Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Skwara ale Ci podebrał ktoś przed nosem eh 🤨 no i pochwal się swoimi łupami dla Frania 😁 . A wyprawkę to z allegro pewnie zamawiałaś i kurierem tak długo? 😮 tak dużo rzeczy kupiłaś, że spakować pewnie nie umieją 😁 . Noo i mamy taką samą datę porodu, dziś dokładnie 2 i pół miesiąca do narodzin hehe 😁 ale to leciii 🙂 . A co do szklanych butelek to chyba się nie przekonam, mi z rąk wszystko leci, a teraz to już wybitnie na złość jak mam brzuchol i się schylać nie mogę 😠 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, z allegro, może rzeczywiście masz rację hahaha 😁 ale własnie zobaczyłam maila że dzisiaj mają wysłać...no w porę bardzo.... i weź tu nie kompletuj tej wyprawki szybciej! Bym zostawiła na ostatni miesiąc to bym miała kurna, bym czesała franka moim grzebieniem hahahaha ale by miał masaż biedny hahahah
A te butelki wbrew pozorom nie są takie skore do bicia się 😁 szkło jest takie że jak spadnie na podłogę to spoko - wytrzyma 😁 tylko otwory mają w smoczkach duże że jak się przechyli butelkę to leci...
Moja data porodu to wieeeelka zagadka 😁 zaczynałam z 17 grudnia 😁 cały czas mnie zastanawia która z nas pierwsza urodzi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara nie dziw sie heh ja tez z allegro jak zamawialam to przyszlo dosyc pozno jak na kuriera , w sumie doszlo w ten sam dzien co 2 inne rzeczy zamowione normalnym listem hehe 😁 i tez cos kolo tygodnia czekalam...

oni maja czas na wszystko nie spieszy im sie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo 😁... uffff 😁 poprasowane;D teraz tylko zostało mi kilka sztuk spodni jeans dla małego 😉 pada deszcz dzisiaj u mnie i nie wyschło do konca ale to przy okazji mamuska machnie 😉 Ja to juz siły niemam 😜 zaszalałam ostro i tepo tez narzuciłam -idento jak Basia 😁 😜

Fajnie,ze macie wizyty tak ifyou bo Emi ma tego samego lekarza co ja teraz i bywała u niego co 4tyg normalnie. Takze sie okaze jak bedzie ze mna. Najwyzej mu powiem,ze powinnam chodzic do niego czesciej. Jesli odmówi-nie stawie sie wiecej u niego, pujde prywatnie. Trudno.. Taka jest opieka na kase chorych. Ale to tez zalezy od lekarza.
Co do lumpka to trzeba czatowac na ciuchy, bo uciekaja jak nie wiem co... Ja tez ide do lumpka jutro, moze cos znajde 😉 Jestem przeziebiona i niemam ochoty jak narazie na nic.. 😞 😞 Ide zjesc zupke smieciówe z wczorajj 🙂 🙂 i ide do lozka.. goraczka łapie i łamie w kosciach!!!
A jak brzuch swędzii.. 😮 😮 omg!!!
Milego dnia!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja lece robic obiad pierozki bo moj na popoludnie do pracy wiec trzeba cos upichcic... 😁

u mnie to młoda szaleje cały czas sie wierci , tez pada pogoda do dupskaaa :/

jak pojdzie do roboty to tez sie poloze i moze jakis film wlacze 🙂

do pozniej kobitki milego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki! Wlasnie przygotowalam obiadek, dzisiaj poszlam na latwizne bo zrobilam ziemniaczki do piers z kurczaka i buraczki 🙂 Dominik spi, wiec ja tez moge troche poleniuchowac...Zazdroszcze Wam dziewczyny (tym ktore nie maja dzieciaczkow) bo mozecie sobie odpoczywac kiedy macie na to ochote, a ja przy Malym niestety ciagle chodze zmeczona, ale to nic, damy rade, w pierwszej ciazy tez sie dosyc naodpoczywałam 🙂
Paula kuruj sie zeby Cie przeziebienie bardziej nie wzielo.
U mnie tez pada, chociaz wyglada jakby mialo sie rozjasnic 🙂 Musze tez sie zabrac za odswiezenie rzeczy po Dominisiu i ewentualnie musze zobaczyc czego bedzie mi brakowac na poczatek, chociaz mysle ze wiekszosc mam, ale z praniem ciuszkow poczekam na pogode zeby mi ladnie na dworzu wyschlo....
Co do wizyt to tez ma regularnie co 4 tygodnie tylko w ostatnich 6 tygodniach ciazy ide az 3 razy na wizyte (czyli co 2 tygodnie) masakra tak czest u ginka....Sama nie wiem czemu polozna mi tak czesto rozpisala te wizyty, chociaz w sumie tak powinno byc..jak sobie pomysle o porodzie to az mi sie slabo robi.
No nic, trzymajcie sie dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justynakreft u mnie tez pogoda do dupy;( pada wieje.. masakra 😞
I w dodatku zgaga mnie wziela i boli mnie w mostku, starsznie w mostku boli;( juz zoladek sie cofa do gory.. Maly coraz wiekszy to teraz bede dopiero cierpiała.. Te tygodnie sie zblizaja najwiekszego cierpienia.. ;(
Tez pycha obiadek zrobiłas 🤪 🤪 🤪 A co do odpoczynku, to mowisz,ze malo odpoczywasz. Nie dziwie się, w ogole prowadzenie domu, bycie w ciazy i dziecko to duzo obowiazkow. Nie dziwie sie,ze jestes padnieta 😞 Odpoczywaj kiedy tylko mozesz 😉

Czekam na drugie danie bo sie pychci;D ryz gotowany+ rybka smazona 😉 mmm<3 uwielbiam!

padam na twarz;(..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejkiii jejki jak mi sie nudziiiiii :/ polozyc sie nie chce bo jakos szkoda mi czasu a na nic innego nie mam ochoty :/ tez pada, ponuro tak jakos itd... sama w domu to jakos nie mam pomysłu na siebie heh :/

moze wezme sie za te prasowanie ? ale jakos nie jestem bardzo przekonana do tego ale musze... przynajmniej jakies zajecie bede miala :/

moja niunia tez juz coraz wieksza bo i na boki sie rozpycha dzis poz zebrami z prawej strony buszowała bo sie nawet dotknac nie moglam heh 😁 akrobatka moja kochana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nooo i za tydzien mam wizyte mam nadzieje, że czegos ciekawego sie dowiem o niuni bo juz teskno za nia heh 😁 tylko ten lekarz taki zakrecony tak szybko wszystko sie dzieje ze i tak pewnie o polowie rzeczy zapomne zeby spytac...

no i moj pepek dziewczyny siny jest ! coraz bardziej :/ taki fioletowy ciemny , no dziwny musze zapytac czy tro normalne i tak go dotykam to taki jak by napapowany babelek sie wpycha i odskakuje :/ nie boli mnie ani nic ale wole zapytac zeby spokojna byc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łojejka i jeszce cos ! ROZSTĘPY mi sie pojawiły na cyckach 😲 😲 😲 😮 😮 😮 matko kochana a najgorsze jest to że czerwone... 🥴 🥴 🥴 na razie jest ich niewiele i sa malutkie ale SĄ !!!!!! 🤨 🤨 🤨 mam nadzieje ze zejda szybko bo ogłupieje jak mi takie cos zostanie :/ no ale co sie dziwic jak cyce prawie 3 rozmiary wieksze hahahahaaha 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu moj pepek taki brazowawy jest 🙂 tez w sumie taki dziwny. Moj mezus tez poszedl na popoludniowke i nie wiem co ze soba poczac....Chcialam posiedziec na necie, ale czuje ze moj kregoslup juz ma dosc. Ja na razie rozstepow u siebie nie widze i cale szczescie. Okropna ta pogoda....nic tylko sie polyc i spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Ale dzisiaj dzień do bani...w sumie przespałam prawie cały bo już w tv patrzeć nie mogę,a jak czytam to mnie głowa boli....nuda ogólnie...mój P. w domu ale śpi więc też marna pociecha...wyszłabym gdzieś sobie nawet w ten deszcz już kota dostaje w domu i mega się czuję samotna 😞 jakoś tak nikt czasu nie ma żeby wpaść odwiedzić wiadomo robota,swoje sprawy niby rozumiem ale smutno mi i trochę się zawiodłam na pewnych osobach...
No i hmmmm dopiero sobie policzyłam że mam poród na 19go - dzisiaj równo 3 miesiące więc nie wiem jakim cudem mi system 27 tydzień pokazuje jak ja to liczę to jak w mordę strzelił powinien być 28 ...w porę się obudziłam 🙂

A zgaga mnie od miesiąca nie opuszcza ...można powiedzieć że już jestem pogodzona z losem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam lenia!
M.pojechal na silownie wiec obiadokolacje bedziemy jesc o 7 🙃
Dorotex uszy do gory, tez czesto siedze sama z dzieckiem... Musimy dac rade 😉
Justyna tez Cie rozumiem, fakt za pierwszym razem bylo latwiej czlowiek spal kiedy chcial lezal kiedy chcial i w sumie robil co chcial a jak juz jest jedno dziecko to na koniec dnia pada sie na cyce...A co do bedzie z 2jka 🤪
Dorotex system Tobie dobrze pokazuje 🙂 pokazuje skonczone tygodnie ciazy czyli tak jak byc powinno 🙂
Skonczylas 27tygodni i dzis jest Twoj pierwszy dzien 28tygodnia 🙂 Kiedys juz o tym pisalam, taki system uzywa wiekszosc lekarzy bo wiedza co jest wyksztalcone do tego danego dnia mniej wiecej a jakby sie uzywalo nieskonczonych tygodni to np w niektorych przypadkach pare dni robi wielka roznice stad takie cos 🙂
Policz sobie dokladnie od daty swojego okresu - skonczone tygodnie i wyjdzie Ci to samo 🙂
Babeczki jak tam zakupki? ja czekam na ten baby shower i ciesze sie ze juz za 2,5tyg bo przynajmniej bede wiedziala w miare predko co jeszcze musze dokupic 🙂
Wlasnie widze ze wychodzi mi kreska na brzusiu 🙂 z Olafem mialam pod koniec ciazy dopiero 🙂
No nic zas zejdzie 😉 a pepek to w zasadzie obok pepka mam sine jak np. mam brzuchol wzdety i zazwyczaj wieczorem, mysle ze to nic do martwienia chyba poprostu ukrwienie gorsze.
Butelki jak juz pisalam bede miala z plastiku. Jakos tak niewazne dla mnie ze grube szklo jest w szklanych jak upadnie na plytki w kuchnie watpie ze ocaleje 😉 a i pozniej jak sie czlowiek gdzies wybierze na pare godzin i ma pakowac szklane do torby jakos mi sie nie usmiecha. Raz ze ciezar a druga sprawa ze mi sie beda obijac w torbie 😜
No ale ja Mama butelkowa wiec na wyjscia bede potrzebowac kilka butelek heh 😉 jak bedziecie karmic piersia inna sprawa wiadomo.
Jak tam chorowitki Nasze? Lepiej sie czujecie?
Wklejac fotki brzuszkow i to juz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂)
Kurcze jakoś ostatnio nie mam natchnienia i czytać i pisać więc wpadam raz na jakiś czas się tylko zameldować 🙂)
My od przyszłego tyg zaczynamy zakupy... tzn ja z mamą i siostrą bo mąż w pracy będzie więc nie ma czasu. W sumie za dużo tego nie mamy do kupienia ale będzie z głowy.
Teraz idę robić kolację, dziś kotlety sojowe na zimno 🙂 Zjadłabym sobie kurczaka ale wiem że by za dobrze się to nie skończyło. Odrzuca mnie strasznie od mięsa.
Zaraz postaram się dodać fotki jakieś ale nie wiem czy mi się uda bo wczoraj nie chciały się wkleić kody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek! właśnie się pukam w czoło 🙃 boże...przecież to takie oczywiste 🙃 🙃 😮 ...dziękuję za rozjaśnienie umysłu hyhy aż się nadziwić nie mogę że tego nie skumałam przynajmniej coś mnie rozbawiło dzisiaj 😜
A zdrówko lepiej może w weekend sobie jakiś spacerek zorganizuję rekreacyjnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszcie sie te co maja gladka skorke 😉 bez rozstepow mnie zaatakowaly na piersiach tak jak basie i tez czerwone-walcze z nimi kremem 😉 moze da rade 😉
Mam dola jakos laski.. Lezalam i rozmyslalam jak to bedzie, jak nasze dzieci beda wygladac... i czy beda grzecznymi maluchami 😜P
Niektore z was widze na zakupy ida no prosze;D mnie na szczescie drobiazgi zostaly do kupienia. mam czas 😜

mykam na kolacje bo padam z glodu, a katar to mam do samego pasa 😞 co mozna pic lub wziasc na przeziebienie chyba nic coo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wieczór wieczór brzuszki 😉

wiedziałam że tak bedzie ze zgaga mnie dopadnie :/ po tych pierogach bo kupne hehe nie chcialo mi sie lepic poza tym moj na pooludnie mial wiec cos na szybko chcialam zrobic... w ogole zauwazylam ze jesli cos macznego zjem paczki precelki albo ciastka jakies takie to mnie zgaga dopada :/ ale Rennie w zasiegu reki to zaraz w ruch pojdzie bo nie dam rady z tym kwasiorem w gardle...

tak sobie mysle zeby znowu sprobowac sie smarowac oliwka bambino bo n poczatku ciazy to mi male takie jakby potowki wyskakiwaly pani dermatolog mowila zeby odstawic albo zmienic, ale jak zobaczylam te rozstepy na cycach to sobie mysle ze znowu moj bedzie mial pocieszajace zajecie smarowania mnie codziennie heheh 😁 a jak sie cieszy jak dziecko jak ma mnie wysmarowac hahahahaha xD

lece na tv troszke pozniej jeszcze zajrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia mowisz,ze ten Twoj sie cieszy... 🤪 fajnie masz 🤪 niech tez dba o cialko swojej kobiety a jak 🙂 🙂 ja tez mam zgage po slodkim na maxa.. az mi sie odbija i czuje jakbym kwas pila jakis..oohhhhydaa 🙃 🙃 🙃 i tylko aflugastrin biorę i mija.. wlasnie lykne sobie juz by zapobiec hehehe;D bo kladac sie spac pewnie mnie chwytnie 😜 a slodkie jadlam moze z 4 h temu 😜 😜 😜

mm pierozki mniaaami 🤪 🤪 🤪 najlepsze sa wlasnej roboty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja dalej zakatarzona ale za to gardło trochę puściło, ogólnie to myślę, że dam radę i się wykuruje leże w łóżku i nic nie robię 😁 , z pracy się zwolniłam szybciej i wzięłam dwa dni wolnego to mam czas do niedzieli, a butelki już mi przyszły taki ładne hihi, lubię jak przychodzi coś dla maluszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj wrocil z pracy kolacje podalam wiec poszperam troszke w netku i ide spac bo jakas przymulona caly dzien chodze :/

dziewczyny zycze szybkiego powrotu do zdrowka kurujcie sie jak nalepiej bo choroba w ciazy jakakolwiek to dupa straszna wszystko zachacza o dzidzie :/

no i ta zgagaaa :/ rennie łykam ale mało co pomaga jutro bede musiala skoczyc do apteki po jakis inny specyfik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂

ja pierwsza i od rana złaaa 😠 😠 😠 bo moj orzeł to nastawia sobie budzik mnie budzi bo drze kopare ten telefon a sam nie wstaje :/ przy uchu telefon ma a nic go nie rusza masakra jakas :/ i tak od rana wkurzona :/

zaraz ide dla relaxu na zakupy i przy okazji wstapie do lumpka moze cos ciekawego bedzie dla niuni i ja wychacze cos na swoje wielkie siedzenie hehe jakis dresik cieplejszy czy cus 😁

miłego dzionka brzucholki 🙂

ahaa wrzucam kilka fotek łaszków dla niuni 😉 jak mi sie załaduja bo jak na razie to idzie jak by chciało a nie mogło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...