Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anitek : a co sie stalo?
Paula : ja tez chcialam sie wpisac do grona chroych :/ Od wczoraj jest jakas masakra, myslalam ze to przez ta pogode jestem taka przybita, ale dzisiaj juz gardlo boli na calego, nos zatkany.....Ostatnio pomagala mi woda z sola na gardlo, ale teraz to juz troche bardziej zaawansowane wiec nie wiem czy pomoze....zrobie jeszcze jakies inhalacje i sama nie wiem co jest jeszcze dobre i co moge 😞
Dzisiaj kumpele organizuja babskie spotkanie wieczorem, wlasnie przed chwila pisaly zebym wpadla ale chyba jednak zostane w domu, tym bardziej ze na dworze zimno.Poleze w lozku, napije sie cieplej herbatki z cytrynka i zobaczymy jak bedzie do jutra. Oby mnie jeszcze goraczka nie dopadla :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to witamy w grupie chorowitków biologiaa 🙂ja już od paru dni chodzę niewyraźna...piję sobie mleczko z miodem i masłem,herbatkę z imbirem i malinami, sok z cebuli czy pomaga hmmm na pewno się nie pogarsza 🙂 niby na wieczór gardło nie boli a jak rano wstaje to od nowa mówić ie mogę i pali jak cholera już sama nie wiem czy to od zgagi czy przeziębienia...gorączki nie mam pókki co 37,2 to max ale jak mi skoczy do góry to podobno paracetamol można ale jakoś mam obiekcje...

Anitek ja też miałam fajta wczoraj z mężem ...w zasadzie to się obraziłam na niego 🙂 bo człowiek siedzi cały dzień sam czeka aż on wróci pisze że kocha i tęskni a on wraca i frustracje całego dnia na mnie przelewa, a ja akurat teraz mam taki okres płaczliwy że byle co mnie z równowagi wyprowadza....jeszcze babcia mnie wkurzyła z samego rana...(nie wiem czy wam pisałam że z babcią mieszkamy:/ )a że jak nikt inny potrafi mi się dać we znaki więc już poranną fazę płaczu mam za sobą ... muszę ruszyć się z tego domu bo oszaleję chyba sama ze sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Oj, dziewczynki, ale mi się porobiło. Złapała mnie straszna grypa żołądkowo-jelitowa albo zatrucie. Wczoraj rano wstałam do toalety, bo już mnie goniło, a potem na zmianę wymioty i biegunka. Wieczorem temperatura. Przemęczyłam się strasznie, a co dopiero niunia. 😞 😞 😞 🤢Leżałam wczoraj tylko i nie miałam siły na nic. Dopiero dziś czuję się jako tako i zjadłam coś. Staram sie dużo pić, bo odwodniona jestem masakrycznie. Czuję ruchy malutkiej, ale słabo. Dobrze, że mam jutro wizytę u gina...
Ifyouliftmeup - z tego, co się orientuję, to moje łożysko jest całe na przedniej ścianie, ale nie schodzi na szyjkę. Dlatego czuję ruchy w podbrzuszu, ale wyżej to już nie bardzo. Szczególnie, że łożysko wygląda jak mega poducha.
Anitek - raz na wozie, raz pod wozem. Czasem tak jest, że najnormalniejszemu chłopu coś odbije i koniec. Nie przetłumaczysz. Mam nadzieję, że się zaraz dogadacie.
Biologiaa, dorotex - rzeczywiście lepiej dać sobie na luz i odpoczywać, żeby się nie skończyło u Was, jak u mnie. Chociaż już sama nie wiem czy to poszło mi od kataru czy od zatrucia, bo kupiłam kanapkę w Żabce, która wydawała się swieża. Ale czy była...
Idę jeszcze trochę odpoczywać, bo nadal czuję się słabo. Jutro powinno być lepiej. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moj mnie wkurzyl bo wyszedl na silownie na 2h a wrocil po 3h15min co by byc dokladnym...kazal zrobic obiad na 7dma ja z dzieckiem ziewajacym czekalam, bo Olaf nie spal w dzien wiec o 7-15 chodzi do kapania...A ten wszedl sobie krolewicz o 7-30...Jeszcze telefonu nie zabral z soba...Bylam tak wsciekla ze myslalam ze mu przywale normalnie!!!az mnie brzuch z nerwow bolal...
A mowilam ze dziecko do kapania po 7dmej bo nie spal w dzien...
Oczywiscie nic zlego w tym nie widzial ze sie spoznil...
A na koniec zmienil siec w domu ze nie moglam polaczyc sie z netem i siec nazwal uwaga "I hate my wife" phiii smiac mi sie chcialo normalnie...
Duze dziecko ot co!
Dziewczyny zycze Wam aby te chorobska sobie poszly!!!
Dorotex ja paracetamol bralam kilka razy, jest bezpieczny 🙂
Dziewczyny ktore maja rozstepy kurcze teraz to tylko mocno nawilzac zeby wiecej nie wychodzilo.
Ja przytylam ponad 20kg w pierwszej ciazy i nie mam rozstepow, mi lekarz mowil ze po pierwsze to tez genetycznie uwarunkowane a po drugie jesli np ktos tyje regularnie to ok ale jesli sie dowali iles kg w krotkim czasie to zadne kremy nie pomoga 😞
Po ciazy doprowadzicie sie do ladu kosmetykami. Jest wiele dobrych kremow ale nie mozna ich uzywac w okresie ciazy. Ale za to po jak sie bedzie smarowac regularnie to po kilku miesiacach zbledna i beda koloru skory wiec nie beda sie tak rzucac w oczy 🙂
Dorotex facet nigdy nie zrozumie kobiety niestety...Prawda taka ze siedzimy w domu z dziecmi albo i tak jak Ty bo masz problemy w ciazy dostaje sie na glowe a oni przychodza i nie potrafia pojac dlaczego nie mam humoru...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka oj oj oj to Cie dopadlo biedna 😞 dobrze ze juz dzisiaj sie czujesz lepiej! racja pij bardzo duzo!!!
Fajnie ze jutro wizyta to sobie obejrzysz Mala 🙂
Moje lozysko tez na scianie przedniej u gory ale jakos tak czuje ostatnio kopniaki kolo pepka(ale nigdy nad pepkiem) wiec najwidoczniej to lozysko gdzies tam sie zakreca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek - dzięki. Jakoś powoli się ruszam. Specjalnie się zważyłam i ubyło mi prawie 2 kg - to wszystko woda. Dlatego piję, piję i piję. Kiedyś po grypie żoł-jelitowej zemdlałam pod prysznicem, więc teraz dmucham na zimne. Niestety czepia się mnie to cholerstwo. Dla dzieci są szczepienia na rotawirusy, ciekawe czy jest coś dla dorosłych. Bo ja podatna jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kobitki tak czytam o tych waszych łozyskach i sie zastanawiam czy moj lekarz dobrze ocenił moja ciaze na połówkowym bo ruchy to ja czuje albo bardzo nicko nad wzgurkiem łonowym i do pepka masz nigdy jeszcze nie poczułam nad pepkiem a mowil ze łozysko tylne mam... ciekawe chyba ze sie jeszcze cos zmieni, za tydzien mam wizyte to postaram sie od niego cos wiecej dowiedziec...

ide zaraz robic porzadek w ciuszkach dla niuni podzielic te cieplejsze i te ciensze bo tak ogolnie posortowane wszystko mam i odloze sobie juz ciuszki obok do półki te co bede brała do spzitala a torbe spakuje przed 30 tygodniem bo wole miec wszystko predzej naszykowane... róznie to bywa... 😉

no i wszystkim szybkiego powrotu do zdrowka zyczeee kurujcie sie kobitkiii ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj biedule wy:*:* oby wam szybko przeszło! ja tez juz tylko czekam kiedy mnie złapie....chyba wolę w ciązy chorować niż potem jak się dzidzi urodzi, bo to dopiero masakra będzie....
bo chłopy to nie myslą jak my się czujemy, myślą że mamy troche wiekszy brzuch i to wszystko....ech
wczoraj jak się z mężem przytulałam to franek akurat kopał i on czuł na swoim brzuchu te kopniaczki 😁 i się ode mnie odsunął bo stwierdził że pewnie go gnieciemy lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara to ładny rozbieg masz z datą porodu 😁 a z miesiączki na którego masz? 🙂 Noo i mnie też zastanawia strasznie, która pierwsza na porodówce wyląduje 😁

Ja wczoraj zamówiłam rzeczy dla małej i kilka dla siebie do szpitala. Już dziś do mnie dzwonili, że nie ma różowej szczotki 😲 😲 i czy żółta może być 😁 no ale w każdym razie babka mówiła, że dziś wyślą 🙂

Paula no u mnie w sumie nie wiem od czego to zależy, różnie każe przychodzić. Wczoraj byłam i myślałam, że będzie mnie chciała widzieć już co 2-3 tygodnie a tu za 4 mam przyjść, więc wizyta dopiero 17 października 😮

Moja siostra też chodziła do tej gin co ja i latała częściej, ale miała małe problemy z szyjką od połowy ciąży, a u mnie jest teraz już wszystko ok i to może dlatego, no trudno poczekam 😜 chodziłam na początku ciąży co 2 tygodnie, jak był okres zagrożenia 😞 powinnam się cieszyć a narzekam 😁 . Pod koniec jeszcze siostra chodziła codziennie albo co 2 dni na masaż szyjki 🤢 podobno do przyjemnych nie należy. Zresztą jak mnie cytologia troche bolała to co dopiero to 😮

Basia smaruj jak często możesz 🙂 najlepiej skórę tam gdzie masz rozstępy i miejsca na nie podatne żeby były nawilżone 🙂 a jak są czerwone to jest ich najlepsza faza, wtedy da się coś z nimi zrobić, potem jak zbieleją czyli się zabliźnią to już kaput.. Hah no i cyce 3 rozmiary większe to co się dziwisz 😁 mnie nie urosły nic 😁 dalej te same staniki... Boże co za żal.. Co do pępka to ja mam ciutkę ciemniejszy niż brzuch - tak kolor jak ta linia od pępka w dół 😜

Justta i kolejna chorowitka, co Was tak dopadło :o zdrowiej 🙂 ja na szczęście się trzymam i oby tak zostało chociaż do końca ciąży 😁

Anitek no na prawdę jak duże dziecko, heh i ta zmiana sieci, ojj wkurzyłabym się ale znając mnie parsknęłabym śmiechem na złość 😁 mam nadzieję, że się szybko dogadacie 🙂
Wikarynka ja ruchy teraz to już różnie czuję, najczęściej po prawej stronie pępką, czasem podbrzusze, a zdarzy się że i po lewej stronie też 😜

Wczoraj na wizycie nic szczególnego, oprócz czekania.. prawie 2 godziny siedzenia 🤢 no na szczęście wszystko na swoim miejscu, nic się przedwcześnie nie otwiera 🙂 usg niestety nie miałam 😞 wizyta następna 17 października i wtedy będę się umawiać z gin na usg żeby ocenić wagę to i jakieś zdjęcia będę mieć ale to jeszcze hohoho kilka tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyou wazne ze wiesz ze z dzidzia wszystko ok 😉 ja za tydzien mam wizyte ale i tak pewnie gówno sie dowiemz tym moim lekarzem hahaha jak zawsze xD

anitek dobre " i hate my wife" hahahaa usmialam sie jak przeczytalam... ale ci powiem ze i ja z moim mam czasami takie ekscesy oni zyja z chwili na chwile zero organizacji czaami takie wolne duszki :/

no udało mi sie wrzucic pare łaszków dla niuni a zaraz moze zrobie zdjecie brzusia to i wrzuce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ zmulona jestem. Staram się ruszać, ale idzie mi jak musze w smole.

Ifyouliftmeup i dziewczyny, które zamawiały z Allegro większe paczki - czy mogłybyście podrzucic jakiegoś linka do aukcji albo sprzedającego, którego polecacie. Swoją drogą przejrzę różne oferty i ceny, ale czasem oprzeć się na doświadczeniu innych osób. 🙂

Jak już dojdę do siebie, to zacznę intensywne poszukiwania. Na razie dochodzę do kompa tylko żeby sprawdzić pocztę i zajrzeć do Was. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia haha nerwowa jestes z samego rana 😜 ja dzis na luzie hehe chociaz nerwy mam od wczoraj na R.. pozarlismy sie po raz kolejny i nie wiem czy nie na dobre... 😞 😞
Ja dzis polecialam do kauflandu, byla promocja na zel do cialka i wloskow dla malucha i kupilam jedno narazie z nivea baby, najwyzej podskocze po drugia sztuke 😉 mam 5 min do kauflandu wiec gitt 😉
usmiechnij sie,milego szperania w lumpku ;D

biologiaaa goraczka, katar itp? hmm 🤔 🤔 skad to znam.. masakra co.. ciagle mi goraco jestem spocona bardziej mokra na twarzy i na klatce piersiowej bo sie grzeje i dlatego.. nie wiem czym moge zbic ta goraczke... zdrowiej 😘 😘

dorotex co ty gadasz ze masz okres placzliwy... eh tez to mialam no cos starsznego o byleeee coo.... 😞 😞 😞 😞 😞 minie!
Ty tez widze chora..miodem z mleczkiem mniami ;DD

wikarynka
co ty mowisz 😮 😲 wspolczuje Ci, a moze idz do lekarza prowadzacego ciaze.. moze to jakis znak. No napewno zatrucie, ja juz bym stala w kolejce do niego.. ehhh....

anitek ale ci pocisnol z ta siecia;/ ehh odwzajemnij sie tym samym 🙃 🙃 krotko!!!Tez bym byla wsciekla i bym go zadrapala chyba...;/
Ogolnie nie jestes sama, ja tez mam wojne z moim R.. Ale moze to minie jesli nie to niestety zostaje u siebie, zadnego mieszkania nie bedzie,. Chociaz chce dobrze.. dla siebie jego i syna...

skwara R nie przeszkadza to,ze maly kopie jak sie do niego tule... hehe wrecz sie dobiera do brzucha 🤪 🤪 ja w ogole nie chce byc chora... niech mi to zejdzie juz bo oszaleje, raz goraco raz zimno.. raz kaszel, raz smar po pachy .. tragedia!!

ifyou nie mialas usg.... 😞 a widzisz.. ja tez nie mialam raz...ale teraz juz co widzyte mi robi. Ciekawe co bedzie jak bd juz 8 miesiac, zapewne bede miala wizyte co 4 tyg ale ja mu powiem, to juz koncowka i chce co 2 tyg a jak mu sie nie podoba to juz nie przyjde.. bo wiesz.. roznie lekarza prowadza.. niektore chodza co 2 tyg tak jak sie powinno chodzic, a niektore co 4 😮 masakra...

spadam na zupke pomidorowa i ryz z owocami i jogurteeem szamieeeemy ;D mniam

do pozniej 😘 😘 😘 😘




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
posortowałam ciuszki mniej wiecej i odlozylam juz na osobna półke te do szpitala heh pozniej tylko włoze w torbe i beda stały i czekały... mam pieluchy tetrowe jeszcze do prasowania ale nie chce mi sie juz dzisiaj jutro sie za nie wezme... teraz ide zjesc cos słodziutkiego bo mnie az trzesie i na tv polezec troszke bo niunia szaleje az brzuszek boli hehe odpreze sie troszke to i ona moze popusci wodze fantazji heheh 😉

do pozniej brzuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wkarynka, ja od tego zamówiłam sprzedawca ale nie wiem czy go polecam bo już tydzień na paczkę czekam. Ale skusiłam sie że te same rzeczy co na innych aukcjach ale tańsze. I pojemnik na mleko w proszku miał, stąd mój wybór. Napisali mi wprawdzie maila że mają duzo klientów i dużo wysyłek - dlatego opóźnienia, no ale bez przesady...
Ifyou, fanie że byłaś u lekarza i wszystko dobrze 🙂 z tego co pamiętam to właśnie nigdy na swoją gin nie narzekałas więc myślę że teraz tęz nie ma co skoro się fajnie wami zajmuje 🙂 ja mam usg co wizyta ale ten lekarz to buc że aż raz dał mi popatrzeć na monitor. Zawsze zaglądam i się przekręcam żeby zobaczyć a on nie chce odkręcić monitora w moją stronę...więc takie usg tez do dupy 🤪 🤪
Paula, a wy dalej drzecie koty z R. Może już taki wasz urok? 🙂 może jak dawidek już będzie to się wszystko uspokoi 🙂 życzę wam tego 🙂

We środę jadę do Białegostoku do lekarza> niestety nie udało mi się zapisać do tego co chciałam bo ma na miesiąc już wizyty ustalone, i to prywatne wszystko a bierze za wizyte 200zł... ale poczytałam opinie i znalazłam innego, wydaje się być ok. hodzi mi tylko o to żeby był dla mnie miły, powiedział mi wszystko o moim dziecku i odpowiedział normalnie na pytania, a nie: "a po co?" Trzymajcie kciuki żeby był ludzki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara - WIELKIE DZIĘKI! Obejrzę sobie! Mi nie przeszkadza długa wysyłka, odpukać. Jeśli wszystko będzie OK i zgodnie z planem, to jeszcze jest trochę czasu. Trzymam kciuki za Twoją wizytę. Mam nadzieję, że w końcu dostaniesz odpowiedzi na wszystkie pytania. Ja również nie narzekam na swojego gina póki co.
Paula - na szczęście jutro mam planową wizytę, więc już nie świruję. Dziś czuję się dużo lepiej, czuję ruchy małej. Słabiej, niż przed infekcją, ale czuję. Jutro zobaczymy co i jak, ale oczywiście martwię się o nią.
Zjadłam nawet coś na kształt prawdziwego obiadu - kawałek rybki z ryżem. Powinno się przyjąć. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka : http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=20864633 ja kupowalam od tego sprzedawcy. Jak juz kiedys pisalam kupilamaz 21 produktow i z niektorych towarow jak np pampersy po pare paczek. Jestem bardzo zadowolona, bo babka miala wszystko to czego mi brakowalo i co potrzebowalam. Ma tanie chusteczki nawilzajace jesli wezmie sie wiecej sztuk i pampersy. Paczka przyszla kurierem po 2 dniach. Na "wyprawce" mozesz nawet zobaczyc to co kupilam bo wrzucilam wtedy zdjecie tych wszystkich rzeczy. Gatunkowo tez wszystko bardzo fajne.
Paula : Ty tez zdrowiej! 🙂 ja pije ciagle goraca herbatke z miodem, plucze gardlo ciepla woda z sola, jem cytrynke, robie inhalacje i wygrzewam sie w lozeczku....
Skwara : ja tez wczoraj z moim lezalam na lozku i maly maly tak fajnie ruszal sie w brzuszku 🙂 Wiec wzielam reke mojego Ł i przylozylam do brzucha, ale i tak za chwile ja zabral bo bylo mu niewygodnie i bardziej ciekawilo go to co leci w TV, wiec nie zrazajac sie po chwili znowu polozylam jego reke na moim brzuchu, a on do mnie " caly czas mam tak trzymac?" a ja na to "tak caly czas" 🙂 wiec poitrzymal minute a potem walnal " nie no. nie bedziemy go przeciez gniesc"...i dotrzyj tu do faceta :/ 🙂 wiec zupelnie jak u Ciebie
Dorotex : ja tez ostatnio mam wieczne doly i placzki 🙂 z jednej strony sie ciesze w oczekiwaniu na malego, z drugiej jest mi zal ze tyle mnie omija i tylu rzeczy nie moge. Moj tez ciagle w pracy i siedze sama, w niczym mi nie pomaga, mysli ze jak przynosi kase do domu to ja powinnam byc najszczesliwasza osoba na swiecie, bo przeciez niczego mi nie brakuje....ale faceci nie rozumieja ze brakuje nam czegos innego...:/ Wkurza mnie to ze sie do niczego nie dopinam, ze moj mi w niczym nie pomaga, boje sie zebym wczesniej nie musiala isc do szpitala, tego ze psychicznie sobie nie poradze po porodzie, ze wpadne w jakis dolek, ciagle snia mi sie jakies koszmary, do tego bola plecy, kluje z zebrach i wogole 😉 Hormony buzuja, brzuch rosnie, jest niewygodnie i wszystko denerwuje 🙂
Basia : widze ze ty juz jestes przygotowana na maxa 😉 ja tak jak pisalam po 30 tyg zaczne sobie powoli wszystko prac i prasowac. Musze jeszcze zrobic male przemeblowanie w sypialni, przyniesc jedna szafke ( tzn moj mezu 🙂 ) w ktorej trzymam wszystkie rzeczy dla malego, od tesciowej przyniesc taki stary ale wygodny fotel zebym miala gdzie karmic , w przyszlym miesiacu kupic wozek i cieple spiochy i czapeczke. A kiedy bedziecie wyparzac laktatory, smoczki, butelki itp? dopiero przed samym uzyciem jak juz nasze maluchy beda na swiecie czy predzej?
Torby na razie tez nie pakuje, zrobie sobie tylko liste na wszelki wypadek, bo dla mnie rzeczy mam i tak w jednym miejscu wiec tylko je wrzucic, jedna paczke pieluch i ciuszki dla malego. A tak na dobre to sie spakuje miesiac przed 😁
Dzwonilam przedwczoraj do szkoly rodzenia, podobno jest 7 spotkan w tym jedna na porodowce.Tylko moj pracuje caly czas na popoludnie wiec jesli sie nie zamieni to nigdzie nie pojdziemy. A jak mu sie uda, to bedziemy musieli wbic na koncowke tego kursu ktory teraz juz jest i pozniej pojsc na poczatek kolejnego. Bo jak chcielibysmy zaczac kurs od poczatku po zakonczeniu tego, to musielibysmy tam chodzic do 39tyg ciazy 😁 😁 😁 😁 Zobaczymy jak to bedzie.....samej jakos tak glupio mi pojsc.....z mama nie chce....a jakos tak nie ma z kim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, dołączyłas do grona chorodupków 🙂 🙂 może to tylko tak jednorazowo labo jednodniowo 🙂
Biologia, no najgorzej to właśnie jak się nie ma z kim iść...a samemu to wiadomo że nie to samo. Nawet na spacer z dzidzia wyjśc to fajniej jak się ma drugą dzidzię 🙂 Paula ma fajnie bo ma Emilkę z dzidzią i będą się mogły razem trzymać i troskami dzielić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologiaa - wielkie dzięki za linka. To mi bardzo ułatwia! Jestem naprawdę wdzięczna. Myślę, że każda z nas ma swoje lęki o obawy. Czy sobie poradzimy, czy będziemy miały wsparcie, jakie będzie nasze ukochane maleństwo - spokojne czy przeciwnie, itd. Czytam zaległe gazety sprzed wielu miesięcy, bo do tej pory nie miałam czasu. Czytam właśnie Zwierciadło ze stycznia, a tam takie zdanie: Psychiatra i psychoterapeutka Susan Jeffers w swojej najpopularniejszej książce "Mimo lęku" pisze, że badania wykazały, iż ponad 90% tego, o co się niepokoimy, nigdy się nie zdarza. Hehe, i tego się trzymajmy. 🙂
Nie mam jeszcze planów co do wyparzania, mycia, itede, bo nie mam jeszcze akcesoriów. Podejrzewam, ze zajmę się tym raczej na koniec.
Anitek - szoczek 😮 Taka odległość i proszę. Mam nadzieję, że to tylko jeden epizod i nie dopadnie Cię tak mocno, jak mnie. Może już profilaktycznie zacznij pić i leż. Trzymam za Ciebie kciuki.
Obiadek mi się przyjął, zjadłam własnie nawet lekką kolację. Trochę jeszcze czuję takie przelewania w brzuchu, ale ogólnie jest spokój. Mam nadzieję, ze jutro będzie już całkiem OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia tak, zdrówko najważniejsze 🙂
Wikarynka u mnie sprzedawca na allegro nazywa się 'rodzyneczki' 😁 i wrzucam LINK do aukcji
Paula wydaje mi się że jak nie od 30 tygodnia to może od 35 zaczną się wizyty co tydzień, pożyjemy zobaczymy 😜
Skwara no narzekać nie mogę na swoją gin 🙂 mi się już drugi raz zdarzyło że nie miałam usg, ale chociaż tętno małej mi wczoraj zbadała i jestem spokojna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka ...ja kupowałam u tego sprzedawcy http://allegro.pl/butelka-antykolkowa-z-rurka-tommee-tippee-150ml-i2543212458.html szybka wysyłka także polecam ja się zdecydowałam na nie go ze względu ze względu na tanie koszule nocne 😆
Anitek- O widzisz i ciebie dopadło taki okres chyba raz że chorobowy to i depresyjny brrrrrrrrrr
Biologiaa- jakkolwiek to głupio nie zabrzmi cieszę się że nie tylko ja mam jesienną deprechę mam nadzieję że przejdzie nam jak najszybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...