski;D spadam cos wszamac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Odebrałam wyniki testu podwójnego - u mnie stało się dobrze, że je zrobiłam. Ponieważ ryzyko wad wrodzonych po wszystkich badaniach wyszło mi dużo mniejsze, niż podstawowe. 🙂 Reasumując - jest bardzo niskie. 🙂

Anitek - mój mąż jest jedynakiem, ukochanym synkiem teściowej. Dodatkowo jej mąż, a ojciec mojego męża zmarł stosunkowo wcześnie, więc synek był i jest dla niej całym życiem. Nasz ślub był teściowej osobistą tragedią i nadal ma ona problemy z akceptacją. Ja nie lubię wchodzić w konfilkty, więc wolę, żeby mąż sam jej wstępnie powiedział, a następnie będzie mogła przećwiczyć i udawać przede mną zadowolenie z informacji.
Moi rodzicie oczywiście bardzo sie ucieszyli i odkładają pieniądze na łóżeczko i wózek . 😉

Dziś z wynikami i ze wszystkimi szpargałami - idę na wizytę do gina. Niestety późno, bo na 20, ale nie było innych terminów. Muszę Wam się przyznać, że mi też na twarzy (szczególnie na brodzie) pojawily się wypryski, a nigdy ich nie miałam, nawet jako nastolatka. Poza tym swędzi mnie a to brzuch (chyba się rozciąga), a to piersi (chyba tez się rozciągają). Ważyłam się dziś - przed wizytą i nadal od początku ciąży mam +2 kg. Nie mam specjalnego ciągu do słodkiego, ale raczej do węglowodanowego jedzenia - ziemniaki (chociaż za nimi nie przepadałam), makaron, bułki, chleb. Oczywiście słodkie też podjadam, ale nawet chyba mniej. niż przed ciążą. Ja bardzo tyję na węglowodanach, więc to i tak sukces, że póki co mam "tylko" 2 na plusie.

Ciekawa jestem jak będzie u mnie z pracą... Chyba wezmę w końcu zwolnienie i już. Pracuję na pół gwizdka tak czy siak, szczególnie po tych skokach ciśnienia. Moja koleżanka była wezwana na kontrolę zwolnienia w ciąży, tak się wkurzyła na faceta, który macał jej brzuch (!!), że ciśnienie skoczyło jej do 170/100! Mam nadzieję, że mnie nikt nie będzie kontrolował...

Pozdrawiam Was serdecznie i chociaż rzadziej piszę, to czytam WSZYSTKIE posty! Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
My zaraz uciekamy na zakupy i wymienic opony przed trasa.
Leje deszcz a my nawet parasola nie mamy 😉 trzeba kupic heh
Jejkus jak ja sie ciesze ze jedziemy stad bo juz mam dosyc tej pogody!!!
Basia jak tam wafle z nutella??? dobre byly? 😜
Paula moze tylko masz jakas delikatna infekcje. Zapalenie pecherza w sumie czasem samo z siebie wychodzi albo tez po sexie.
Co do kg no coz po porzedniej ciazy doszlam do siebie w mig a mialam ponad 21kg na plusie (to byl ostatni raz jak sie wazylam heh) i jakos 3miesiace po porodzie mialam wage przedciazowa.
Ja sie tam nie przejmuje 🙂 schudnie sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kobitki 😘

Wafle z nutella i bananem mmmmmm PYCHOTA hehe 😁

Ja tam się w ogóle nie przejmuję jak będę wyglądała pod koniec ciąży nawet sie cieszę, że będzie ze mnie taki duży pączuś heh, bo przecież w środku będzie to najukochańsze na świecie dziecie które za niedługo będzie z nami 😁
A po ciąż też jakoś do siebie dojdę prędzej czy później, specialnie się tym nie przejmuje bo sa ludzie ktorzy gorzej wygladaja i zyja 😁 Takze damy rde spokojnie 🙂

Wikarynka współczuję takiej sytuacji miałam taka lat pare wstecz z byłym chlopakiem z tym ze on rodzicow w ogole nie mial a ciotka ich wychowywala mial spore rodzenstwo i kazdy byl oczkiem w glowie boze co za sprawa jak mial do mnie przyjechac albo cos jak ja bylam tam wszystko ok ale juz jak on mial zniknac na dluzszy czas do mnie albo cos to tragedia wiec wiem o czym mowisz i wspolczuje...
Teraz calkiem inaczej rodzinke tesciow mam jak w bajce hehe cieesza sie naszym szczesciem a to ze jestem w ciazy to dla nich jescze wieksze szczesciei radosc hehe 😁

Paula faktycznie nie bardzo wyniki ja miałam to wszystko nieliczne albo zupełnie brak...

Za niecale 2 tygodnie jade robic badania na grupe krwi, HIV i mocz i 4 lipca wizyta 🙂

Teraz wypije kawusie poleniuchuje troszke bo obiadzik pyszny mam z wczoraj i się zobaczy co dalej, ooo pokombinuje nad paznokietkami moimi hehe kocham to robić 😁

Do później kobitki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musialam od nowa napisac, bo cos te moje posty szfankuja;o
wikarynka- mnie tez brzuch swedzi i piersi, cale piersi a brzuch od spodu 😉 rozciaga się 😉 dobrze 😉
widzę,ze sytuacja Twoja nie zaciekawa;( wspolczuje.. Mojego R tata taz nie zyje,i on jest jedynym synem.Sądze tez,że tesciowa na poczatku sie nie cieszyla z wieści, ale za to moja mama podniosła mnie na duchu na maxa i cieszyła się,az jej łezki poleciały 😉Ja wózek mam po siostrze zadbany ładny 😉 tylko łózeczko kupie 😉 Wiem co to za uczucie gdy nie jestes akceptowana.. tzn czujesz się zle i przykro jest wtedy 😞 Ale moze to minie, i zrozumie tesciowa,ze nie powinna az tak ingerowac w zycie swojego syna? i cieszyc sie z waszych wyborów i dazyc byscie byli oboje szczesliwi 😉 Twoj obecny maz nie bez powodu Cię wybrał 😉Odrazu po wizycie napisz co i jak;D i oczywiscie zdjecie z usg wstaw!! Odebralas tes podwójny i wszystko wporzadku 😉 to dobrze, odrazu kamien z serca 😉Powinnas wg mnie isc na zwolnienie, nalezy Ci sie jestesmy chronione i czemu z takiego przywileju nie moznabylo by skorzystac? odpoczniesz dobrze Ci to zrobi i dziecku 😉
Anitek- wspolzyje ale nie wiedzialam,ze az tak to sie odbije;( mam nadzieje,ze po lekarstwach od gina mi minie i bedzie spowrotem, juz wiem czemu ciagle wstaje do wc;/ milych zakupow zycze 😉 ja tez uciekam cos kupic slodkiego bo mnie ssie;D hehehe 😉
basia89- mnie tez sie nie podobaja wyniki, ale dowiem sie wszystkiego jak bede u lekarza co i jak dalej robic 😉 tez mam ochote na nutelle;D narobilas ochoty;p hehehe Dobrze ze sie Tobie uklada wszystko i ze masz normalna tesciowa, niektorym niestety nie jest tak latwo 😉 milego nygusowania 😁 😉 ja dzis tez ogarniam paxurki hehehe 😁
MILEGO DNIA LASECZKI:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja też ide na zakupki bo coś mi się chce ale jeszcze sama nie wiem co hehe na pewno coś słonego bo na to to mam zawsze checi odkat w ciazy jestem hehe 😁

od razu zaniose moja karte ciazy do osrodka bo mi dali wczesniej jak mialam jechac na ta dodatkowa wizyte zeby zmierzyc przeziernosc a no wlasnie teraz ma 1,6 urosła ale lekarz powiedział ze ona ma urosnac wiec wszystko ok 🙂

I po mojego zajde do pracy bedzie miał niespodziewajke hehe 😁

do później brzucholki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Paula i cieszę się, ze jesteś i Ty Basiu w końcu na forum. Dzięki dziewczyny za dobre słowa, ale...

Nie wiem czy to mój charakter, czy to że przed mężem byłam w poważnym 4-letnim związku i swoje przerobiłam, ale ja w ogóle nie mam problemu z nastawieniem teściowej. Od początku wiedziałam, że ona się nie pogodzi z wyborem syna i że jestem dla niej rozczarowaniem, więc traktuję ją z naleznym szacunkiem dla matki mojego męża i tyle. Ani to moja matka, ani przyjaciółka - nie potrzebuję jej akceptacji. Jest starsza, więc i tak nie oczekuję jej pomocy fizycznej czy innej. Po prostu chodzę z rzadka na kurtuazyjne spotkania, na których jesteśmy neutralne wobec siebie. Bardziej zalezy mi na tym, żeby swojego syna traktowała dobrze i żeby ich relacje były OK. Poza tym moja teściowa to zupełnie inny świat niż ja, a czasem mąż (wnioskuję, że jest podobny do ojca). Teściowa, mimo że matka swojego syna, w ogóle nie chwyta jego żartów i ma inne zainteresowania. Jest więc dla mnie nadal nieco obcą osobą, więc jej zdania mogę wysłuchać, ale nie jest ono dla mnie istotne. Nie zapominamy jednak o niej w zakupach czy wypiekach i jakoś to się układa. 🙂

A propos, idę zaraz po zakupy spożywcze. 🙂 Przedyskutuję to z mężem, ale chyba pójdę na zwolnienie od lipca. Będę miała więcej czasu na sprawy związane z nowym mieszkaniem i przeprowadzką. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zakupy zrobione, jeszcze musze te opony wymienic bo nie mieli czasu i po Meza jechac bo juz musi firmowe auto zostawic bo w poniedzialek WAKACJE!!! :d
Wikarynka nie widzialam ze pisalas bo w tym samym momencie posta wyslalysmy 😉
Nie przejmuj sie tesciowa 😉 ja ze swoja wogole nie rozmawiam zreszta Maz tez 🙂
Meza Tato ozenil sie ponownie wiec z jego zona mamy bardzo dobry kontakt.
A Meza Matka ma cos z glowa...sorrry ale inaczej sie nie da tego opisac 😉 robila problemy o slub bo przeciez slub wszystko popsuje tak jak to bylo w jej przypadku. Naklalama naoszukiwala no i skonczylo sie tak ze konakt urwalismy z nia kompletnie. Po porodzie nawet gratulacji nie wyslala! nie chce babska widziec...Bo mi nerwy nie potrzebne,
Ciesze sie ze wyniki wyszly bardzo dobre|! to najwaznijesze 🙂 daj znac po wizycie 🙂
Co do zwolnienia to rowniez uwazam ze powinnas dac na luz i posiedziec w domku 🙂
Basia fajnie ze wynik ok 🙂 co dzis do jedzonka? 😉 znow nutella 😜
Paula mi ginek mowil ze po sexie trzea odrazu do toalety oproznic pecherz to moze pomoc, do tego moze tez byc jakas bakteria i juz zapalenie gotowe. A w ciazy flora bakteryjna w pochwie rowniez swiruje.
Mam nadzieje ze szybko minie! pij sok zurawionowy pomaga 🙂
Lece do Olafa i zaraz zbieramy sie wymienic te opony! Nareszcie przestalo padac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek przed chwilką przed samym obiadem zjadłam kilka ciastek rurek z kremem moczonych w nutelli hehe 😁 później była zupka Bogracz, kto jest z okolic śląska powinien wiedziec co to za zupa robi sie ja jak pomidorowke tylko wkraja sie do niej przesmazone miesko i kiełbaske i na koniec robi sie kluski do niej takie z maki i jajek no mowie wam zupka pierwsza klasa hehe 😁
Teraz kawusia inka z mleczkiem bo rano piłam normalna i hmmm pewnie jakies lenistwo na wyrku 😁 do później kobitki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia widze ze nutella gora 😉
Ejjjj wlasnie mi sie przypomniala jedna zupa!!! nazywa sie zupa dziadowa 😁
Gotuje sie w sumie wszystko tak jak na rosol (choc mozna sam wywar bez miesa) do tego ziemniaki w duza kostke do tego wlasnie wrzuca sie kluski lyzka kladzone i na sam koniec juz na talerzu polewa sie goracymi skwarkami 😁 Jejjjjj jak ja ta zupe kocham!!!!!!
Opony juz wymienione zaraz jedziemy po Meza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane brzuchatki 🙂 jak tam samopoczucia ? pogoda sie nieco poprawila az dzisiaj myslalam ze zejde jak wracalam od lekarza 🙂 moja malutka jest juz glowka w dol 🙂 z pomiaru koci udowej wyszlo ze jest duza jak na 32tydzien wiec ciekawe co to bedzie 🙂
co do problemow z moczem rozne stany zapalne itp. wiem ze dobra jest zurawina w kazdej postac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie po raz kolejny kochane 😁
Emi moje samopoczucie swietnie gdyby nie bol brzucha;( jak przy dostaniu okresu ;(
upal byl u nas dzisiaj niesamowity i myslalam,ze umieram jak wracalam ze sklepu 😜
wikarynka- pewnie sie czujesz zle, ale jeszcze nie slyszalam tak by do konca z tesciowa sie dobrze zylo na 100%.Jeśli czujesz się nie akceptowana to nie ma sensu sie dalej pchac i starc sie i skakac, nie to nie. Takie jest moje zdanie- NIC NA SILE. Ja osobiscie staram się jednym uchem wpuszczam i drugim wypuszczam, bo juz czasami nie da sie sluchac. Wybor imion tez sie nie podoba. Ja sie ciesze,ze doszlam z moim R do kompromisu co do imienia 🙂 ale zawsze musi byc jakies ale, nie z moje strony ani z R.. tylko..;/ no wiecie.. Mam tez problemy z ktorymi sobie nie radzę, ale Ciesze się,ze R jest za mna i jakos lagodzi wszystko 😉
anitek-pewnie sie cieszysz, ze w poniedzialek juz laba;D heh 😉 milego odpoczynku i rosnij;D mam nadzieje,ze bedziesz pisala z nami, ze na urlop nas nie zostawisz 😜
basia89-ladnie cie widze wzielo na slodkie;D hehe nutella i nutella;D a ja jestem za, skoro Ci wchodzi i Ci smakuje sprawia przyjemnosc to jedz;D na zdrowie!!!! 😁 nutella góra!!! 😁
leze pod koldra bo mnie trzezie zimno;(i boli brzusio;( wzielam paracetamol i moze minie;(
najwazniejsze,ze od czasu do czasu poczuje bombelki;D <3 doczekac sie nie moge kopów;D ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂
NUTELLA jak najbardziej dzis powtórzyłam akcje z waflem i bananem hehe 😁

Dziewczyny matko kochana nie wyobrażacie sobie jaki ból chwycił mnie w kregosłupie poniżej lini stanika w dół... musze siedziec prosto i najbardziej boli jak próbuje wziasc głowę na dół no ból nie do wytrzymania jak by mi ktoś ostry trzon wbijał w plecy nie wiem co to jest i skąd się na raz wzieło trzyma mnie już tak pół dnia i nie chce przestać... tabletek nie biore jak na razie chyba że jak sie położe i bedzie źle to wezme apap zeby spokojnie zasnac bo paracetamolu nie mam :/

Miłej nocki brzucholki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki co takie leniwe że nic nie piszecie spiochy jedne hehe 😁

Mnie obudził telefon od siostry z bardzo złymi informacjami o siostrzeńcu po krótce : urodził sie w 7 miesiacu w styczniu dokładnie do tej pory lerzy w szpitalu swierdzili zespół downa ktorego nie bylo widac na zadnych badaniach robionych podczas ciazy w sensie ze nie bylo zadnych zagrozen ze moze wystapic takie cos no i ma jeszcze dziure miedzykomorowa w serduszku od strony wewnetrznej ktora wymaga operacji z tym ze za malego chwycilo go zapalenie jelit w szpitalu miał wycinane po kilkanascie centymetrow z kazdego gdy to sie uspokoiło i mieli robic operacje serca wdalo sie zapalenie płuc które utrzymuje sie do teraz lekarz mowi ze juz sa takie nieodwracalne zmiany i blizny ze nie da sie ich wyleczyc jest pod respiratorek ma podlaczony tlen dostaje ogolem prawie 20 roznych lekow, no i siostra dzis dzwonila i lekarz powiedzial jej prosto z mostu ze te spadki cisnienia ktore on ma to on poprostu umiera z tym ze oni zaraz respirator podwiekszaja daja leki i wraca i jest dobrze... nie wiadomo co to bedzie :/ masakra jakaś :/

A mnie dalej łupie w kręgosłupie nie moge wytrzymac z bolu jak sie zapomne i chce sie gwałtownie przekrecic czy wziasc głowe na dol boze co za ból :/

Miłego dzionka brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
no i macie racje żeby się nie bać przytycia 🙂 jak się chce to się schudnie, ja przed ciążą zrzuciłam 4 kg, w sumie to mało ale dowiedziałam się o dzidziusiu więc wiadomo przestałam. Po ciąży chcę zrzucić do 55 kg to moje marzenie 🙂
Paula mnie też prawie w każdą noc goni do kibelka ale z moczu ostatnio nic mi nie wyszło na badaniach. Ty się nie martw jeśli rzeczywiście coś masz to pęcherz szybko wyleczą 🙂 no i tak jak dziewczyny tu pisały to żurawina pomaga 🙂 a Ty już czujesz ruchy? Bo pisałaś, że się wierci 😁 ja się już nie mogę doczekać ruchów, których będę pewna że to dzidzia a nie coś z układu trawiennego 😁 😁 😁
Basia współczuje siostrze 😞 i szkoda dzieciaczka 😞 ma jakieś szanse na przeżycie czy tylko go podtrzymują i męczą? 😞 przykro mi tak mówić ale czasem lepiej jak dziecku pozwolą odejść niż przedłużają cierpiena 😞 wiadomo, że każda mama chce by jej dziecko było zdrowe i żyło ale czasem tak już jest, że nic nie da się zaradzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Mamuśki 🙂

Boziuuu zmnowu wstałam z tym okropnym bólem kręgosłupa a już wczoraj mi przechodziło :/ jeszcze jakies paskudztwo mi wyskoczylo na poduszce srodkowego palca od reki takie male babelki jak przebije wylatuje plyn ale to swedzi niemiłosiernie :/ dobrze ze w środe do dermatologa bo przeciez rady nie dam :/

Niedziela jak to niedziela lenistwo pierwsza klasa hehe 😁 Od rana kawusia a do tego co 😁 ? ciastka z nutella i biała czekolada hehe 😁

ifyouliftmeup wiesz on leży w centrum matki polki w Łodzi i tam robia co mogą raz jest lepiej respirator zmniejszaja tlen odlanczaja i jest dobrze kilkanascie godzin albo tam z 2 dni a pozneij znowu robi się siny i sie traci kurcze no nie dotlenienie te zapalenie pluc robi swoje i do tego ta wada serca ... nie wiem jak to bedzie :/ ale dobrze mowisz czasami lepiej jak stanie sie TO szybciej niz pozniej i malenstwo tak nie cierpi bo on tez tyle biedaczek przezyje ze masakra no i lzej dla rodzicow, wiadomo kazdy by chcial zeby bylo dobrze ale nie zawsze idzie po naszej mysli... Tylko to strasznie twardy chłopak jest bo kurcze juz 3 dzieci zmarło odkąd on lerzy od polowy kwietnia na tym oddziale ktore byly w lepszym stanie niz on i lepsze rokowania mialy a ten maly robaczek sie trzyma 😉 zobaczymy jak to bedzie ja caly czas mam nadzieje ale i jestem przygotowana na najgorsze...

Miłej niedzieli brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Anitek - udanej podróży, szerokiej drogi i miłego odpoczynku!
Basiu - bardzo współczuję tak trudnej sytuacji. Prawdziwa szkoła życia, tylko dlaczego trzeba przez nią przechodzić...
Paula - jak już wspomniałam, teściowa jest dla mnie w zasadzie obca, więc w ogóle nie przejmuję się jej brakiem akceptacji. 🙂

Z najbliższych planów ciążowych to - muszę umówić się do Poradni Hipertensjologii,
- nadal brać Duphaston (polip sobie jest, choć o 1 mm mniejszy),
- przejść na zwolnienie (gin sam to zasugerował), ale to od lipca,
- pilnować wagi (bo ciśnienie).

Polska reprezentacja przegrała, ale ja dam radę. My damy radę! 😁

Pozdrawiam Was dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka no widzisz tak to juz czasami się dzieje, jak sie oglada programy czy slucha od znajomych to sie wspolczuje a jak to dopadnie nas czy kogos z rodziny wtedy dopiero uswiadamiamy sobie ze jest to jeszcze trudniejsza sytuacja niz sie wydaje:/

Z moich planów ciążowych wynika że:
-wizyte mam 4 lipca, czyli wyniki na grupe krwi, hiv, i mocz zrobie sobie juz po niedzieli chyba,
- biore dalej Luteine dopochwowo 1 rano 2 na noc
- i po zapytaniu ginekologa o kwas foliowy powiedział że moge przejsc na witaminki polecił mi FEMIBION z tym ze mowil ze FEMIBION 2 jest droga polecił FEMIBION ale CLASSIC

i tyl na razie czekac do 4 lipca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzeba wierzyć że się uda! Ja miałam w rodzinie dwa takie przypadki i oba żyją maja po 20 i 16 lat i maja sie świetnie 🙂 moja siostra też urodziła się z wadą serca i pierwszego dnia po porodzie robili jej operację i też miała nie przeżyć, ale jest wszystko dobrze! A mój brat tez urodził się w 7 miesiącu i to poród wywoływany....była to ciąża bliźniacza a lekarka uparła się, że nieprawda i że już czas rodzić 😞 niestety jeden z dzieciaczków umarł, ale temu drugiemu tez nie dawali szansy i leżał w szpitalu długo dłuuuugo ale jak mówię żyje i jest wszystko dobrze! Cierpienia dużo ale i dużo radości jak sie przetrwa te ciężkie chwile.

Też właśnie biorę luteinę dwa razy dziennie. Na początek miałam duphaston od pierwszego gina ale niestety żadnych rezultatów...
A wiecie byłam tez u dentysty i mi kazała babka specjalna paste do zębów kupić żeby ochraniała zęby przed kwasem ze śliny...normalnie cały czas się czegoś nowego dowiaduję!
Wikarynka te teściowe to rzadko kiedy są bliskie 😁 albo udają (tak jak moja) i ci się usmiechają w oczy a dookoła gadają głupoty, albo w oczy powiedzą jaka jesteś głupia...mojej koleżance teściowa chciała zabrać dziecko bo stwierdziła że nie umie się nim zajmować... żal normalnie i brak słów.
Ja tez mam femibion. fakt kosztuje 40zł za opakowanie 30 tabletek ale ma te związki w najlepiej przyswajalnej postaci więc myślę że warto 🙂 tak samo żelazo z femibionu jest najlepsze bo nie ma po nim zaparć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...