Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka 😉 Wrocilam 🙂
Komputer naprawiony, internet na razie cos powoli hula ale mysle ze bedzie dobrze.
Ja bylam wczoraj u lekarza na wizycie. Wyniki mam dobre, mocz, kolejna toxo i cukier na szczescie 🙂
Z malym tez wszystko dobrze. Wazy 880g w 26 tygodniu. U endokrynologa wyniki wyszly mi tak jak miesiac temu, mimo iz przez caly miesiac bralam tabletki :/
Dalej musze brac jakies tabsy na tarczyce, bo FT4 zanizone, wapno - bo maly go chyba ze mnie tonami zzera i wit D3. Ogolnie samopoczucie ok, dalej dostalam chorobowe na kolejny miesiac 🙂
Poczytalam was i nadrobilam przez te pare dni, ale zeby cos napisac to musze sie powoli wkrecic w jakis temat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Biologia szkoda ze wyniki sie nic nie poprawily 😞 ale tez i dobrze ze wszystko jest pod kontrola!
Waga dziecka super!!!!! Tak sobie ostatnio myslalam ile moze wazyc moj szkrab heh 🙂
Wogole ja caly czas nie wierze ze ten czas tak szybko leci i za chwile bedziemy pakowac torby 😉
Ja mam ttylkko straszny dylemat 😞 bo chce aby Maz byl przy porodzie a nie mam kompletnie nikogo co by z Olafem w tym czasie zostal.... Wiadomo mam kolezanki itd ale wszyscy maja swoje zycie,prace,dzieci nie moge wymagac ze ktos bedzie dostepny 24/7 jak ja zaczne rodzic. Spedza mi to powoli sen z powiek 😞
Rodzice zaproponowali ze moga byc na 2tyg i Tescie tez na 2tyg ze ktos z nich wstrzeli sie w termin porodu, ale kurcze gosci przez 4tyg hmmmmm no nie wiem... troche meczace 😞
Chcialam poszukac niani na telefon, ale wiadomo bedzie to okres przedswiateczny itd do tego Olaf tez musi kogos znac a nie ze nagle ktos wpadnie i co? ma sie nim zajac i polozyc spac itd... nie przejdzie... A porod no coz moze trwac 5h a i moze trwac 2doby...Ech 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynakreft super że wyniki dobre 🙂 miłego dzionka u rodziców 🙂
Motylek no ja też się już przyzwyczaiłam do naszego forum i ciężko by było z niego zrezygnować 😞 tak jak mówisz, czas lepiej leci razem w oczekiwaniu na dzidziusie 😁
Basia i jak z malutką, rusza się już? 🙂 u mnie Ala wczoraj szalała jak wycisnęłam sobie świeży soczek z pomarańczy 😁 kopała i kopała 😁 chyba kwaśne też działa na dzieci? 🙂 . Udanych łowów w lumpku 😁
Biologia ważne, że się nie pogarszają, będzie dobrze 🙂 . Moja miała 770 gramów w 26t.c. 😁
Anitek kurcze no to klops 😞 bo właśnie poród to niewiadomo kiedy przyjdzie i najczęściej zaczyna się w nocy i też nie wiadomo ile potrwa.. Nie wiem co doradzić, niania na pewno by się znalazła tylko jak Olafek zareaguje. Rodzice też dobry pomysł ale miesiąc z nimi siedzieć to też bym nie chciała 😜

Wczoraj znudziła mi się moja czarna grzywka i postanowiłam ją rozjaśnić 😁 ale nic kompletnie nie chwyciło, co za badziew kupiłam 😮 . Dziś leciałam rano po inny rozjaśniacz i teraz siedzi grzywka zapakowana w sreberko i grzeje w dekiel także chyba działa 😁 hahaha. Potem czeka mnie farbowanie całej głowy na jeden kolorek 🙂 chcę troche naturalniejszy blond, te prawie białe włosy już też mi się znudziły.. ehh ja to jestem.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! dawno nie pisałam ....raz że nic się nie dzieje bo cały czas w domu to jeszcze komp mi się zawirusował i czasem jak piszę to się ładuje po literce.... dosłownie zwątpić można.
If you widzę że lubisz eksperymentować 🙂 dobrze! trzeba sobie życie urozmaicać 🙂 ja przeszłąm w ciągu roku od takiego blondu jak masz teraz przez wszystkie odcienie rudego do ciemnego brązu w sumie teraz nie farbowałam włosów od maja ale jakoś odrostów mi nie widać więc jeszcze sobie trochę je podhoduję i walne sobie jakiś miedziany coś jak Paula ma teraz 🙂 ...wam też tak szybko rosną włosy i paznokcie? u mnie to masakra tydzień temu obcinałam pazurki a już mi ze 2mm urosły szok! siostra też nie może się nadziwić bo co tydzień dwa musi mi grzywkę ścinać bo na oczy mi nachodzi...
Basia nie martw się mój dzidziuś też ostatnio mało ruchliwy wczoraj wyłam już wieczorem bo od rana cisza nic dosłownie nawet po jego banankach ulubionych i wafelku wuwu dzień wcześniej tylko raz w ciągu dnia go czułam i spanikowałam trochę ...ale o 23 zaczął sobie nogami przebierać więc się uspokoiłam teraz też się wierci więc czekaj cierpliwie pewnie się przekręciła i dlatego nie czujesz.

Wczoraj złamałam regulamin i wyszłam z domu oczywiście prosto do lumpka 🙂 jutro też sobie pójdę w sumie to podjeżdżam samochodem pod sklep więc łażę tyle co przy wieszakach ...a radochy na cały dzień wczoraj siatkę za 12 zł udało mi się kupić a jutro zobaczymy 🙂 mam już zakaz od męża na kupowanie spodenek hyhy no ale fakt sporo się nazbierało.

Nie mam kawy! .......dramat o poranku !!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyouliftmeup dobrze ze wlosy nie odpadly heh 😉 kombinatroka jedna 😜
No i Mala pomaranacze lubi 😁
W sumie tak sie zastanawiam jak one to wszystko czuja? czy czuja ten sam smak czy slabiej czy jak??? ciekawe to jest 😁
Co do kogos kto zaopiekuje sie Olafem no coz chyba nie bedzie wyjscia...
Dorotex uwazaj na siebie 🙂 nie dziwie sie ze zakaz zlamalas 😉 oszalec mozna w domu...
Tez prawie non stop w chacie siedze no ale co zrobic.
Wrzucilam kolaz jak brzus rosl heh :d musze tylko w wolnej chwili popisac ktory tydzien bo mam tylko daty 😜
Lece do prasowania bo niestety nikt za mnie tego nie zrobi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Lasencje 😁

Wikarynka miłego wypadu z mama na zakupy i miłego spacerku 🤪

basia89 ooo mnie tez juz lapie zmeczenie,jak sie nachodze dzien wczesniej to kregosłup siada! 😞 i nad ranem bole wszystkiego 😞 No to udanego szukania w lumpku ciuszków, obys cos znalazła, bo ubrac sie trzeba w jakas kurtke gdy bedzie zimno..

anitek biedna ale sie wytraszylas pewnie co! 😮 OMG! 😮 nie wierze! 😮 jak mozna zostawic kurki wlączone, przeciez to sie czuje 😮 Dobrze ze zadna iskra nie poszla,bo by poszło 😞 😞 😞 masakra 😞 i z tym portfelem 😮 😮 tez historia, co 😮 wspolczuje. Cale dokumenty poszłyyyyyyyyyy 😮 ehhhhh 😞
Musieli czatować az ktos sie zjawi w tym mieszkaniu. Teraz to pewnie masz stracha gdy meza nie ma, zreszta to normalne. Na codzien mezczyzna jest, a tu nagle nie ma go na noc. Ciezko zasnac i ten stress.
Masz racje 😲 niedlugo będziemy pakować torby 😁 i juz skladac powoli wszystko dla maluchów i dla nas 😁 ojojojo ja to sie doczekac nie mogę!! Pozostało kilka rzeczy do kupienia, ale to drobnostki, nadrobie w 3 4 turach na spokojnie;D
Co do twojej sytuacji z porodem, z tym,ze chcesz by Twój maz był przy nim, to ja tez to popieram, mój R tez bedzie. Tylko,ze ja nie mam dzieci, a Ty wlasnie masz Olafka. I co teraz zrobisz? hmmm 🤔 z rodziną to zna się, nie bedzie problemów co do przyzwyczajenia jak np. z nianką;> wiadomo masz racje to jest okres przedswiateczny. Kobiety normalnie pracuja wiec biora wieksze pieniadze, bo wkoncu zadko która jest dostępna! Ale to tez zalezy!
Wazne by Olafek sie czul dobrze 😉 A czasami trzeba zagrysc jezyk za zebami scisnac poslady i robic to co sie powinno 😉 haha czyli czy. przyjazd rodziny 😉 -oczywiscie skoro sa chetni 😁 hahahha 🤪 🤪
Co do długosci porodu to sie boje sie jak cholera! 🤢 ehh ehh..5 godzin to sam strach w oczach, co dopiero 9h 12h 36 h 😮 😮 😮 OMG! HELP!

biologiaaa yyy nadal bierzesz lekarstwa.. 😞 masakra.. ale no coz, jak mus to mus. Wazne ze z bombelkiem wszystko wporządku 🙂 ze rosnie zdrowo! to najwazniejsze! 😁 😁
Milego nygusowania na chorobowym 😜


ifyou haha no to mówisz,ze kaszanke kupiłas ale widzisz, poradzilas sobie i juz jestes blondasa 🤪 🤪 🤪 🤪 mówisz,ze zmieniasz na bardziej naturalny 😉 mnie sie podobalas z ta grzywka 😜 😜 taka jedyna w swoim rodzaju 😜 radowa 🤪 haha 🤪 🤪 🤪

dorotex
dokładnie! zaszalej z włosami! 🤪 nie ma co sobie zalowac 😉 zawsze mozna je zmienic 😉 to jest plus 🤪 mnie pasuje ten kolor wlosow co mam, chociaz czasami tesknie za czarnymi-ale zawssze moge polozyc farbe spowrotem i beda czarne 😜 ale mala zmiana jest dobra 🤪 wkoncu jestesmy kobietami 🤪 🤪
ładnie tak po lumpkach biegac 🤪 🤪 hehe worek mówisz;D dobry interes zrobiłas 🤪 🤪 i 3maj sie zakazu 😜 nie łam reguł! 🙃 🙃
Brak kawy? o niee 😲 ja nie mialam bułek rano, wiec poleciałam i odrazu wpadłam to kuchnia moja 🤪 🤪 🤪

Tak jak pisałam, sniadanko, bank, kupilam proszek 'dzidzius' i od dzis zaczynam pranie;D i prasowanko;D najpierw te najpotrzebniejsze 😉 a pozniej te na koncu te na 6 9 miesiecy;D mam ich sporo 😉
Takze dzis mam zajety dzien ze hohohoh 🙂
Ide z R ogladac mieszkanie 🙂 3majcie kciuki 😁
do spisania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heelllooouuuu 😁

w lumpku kupiłam rajstopki takie grubsze różowe dla mojej niuni i taki kocyk polarowy superrr bedzie sie nadawał na spod wozka pieknie bedzie pasowal ciesze sie bo wlasnie takie cos mialam kupic a ni moglam nigdzie dostac takiego jak chcialam a tu o prosze w lumpku 😁

anitek - ładne akcje widze bozeee co za ludzie chodza po swiecie to masakra jakas rozumie ze sytuacja moze rodzinna byc zla czy problemy jakies ale to sie leczy albo w jakis inny sposob rozwiazuje,.,,

biologia nie martw sie wszystko bedzie wporzasiu wazne ze wyniczki sie nie pogorszyly 🙂 bedzie dobrzeee 😉

ifyou i jak tam grzywka jest czy juz w calosci odpadła :P hahahaha

dorotex ja tez w niedługim czasie z naturalnego blondu przez pasemka rozjasniaczem wszystkie odcienie brazu doszłam do czerwonej porzeczki hahaha i w tym kolorze czuje sie najlepiej a co jak szalec to szalec 😁 😁 😁

kupiłam glukoze 80g i jutro ide robic az sie boje :/ i rennie robie kupiłam na zgage mam nadzieje ze cos pomoze bo tragedia wieczorami jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyn zapomnialam wam napisac! czy wy wiecie co ja przezylam dziw w nocy;/ mialam ten czopek lekarstwo dopochwowe.. i wyobrazcie sobie,ze nie spalam do 2 w nocy. Pozniej to chyba padlam ze zmeczenia.
Wsadzilam go okolo 23;20 jak szlam spac, nic nie rozpuszczal sie nie bolalo,a pozniej 😲 😲 😲 😮 😮 😮 😮 😮 😮 dziewczyny 🙃 🙃 🙃 myslalam,ze oszaleje.. chcialam go wyciagnac, ale bylo zapozno, rozpuscil sie w srodku i masakra, wkladki co 15 minut wymienialam. Ale obudzilam sie dzis rano i nie mialam tego co zawsze z rana,ze cala biala tam na dole od tego zakarzenia;( Lepiej sie czuje, ciekawe co bedzie dzis w nocy. Ale nie jest chyba to uczulenie? Co? Moze to musi tak piec w srodku, rto znaczy ,z dziala? I sie leczy tam wszystko?
Chce sie tego pozbyc co mam;/ bo meczace to jest. R tez dzis zapodal to co musial 😉 ciekawe czy obojgu nam minie. 🙂 juz bede sie kochala w zabezpieczeniu z moim R, bo juz nie chce tego przechodzic.. Czeka nie 14dni tzn nocy jeszcze z tym lekarstwem.
Dokupilam zel Clot.. cos tam do stosowania miejscowego by nie szczypal tak bardzo ten lek ciekawe czy pomoze, dzis w nocy przetestuje..
Ale wczoraj 😮 😮 mysalam,ze po scianach bede chodzila! 😮 😮 uff... masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia haha dokladnie teraz przyszedł czas i na mnie z misja prania i prasowania 😁 ciesze się, bedzie zajecie 😉
3maj kciuki za mieszkanko! mam nadzieje,ze bedzie w stanie jakim sobie wyobrazamy 😉 odrazu dam znac 😉
Haha no nie mogłam wyciagnac i tak i tak bo sie rozpusciło 😜 Czytalam na necie o tym,ze jesli tak piecze to niektórym pasuje, bo leczy, zas Ci drudzy maja-ze to uczulenie i niemoga brac 😮 juz sama niewiem 😮 🙃 🙃
Ale musi sie wyleczyc bo oszaleje 🙃 🙃

Idę segregować ciuszki do prania;D hyhyhyy;D zaczyna się! haa;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pzerwa w prasowaniu... jeszcze z 1,5h i bedzie koniec!!!!!!! nareszcie heh :d juz blizej konca 😉
zrobilam kolaz ciuszkow wiec wrzucam w wyprawke 😜
Paula powodzenia z mieszkaniem daj znac koniecznie co wyszlo 🙂
no i fakt bierz sie za pranie i prasowanie bo juz czas heh 😉
Co do tabletek ja bym zadzwonila do lekarza...Pamietam z Olafem bralam luteine dopochwowo jejjj jak to cholerstwo pieklo i zadzwonilam po dobie do lekarza to odpowiedzial ze bede musiala brac pod jezyk i ze najwidoczniej dopochwowo mnie uczulalo...
Radze zadzwonic, bo moze rzeczywiscie jest za ostry albo cos???!!! nie slyszalam o tym ze musi piec i to znak ze sie leczy szczerze powiedziawszy 🤢
Co do portfela to zginal on kumplowi mojego M. Mariusz zawsze ma dokumenty przy sobie wiec nie zostawial nic na dole.
Cale szczescie!!! ale ciarki przechodza na sama mysl 😮
Basia fajnie ze zakupki udane 🙂 fakt ze co chwile cos dochodzi. Mi sie jeszcze wspomnialo ze musze kupic pieluchy tetrowe heh :d bo Olaf uzywa swoich do dzisiaj a mam ich z 10 i ciagle w praniu 😉 Mlody uwielbiam pieluche do spania 😁
poza tym przyda sie do wycierania buzki czy cos.
No nic chyba wroce do prasowania choc nie chce mi sie ze hej! ale w kuchni sajgon bo wszedzie kopce z ciuszkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrzę że prasowanko u każdej 😁 ja nie dam już rady...wyprasowałam 20 pieluch i myślałam że zejdę z tego świata....
Anitek współczuję z mężem, normalnie jedna chwila i by mogło być po wszystkim 😞 i to nawet nie da sie uchronić przed takim czymś.....
Paula, co do tych tabletek to tez nie słyszałam żeby pieczenie pomagało....może lepiej zapytac lekarza..? I trzymam kciuki za mieszkanko 🙂 a i pisałaś że z jednej wypłaty nie dacie rady się utrzymać, ale czemu z jednej? Przeciez oboje pracujecie?

A Bianeczka jaka piękna! Napatrzeć się nie mogę! 🙂:*:*:*:*
Też ciągle po lumpeksach skaczę i nawet mąż nic na mnie nie gada, o dziwo 😁
NIe wiem czy pisałam, ale wyniki mi się polepszyły i nie przepisał mi wczoraj lekarz zastrzyków. Ale...taki z niego buc ze nie wytrzymam! Zrobił usg i powiedział że wygląda dobrze i dał mi zdjęcie główki i nic nie pomierzył i nigdy nie chce zmierzyć bo za wcześnie. A jak mu powiedziałam że mnie boli brzuch w jednym miejscu ciągle to kazał nospe brac i nawet nie spojrzał na tym usg czy tam może czegoś nie ma. Juz tak mnie wkurza że nie wiem!!! A tak go chwalą że taki dobry lekarz! Ciekawe jakim cudem on jest dobry,....
A i nie uwierzycie ale w ciągu miesiąca przytyłam 4 kg!!!!!!!!!!! MASAKRA!!! Jak to jest możliwe? I mam teraz 7 na plusie 😁 co to będzie w kolejne miesiące....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek wspolczucia ;/ eh

Paula zpaytaj lekarza wlasnie jak radzi Skwara :P

Ifyou widzialam na fejsie ze cos kombinujesz ;D z wlosami 😉 i ciezko ;/
mam nadzieje ze ogarnelas to ;D
kurde ty to masz wogle fajne wloski platyn tez takie chce ja to mam taki normalny ten blond heh ale w ciazy boje sie rozjasniacza dowalac ;D

wiecie co jeszcze dzisiaj jestem z wami 😜 dzieki za wszystkie mile slowa 😜
i ze bedziecie za mna tesknic ;DDDDDDD obowiazkowo haha
w kazdej chwili kiedy sie da to napewno odwiedze nasze zajebiste forum ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu jak ja jestem na forum to jest taka cisza ;D chyba was odstraszam ;D ze nikogo nie widac ;D
hahahaha ;d

wiecie pisze bo wlasnie dostalam paczke pieluch new born lezally sibie pod brama ;D z pampersa. 3dni jakos temu zalogowalam sie na NIEMIECKIEJ stronie pampers.de
wiec jesli sa tu dziewczyny z niemiec to zalogujcie sie ! 😉bo wlasnie nie pamietam czy ktos z niemiec tu jest ;D hahaha skleroza nie boli ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam witammm 😉

Dziewczyny w końcu jestem troszke spokojniejsza bo moja niunia sie odezwała do mamusi hehehe 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 I zrobiłam zakupki na allegro 🙃 🙃 🙃 min.: gabka dokapieli, myjka do ciała, termometr do kapieli, gryszka do nosa, zestaw do paznokci, szczotka do wlosow, szczotka do butelek, pieluszki tetrowe biale i kolorowe, mydlo w plynie biały jeleń ( bo slyszalam ze dobre dla dzidziusia w pierwszym miesiacu), zel do kapieli nivea oliwke do ciala nivea, krem do twarzy na zimne dni, husteczki nawilzone tez nivea, podklady poporodowe i majtki jednorazowe... niby niewiele ale ponad 200zł wyszło 😮 heh jeszcze tyle tego do kupienia ze masakra... 😲 😲 😲

zdecydowalam sie na poczatek sprobowac wlasnie kosmetykow z nivei dla dzidziusia hipoalergicznych zobaczymy jak sie sprawdza... 🤔 🤔 🤔

ide powiesic pranie bo lezy w pralce juz godzine i ciagle zapominam o nim hahha 😁 😁 😁

do pozniej kobitki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Ja bardzo krótko. Jest u mnie mama, byłyśmy na zakupkach. Odwiedziłam lumpki i kupiłam mały różowy kożuszek i szlafroczek. Trzeba to teraz doprowadzić do stanu używalności. Jeszcze dziś mama zostaje u nas, a jutro odwozimy ją do domu i zostajemy na noc. Dlatego będę zaglądała do Was bardzo z doskoku.
Przeczytałam wszystko, ale nie będę się odnosiła, bo muszę lecieć dalej. Może późno wieczorem będę miała chwilkę. Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wiecżór co tu taka ciszaaa 😲 😲 😲 heheheh

jak by jakies swieto bylo czy wszystkim neta odcieli hahah 😁 😁 😁

wikarynka mozesz byc i z doskokou byle bys byla hehe 😉 😉

ja czekam na mojego zaraz wroci z pracy trzeba klacje podac hehe 🙃 🙃 🙃

mnie zgaga meczy kupilam dzis rennie ale nic mi nie pomaga jutro musze isc po cos innego... :/

no i jutro rano ide na krzywa cukrowa takrze trzymajcie kciuki kobitkii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek co ty mowisz,ze nie slyszalas o tym,ze jak piecze to dziala? oj to ja do niego jutro dzwonie.
Mowisz ze prasowania troche mialas 😜 hmm moje kole z rana hahah suszy sie wiec bedzie ok na rano;D lece z koksem;D
tez musze kupic pieluchy tetrowe 😉 przydaja się;D

skwara co do mieszkania to chcial tak se powiem Wam. Ale szału nie było. Wiec zrezygnowałam. Za duzo jak na takie warunki i jeszcze bez pralki;/ nie stac mnie na nia..Moze z czasem sie coś trafi 😉
No oboje robimy, ale mam do grudnia tylko wyplate i pozniej macierzynskie. Mam umowe w pracy do 1 grudnia, a 3 mam porod. Nie wiem pokrecone to ja jade jutro do zusu sie dowiem wszystkiego 😉

motylek koniecznie zagladaj! bedziemy tesknic obowiazkowo lala;D
oooooo 😮 pieluchy powiadasz,szkoda,ze u nas w PL nie ma tak ze sie logujesz i pieluchy sa pod domem;D hhahhaa 🤪 🤪

basia no co ty mowisz,ze takie zakupy zrobilas porzadne, ale co wszystko za jednym zamachem!;D mi brakuje naprawde poszczegolnych sztuk ale to juz tylko art.higieniczne i do szpitala i wanienka i przewijak takto gra;D
ooooo 🤪 prosze idziesz na cukier;D haha teraz ty posmakujesz tej slodkosci!! wez cytryne 😁 😁

wikarynka to w korzuszku bedziesz laska 😁 🙂 🙂 🙂 Ja musze isc do tego lumpka wkoncu, moze sie jutr wybiore ale mam takiego nygusa ze ogien 😁
Milo mowisz spedzilas dzien z mama- to dobrze 😉
Milej i spokojnej nocy;D

Niedawno wrocilam do domu, spotkalam sie z kolezankami 😉 posmialysmy sie;D i poprawily mi humor, bo sie pozarlam z R. jak dzieci normalnie.. 😞 😞
spadam spac... milej nocy! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula nie wszystko u jednego u 2... ale i tak sie oplacało 😁

no mi jeszcze troszke brakuje min.: termometru takiego do mierzenia temperatury ciala, oceniseptu na pepuszek, kremu do pupy jakiegos, pampersow, herbatki laktacyjnej dla mnie, spiworka, kombinezonu, butelek, smoczkow, itd... wiec jeszcze troszke tego mam jutro usiade i znowu poszukam kilku rzeczy zeby kupic u jednego sprzedawcy... oblicze ile to bedzie ciekawa jestem powaga az sie boje 😮 😮 😮

tez zaraz uciekam spac 😉

dobranoc dziewczyny do jutra 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok laseczki dzis sie zeganm juz calkiem 😜 do uslyszenia za akzdym razem kiedy uda mi sie dopasc neciora !!!! 😜
bede tesknic 😉 tera czeka mnie duzo pracy pakowanie rozpakowanie sprzatanie jakos musimy to z mezem ogarnac ;DDDDD

trzymajcie sie kochane !!!! ;*** oby nasze ciaze byly do konca dobrze sie rozwijajace !!! 😉 i zdrowe pociechy wyszly ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Kobitkiii 😉

motylek dawaj znac tak czesto jak tylko bedziesz mogła 🙂

ja właśnie wrocilam z ośrodka zdrowia tam oddałam mocz i krew do badania a glukoze kazali mi wypic sobie w domku na spokojnie 😁 mam blisko wiec spoko znajome kobitki tez bo mala wioska wiec na luzie 😁 no i wypiłam nie było tak źle hehe 😁 coś a\\\'la cukier puder hahaha 😁 tylko teraz sie odbija masakrycznie hehe 😁

za 2 godzinki musze isc znowu na pomiar i bede wszystko wiedziała bo wyniki beda chyba od razu 🙂 trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko dobrze bo nie powiem troszke sie boje :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Pozdrawiam Was od rana, lecę dalej z mamą.
Paula - ten kożuszek różowiutki to dla mojej malutkiej, a nie dla mnie. Urodzi się w grudniu i zima przed nami, więc taki zakup byl konieczny. 🙂 A ja rzeczywiście nie napisałam dla kogo ten zakup. 😉
Dla siebie nie mam jeszcze nic na grzbiet. Dlatego szukamy też czegoś dla mnie. Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...