Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc laski 😉 jak sie czujecie? ja dzis sie czuje jak by cos po mnie przebieglo..w nocy sie krecilam .. no masakra.. wstalam na chwilke klade sie jeszcze na pol h spac bo ledwo zyje.. do tego katar mam caly czas a leze w lozku .. ja juz nic nie wiem.. wpadne pozniej do emi zobaczyc mala ale nie bede przytulac nie chce jej zarazic... 😉 takze dzien zaplanowany pozniej powrot i lozko 😉 R w pracy wiec na lajciee 😉

milej soboty 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello brzuszkiii 😉

anitek i wikarynka ale sie rozpisałyscie heh co do gosci po porodzie to tez nie chce nikogo widzic dopóki nie dojde do siebie, tak jak anitek pisała bez sensu wołać gosci czy przyjmowac jak sie nie za dobrze czuje do tego nastroje i samopoczycie do tyłka, wiec dopiero jak dojde do siebie i bede wiedziala zew wszystko ok to bede prosic jesli beda chcieli... no i zeby wlasnie malenstwa nie zarazili bo taka kruszynka moment moze cos zalapac...

CC owszem ale jesli tylko jest potrzeba w sensie wlsnie jesli jest glowka do gory inaczej nie widze powodu no chyba ze inne tam jakies sprawy ale watpie,,, w srode mam wizyte to jak pisalam postaram sie dowiedziec jak najwiecej o niuni 😉

biologia nie stosowalam zadnych lekow w ciazy oprocz apapu 2 razy no witamin przepisanych od lekarza bo sie boje zwyczajnie wole nie truc małej chcialam ostatnio wziadc profilaktycznie rutigrip czy cos takiego podobnego do rutinocsorbinu ale nic na ulotce nie pisalo wiec odlozylam., pomimo ze to w sumie same witaminy jakies tam ale sie boje...

no ja dopiero co usiadłam od 6 rano bo kregoslup odmawia posluszenstwa i tak wszystkiego nie zrobilam bo mialam w planach jeszcze porzadek w swoich ciuchach ale odlozylam na poniedzialek, wysprzatalam caly domek az lsni no a ja padam na cyce heh i poprasowalam w koncu te przeklete pieluchy tetrowe cos okropnego do prasowania ciagna sie rozciagaja hahahaha mowie najgorsza rzecz do prasowania 🙂

zakupki w szperaku uznaje za udane kupilam swtere, bolerko sweterkowate takie tez ipajacyka cieplejszego takiego i kurteczko-plaszczyk dla niuni co prawda na 6-9 miesiecy ale wolalam teraz bo poznie jnie wiadomo czy bym cos takiego fajnego dostala a od lezenia nic sie temu nie stanie ... postaram sie wrzucic zaraz zdjecia... 😉

pogoda zmienila sie u mnie w ciagu 3 minut ze słonecznej naaaa deszcz burze grzmoty błyski itd masakra az sie ciemno zrobilo jak by noc juz byla heh 😉

poszperam troszke w netku odpoczne bo jak pisalam padam dzis wyczerpalam baterie maxxx heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka anitek no dokladnie co do zapraszania gosci to tez jestem za tym jak basia tez napisala- dopieo po tym jak dojde do siebie.. wtedy moge wchodzic drzwai i oknami oczywiscie zdrowi bez kataru i kaszlu;p inaczej niet;p
basia powiadasz,ze sie narobilas;p a ja dzis ne zrobiam nic;p no nic;p spotkalam sie z Emilka i ta malusia odwiedzilam no cos cudnegooo 😉 jest prze slodka;D i taka maciupkaa 😉 ohhhh! az sie boczekac mojego Dawidka nie mogee 😁
Jeszcze troche...
Jestem w domu max sie nudze... R w pracy do 22.. moze po sie z nim spotkam, nie wiem?

Spadam do wanny poleze sb dawno nie lezałam;D a musze sie doprowadzic do ładu wiecie o co kaman 😜 tam na dole 😜 hahaha;D krzaki max 😜

do spisaniaa!!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziewuszki dopiero wróciłam po sprawunkach, zakupach i odwiedzinach w pracy męża. Dziś nie pracował, ale podjechaliśmy do niego, bo ma remont w pracy. Musieliśmy parę rzeczy przenieść. Nawet zgrabnie nam to poszło. Pojechaliśmy też do Tesco kupić głupie spożywcze produkty do kanapek. Na obiady nie kupuję, bo dostaję od mamy full mięs i warzyw. Dlatego tylko jakieś serki, twarożki, smarowidła - słuchajcie - aż 100 zł. Za smarowanie do kanapek. Widać tak już musi być.
Poza tym od grypy jelitowej czuję podrażnienie w żołądku. Najchętniej wzięłabym Bioprazol (kiedyś mi pomógł), ale w ciąży nie wolno i jem owocowe Rennie. Tylko, że poprawa po nim prawie żadna. Nie wiem co robić. Póki co nie jem smażonego, mleka i tłustego i czekolady, bo to nasila pieczenie. Czytałam o Ranigaście, że w ciązy ma kategorię B. Czyli, że nie udowodniono szkodliwości, ale też nie jest sprawdzony jako bezpieczny. Czy któraś z Was brała Bioprazol w ciąży albo coś w tym guście (IPP, Controloc, Ortanol)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj oj wikarynka wspolczuje Ci!!! oby Ci minelo to szybkooo!!!
Ale w sumie nie jesz tego co tak naprawde sprawia e sie tyje. Tzn nic takiego ciezkiego. Ja sie boje spojrzec na wagę, dlatego sie nie waze.
Wiecie jak sie dzisiaj czuje 😞 Kolejny roztęp pokazał mi sie na boku biodra;/ i jest dosc dlugi, ale czerwony wiec z nim walcze.. Czuje niesmak do samej siebie. I lapie dola. Przez to sie z R kloce, a nie powinnam sie na nim wyzywac, chlopak niczemu nie jest winny;( ehhhhhhhhhh;( w depresje popadam!!
Wikarynka wiem cos o zakupach. Ostatnio poszlam z mama miałysmy 4 siatki wypchane po brzego masla serki pasztet itp i masakra nie zgadniecie 190zl? 😲 😲 😲 ale gdzie? masakraaa jakas... zycie jest tak drogie.. a Co dopiero przyjemnosci typu kino, teatr, basen, jakies lody badz deser;/ jestem przerazona...
ja juz po kapieli 😉 odrazu lepiej..;D jestem gladka jak lustrooo hahaahha;D
Co do tych nazw to nie znam, pytalam mamy to mowi,ze tez nie kojarzy ich, nie zazywala...ZAdzwon do lekarza, zapytaj czy mozesz wziasc.. i jak wyglada w ogole cala sytuacja..Powrotu do zdrowia zyczee Ci 😘 😘 😘!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula - dołki i górki, taka nasza norma. 🙂 Ja nie jem tych rzeczy nie ze względu na tycie, ale ze względu na zapalenie żołądka. Akurat takie rzeczy szkodzą najbardziej. Dzięki za sugestię, ale z lekarzem już rozmawiałam. To on mi powiedział, że najbezpieczniej to bez leków, potem Rennie, dopiero Ranigast i dopiero "jeśli korzyść matki przeważa nad zagrożeniem dla płodu" - te wszystkie Bioprazole i Ortanole. Wg mnie, zawsze korzyść dziecka jest ważniejsza, ale może któraś z was brała te leki na nadkwaśność w ciąży i było OK. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jaaa ile czytania 😁
Miałam się już wcześniej odezwać ale padłam do spanka. dziś w szkole byłam i nie grzeją, zamarzłam tam.. Bo to w kamienicy, zimniej niż na dworze 🤢 jutro ubieram się jak na zimę. Na szczęście krócej bo do około 12 uff. Troche kiepską noc miałam, zbudziłam się po 4 na siku i później kulałam się po łóżku chyba z godzinę 😮 . Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej 😉

Co do odwiedzin to w szpitalu pewnie będzie nalot, tu siostra ze szwagrem, mama, teściowa, może i rodzeństwo męża 😲 a będę taka z dupy wyjęta, no sama nie wiem... Ja tam lubię odwiedziny ale jak się dobrze czuję, najwyżej wszystkich pogonię 😁

Paula wrrr te rozstępy 🤢 i widzisz, ja też się smaruję systematycznie 2 razy dziennie a i tak się pojawiły... No nic, smarowanie nie zaszkodzi a może coś tam pomoże żeby nie były takie widoczne. Też tak mam, patrze w lustro i widze się jak jakiegoś balerona ;| najbardziej mnie przerażają moje uda 😠 blee... Mam nadzieję, że szybko to zejdzie po porodzie...

co do leków w ciąży to ja żadnych nie brałam, na razie, odpukać nie potrzebuję 😉 ze zgagą też się jakoś przemęczam ale nic na nią nie biorę. Mam tylko nadzieję, że nie złapie mnie żadna grypa, bo to mnie zawsze rozkładało od razu na łopatki, musiałam brać naprawdę duże dawki leków żeby coś dało.

Powoli trzeba się zbierać znowu do łóżeczka, więc dobranoc brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka wiem,ze nie jesz ze wzgledu na bolacy zoladek itp. Wlasnie mi o to chodzilo,ze nie przytyjesz przez ten czas w sumie nic.. 😉 ja jem wlasnie smazone i boje sie wejsc na wage;/ chodza za mna slodycze..masakra jakaas.. ja jestem choraka(katar,bol gardla) ale jem normalnie 😜 slodkiego moze mniej, ale jem obiad normalnie kolacje i sniadanie z rana to podstawa 😉 i tylko COLA, COLA, COLA 🤪 🤪 😮 🤔 zmow mi sie wkreciłaaa 😉 😉 juz wiem dlaczego nie spi maly w nocy..!! hyhy;D
Zycze powrotu do zdrówka 😉

ifyou no rozstepy to masakra.. Myslalam,ze jakos nas ominie szerokim łukiem-a tu prosze 😞 😞 jesli sa czerwone da sie uratowac 😉 ale miejsmy nadzieje.ze zwalczymy ta dolegliwosc... a jesli nie.. yyy.. to po ciazy wszystko wróci do normy!!! miejmy nadzieje 😉
Zmarzłas w szkole..ehh.. a to Cie nie złapało nic jeszcze? I Bardzo Dobrze!! Bo to masakra.. katar i bol glowy eh az sie zyc nie chce... Normalnie co druga osoba jest przeziebiona.. 😞 😞 masakra...

Spadam sie ogarniac, bo R po mnie przyjedzie 😉 i jedziemy do niegoooo 😉
Buziaki milej i spokojnej nocy laski 😘 😘 do jutraa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula ciiiicho 🙂 ja też bym się opiła coli 😁 mniam..
Rozstępy to porażka 😮 moja mama nie ma ani jednego, siostra też nie, to skąd ja 😠 😮 wrrr zawsze to co najgrosze to ja nie wiadomo skąd biorę 🤢 . Siostra przytyła 13 kg tylko w ciąży a jest już po 30tce i chudsza ode mnie teraz, jeszcze bardziej mnie to dołuje i zazdroszczę jej figury 😞 ja pewnie będę musiała się katować dietami żeby to zrzucić a ona nic.. je ile chce, w tym słodycze i jest szczuplejsza niż przed ciążą.. Też tak chcę..
No nic mnie jeszcze na szczęście nie złapało, trzymam się 🙂 miłego wieczorku z R 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór 😉
przeczytałam piate przez dziesiate conieco ale nie mam siły sie rozpisywac no teraz czuje ze na prawde padam na twarz i czuje juz sama po sobie ze dzis przegielam palke z tym sprzataniem i wysiłkiem ... no jestem do niczego... :/ ide sie polozyc mam nadzieje ze niunia spokojna bedzie hehe no i ze bede mogla spokojnie zasnac bo czasami jest tak ze sie nie potrafi zasnac bo za bardzo zmeczonym sie jest i sie krece i nie umie sie ulozyc i miejsca znalesc :/

no wiec uciekam do wyrka ... dobranoc brzuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Paula - jeśli pijesz colę z cukrem, to być może od niej tyjesz. 100 ml ma 42 kcal, więc litr coli ma 420 kcal, czyli tyle, co obiad. Coli light nie powinno się pić, bo choć prawie nie ma kalorii, to jest słodzona rakotwórczym słodzikiem. Poza tym w coli jest też kofeina i ona działa na dziecko. Więc może rozważ ograniczenie albo coś innego zamiast coli.
Ifyouliftmeup - koniecznie uważaj na zimno, szczególnie jeśli masz tendencje do grypy. Nie ma co, poubieraj się jak na zimę i tyle.
Ja ostatnio czuję się jak w I trymestrze. Ciągle nie mam siły. Ciśnienie mam OK, jestem juz niby nawodniona, a tylko bym spała... Heh, zajrzę do Was jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki 😉

aleee sie dzis wyspałam :d pozwoliłam sobie a cooo 😁 tylko nie wiem czy źle spałam czy niunia mi włazi na prawa nerke :/ bo mam nadzieje ze to nie od jakiegos chorubska sie zaczyna :/

kawusia szperanie po necie pozniej obiadek 😁

do spisania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kuleczki 😉
Co u was? ja dzis kiepsko spalam dzidzi dalo mi popalic cala noc sie wiercilo rozpychalo swoje nóżki i raczki w prawo i lewo.. a do tego nogi mi drętwiały pol nocy i na deser rano dostalam kataru wiec noc z głowy mialam, teraz leniuchuje w lozeczku ale zaraz musze sie dzwignac obiad trzeba jakis zrobic AAAAAAAAAAA TAK MI SIE NIE CHCE 😁
No nic dziewuszki ja wam zycze milego dnia , wypoczywajcie jak mozecie 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Ja dzis zaczynam trzeci trymestr 🤪 🤪 🤪 leci ze hej!!! oby jeszcze no to jeszcze 9-12tyg 😁 pocieszajace 😉
Wczoraj tez padlam bo pojechalismy na wycieczke pozniej do kulkolandi z Olafem zeby sie wyszlal 😉
Dzis spalam do prawie 11stej bo M. zabral Olafa na dol jak sie obudzil. Wiec jestem wyspana 🙂
Pogoda straszna, trzeba swiatlo zaswiecac bo ciemnica taka 🤢
Biologia jesli na opakowaniu jest napisane ze mozna w ciazy to raczej mozna tak mysle. Ibuprom tabletek nie wolno jak wszystkich innych co maja w skladzie ibuprofen ale najwidoczniej ten spray z tego co widzialam to nie ma w skladzie niczego szkodliwego wiec mysle ze mozesz psikac.
Wikarynka ja nie biore nic na zgage czy zoladek wiec niestety nie pomoge, ale pamietam ze Siora zamiast rennie bo tez jej nie pomagalo brala cos na litere A ale nazwy nie pamietam 😞 choc w aptece powinni wiedziec bo to tez mozna brac w ciazy.
Basia uwazaj tam na siebie i sie nie przesilaj za bardzo! rob sobie powoli 🙂
Paula Ifyouliftmeup wspolczuje tych rozstepow oby juz wiecej nie wychodzilo smarujcie sie smarujcie!!!
Paula mowisz ze sie ogolilas 😁 ja to z lusterkiem walcze bo inaczej nic nie widze heh 😜
Zdrowka zycze 🙂 i tak sobie myslalam ze poszlas wlasnie do Emi oj oj oj niedobrze! nawet jesli jej nie przytulas ale przeciez to sa bakterie ktore sie roznosza droga kropelkowa 😞 ja bym Cie na miejscu Emi do domu nie wpuscila 😜
Emilka wpadnij do mnie i tez mozesz obiad zrobic heh bo mi sie nie chce 😜
A tak wogole to zabieram sie za placek bo kupilam jablek i teraz leza a jak nic z nimi nie zrobie to sie popsuja 🤢
A zakupy w PL pamietam z wakacji 😉 ceny kosmos! pare rzeczy i 200zl!!!! sama sie zastanawiam jak tam ludzie zyja 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobilam to ciasto
http://www.codogara.pl/2993/mistrzowska-szarlotka-z-kruszonka-video/
Dziewczyny zdecydowanie polecam!!!!!!!!!!! cos pysznego 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jeszcze kulka lodow waniliowych obok!!! mmmmm 🙂
z tym ze ja dalam wiecej jablek a i tak w sumie teraz mysle ze na nastepny raz jeszcze wiecej wrzuce. Dalam 9jablek takich duzych. Naprawde pyszne ciasto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 😁 a ja wciaz nie zrobilam obiadu nie chce mi sie 😁 za to wzielam sie za podszywanie i skracanie firanek podszylam jedna z druga juz mialam maly problem dokoncze jutro 😁 ajjjj ale ja jestem leniwa
Anitek ja tez pamietam zakupy z wakacji w PL w sumie to wiosna była ale masakra kasa szla jak woda.. najgorzej to na ciuchy bo ceny to ja nie wiem skąd oni je biora 🤢 za sama bielizne w sumie nic takiego tam nie bylo a tu 200 zl :s co do spożywki KOSZMAR ! w sumie nie wiem gdzie lepiej, u nas tez ceny ida w góre strasznie a zarobki stoja, jeszcze jako tako mieszkanie nie drogie.. zobaczymy jak bedzie nam sie zylo z dzidziusiem mam nadzieje ze damy rade czasem sie oto boje. W sumie my wyjechalismy za granice zarobic na mieszkanie w pl ale przyszedl kryzys i siedzimy tu gdzie jestesmy, nie ma co sie ruszac poki praca. Kiedys wpadlismy na pomysl wrocic po dwoch latach to rodzice stwierdzili ze powariowalismy i mamy siedziec i tak mijaja kolejne dwa lata w koncu dzidzius i chyba juz zostaniemy na stale bo juz ponad 4 lata na obczyźnie. Mimo wszystko za Polska mi sie teskni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

ale dzis faktycznie leniwy i spiacy dzien :/

byłam u ciotki na kawie i najchetniej polozylabym sie do wyrka ale nie chce bo szkoda mi dnia 😁 e_milka tez mam firanki do obrobienia ale to jutro wyciagne maszyne i zrobie sobie po malutku zeby pozniej miec z głowy heh 🙂

poszperam w necie pozniej moze jakis spacerek albo cos i niedziela zleciiii.....

do poznej baloniki 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

ale dzis faktycznie leniwy i spiacy dzien :/

byłam u ciotki na kawie i najchetniej polozylabym sie do wyrka ale nie chce bo szkoda mi dnia 😁 e_milka tez mam firanki do obrobienia ale to jutro wyciagne maszyne i zrobie sobie po malutku zeby pozniej miec z głowy heh 🙂

poszperam w necie pozniej moze jakis spacerek albo cos i niedziela zleciiii.....

do poznej baloniki 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj miałam 'drzemkę' dwugodzinną pod wieczór i potem zasnąć nie umiałam i walałam się gdzieś do 1 : 😮. Potem zbudziłam się nie wiem po co o 6 ale usnęłam no i 7.30 wstawałam do szkoły. Dziś króciutko bo do 12 i potem pojechałam z rodzinką na działkę, troche zimno, ale siedzieliśmy w domku. Teraz grzeje się pod kołderką 🙂 Kurde już mnie dobija to, że nie grzeją kaloryfery 😠 musiałabym okien nie otwierać żeby było w miare 🥴

Wikarynka dziękuję za troskę 🙂 oj już dawno chora nie byłam, ale jakichś szczególnych tendencji to nie widziałam u siebie, raz w roku się zdarzy jakieś przeziębienie, ale to najczęściej jak już jest mega zima, mróz i przemarznę do kości 😜

Anitek oo mniam, wciełabym ciasto 🙂 ale na razie zadowalam się marsem 😁 gratulacje III trymestru 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widac, że dzis niedziela bo spokoj na forum hehe a mi sie tak caly dzien nudzi ze masakra teraz wrocilam od kuzynki bo mowie no nie wyrobie w domu i dostalam 2 kolejne rozki kilka sliniaczkow rajstopki i polspiochy hehe 😁

ide zaraz robic kolacyjke bo głodno mi sie cos robi heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!

Spędzam sobie niedzielę ze znajomymi i mężusiem, więc na forum nie zaglądałam.
Anitek - ciacho wygląda superowo! Na pewno jest przepyszne!

Ja dziś nie piekłam, ale zrobiłam obiadek pyszny. Schab w warzywach, ziemniaki z koperkiem i sałatkę z sałaty lodowej, rukoli, fety, pomidorów i oliwek. No i przez ten schab coś mi do głowy wlazło i nie chce wyjść. Mam ujemną toksoplazmozę i muszę uważać na surowe miesa, mleko, koty czy psy. Dziś się bawiłam trochę tym surowym schabem i już się martwię czy tam nie było toksoplazmy. Chyba sobie powtórzę te przeciwciała, żeby mieć pewność, ze nie przeszłam zakażenia w ciąży. Ble.
W środę mam kolejne założenie Holtera ciśnieniowego, więc może zakręcę się koło jakiegoś laboratorium.
Jutro przyjeżdżają moi rodzice do znajomej i wybierają się do teatru. Wypadałoby zrobić im jakiś obiad i podjąć godnie. A ja trochę wymęczona jestem. Coś pokombinuję, ale prawie na pewno niczego nie zamówię, bo moja mama by się zapłakała, że tyle nam podrzuca jedzenia, a ja wydaję pieniądzę. Heh. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja spalam cale popołudnie odsypialam nieprzespana nocke..to byl jakis koszmar mam nadzieje ze dzis tak nie bedzie bo jutro na 7 do pracy ide a malo tego jeszcze wiem ze mam duzo do roboty.
to byl malo ambitny dzien nie zrobilam dzis totalnie nic prócz obiadu aaaa no i podszylam jedna firanke z 8 reszte zrobie moze jutro po pracy MOŻE hahaha jak bedzie mi sie chcialo. :P
No nic kuleczki ja uciekam do wanny troche odpoczac , pomoczyc zmeczone stópki i jakas maseczke nalożyc na twarz przygotowac sie jakos do calego przyszlego tygodnia bleee nie chce mi sie juz do pracy chodzic dobrze ze mi ludzie pomagaja i mam troszke mniej do roboty w sumie powinnam powiedziec ze MAMY mniej haha bo w koncu chodze do pracy z najmlodszym pracownikiem tylko ze ten caly dzien lezy u mnie w brzuszku 😁 haha tak czasem smiejemy sie w pracy ze ten to najwiecej sie napracuje a potem jeszcze w nocy nie daje spac 😁 ahh no nic życze wam spokojnej nocki :* :* wyspijcie sie i wypoczywajcie .. 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...