Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.

wróciłam już od siostry... nie zostawałam bo w sumie oni jesczze troche załatwiania maja teraz po tym wszystkim a z reszta nie mam daleko wiec pewnie jeszcze do niej wyskocze przed rozwiazaniem...

no i juz po wszystkim aniołek pochowany .... 😞 u bozi mu pewnie o 100 razy lepiej niz tutaj sie biedactwo meczyło...

byłam na mszy ale ciałka maleństwa nie ogladałam pogrzeb tez jako tako minał straszni ciezko bylo ale coz mysl ze jest mu tam lzej podnosila jakos czlowieka na duchu...

a u mnie co ? musze powiedziec lekarzowi o tych rozwolnieniach za tydzien w srode mam wizyte to mu powiem bo jest dzien ze normalnie sie wypruznie a jest ze na zmiane ze mnie leci albo zatwardzenie :/ no i skurcze łydek dostaje ... z wczoraj na dzis w nocy mialam takie silne ze jak wstałam to ledwo chodzilam i do teraz boli :/ ale ogolnie jest ok...

miłej resztki niedzieli wszystkim zycze 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basiu - przeżyliście i przecierpieliście swoje. Aniołek jest już z innymi aniołkami. Można wspomóc go modlitwą. 🙂
Jeśli masz rozwolnienie na zmianę z zatwardzeniem to tak jest w zespole jelita drażliwego. To nic poważnego, ale trzeba uważać na to, co się je. Natomiast czytałam, że kurcze robią się coraz bardziej częste i nasilone, im bliżej końca ciąży. Ja póki co nie mam, ale III trymestr dopiero przede mną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny, choć ja na razie nie mam problemu, ale Basi się przyda.
Wy już jesteście doświadczone. 🙂

Nie napisałam Wam, że jednak wyszłam dziś z domu. Poszliśmy z mężem na obiad do restauracji i na mini-spacerek. Jakoś nie potrafię siedzieć w domu, nawet z chorobą. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę, przez te hormony to chyba wszystkie jesteśmy jakoś rozstrojone, niepewne i wątpiące....ja dzisiaj beczałam bo siostra mojego męża zabrała mi pojemnik na zabawki. Niby głupota, ale już dawno nic mnie aż tak nie rozzłościło!
Paula, koniecznie próbujcie z tym mieszkaniem! W razie czego, pisałaś że twoja mama wam pomoże, więc nie będzie źle! A jak będzie wam ciężko to, jak słusznie wikarynka zauważyła, zawsze możecie zrezygnować i wtedy pomyśleć nad innym rozwiązaniem. Jednakże, jak to moja mama mówi - jak pojawia się dzidziuś to wszystko zaczyna się układać, więc głowa do góry 🙂 my też z mężem nie mieliśmy gdzie mieszkać a jak się okazało że będzie dzidzia to się wszystko ułożyło i mieszkanie się znalazło i wszystko 🙂
Basia, już dzidzia się nie męczy - to dobrze. Teraz się bawi z aniołkami 🙂 🙂 🙂 dziewczyny pisały że na skurcze aspargin, a mi gin powiedział że magnez pić...i na puchnące nogi też magnez i na wszystko magnez...ech
Ania, właśnie koniecznie daj znać jak tam film, bo też jestem ciekawa czy fajny 😁
Wikaryna, współczuję choroby! Ja tez się boję cały czas że mnie coś złapie bo się zbliża czas kiedy co roku choruję! A czym się leczysz?
Pozdrówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara - hormony to dopiero piekielna sprawa. Hihi. 😉
Aspargin ma w sobie potas, ale też magnez. Dlatego jest taki dobry. Moja mama brała go na serce i na kurcze łydek. Można go kupić bez recepty. Nie pamiętam ile kosztuje, ale nie był chyba drogi.
Póki co leczę się objawowo - czyli ciepła herbatka z cytryną, miodzik, sok malinowy, ciepełko, dużo picia. Jeśli będzie gorzej (np. temperatura), to sięgnę po paracetamol i tabletki do ssania na gardło. Na razie staram się zwalczyć wirusa odpoczynkiem i ciepłem. Zobaczymy jak mi się uda. Ja też zawsze łapię sezonowo infekcję we wrześniu/październiku. W tym roku też mnie dopadło, ale póki co, odpukać, jest tylko katar i uczucie rozbicia. Mam nadzieję, ze przejdzie i koniec. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka nie wiem sama co robic, moze sie jakos ulozy, jak maluch bedzie. Chyba ze narazie zostane u mamy a pozniej moze okolo kwietnia edziemy szukac mieszkania na wynajem na spokojnie 😉 chce z nim mieszkac i zyc ale boje sie finansów.
Spacerek i kolacja no no 😁 😁 ja dzisiaj to nygus z R, choroba mnie złapała i jego tez..Takze zaciekawie nie jest. Chcialam odwiedzic mala Emili-ale chorobsko mam i nie chce malej zarazic, wyzdrowieje odwiedze;D

basia89 juz po pogrzebie... niech spoczywa aniolek z innymi aniolkami [*]..3maj sie i ty i siostra... ehh ;((
Skurcze mi minely na szczscie tez mialam tak, w nocy nad ranem mnie lapaly a pozniej calutki dzien chodzic nie moglam.. Cos zaradzisz sobie z tym? podobno magnez dobry, mnie nie dopada wiec nie wiem?
Masz tez na zmiane zatwardzenie i rozwolnienie..hmm moze to od tego co jesz? w sumie napewno.. Ciekawe czemu tak..;/

karolka, sandrosss
hmm dzieki za info 😁 😁 dobrze wiedziec 🙃 🤪 🤪 🤪

skwara no dzieki za mile slowa. Mam nadzieje, że mi sie uda z R i w ogole ze sie ulozy. Moja mama chetna do pomocy, tesciowa tez 😉 ale ja chce sie sama zajac na poczatku malym-wkoncu to moj syn. Dopiero pozniej jak juz bede potrzebowałą pomocy ypu zeby ktos został z nim.
Jest ciezej niz myslałam. 😞 😞 To wszystko pokickane! 😞 😞 😞 maxxxx 😞 😞
Masz racje kazda z nas cos ma.. watpimy,ze bedzie dobrze.. zamartwiamy sie.. a moze sie ulozy wszystko?

Dzis mnie glowa boli i cos mnie lapie choroba... Pije ciagle herbaty cieple na gardlo-moze minie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 ojj jak dawno mnie tu nie bylo 😞
przyznam szczerze nie bede nadrabiac w czytaniu bo za duzo ale mam nadzieje ze u kazdej wszytko w porzadku 🙂
Ja juz na swoim juz prawie po remincie jeszcze zostaly nam do pomalowania 3 sciany na kremowo w pokoju naszego maluszka i bede w koncu zajmowac sie wyprawka dla dzidzi i oczywiscie przygotowaniem do porodu, w sumie mam wrazenie ze urodze wczesniej nie wiem skad takie wrazenie ale tak cos czuje...
Powiedzcie mi jedno.. bo dzidzi rusza sie u mnie non stop czasem wiem ze spi bo brzuch nie drgnie przez 2 godziny a potem znow.. ale wieczorem zauwazylam dziwne ruchy brzuch jakby drgał.. takie trzepotanie.. macie to tez? hmm mam nadzieje ze poprostu maluszek sie bawi "czymś" w srodku 😉 a tak to przy wzmożonej aktywnosci czasem czuje całe ciałko jak sie przesówa PIEKNE UCZUCIE mam je od paru dni ale uwielbiam to 😁
Pewnie juz spicie .. coz ja tez sie zbieram do spania zycze wam milej nocki brzucholki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

e_miilka - rzeczywiście dawno Cię nie było! Fajnie Cię poczytać. Martwiłyśmy się czy wszystko u Ciebie OK. Takie falowanie, które masz wieczorem, to może być np. czkawka u maluszka. U mnie jest bardzo podobnie - w ciągu dnia mała się rusza, zasypia na 2 godziny, znowu się rusza, czasem jakby bawi w środku. A po niektórych posiłkach ma czkawkę, bo łyka sobie wody płodowe. 🙂 Ja też jestem na etapie kompletowania wyprawki. Zaglądaj częściej.

Lecę dziś dziewczynki na spotkanie z koleżanką. Umówiłyśmy się na kawusię na mieście. Zajrzę do Was później! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia maleństwu na pewno jest tam lepiej, trzeba patrzeć pod tym kątem.. Wiem, że to trudne, ale trzymajcie się z siostrą.
Skwara pamiętam u siebie, też beczałam o byle co, to jest masakra, nie da się powstrzymać... Wszystko wkurza w ciąży chyba 3 razy bardziej. Ja zawsze byłam wrażliwa, a teraz to chyba nadwrażliwa i czasem się jeszcze zdarzy, że chce mi się płakać o byle pierdołe..

Moja jest w dzień spokojna, chyba ciągle śpi 😜 jedynie jak coś słodkiego zjem albo wypiję to troszkę pokopie. Za to wieczorem wczoraj nie dała mi prawie pooglądać filmu z mężem 😁 dwa razy nawet tak mi przywaliła w coś nisko, aż się zgięłam na łóżku, nie wiem czy to pęcherz? Do przyjemnych nie należało.. Mała wredotka 😉

Wikarynka żebyś się nie doprawiła w chorobie 🤨 bo zabiegana jesteś, tu na spacerek tu do koleżanki 😜 miłego gawędzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Wczoraj zaliczylismy basen 😉 wogole jakis taki pozniej leniwy dzien ze nawet nie zagladalam tylko z tel wejrzalam i poczytalam a ze nie lubie z tel. pisac to dopiero dzis sie oddzywam 🙂
Jakos mnie dzis brzuch boli od rana i taki tepy bol w krzyzu mam 😞 nie wiem czy to basen czy samo z siebie jakos tak 😞
No nic trzeba jakos dac rade.
Wikarynka zdrowiej Nam szybciutko oby minelo! 🙂
Szkoda ze akurat Cie musialo dopasc teraz 😞 moze ta pgooda tez? bo raz cieplo raz zimno.
Paula i co z mieszkaniem bedziecie robic? Prad na karte to chyba nie tak zle co nie? bo mozna kontrolowac ile jeszcze zostalo? czy nie? bo w sumie kojarze ze moj wuja kiedys tak mial, ale nie pamietam szczegolow.
Emilka nareszcie zajrzalas!!! martwilysmy sie o Ciebie!!! Fajnie ze urzadzanie juz prawie skonczone 🙂
Co do tych drgan to tez to mam od paru dni... Wikarynka wlasnie nie chodzi o czkawke tylko tak jakby miesien drgal w brzuchu. I zawsze tak mam jak leze na boku bo na plecach to tego nie czuc.
Dziwne to takie. Moze to rzeczywiscie miesien jakis? Tez mnie to zastanawialo, ale mysle ze nie ma sie czym martwic 🙂
Skwara hormony szaleja 😉 ja tez wyje o wszystko prawie heh 😉 mowisz ze Mama mowi ze po porodzie bedzie lepiej? Hmmmm mysle ze wlasnie przeciwnie... Burza hormonow + niewyspanie + nowa sytuacja w domu...Ciezkie sa pierwsze tygodnie a nawet bym smialo powiedziala miesiace... Do tego dochodza klotnie z partnerem i mysle ze to nieuniknione...Ale pozniej juz wszystko sie uklada 😉 🙂
Ifyouliftmeup kto wie moze Alicja Cie kopala po pecherzu... Olaf mnie caly czas kopal tak a Nicholas?! rzadziej z czego sie ciesze bo to nieprzyjemne jest zwlaszcza jak sie chce sisi heh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia ech dobrze ze juz po... Teraz Siostra musi nauczyc sie zyc na nowo - inaczej.
Trzymajcie sie tam dzielnie!!!
Co do skurczy lydek to mnie w nocy to dopada ale tylko wtedy kiedy zaczna przeciagac same nogi (cala sie nie przeciagam) za kazdym razem wtedy lapie.
W poprzedniej ciazy pomimo konskiej dawki magnezu tez mnie lapaly wiec nie wiem czy jest jakis skuteczny sposob?!
Ja biore magnez forte teraz i tez nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Kobitki...

wkońcu troszke spokojniejszą nocke miałam... skurcze tez mnie nie łapały...

musze sprobowac ten aspargin jak mi tak beda dokuczały bo nie da sie wytrzymac :/

ifyou mam to samo czasami jak kopnie gdzies w dolny prawy rog to idzie sie zwijac z bólu... :/

ide zjesc sniadanko i wypic kawusie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyou i skwara film wg mnie mega nudny, w drugiej połowie się rozkręca ale mimo wszystko chyba nie polecam... jak na komedię to marny. No ale jakoś dałam radę obejrzeć.
Mnie dzisiaj całą noc zgaga męczyła, ale to z przejedzenia. Wczoraj byliśmy na kolacji w maku i się objadłam jak nigdy tam. W sumie już przeszła ale nadal jakoś źle mi.
No i byłam dzisiaj u trzeciego lekarza z tą płcią... Kurde ja nie wiem jak można się tak mylić. U mojej gin prowadzącej pewne bylo to że będzie synuś a teraz mi dwóch lekarzy mówi że dziewczynka. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..... Trzeba nowe imię wymyślić chyba.... 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki!
Mnie skurcze zlapaly ostatnio chyba z 1,5 miesiaca temu,a pozniej jak po badaniach wyszlo ze mam zanizony poziom wapna, i to pewnie od tego, i lykam wapno codziennie to minelo. Wiec to niekoniecznie musi byc niedobor magnezu. Ja najpierw tez tak myslalam i jadlam masowo pomidory itp i nic nie dalo. Mimo ze lykam to wapno codziennie, to mialam dzisiaj koszmary senne ze zęby zaczely mi sie ruszac i wypadac :/ :P Oby mnie to nie spotkalo 😁
W sobote bylam na pepkowym u kolezanki 🙂 Jej maluszek ma tydzien i jest naprawde malutki 🙂
Poopowiadala mi co i jak z porodem, bede rodzic w tym samym szpitalu, jakos te opowiesci mnie nie przerazaja, bynajmniej wiem czego sie spodziewac 🙂 Najbardziej boje sie tego w jakiej formie bede ja...bo powiem wam ze jak zobaczylam moja kolezanke to masakra...wyglada jak cien czlowieka,naprawde....blada jak sciana, bo nie dosc ze nie wyspana, mowi ze spi po 3-4 godz, to jeszcze goraczka ja zlapala od piersi, brodawki poranione, poszyta ( podobno nie nacinaja tylko jak cos to samo peka - nie wiem czy to lepsze, wtedy rana bardziej jest szarpana tak mi sie wydaje i chyba gorzej sie zrasta), mowi ze karmi malego czasami po 3 godz bo on co chwile zasypia....a jak tam bylismy to biegala do niego doslownie co 15 min bo zaczynal plakac...to znowu glodny, to mu smoczek wypadl itd....to mnie przeraza troszke. Ona jeszcze mieszka w domu z mama, babcia, siostra, wiec zawsze jest ktos do pomocy...
Skwara : co do placzu to ja tez tak mam, ze potrafie godzine ryczec o byle glupote....choc w danym momencie wydaje mi sie ze to bardzo powazna sprawa 🙂 Moj juz mowi ze ma tego mojgo beczenia powoli dosc 🙂 ale co ja na to poradze jak mi sie chce 😉
Co do dziewczyn ktore sie jeszcze ucza : powiem wam ja sie ciesze ze szkole mam juz za soba. Studiowalam najpierw biologie 2 lata a pozniej 3 lata ochrone srodowiska zaocznie...bylo fajnie ale mam juz dosc. Kasy poszlo na to mnostwo, a dzisiaj papiery leza i sie kurza w szafce a pracy w swoim zawodzie i tak nie ma, i trzeba sie lapac tego co jest, jak chce sie przezyc z miesiaca na miesiac. Polska rzeczywistosc :/
W tym tyg wybiore sie chyba juz na ostatnie zakupy dla malego, jeszcze jakas ceratka do lozeczka, cieplutka czapusia i pajacyki.....teraz dopiero zaczyna sie pojawiac cos cieplego, welurowego - a ze nasze dzieci zimowe bedato trzeba je zaopatrzec w cos cieplego 😉
Milego dzionka;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania no to chyba bede gratulowac jednak dziewczynki 🙂 choc po tych przebojach to chyba dopiero dowiemy sie po porodzie co tam nosisz heh 😉
Co do filmu to ja tez na nim bylam i w sumie rowniez nie bylam zachwycona.
Taki ok do obejrzenia. Tak samo jak poszlam na "The five year engagement" biedny jak... Teraz sie chce wybrac na "Ted" w tym tygodniu z kolezanka 🙂 i na "Anna Karenina" 🙂
Skwara z medycznego pkt widzenia lepiej naciac niz popekac. Rana taka cieta szybciej sie zrasta no i moga naciac tylko troche a jak sie popeka to zdarzaja sie pekniecia az po pupe niestety.
Ja bylam rozcieta a w srodku popekalam z tym ze mnie nacieli az po pupe niestety i przez pierwsze 24h wogole sie z lozka nie podnioslam bo nie umialam z bolu... na druga dobe az mi sie nogi trzesly ale jakos wstalam a bol to bolalo jakos 3tyg. A teraz do dnia dzisiejszego boli mnie blizna jak i na zewnatrz tak i w srodku zwlaszcza na zmiane pogody...
No i fakt pierwsze tygodnie sa ciezki nie da sie tego ukryc ale tez ciezko sie na to przygotowac jakos. Samo przyjdzie zobaczysz.
Ja pierwsze 3miesiace wstawalam do Olafa co 2godz!!! doslownie co 2godz...mial zegarek w pupie!!! nie wazne czy 2ga w nocy czy 12 w poludnie...a po 3miesiacach zaczal przesypiac noce.
Z karmienie piersia to niestety chyba tak jest ze dziecko memla i albo sie naje albo sobie tylko trzyma w buzce. Ja akurat karmilam butla, ale kolezanki ktore karmily piersia tez tak mialy jak ta Twoja kolezanka...
Ale nie martw sie do wszystkiego sie mozna nauczyc.
Mojej Siory dziecko wstawalo na karmienie co 45min lub co godzine. Od malego w dzien spala 2x po 30min polozne wszyscy dookola mowili ze to niemozliwe, a jednak bylo mozliwe. Sama widzialam... I co chwile na cycku wisiala dla mnie masakra i sie dziwilam Siorze ze nie dala jej butli... Ale ona chciala bardzo karmic i karmila dlugo bo ponad rok.
Co do porodu to w sumie i tak musimy przez to przejsc i w godzinie zero damy rade 😉 kto jak nie my 🙂
A Twoje wyksztalcenie no coz moze uda sie gdzies znalezc pracke jeszcze? 🙂 Nie poddawaj sie 🙂 a moze jako nauczycielka gdybys dorobila sobie odpowiednie papiery?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski, jak mija poniedzialek? Wszystko wporzadku?
U mnie tak se.. Wpadlam w dolek ;( prasowalam dzis rano i myslalam nad tym wszystkim.. Czuje sie samotna;( czekam na mame az wroci z pracy moze mnie troche na duchu podniesie..

Nie mam nawet sil pisac na forum.. wybaczcie mi 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek no tak mi się wydaje, że to pęcherz, dość nisko nad kością łonową, ból taki nie przyjemny od środka. No i to na pewno od kopniaka Ali bo szalała wtedy.
Basia a mnie zaś na samym środku zabolało :P ehh te dzieciaki 🙂
Ania92 właśnie czytałam wczoraj recenzje i pisali tak jak Ty, że pół nudne później spoko, to już nie wiem czy iść, jedna koleżanka się zachwycała. Ale Ci się porobiło z tą płcią, ja już bym nie wiedziała co myśleć, Twoja gin pewna że chłopak, a tu nagle dwóch mówi, że dziewczynka. Może pogadaj ze swoją gin czy jest pewna płci, że widzi chłopca?
Biologia też bym się cieszyła, ale tak czy siak muszę się uczyć bo mam rente rodzinną po tacie. Lepsze to niż jakbym miała iść do pracy a mała do żłobka. Tak to sobie posiedzę w domu i sama się będę nią zajmować, no i co dwa tygodnie do szkoły. Akurat wyjdzie na to, że mała pójdzie do przedszkola to będzie mieć 5 lat a ja wtedy już do pracy. Aaa no i jeszcze z tym popękaniem to masakra! Jasne, że lepiej żeby nacięli 😮 no i koleżance na pewno ciężko, tak jak będzie każdej z nas na początku, niewyspanie, co chwile płacz plus do tego zmęczenie porodem.. Ale musimy dać radę 🙂 przeciepieć ten czas, potem będzie coraz lepiej 🙂

A karmienie piersią też jest trudne na początku, dzieciaki się często bawią i traktują cycuszka jako smoczek i przytulankę. Też to widziałam u mojej siostry, co odstawiała malucha bo usnął to on zaraz oczy otwarte i już ryk..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja filmu nie polecam. Anitek ja też chcę isć na 'ted' bo jestem pewna ze bedzie dobry, ale nie wiem kiedy mezo bedzie mial czas- moze dopiero w weekend.
Co do płci to sobie poczekam do porodu i wtedy bede pewna.... Chyba ze teraz moja gin to potwierdzi. Może uda mi sie do niej wczesniej dostac. Póxniej bede dzwoniła. bez sensu takie mieszanie. ;/ ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! Byłam dzisiaj u lekarza, jednak bedzie chlopczyk, widziałam siusiaka 🙂 teraz juz jestem pewna na 100 %, takze nasz Dominis bedzie mial braciszka 🙂 Waży juz 1132 gramy, takze spory 🙂 Poza tym tez wszystko ok, tylko mam w moczu jakies bakterie i przepisal mi tabletki...
Paula ja mysle ze powinniscie razem zamieszkac i to jak najszybciej zeby "sie dotrzec", a potem jak sie dzidzius urodzi to przynajmniej bedziesz mogla sie nim zajmowac sama ze swoim R i nikt Ci sie nie bedzie wtracal...Tzrymam kciuki i glowa do gory 🙂
Ja teraz wstawilam obiadek, poczekam az sie Malutki obudzi i wtedy spotkam sie z kolezanka 🙂
milego dzionka Wam zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania92 ladnie ci lekarza kreca w glowie co do plci...

[color=purple]justynakreft[/color dziekuje za mile slowa Tez chce z nim zamieszkac, nie wiem czy nam starczy pieniedzy na pieluchy.. mleko.. utrzymac siebie..zjesc.. poplacic rachunki i odlozyc w razie WU? 😞 ciezka sprawa.. Co do opieki nad dzieckiem to wiem,ze tesciowa by chciala.. moja mama tez.. i to jest plus. Ale z drugiej strony sie zastanawiam czy by za bardzo nie ingerowała w moje zycie? bo przeciez mieszkanie blisko niej( 2 bloki dalej ). Czy by to wplyneło na co kolwiek? hmmmm 🤔 pierwsze 4 miesiace chce byc z maluchem. pozniej do pracy 😉 takze wtedy oczekuje pomocy.. teraz dam rade..
Gratuluje synka;D nie znam sie na wadze dzieci.... wazne ze zdrowy malec 🙂 🙂 🙂
Mówisz,ze masz bakterie? ja tez mialam cos tam i lekarstwo dal mi mienlo, znowu wrócilło. Teraz biore dopochwowe tabletki 😉 i juz nie szczypie jak za pierwsza noca 😉 masakra..! 😞i powoli dochodzi tam do siebie wszystko 😉

Robie obiad- mama wróciła, ide z nia pogadac, moze mnie podniesie na duchu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...