Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehe to ladnie Cie tez bombarduje;D hihihihi 😉 mnie tez po zebrach glowka wchodzi pod zebra;p czuje sie jak slon, ale coz..Dziewczyny znalazlam mieszkanko z Rafciem moim 😉

10 minut drogi od mej mamy 😉 ogolnie to hmm ładne wszystko ok swiezo umalowane, panelki, sprzed agd rtv, lozka swoje wniose, to normalne 😉 i komode tylko. Szafa przesuwna jest 😉 plus kwiatki oczywiscie jakies napewno roze beda czerwone na stole;D i oczywiscie nie obejdzie sie bez swieczek 😉
Tylko,ze nie ma balkonu.. ale coz obejdzie sie chyba co?!;p
600 wynajem, 250 czynsz.. kaucja 1000 tylko,ze przez biuro.. ale to jakos sie uzbiera sianko..
Najpierw porozmawiam z R co z tym fantem w ogole robimy 😉
Mam nadzieje,ze sie uda i ze nam starczy na wszystko co potrzebna dla nas, na rachunki i na dziecko.. nie chce sie wkopac w cos z czego pozniej nie wyjde..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam! Za wiele mi nie pomógł, ale trudno.
Oprócz domowych sposobow to tylko polecił mi wodę morską do nosa i w razie gorączki max 2 tab paracetamolu....
Zrobiłam już sobie syrop na kaszel z cebuli i miodu. Na samą myśl jest mi nie dobrze bo cebul;i to ja nie nawidzę od zawsze!!! ;/ Ale jakoś to przeboleję.
Jeszcze muszę tylko coś na bol gardła wykąbinować ale nic w internecie nie mogę znaleźć ;/
Paula fajnie ze znaleźliście mieszkanko i ze wam sie w koncu spodobalo. Przemyślcie dobrze wszystko. Powodzenia.
Ja bez balkonu bym nie wytrzymala 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Jak siedzę w salonie to mam mobilny internet i mi forum nie działa! Siedzę tu od 10 do 18 i nie wiem czy przypadkiem to nie jest tak że w tym czasie akurat nie działa brzuszek! Bo jak w domu wieczorem siedzę to jest, z tym że nie mogę korzystać z neta bo mój mąż okupuje komputer a ja nie mam wejścia...Tak więc postanowiłam napisać wiadomość w wordzie i jak będę miała dostęp to ją wkleję po prostu 🙂 tylko najgorsze, że nie mogę przeczytać co tam u was 😞
Widziałam, że Olafek chory! Niech szybko do zdrowia wraca!:* i obyś Ty, Anita się nie zaraziła bo koniec...moja siora zawsze od Laury załapuje...
Ja miałam w weekend oblężenie! Całą sobotę do pierwszej nocy goście, tylko się wymieniali 😁 i niedziela to samo 😁 i oczywiście co? w niedzielę gardełko! Ale zrobiłam sobie wywar z malin, żurawiny, cytryny i imbiru i w poniedziałek jak nowa 😁 babcia mi mówiła żebym sobie wycisnęła cytrynę i łykała sok to bakterie zabije i wiecie że serio jak tabletki działa! Jak mnie bolało to trzy łyżeczki połknęłam i było dobrze 🙂 bo płukanki solnej to nienawidzę i nic mnie nie zmusi żebym ją zastosowała! Tylko dzisiaj coś mnie katar bierze...ale babki od mojego męża z fitnessu przyniosły mu miodzik i kontynuuje kurację 😁
Odnośnie rzeczy dla dzidzi to teoretycznie już mam wszystko, tylko jakies komedie z łóżeczkiem wynikły....Umówiłam się z siostrą, że da mi łóżeczko po Laurze a sama będzie korzystała z takiego turystycznego bo Laura już ma rok to śmiało może sobie w takim spać i w ogóle siedzieć. Ale ona wywiozła to turystyczne do ojca Laury i jako że już nie są razem nie ma jak go wziąć a nie raczy się o nie upomnieć ciota. No i łóżeczka nie ma. Znajoma nam swoje przywiozła ale jest takie jakieś dziwne bo nie można regulować wysokości i na dodatek zamiast deseczek na dole to ma jakieś sprężyny, no nie wiem o co chodzi. I teraz namawiam męża żeby w szkole koleżanek popytał może któras będzie miała na sprzedanie. A jak nie to kupię nowe. Tylko teraz muszę czekać bóg wie na co....Ale za to materacyk już zamówiłam i ma dzisiaj przyjść 🙂 dobrze Anitek że poruszyłaś kwestię tych materacyków! Bo to w sumie nie majątek a zdrowie dziecka najważniejsze!
A i muszę się wam pochwalić! Mój mąż prowadzi zajęcia fitness no i wiadomo że im więcej osób przyjdzie tym mamy więcej kasy! No i na październik ok 30 osób się zapisało! 😁 a miesięczny karnet 55zł to możecie sobie policzyć! Huuuuuraaa 😁
Była u nas w weekend teściowa bo były urodziny teścia i u nich w rodzinie oni tak świętują każdą okazję i urodziny i imieniny i wszystkie rocznice. I się mnie pytała czy czegoś dla małego bym nie chciała, w sensie że ubranka, bo ona też po lumpach lata. I wczoraj do mnie zadzwoniła, że kupiła Frankowi bezrękawnik hehe musiała aż się pochwalić! 🙂 No to mamy pierwszą rzecz kupioną przez babcię Elę 😁 bo moja mama to oczywiście cały czas coś kupuje, a to ubranka, a to naklejki na ścianę, a to baldachim, a to inne cuda i ciągle coś 😁 I jeszcze babcia Ela powiedziała że zasponsoruje Frankowi wszystkie szczepionki, wiecie te na rota wirysu i pneumokoki itd. Więc też tyle kasy w kieszeni będzie i ma wielkiego plusa u synowej hahah 😁
Przyszły mi też wyniki badań moczu i się okazało, że prawie wszystkie wskaźniki mam podwyższone, niewiadomo dlaczego. I nawet świeże erytrocyty i się mój lekarz pytał czy przypadkiem kamieni nie mam w nerkach, no ale mi nic na ten temat nie wiadomo. Dostałam antybiotyk:/ a myślałam, że nie będę musiała truć mojego dziecka w ciąży, a tu jednak nieuniknione...ale na szczęście kuracja to 4 dni, więc już zakończona 🙂 teraz tylko czekam na wieści czy muszę powtarzać badania.
Widziałam przelotem, że któraś z was pisała o bólach kręgosłupa. Mnie niestety też boli, ale gorzej żebra. Nie mogę ani siedzieć ani stać, czy chodzić bo umieram z bólu, tylko leżenie przynosi ulgę 🙂 Ale niestety nie mogę leżeć bo muszę siedzieć w salonie i tak sobie cierpię 🙂 ale tak się pocieszam, że może jak się będę tak męczyła to Franek zechce wyjść gdzieś w 37 albo 38 tygodniu;> byłoby ekstra 😁
AAAAAAA i jeszcze to nie koniec o bólach! Czy was też dzieciaczki tak w dole kopią jakby chciały już wyjść? Mój to tak masakrycznie mnie kopie w dole, że aż mnie szczypie i piecze! Ale to straszny ból! I się zastanawiam czy to normalne. Czytałam gdzieś w necie że takie bóle SĄ normalne, ale żeby aż tak to bolało? No jakby mi dziurę robił....pocieszcie mnie że nie tylko ja tak mam!
Nie zgadniecie co za mną chodzi hahah odżywki mojego męża 😁 on pije jakies białka, gajnery i inne cuda i ogólnie to ja ich nie lubię, bo taką chemią czuć, ale w ciąży jak na złość mi smakują hahah i wam mówię takie czekoladowe albo truskawkowe koktajliki mmmmm pycha 😁 i sobie pijam od czasu do czasu czekoladowe białeczko z bananikiem 😁 a potem to się dziwić że dzieciak dwa kilo waży hahahah 😁
Jakoś tak tydzień temu byłam u teściowej i powiedziała mi że mam nos spuchnięty i usta. I powiedziała, że jak mnie zobaczyła to się zdziwiła, że tak wyglądam bo tak to zazwyczaj się przed porodem wygląda. Ale to chyba nie jest prawda co? Wprawdzie sama widzę, że mam spuchniętego kinola, ale to przecież nie świadczy zaraz o rychłym porodzie chyba? I tak mnie dręczą z każdej strony lol jak nie cesarką to wcześniejszym porodem ech
A i jeszcze coś. Wchodzi moja teściowa do nas do domu i mówi: o jaki macie ładny dywan! Ale do mebli wam nie pasuje! No chyba że będzie je wymieniać i dopasujecie to tak. Normalnie mnie z równowagi wyprowadziła! Mamy kremowo brązowe meble i takież ściany podobne a dywan jest niebieski z kremowymi i brązowymi refleksami. I co tu ma nie pasować? Że niby niebieskie meble, niebieskie ściany i niebieski dywan ma być? Bo już nie czaję! Kiedyś te jej teksty mnie porządnie wkurzą to jej walne taką łatę że się zesra na miejscu, bo już nie mogę no. Wiecznie jakieś komentarze głupie! Że niby wychodzi że ja to bezguście a ona ma taki smak! Żeby nie te szczepionki to bym ją znienawidziła. Już coraz bliższa jestem!
Tyle czasu nie mogłam wam nic napisać, że teraz się tak wyprodukowałam, że chyba z nudów umrzecie hahah a jak poczytam posty to jeszcze pewnie coś dopiszę 🙂
Jak teraz mój szanowny pan buc-gin dotrzyma słowa i będzie mierzył moje dziecko i będzie podawał mi wymiary to mu będę mówiła: wiem, wiem, tak, wiem. hahaha spuchnie chłopczyna głupia! A się okazało, że klinika w której byłam na 3d to i on w niej pracuje hahah i ten który mnie badał to jego kolega 😁 i najlepsze w tym wszystkim, że on się mnie zapytał kto jest moim prowadzącym lekarzem jak mu powiedziałam, że mój lekarz nie chce mi dziecka zmierzyć. Oczywiście mu powiedziałam hahahah to nic na to nie rzekł hahaha mam nadzieję, że to dotrze do tego mojego buca i zmieni trochę swoje zachowanie! W ogóle ostatnio się też dowiedziałam, że była u niego dziewczyna z wczesną ciążą a on jej powiedział, że zarodek jest uszkodzony i niech przyjdzie za parę tygodni to się okaże co z tego będzie. Bez żadnego wprowadzenia, bez serca, tak prosto z mostu powiedział jej że zarodek jest uszkodzony! W ogóle jak można takie rzeczy wygadywać kiedy to wczesna ciąża która ma parę tygodni. Zarodek się jeszcze dobrze nie ukształtował a on takie rzeczy wygaduje. Ale na szczęście ona poszła do innego lekarza i powiedział, że wszystko dobrze i teraz ma zdrowiutkiego różowiutkiego dzidziusia 🙂 a siostrze mojego męża powiedział w 6 tc że no jest ciąża ale na tym etapie to ileś tam procent obumiera! Czujecie hahah ona wyszła za mąż za takiego debila żeby tylko mieć dziecko a lekarz jej z takim grypsem. Pozazdrościć poczucia humoru....
Zgłosiła się do mnie babka na korepetycje dla jej syna który ma adhd...jeszcze nigdy nie miałam ucznia z adhd, tylko w szkole mnie uczyli o takich. Więc zapowiada się niezły hardkor wnioskując z tego co się uczyłam...ale spróbuję 😁 w razie czego to będę mogła sobie do cv dopisać, że mam doświadczenie w nauczaniu dzieci z adhd 🙂 obym umiała zastosowac wiedzę w praktyce!
I we czwartek muszę iść na policję złożyć zeznanie odnośnie tego kolesia co kasy nie oddał. Łał to będzie mój debiut 😁 w życiu nawet na policji nie byłam haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W końcu mogę coś napisać!!!!!!! HUUUURAAA 😁 😁 😁 😁 😁 😁
To poczytajcie moje wypociny, opowiedziałam wam chyba pół mojego życia 😉
Paula, widzę że u was ciągle zmiany heheh oby wszystko poszło dobrze! trzymam kciuki! Chociaż swoją drogą 600zł to sporo...a do tego jeszcze prąd, woda itd?? czy już w to 600zł wliczone?

Teraz to już chyba wszystkie z nas będą męczył koszmary...coraz bliżej rozwiązania to się więcej myśli no i główka nam rodzi fantazje 🙂 ale fakt, te wasze sny paskudne....

Basia, gdyby mi w dzień działało to forum to bym ci napisała co u mnie na obiad i może by cię to zainspirowało, ale niestety nie działało i dupa ;/ udały się kombinezonowe łowy? I jasne, że nie dźwigaj siat! Niech chłopy wiedzą że mają w domu jakieś obowiązki! Mój myśli, że jak nie lubi zmywać to ja za niego będę! I już zaczęłam cichą wojnę 😁 bo na pewno nie będę wiecznie stała przy zlewie i jego brudy zmywała! Co to, to nie!!!

Ania, dobrze że poszłaś do lekarza, bo gorączka to masakra...może 38 to nie jest dużo ale dla dzieci, bo dorośli gorzej to odczuwają niestety...i nigdy niewiadomo co zrobić żeby zbić..

Sylwia, ja też wiecznie w samochodzie 😁 oby tata szybko do zdrowia wrócił!
Wikarynka, dzięki za pamięć 🙂 już jestem i baaaardzo mi brakowało naszych rozmów, oby już nigdy więcej się to nie zdarzyło!! I na coś Ty 350zł wydała?! urczę, strasznie dużo!

Anitek, ja Ci zawsze zazdroszczę, że masz już synka i się nie nudzisz 🙂 ale widzę też że czasami ciężko, zwłaszcza z brzuchem pod nosem...ale chyba te lepsze chwile przeważają co? No i ciekawe jak to będzie jak już będzie druga dzidzia? I jak Olafek na to zareaguje? W sumie ma dwa latka to taki mądry już chłopak 😉 Moja Laura ma roczek i wie że w brzuchu jest Franek i przytula go i całuje heheh i tak to fajnie wygląda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój pępek jest rozpłaszczony i nie ma zagłebienia, zazwyczaj. Ale czasami, nie wiem czy to wina Franka, bo się inaczej ułoży, robi się taka normalna dziurka i widzę jak tak mi zasysa pępek do środka hahah komedia 😁 może któraś też tak ma???? I w końcu mój brzuchol znowu zaczął rosnąć, bo mnie swędzi i przybrał 106cm lol
A ta babka co przyszła pytać o korki to też jest w ciąży i ma termin na ten sam dzień co ja hahaha pierwzy raz coś mi się takiego zdarzyło 😁
Chyba nie przestanę dzisiaj pisać lol 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Anitek - trzymam za Was cały czas kciuki! Niech Olafek zdrowieje.
Basia, Ania - trzymam też kciuki za Wasze zdrówko!
Paula - cieszę się bardzo, ze znaleźliście mieszkanko! Według mnie 600 złotych to fajna oferta, ale to dlatego, ze mojej okolicy 2-pokojowe mieszkania chodzą za 1000 zł. Ja też nie mam balkonu, bo mieszkam na parterze i dla mnie to nie problem. Zresztą zimą i tak nie będziecie na nim siedzieć.
Skwara - ciesze się bardzo, ze w końcu udało Ci się napisać. I miło mi się wszystko czytało. Wiesz, wydałam 350 złotych, ale naprawdę kupiłam prawie wszystko, wcześniej mając niewiele albo prawie nic. Brakuje mi tylko laktatora i łóżeczka z "wyposażeniem". Kosmetyki to w każdej chwili można kupić i to nie problem. 🙂
Dziś od rana biegałam z mężem i za mężem. Jednak różnie jest w tej jego pracy i bardzo przeżywa sytuację. To dla niego duży stres. Dziś nie wytrzymał i miał wybuch. Na szczęście nie na mnie, bo nie jest taki, zeby wyładować się o coś na mnie. Niestety wyładowuje się na sobie. Mam nadzieję, ze jakoś będzie sobie radził z sytuacją. Dzisiejszy tenis na pewno mu pomógł. 🙂
Coraz więcej śpię i coraz mniej mi się chce, ale tak podobno bywa. Mam nadzieję, że jutro będę miała więcej napędu. Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka, szkoda mi strasznie twojego męża! Nie mogę pojąć że będąc w tym wieku człowiek musi się pracą stresować i martwić czy przypadkiem jej nie straci....dobrze że chociaż na tobie się nie wyładowuje, to naprawdę wielkie szczęście 🙂 I mi też się nic nie chce i cały czas się zmuszam do wszystkiego. A jeszcze poczekaj jak do tego Ci dojdzie ból wszystkiego co możliwe...twoja niuńka jest malutka to może tak nie ciąży 🙂 i to strasznie na plus 🙂 chyba, że cię rzeczywiście coś boli, ale nie narzekasz, bo nie pamiętam żebyś coś takiego pisała 🙂 ja to już chodzić nie mogę, bo cierpię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór kobitki 🙂

łooo sie dizewczyny rozpisały a skwara ot juz wszystkich pobiła hehhe 🙃 🙃 🙃

tez tak mam z pepekiem ze jak jest to taki normalny jak zawsze bo nie wypchało mi pepka tak dosłownie a jak niunia sie układa to taki babelek sie robi jak by banka mydlana taka kuleczka napompowana i pozniej wraca znowu do srodka heheh 😁 no i niunia tez szaleje dzis caly dzien dala popalic to moze w nocy spokojna bedzie ale tez juz czuje kazdy ruch nawet jak sie delikatnie przekreca... 🤪 🤪 🤪

kregoslup mnie boli jak chodze i sie schylam no i jakos nie moge lezec na prawym boku najlepiej na lewym nie wiem moze niunia sie cisnie na prawo i cos uciska i no nie moge lezec na prawym ...

no i co kobitki coraz blizej rozwiazania nieee 😁 😮 😁 🤪 🤪 🤪 mi zostało jakies 11 tygodni ale u niektorych to 8 szok normalnie zleci jak z bata strzelił 😁

poszperam w netku i zajrze jeszcze przed snem ale nie predko pewnie bo spalam w dzien wiec posiedze troszke 😁

no i zgaga mnie meczy strasznie :/ rennie zjadłam jedno i jest lepiej zobaczymy co dalej 😁 jesli zabobon ze jak zgaga to dlugie wloski dziecka to ok moze byc bede mojej niuni kucyczki robila i stroila jak ksiezniczke hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia, ja nie mam zgagi 🙂 więc może Franek będzie miał włoski hahaha ale moja siora miała zgagę w ciąży i też nic jej nie pomagało ale Laura urodziła się prawie łysa i dopiero teraz jej troszkę włoski rosną, ale kucyka się nie da zrobić jeszcze 😁
Idę na policję hahah xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek i jak tam Olafek zdrowieje? 🙂 Czy dalej go trzyma ta temperatura?
Skwara kobieto 😁 ale książkę napisałaś 🙂 ale przynajmniej miałam co czytać bo dalej cisza na forum, mało postów 😞 . Widzę prawie wszystkie mamy szczęście do teściowych 😁 no ale fajnie z jej strony z tymi szczepionkami 😜 . Materac zamówiłaś, mój już przyszedł hehe, ale łóżeczka nawet nie widziałam, stoi w częściach w garażu i mężu jakoś mi go nie pokazał. Żeby się potem nie okazało jakieś blee i trzeba będzie kupić 😁
Wikarynka u Ciebie też zakupy pełną parą 🙂 . Ale kicha z pracą męża 😞 oby to się skończyło jak najlepiej dla Was 🙂
Basia najzdrowiej w ciąży leżeć na lewym bo wtedy nic nie uciskasz. Ja się niestety kręce z boku na bok i czasem na plecach usnę. Ja się już nie mogę doczekać rozwiązania, jak pewnie wszystkie 😁 . Co do zgagi to mnie pomaga cola 😁 a zauważyłam, że robi mi się po sokach :/ chociaż ostatnio mi nie dokuczała no i oby tak zostało 🙂 hehe i ciekawe z tymi włosami u dziecka, mam nadzieję że malutka będzie jakieś miała 😁

Ja już chyba mam wszystko, ale z naciskiem na chyba 😁 poszperam jeszcze w internecie dokładnie przemagluję to może coś jeszcze znajdę czego mi brakuje dla Ali. Teraz czekam na komplet do łóżeczka, podaję linka jakby któraś chciała http://allegro.pl/8-el-posciel-120-x-90-nowe-piekne-wzory-i2646124540.html . I rozsądna cena jak dla mnie, bo widziałam duuużo droższe komplety. Wybrałam zieloną krateczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry kobitki 😉

u mnie forum działa cały dzien heh ale fakt mało postow no i miejmy nadzieje ze do piatku skoncza to robic bo nudnawo troszke bez reszty hehe 😁

skwara powodzenia na policji 😁 tez kiedys bylam balam sie strasznie ale podeszłam na lajcie z usmiechem i bylo ok...

ifyou ale fajniuskiiiiiiiii ten komplecik !!!!!! ja ogladalam takie 15-20 elementow ale ceny podchodzily do ponad 400zł ! ale ten super te wszystkie podstatowe rzeczy sa i piekne wzorki tez chyba zamowie bo jak na razie mam wszystko z innej parafii hehehe rozki zielone ochraniacz niebiesko-zółty posciel biała i niebieska spiworek turkusowy czy tam zielony, drugi tez jakis zolty czy cos hehe nawet nie pamietam dobrze bo wyprane dawno lezy u gory 😁
hehe takze tez sie skusze i kupie taki jednakowy komplet na wyplate 😁 no i plus ze baldachim jest bo tez chcialam dokupic wlasnie 😁

poszperam w netku i biore sie za jakies szybcie 😁 do maszynymnie ciagnie 🙂

milego dzionka kobitki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, teściowe - temat rzeka...chyba nie ma idealnych....
Basia, u mnie też wszystko z innej parafii 😁 Mam pomarańczowy baldachim (mama mi uszyła 😁) i żółtą pościel ale każdy element z innej też parafii, niby żółte ale od innego kompletu bo tez mi mama poprzeszywała z innych poszewek i na szczęście chociaż prześcieradło mam żółte haha ale za to ochraniacz niebieski hahah jak wam pokaże ten zestaw już na łóżeczku to padniecie;D
Ja tez bym poszyła z miiiłą chęcia ale niestety nie mam maszyny...a moja mama niechętnie swój skarb pożycza hahah xD
ifyou, patrzyłam te same komplety 😁 i też zielony chciałam hahaha 😁 ale jak mi mama poszyła poszewki to na razie nie potrzebne na gromadeę 🙂
A swoja drogą widziałam w używaku taką poszewkę z toy story się zdaje na dużą kołdrę i była jak nowa i się zastanawiam czy jej nie wziąć i nie uszyć poscielil dla małego hmmm, zawsze to 5 zł mi wyjdzie za komplet 😁 bo krawcowa za darmo 😁
Ale naprawdę cisza na tym forum! Dojdzie do tego że będę sama do siebie pisała hahah lol
Dziewczyny wracajcie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara no widzisz hehehe 😁 no w sumie to wazne ze jest ta posciel itd a ze wszystko z innego badziewia to juz mniejsza o to heheh 😁 wazne ze czysto bedzie dziecko mialo i bedzie mialo w ogole na czym spac itd hehe 😁 ja mam taki mega wielki kawalek materialu w sumie to była poszewka na takie duuuuze loze jakie mielismy z moim we wloszech no i z tego uszyje poszewki na kolderke i poduszke i moze na ochraniach jeszcze zostanie to tez uszyje i bedzie kolejny komplet do kolekcji 😁 wiec zobacze jak to bedzie z tym zestawem 😁

no wlasnie kobitki wracajcie bo sie pisze niby ale tak cicho bez rezzty malo postow malo do czytania itd hehe a pozniej jak sie zleca to nie nadarzymy czytac hehe 😁

no to ja sie niore do szycia pozniej zrobie fotke i pokaze co mi wyszlo i pare ciuszkow zdobylam w szperaczku wiec tez dodam 😁

a ty skwara sprobuj wrzucic zdjecie maluszka z usg !!!! 😁 i tak sie przygladalam faktycznie kedys sie zdawalo ze te dzieci wszystkie takie same w tych brzuszkach a teraz jak sie patrzy na swoje i innych to kazdy dzidziius inny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację - oby czyste 🙂 ale by się chciało też żeby tak ładnie wyglądało i miło się patrzyło 🙂 no ale jak się nie ma kasy to wszystko dobre 😁 a ochraniacz jak będziesz robiła? Wypchasz watą potem czy czym?
Najgorsze to że nikt nie zagląda i niewiadomo czy wszystko w porządku, a to już nasze pstatnie tygodnie i mogą się dziać różne rzeczy 😞
A zdjęcie dzidzi wstawię ale jutro bo dzisiaj właśnie przez tę policję to zapomniałam wziąc ze soba kartę...ale rzeczywiście widać na tym zdjęciu że to taki mały pawełek będzie hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia no najtańszy komplet jaki znalazłam, który mi się spodobał i miał wszystko czego potrzebowałam 🙂 ja niestety nie mam zdolności krawieckich, a mam taką ładną pościel (teraz ja pod nią śpię, ale jak się wyprowadzę z mężem to kupujemy większą kołdę bo sobie zabieramy w nocy 😁 ) no i ta pościel jest z Simpsonem a drugą mam z Hello kitty i też ładna by była dla dziewczynki a tu dupa bo nie umiem szyć 😞
Skwara jak ma Ci kto uszyć to pędz po tę poszewkę toy story 😁 ja mam z Simpsona właśnie ze szperacza hehe 😁 a jak na tej poszewce z Toy story masz jeszcze tego zielonego ufola to chyba przyjdę i Ci ją ukradnę 😁

I cisza rzeczywiście, może jeszcze nie wszystkim forum działa.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahah dobre 😁 ja też miałam podobną sytuację 😁 oglądałam nosidełko takie na plecy ale patrze i nie mogę pojąc jak tam ma sie dziecko zmieścić jak to takie maciupkie. W końcu sie pytam sklepowej a ona że to dla lalki hahah a ja głupia tak się podnieciłam że nie zauważyłam że tam jak byk było napisane baby born hahahah xD się można wkopać co nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja na chwilkę tylko...leżę prawie cały czas bo mi plecy nie dają żyć...
Ogólnie nie mam na nic siły...
Czytam was sobie ale jak przychodzi mi coś naskrobać to totalnie wena odpływa nie mogę się skupić
Anitek...mam nadzieję że Olaf już ok.
If you ja mam w fioletową kratkę
Skwara ...niezły pościk...było co poczytać nie powiem 🙂

W środę idę na USG już się doczekać nie mogę 🙂
Mykam leżeć bo mi się w głowie kręci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
W końcu udało mi się zalogować. U mnie ciężkie dni pod względem psychicznym i fizycznym.
Zaczął mi się remont łazienki i mam dużo sprzątania. I jeszcze muszę się spierać z tymi robotnikami, bo mąż w pracy.
Dodatkowo muszę się opiekować chorym ojcem i jeździć z nim począwszy od badań po wizyty lekarskie.
I na sam koniec dziś wkurzył mnie mój ginekolog, bo kazał mi przyjść jutro na wizytę, ja dzwonie dziś żeby się upewnić czy jutro na pewno będzie, a tu odbiera jego żona i mówi że on jest na urlopie do przyszłego czwartku. Najgorsze jest to, że jutro kończy mi się zwolnienie i muszę iść do innego lekarza, bo nie czuje się na siłach aby chodzić do pracy...

Idę sobie trochę odpocząć, miłego wieczoru!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
My dzis dzien lenia od rana pozniej sprzatanie w szafach i lazienka, a na jutro zostawilam odkurzanie i podlogi 😉
Olaf w porzadku. Goraczki nie ma od wtorku na szczescie zauwazylam tylko ze wyszly mu czerwone plamlki szyja pleci brzus i uda... 3dniowka to to nie byla bo juz ja mial i to takie krostki byly a to takie plamki sa wogole ich nie czuc pod skora.No coz moze reakcja na antybiotyk.
Na szczescie ostatnia nocke przespal cala wiec i ja sie wyspalam.
Dzis Mezus na imprezie a ze jest od poniedzialku w Dublinie to i tam impreze maja bo to z pracki, spia w hotelu wiec jakos tak niespokojna jestem 😉 chyba zazdrosc heh 😉
Wiec planuje sie polozyc ok 22i i tyle! przespie jego impreze heh 😜
Lece bo cos dzisiaj weny do pisania nie mam niestety...
Glowa mnie cmi i tak mi sie chce spac ze ledwo siedze, ale dam rade jeszcze do 10tej 😉
Milego wieczoru Babeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...