Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
NO W KONCU DZIAŁAAAAA!! rany boskie od tygodnia komunikat ze bedzie dzialac za kilkanascie godzin... stęskniłam sie za wani 😁
co u was?
U Mnie dzidzi szaleje 😁 wierzga szłapkami na prawo i lewo 😁
A po za tym u mnie jak zwykle wystarczy jeden dzien , jedna odzina zeby zycie obrocilo sie do góry nogami. Szef mojego P zwolnil go z pracy dwa dni temu bo stwierdzil ze ma zone w ciazy i nie bedzie juz taki dostepny a on takich ludzi nie potrzebuje. wiecie co? złamalo mnie to totalnie!! pierwszy raz poczulam ze zrujnowalam mojemu mezowi prace ale powiem wam ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo godzine pozniej moj maz pracowal juz w mojej pracy 😁 opowiedzialam szefowej wszytsko a ta powiedziala ze zna tego "dupka" i mam sie nie przejmowac tylko zadzwonic do mojego P no i co...? ten przyjechal a ta do niego ze ma zaczac pracowac od teraz 😁 kamien z serca nam spadl bo ten gosc co chwile mial o cos pretensje stwierdzialam ze niech sie "wali" 😁 tak wiec dzis wieczorek spedzam sama bo moj w koncu ma normalna prace i sobie pracuje a ja za niedlugo ide na zwolnienie lekarskie juz mi ciezko w pracy powiem wam ze 8 godzin to dla mnie stanowczo za duzo.. w piatek wybiaram sie do poloznej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak miło was w końcu widzieć! 🙂
Dorotex, współczuję tego bólu! I skąd się biorą takie humory?! Może to hormony - jak nie ma na co zrzucić to na hormony najlepiej 😁 nie mogę Ci życzyć powrotu do zdrowia więc życzę ci szybkiego urodzenia, ale w granicach bezpieczeństwa 🙂
Sylwia, widzę że u ciebie to samo co u dorotex....nie smutajcie 🙂 już niedługo dzidzie będą i pewnie będzie jeszcze gorzej na początku 😉 a z tymi ginami to chyba już tak jest, że zawsze coś każdemu odwali...oby udało się ze zwolnieniem na czas!
Anitek, no ta choroba brzmi właśnie jak trzydniówka. Ja słyszałam, że to właśnie plamki wyskakują takie a nie krostki...może są różne mutacje??? Wcale bym się nie zdziwiła....by się poszło razem na imprezkę, nie? 😁 ja z ogromine miłą chęcią 😁
Emilka, co za komedia! Brak słów....to chyba nawet bezprawnie tak pracownika zwalniać z głupiego powodu? A raczej z braku powodu? Ale dobrze że skończyło się na waszą korzyść 🙂 ale to okropne żeby w ciąży być i takie stresy przeżywać! Więc mężuś będzie razem z Tobą w restauracji pracował? Nie będziecie rzygać sobą po jakimś czasie? 🙃 Dokładnie wiem co czujesz z pracą, ja też 8 godzin bez poleżenia wytrzymać nie mogę....idź na zwolnienie i pociesz się trochę ciążą, bo to zawsze inaczej jak się ma więcej czasu dla siebie i dzidzi w brzuszku, jakoś tak milej i szczęśliwiej
Czytałyście mój post, ale był tak długaśny, że zapewne zapomniałyście co tam było hahaha 🤪 🤪 ale pytałam was czy nie macie przypadkiem takich bólów jak dzidzia w dół prze jakby chciała dziurę zrobić i wyjść dołem? No mnie to tak daje jakby palce wciskał i aż mnie piecze i szczypie! Czytałam, że to normalne ale to straszne, że to aż tak boli!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski ja na chwile bede teraz u was coraz rzadziej cos czuje. na ostro szukamy z R mieszkania bo jak najwyzszy czas sie zdecydowac na cos 😉 koles nam zjechal 550zl za wynajem, 250 czynsz,i kaucji tez zjechal, jest tak jak wszedzie 1000zl. Ale mieszkanie jest nowe nikt tam nie mieszkal, odswiezone umalowane, agd rtv nowe, okna nowe 😉 blisko mej babci, cioci, mamy ciutkie dalej do mamy R ale to spoko 😉
Dzis rozmowa byla z wlascicielem, wiec idzie nam na reke. Musi tylko skonczyc lazienkefugi i kafelki 😉 i pralke wniesc.. 😉

wikarynka dziekuje bardzo 😉 mieszkanko jest nie drogie, chociaz dojda rachunki, ale bedziemy oszczedzac 😉 w innych miastach dochodzi do 1000 za sam wynajem wiem u mnie to krzyca 750 w zwyz czasami. Wiec 550zl to jest piekna cena 😉
anitek dobrze ze malemu mija juz to, napewno sie biedak meczyl. Male dzieci goraczka itp to masakra.. A mozna go wliczyc nadal w malucha 😉 ahh;D
emilka super,ze jestes widze ze tez sie dobic nie moglas tak jak i ja.. raz moge pisac raz mi sie tnie net na forum. Dziala jak chce. Niech skoncza to majstrowanie,co nie? 🤨 🤨
Co ty mowisz,ze szef sie tak zachowal, dran! Tacy ludzie niech sie wala, bedzie zalowal,ze stracil pracownika. Ale swietnie,ze ma nowa prace u Ciebie 😉 ciesze sie i oby jak najdluzej 😘 😘
skwara ja mam takie samo jak TY. w ogole mama moja mowi,ze mi brzuch opadl.. i siostra tez. Nawet siostra R ktora byla na balkonie. nie widziala mnie miesiac, siedziala na 4tym pietrze, a ja wyszlam z auta i juz zauwazyla,ze mam brzuch mniejszy i nizej;>? czy ja wiem.. moze jest nizej bo przeszkadza mi jak siedze 🙃 🙃 hahaha 😆 😆
Co do tego klocia, tez to mam. Jutro ide na wizyte do swojego ginka-wkoncu miesiac minol, to jest straszne na 10min wejde nawet nie czekajac tyle tygodni bo az 4=1miesiacowi 😲 😲 masakra co za kasa chorych..
Takze mam parcie na kaczke wam powiem, tez to macie... Jak chodze to tez to czujewlasnie chyba tylko wtedy.. Mam uczucie jakby maly mialby mi wyjsc zaraz dolem.. Boje sie,ze to cos zlego, ale juz dziecko jest duze.. bo jest(zostalo nam 8 tyg) takze musimy odczuc ze rosnie i jest wieksze.

JESLI KTOREJS NIE ODPISALAM, TO SORKI KOCHANE 😘 😘 NIE WYSWIETLAJA MI SIE POSTY, TZN WIDZE,ZE PISZECIE AE NIE POKAZUJE MI SIE TRESC W SRODKU POSTU.. EHH. 😞 😞
Jupiiiiiiiii;D
Jutro ide do lekarza 😁 😁 😁 😁 😁 PODEJRZE SZKRABKA!! WROCE POKAZE WAM ZDJ USG 😁 BO NAPEWNO ZROBIE 😁 😁 TYM RAZEM ZAPYTAM O WAGE DLUGOSC I CZY ZMIENILA MI SIE DATA PORODU 😁 😁 BUZIAKI IDE SPAC, BO JESTEM PADNIETA, DUZO WRAZEN JAK NA JEDEN DZIEN 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha Skwara udana jesteś z tym nosidełkiem 😁 co do tych bóli to mnie czasem złapie taki ostry, w sumie to kłucie w brzuchu, że się nie raz ruszyć nie umiem i zastygam na te 3 sekundy bo po takim czasie przechodzi ;| zdarza się rzadko bo może w sumie 5 razy w długim okresie czasu i też nie wiem od czego to 🤨 a ostatnio mnie pobolewało podbrzusze jak na okres 😮

Dorotex fajnie, że masz usg może i jakieś foteczki dostaniesz 🙂

Anitek to dobrze, że z synkiem już lepiej 🙂 i spokojnej nocki dziś 🙂

e_milka ale sytuacja, no chyba bym wpadła w szał i sama wygarnęła temu szefowi męża ;| dobrze, że szybko wyszliście z tej sytuacji, i tak jak powiedziałaś, że nie ma tego złego 🙂 oby tylko wam się \'nie przejadło\' przebywanie ze sobą 24h na dobę 😁

Paula powodzenia i niech wam wypali z mieszkankiem 🙂 i czekamy na zdjęcie usg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jam widze jaks ie to kuleczko w formularzu kreci to az mnie trzepie bo mam wrazenie ze znów nie ebdzie dzialac hahaha
wiecie co to do pracy razem z mezem to my uwielbiamy ze soba pracowac pracowalismy 4 lata w tym caly jeden rok razem na kuchni dzien w dzien.. wiemy jak odróżnić prace ods zycia prywatnego z reszta niestty tym razem bedziemy razem pracowac co jakis czas na chwilke a potem on bedzie w drugiej restauracji.. uwazam ze tworzymy zarąbisty zespól razem i powiem wam ze czulam sie okropnie osttanie 5 miesiecy bez niego 😁 a tak to wiem ze jemu nikt juz zlego słowa nie powie i jest bezpieczny, ta poprzednia restauracja i jej wlasciciel to jakas porazka.. zeby znalesc byle powód zeby wywalic pracowanika..

Skwara no prubuje nadrobic wszytskie stracone strony bo caly tydzien ni emoglam sie zalogowac na forum za niedlugo poczytam twoja "trylogie" 😁 widzialam ze nie oszczedzalas klawiatury a dzieki temu mamy co czytac hahaha 😁

Paula mam nadzieje ze uda ci sie z tym mieszkaniem.. i od razu zycze ci powodzenia w przeprowadzce sama to przezylam miesiac temu
widzialam tez ze któraś z dziewczyn ma remont w lazience 😁 LOL POWODZENIA mysmy lazienke skończyli 2 tyg temu.. zmienialismy prysznic na wanne pod prysznicem okazalo sie ze jest kupa betonu wiec trzeba bylo kuć w zyciu nie widzialam tyle syfu w domu! 😮 😮 a tu jeszcze praca i po pracy trzeba bylo sprzatac w sumie nie dawno sie rozpakowalismy po przeprowadzce bo remonty nie trwaja niestety paru dni.

Dorotex witaj w klubie z bólem pleców .. chryste panie najgorzej jak sie poloze i musze wstac to ledwo sie ruszam.. jeszcze jak chodze to jest w porzadku najgorzej dla mnie siąć czy sie połozyc.

Usmialam sie jak dziecko z tych waszych przygód z ciszkami i nosidełkiem 😁 to bylo dobre!!! 😁 😁 😁 😁

Wiecie co ide spac jutro do poloznej bedzi emi mierzyc cisnienie i bicie serduszka malucha wiec musze byc wypoczeta zeby to jakos tam bylo 😁 powiem wam ze ta moja polozna to od siedmiu bolesci babka .. mierzy cisnienie i od 5 miesiecy to samo mam 120/80 cóż i nie wazne czy rano skusze sie na mala kawe czy nie zawsze mam tak samo hahaha 😁
Ale sie rozpisalam no coz dziewczyny ja wam zycze milej nocki :* poglaskajcie brzucholki od forumowej cioci :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry Wieczór kobitki taaa juz prawie 1 a Basia pisze posta na dobranoc jak pewnie juz wszyscy spia... 😁 popoludnie minelo mi jak z bata strzelil bylam u kuzynki pozniej w domku czas zlecial i na tv sie zapatrzyłam heh 😁 jutro moj ma na rano a jesczze nie spi bedzie kino z budzeniem go rano haha juz to czuje jak trace nerwy ale za toja sobie pospie dluzej i spokojniej hehehe teraz kazdy cm lozka sie liczy hehehe 😁 no i jutro musze sie wziasc za ta posciel 😁 piekna bedzie czuje to 😁 hehhe

Paula no powodzenia z tym mieszkankiem zeby Wam wyszlo bo w dzisiejszych czasach zdzieraja na wszystkim pieniadze i nie jest łatwo :/

skwara tez mam takie bole jak pisalas ostre jak by kopala mnie w jajniki itd az nie do wiary jak niekiedy kopnie to az sie odruchowo zwijam z bolu takie zaskoczenie albo jak kopnie w pecherz to lece jak szalona do kibelka bo posikam sie jak nie rusze od razu hahaha 😁 a teraz wlazi mi pod zebra masakra jakas ale chyba juz nozkami bo serduszko czuje jak bije pod pepkiem czyli jak anitek mowila jak dowiedziala sie od lekarza ze jesli pod pepkiem czucserduszko to odwrocone juz glowka w dół jest no to widocznie jednak giraski mi cisnie w zebra jaki dyskomfort masakryczny uciska tak jakos i coraz ciezej oddychac a jak sie poloze ot juz w ogole jakos dziwnie chociaz powinno byc lepiej no ale coz moze ja jakas inna jestem hahaha xD no i kazdy kopniak czuje kazdyyyy nawet jak delikatnie sie przesuwa no czary jakies hehe 😁 a szaleje skubana całymi dniami 😁

sie rozpisalam na noc hehe 😁 uciekam spac do jutra kobitki 😉

i tez masujcie swoje brzucholki od cioci 😁 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

albo nie widze postów albo śpiochy jeszcze spia hehe 😁 🙃 🙃 🙃 ja sie zerwałam dzis przed 9 nie wiem w sumie po co 😮 😲 , ale zjadłam sniadanko wypiłam kawke i sie zastanawiam nad godzinka wyrównawczą w łóżku hehe 🙃 🙃 🙃 🙃 tak tylko poleżec bo nie mam nic do roboty wiec chyba tez tak zrobie 😁
posciel uszyje jak wstane a obiad to dopiero kolo 12-13 zaczne robic 😉

kurde gardło mi przeszło a taki katar mnie złapał że masakra bleeee smarkam jak najeta pełny nos cały czas :/ inhalacje sobie zrobie moze cos pomoże 😁

moja niunia od samego rana szaleje najpierw jak sie obudzilam jak moj szedł do pracy i teraz przy sniadanku zaczela sie wierzgać tancerka jedno moja hehe 😁

to uciekam do wyrka pozniej napisze 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Mi udalo sie zasnac o 5tej rano....
Mialam taka zgage ze myslalam ze oszaleje... Napilam sie w koncu cieplego mleka i przeszlo.
Kurcze mam dylemat teraz czy to Olafowe cos to 3dniowka??? on juz mial 3dniowke no ale wyczytalam wlasnie ze sa dwa szczepy i moze przechodzic ja wiecej niz raz... ostatnio mial inna wysypke, teraz ma plamy. Nie wiem moze to reakcja na antyiotyk? choc dziwnie ze akurat jest na calym brzusiu pleckach i gornej czesci ud...Mam stracha bo przeciez w ciazy jestem a takie wirusy mi sa niepotrzebne w domu 😞
Moja lekarka jest na urlopie wraca 15stego a ta lekarka u ktorej bylismy ma wolne do poniedzialku...Ech pieknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekam na tel od lekarki... mam nadzieje ze to tylko ta 3dniowka i nie zaraze sie tym cholerstwem...
Piszecie o kopaniu no ja obrywam po pecherzu ze hej! czesto mam tak jak Skwara pisze ze mam wrazenie ze mi zaraz Maly wyjdzie dolem 😉
normalne to jest wiec sie nie musicie martwic 😉
No i teraz dopiero zaczelam czuc przy siedzeniu np na kanapie ze mi zebra rozpiera... glupie uczucie bo nie moge tak siedziec 😞
a Maly pakuje mi gieraski pod zebra i tak uciska dziwnie.
Zastanawiam sie czy to normalne ze on sie rusza praktycznie non stop?
Przerwy ma sporadyczne a tak co czuje go caly czas... w nocy jak tylko oczy otworze i sie lekko porusze juz kopie i sie rozpycha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek no to ładnie Cię zgaga dopadła, i z Olafkiem, przykre... :/ 🤨 🤨 🤨 Oby to okazała sie właśnie reakcja na antybiotyk a nie jakies inne badziewie niepotrzebne i małemu i Tobie :/ 😞 😮

I ja też czuje swoja mała praktycznie cały czas, przerwy tak jak piszesz sa chwilowe a jak tylko oczy otworze i wstane np do wc to juz sie wierci hehe 😁 🤪 🤪 🤪 az dziwnie w porownaniu do wczesniejszych odczuc które nie były tak intensywne, ale teraz nasze pociechy maja mniej miejsca i cokolwiek zrobia my to czujemy nawet gdy spia i sie kreca to my to juz czujemy 🙃 🙃 😁 cos pieknego hehe 😁
😜 😎 😉 😉 😉

a gdzie reszta dziewczyn ? ifyou , Paula miała dzis wizyte itd... ?

ja sie zdrzemłam bo za wczesnie sie dzis zerwalam i chodzilam taka przymulona wiec polozylam sie a teraz musze brac sie za obiadek... wzielo mnie znowu na buraczkową zupkę 😁 mmmm uwielbiam 😉 😁 😜 😜 😜
biore sie za gotowanie a miedzy czasie bede szyła ta pościel hehe 😁 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Basia Ty ostatnia spać chodzisz i pierwsza wstajesz haha 😁 Paula miała mieć dziś wizytę, ale nie wiem na którą godzinę 😜 a ja mam dopiero 17 października, a usg to jeszcze później...
Co do ruchów to też się malutka wierci, najbardziej upodobała sobie godzinę 5-6 rano 🤔 no i jak wyruszę do wc to potem też mi zasnąć nie daje. W ogóle mam od kilku dni problemy z ponownym zaśnięciem, a jak zasnę to jest to po około 2 godzinach turlania się po łóżku, albo później w dzień muszę odespać 🤢

Anitek lepiej dla was żeby to uczulenie było niż jakieś choróbsko 🤢 no i zgaga.. blee współczuje..

Gdzie reszta mamusiek 😜 ? Na forum dziś już miało wszystko działać, tak pisała Skwara ale suwaczków dalej nie widzę. I jak chciałam otworzyć okno do pisania postu to też chwile musiałam czekać bo się ładowało 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak tam z wagą się trzymacie? Ja już mam 14 kg 😲 więc dalej tyję kg na tydzień 😠
będzie 20 kg jak nic na koniec 😁 aleee kij z tym, mam ochotę i nie będę sobie odmawiać, jak urodzę będę się martwić i trzymać dietę bezsłodyczową 😮 jak ja to przeżyję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie;D jestem 😉 po wizycie..;D Synek zostaje synkiem, takze jest ufff kamien z serca, juz momentami brzydlam, mowie omg moje dziecko zmienilo plec;p
wazy okolo 2kg 😉 i ma duze nozki jednak zostaje ta wersja ze czeka mnie porowka w listopadzie;D takze hehe ciekawe.. mowil,ze mam miekka szyjke juz, ze mam uwazac na siebie, ze mi brzuch spadl bo patrzal, ze jak wspolzyje to tylko w prezerwatywie 😉 ale moge wspolzyc nie widzi w tym nic zlego, ciaza przebiega prawidlowo 😉 a i jak sie wyleczylam z zakarzenia 😉
Maly jest duzy, jest o poltora tyg wiekszy\'dluzszy\' zobaczymy co bd za miesiac. Wizyte mam za miesiac 2.11. Mowilam,ze chce wczesniej,ale powiedzial,ze ciaza jest prawidlowa i nie musze przychodzic-no chyba, (odpukac) ze cos sie bedzie dziac, albo do niego albo szpital.. Ale czuje sie ok, dretwieja mi rece, ale mam brac pic magnez, pic wody duzo i oddychac swiezym powietrzem 😉
Maly jest glowka z gorze 😉 nozkami mnie kopie po pecherzu.. a ja mam 15 kg na plusie czaicieee 😲 😲 😮 😮 😮 ja to tak jak ifyou hahaha dieta bezcukrowa pujdzie ostro w ruch 😉
Dziekuje laski wam wszystkie,ze wierzycie,ze mi sie uda!!!! uda z tym mieszkaniem 😉)ja tez jestem dobrej mysli.. 😉

uciekam odpoczac bo dzis od 8 na nogach...
3majcie sie kochane;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w skrocie, to ten ostatni tydzien okropnie szybko mi zlecial...popralam kolejne ciuszki, zamowilam wozek, ma byc w przyszlym tyg, zrobilam badania bo w poniedzialek mam wizyte, wiec zobacze co i jak 🙂 Gypsko to chyba wszystkie nas po kolei lapie :/ Basiu mam nadzieje ze moje rady cos pomogly, Aniu tez tez wracaj do zdrowka. Mnie juz na szczescie przeszlo i oby nie wrocilo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzisiaj dzień! Czułam się jak z dupy wyjęta i łeb mi rozsadzało i przeleżałam połowę dnia nic nie robiąc..;/ Ale jest tez dobra nowina bo mojemu mężowi na razie pokończyły się treningi personalne i nie muszę tyle w salonie siedzieć 😁 dzisiaj np. cały dzień wolny, tylko na chwilę musiałam przyjśc bo choróbsko i jego łapie!
Konkurencja żyć nam nie daje....jak tylko zrobimy jakąś promocję czy ogłoszenie że coś ileś kosztuje albo zniżka to zaraz i tamci to samo piszą, nie myślałam, że to aż tak w biznesie bywa....
Biologia, ja zauważyłam, że Cię nie było i na pewno reszta też 🙂 ale tyle dziewczyn nie było, że ciężko tak wszystkie wyliczać 🙂 🙂 🙂 dobrze, że już choróbsko ustąpiło 🙂
Emilka, skoro wam tak dobrze razem, to powodzenia 🙂 wiem jak to jest się martwić o męża, mój też wiecznie zestresowany i nie mogę wytrzymać jak wiem że on gdzies tam w robocie siedzi i jakiś mobbing się w robocie uprawia! Od razu bym poleciała i cały świat biła za krzywdę mojego męża hehe chyba jeszcze za wiele w zyciu nie przeszłam, bo każdą głupotą się martwię;/ A Twoja położna to widać ma życzenie żebys miała dobre ciśnienie i je spełnia sobie hahah 😁 ale oby to rzeczywiście było dobrze! A Ty już masz wyprawkę dla dzidzi?
Basia, ty to jak zwykle haha 😁 ty snu nie potrzebujesz czy jak?:P czy w zombiaka się bawisz? 😁 i biedna teraz katar...jak złapie mróz to wszystkie choroby wymrozi 😁 już niedługo lol
Anitek, a ja to lubię jak mój mały tak po żebrach sobie jeździ 😁 takie fajne uczucie 😁 a czytałam że dzieciaki jak śpią to tez się ruszają więc to chyba normalne żeby czuc ruchy cały czas 🙂 a swoja drogą mówią też że jak w brzuszku tak potem i na świecie 😁 więc jeśli to prawda to cięzko będzie hahah 😁 mała wiercipiętka 😉 😉 😉 trzydniówka to nie jest przypadkiem dziecięcy wirus? Się zdaje że on dorosłych nie łapie, więc nie ma się czego bać 🙂 🙂
Ifyou, z tym spaniem to tez czytałam - google wie wszystko 😁 że kobiety w ciązy nie moga spać bo sie przygotowują do czasu po narodzinach kiedy tez nie będą mogły spać lol 😁 póki co ja z tym nie mam problemu 😁 główka do poduszki i sylwunia ululana 😁: 😁 😁 co do wagi to u mnie cały czas 7kg na plusie, ale co się bedziemy kilogramami przejmowały 🙂
Paula, to patrzę że nasze dzidzie podobne 😁 mój na usg wyszedł 2 tygodnie cięższy niż powinien 😁 i też prawie 2kg 😁 i termin na listopad! Zobaczymy która będzie pierwsza 😁 aoj, ale coś czuję że Ty skoro aż tak ci się brzuch opuścił i jeszcze miękka szyjka! A jak Ci tą szyjkę sprawdzał?? Ja w poniedziałek mam wizyte. A z tym mieszkaniem to w sumie racja 550zł to okazja za całe mieszkanie i to jeszcze nowe to tym bardziej 😁 trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂
Mojego męża czterdziestoletnia ciocia jest w ciąży i ma termin na początku lutego i maleństwo się cały czas zasłaniało aż tu na ostatniej wizycie okazało się że będzie Karolek 😁 a ona już wcześniej poroniła dzidzię i teraz cały czas się boi że nie donosi i nawet nie zbiera rzeczy dla dzidzi!!!!! Więc ciocia sylwia przygotowała paczuszkę i w poniedziałek wyśle 😁 niech się pocieszy kobiecina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
I oczywiście ostatnio usłyszałam, że jak to ja mogę na takich wysokich obcasach w ciązy chodzić! A jak to - normlanie 😁 gupie ludzie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 😁 myslałam ze z wieksza czestotliwoscia pieszecie posty hhahahaha spodziewałam sie 20 dodatkowych stron od czasu ostatniego postu 🙃 🙃 🙃

Bylam dzis u połozej dzidzi rozwija sie prawidłowo hemoglobina cisnienie mocz , serduszko dziecka bije w porzadku wiec nie mam powodów do zmartwień jestem dumna mamusią i mam nadzieje ze poród bedzie równie prosty jak ciąża .. (fajne mam marzenia no nie? hahahhaha)

Co do wyprawki hmm nie mam wszytskiego ale ciuszki podstawowe mam.. łożeczko wozek nosidełko do samochodu tez jest jakas czesc kosmetyków rownież, brakuje mi przebieraka i kocyka butelek i paru jeszcze rzeczy myśle ze od przyszlego tyg bedziemy sie bardziej przygotowywac ten tydzien dał nam popalić.

Wiecie co.. ciesze sie bardzo od niepamietnych czasów mam współny weekend z moim mężem normalnie dwa dni a tak ciesza czlowieka! Jutro chyba wybierzemy sie ze znajomymi na kregle ale w niedziele mam ochote na porzadna kolacje przy swiecach w restauracji 😁
Tak dawno nigdzie nie wychodzilismy bo praca przeprowadzka remont ze chyba bede błogosławic kazda minute z moim. Zazwyczaj to u nas bylo tak ze jak ja wstawalam rano do pracy to on spał a jak on przychodził to ja juz prawie szlam spac bo musialam rano wstawac

Ide sie położyc póki moje maleństwo też śpi bo potem znów bede odczuwać fikolki i wierzganie stópek 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologia dobrze ze sie wyleczylas kobietooo 🙂 🙂
Co do przygotowan to widze pelniutka parka;D hehe
Oby wyniki byly dobre-3mam kciuki 🙂 🙂

skwara maz chory uoooh.... nie zaraz sie od niego!! zle sie czulas, hmmm 🤔 moze przez cisnienie cie glowa bolala itp...mnie tez dzis cos dynka sadzi.. 😞 😞
nom ja juz mam miekka szyjkę, brzuch obnizony takze mam uwazac na siebie. Jak mi to zmierzyl? Wsadzil mi bardzo ale to bardzo gleboko palce, az pisklam z bolu, maly tez poskoczyl bo kopal jak wariat pozniej... JA sie sama wystraszylam wiec on tez 🙃 🙃 😜 😜 wsadzil i mowi; \'\' oo juz ma Pani miekka szyjke.. brzuch widzialem opuszczony i stawiam na listopad 😜 😜\'\' takze pozyjemy zobaczymy 🤪 🤪 🤪
dziekuje za kciuki 😉 😉 oby sie udalo!!! teraz tylko z R czekamy na tel od wlasciciela co i jak robimy 😉

emilka spokojnie wyrobisz sie z wyprawką 😉 tego ci zycze 😉 mnie zostalo naprawde drobnostki i sie nie martwie 😜 😜
Fajnie, ze spedzisz dwa dni z mezem ;D fajna sprawa, a jak cieszy hohoh wiem cos o tym 😁 😁 😁 no to udanego weekendu golabeczki 😉 hyhy ja spedzam sobotę i noc i az do rana..;D bo jedziemy na grzyby... 🙂 sama chce pochodzic po lesie.. ubiore buty cieple, kurtke i siuup 🙂 🙂


Ja tez spadam spac padam na twarz 😜
dobraanoc;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologia no właśnie przez te zamieszanie z przenoszeniem brzuszka na inne serwery prawie nikogo tu nie było i mało postów 😮 ciągle coś nie działało albo posty znikały, teraz się w końcu uspokoił ale jeszcze parę niedociągnięć zostało. Dobrze, że już Ci się udało zalogować 🙂

Skwara to troszkę odpoczniesz od siedzenia, niby nic ale wiem po sobie jakie to męczące, plecy i żebra mi zawsze odpadają jak długo siedzę 🤢. Też coś o tym spaniu czytałam, niby mi się chce spać a zasnąć nie umiem 😞 . Ty chudzinooo tylko 7 kg 🙂 zazdroszczę, ale mężu pewnie trzyma Cię w ryzach z dietą 😁

Paula oszczędzaj się kochana żebyś nam tu za miesiąc czasem nie urodziła 😜 no to chyba będziesz pierwsza z Dawidkiem hihi 😁

Już północ a ja dalej buszuję po netku 😲 miałam szukać mieszkanka ale siostra przyszła z synkiem i jakoś tak dzień zleciał 😜 potem kolacja, kąpiel i ciężkie zadanie ogolenia się \\\'tam\\\' 🤢 😮 już nie wyrabiam od tego wyginania, a tu jeszcze z 6-8 tygodni 😮 . Stwierdziłam, że jutro olewam szkołę 😁 bo mam do 12 więc nawet nie chce mi się wstać, szykować itp 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry Wieczór a raczej NOC 🤪 🤪 🤪 jak zwykle ostatnia pisze hahaha kiedys mi wyjdzie to niedosypianie 🙃 😮 😮 😮popoludnie zleciało jako tako 😁 dostalam sliczny bukiecik różżż od mojego kochanego bo dzis mam urodzinki sie pochwale tak skromnie a ze ma na rano i kwiaciarnie do 13 wiec by nie zdarzyl kupic a mowi ze by nie wytrzymal 2 dni marudzenia mojego do poniedzialku ze nic od niego nie dostalam hehehe 😜 😜 😜 pytal co chce pare dni temu ale ja mowie ze nic bo mi to szkoda kasy nawet na taki dzien jak dzis hehe skromna kobitka ze mnie wiec kwiatki chociaz mi kupił śliczneeeee 🤪 🤪 🤪 uciekam spac niunia jak zwykle szlaeje na dobranoc z reszta jak prawie caly czas teraz heheh 😁

do dzisiaj brzuszki spokojnej nocki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyou, ty niedobra szkołe olewasz! Jaki przykłąd Ali dajesz! :P nie wyobrażam sobie teraz do szkoły chodzić........MASAKRA!! A jak to z tym mieszkaniem u was w końcu?? Szukacie? Powodzenia w goleniu hahahahah 😁 😁 😁 😁 😁 ja teraz to apetytu nie mam........gorzej niż na początku ciąży;/ śniadanie czasami zjem i tak to prawie nic.
Basia, wszystkiego naj naj naj naj 🙂 i zdrowiutkiej dzidziulki 🙂 🙂 🙂 🙂
Wikarynka, a Ty zapomniałaś o nas?? Wracaj kobieto!

Moj mały miał dzisiaj w nocy czkwake hihihi 🙂 wiedziałam przynajmniej gdzie ma główkę 😁
Udało mi się dzisiaj z rana napisać posta przemytem, bo mój mąż akurat sobie robi jedzenie i potem wiadomości ogląda i czyta zawsze z rana 😁ale dzisiaj wstałam razem z nim i oto jestem 🙂 🙂 🙂:
Miłęgo dzionka laski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Kobitki 😉

A ja sobie dzisiaj pozwoliłam i wstałam po 9 😁 no na prawde szalenstwo hahaha jeszcze bede blagala o te nieprzespane godziny al coz no nie moge wiecej spac jakos szkoda mi dnia i wole cos zrobic jak lezec bezczynnie w wyrku 😁 😁 😁 😁

skwara dziekuje bardzo za życzenia 😉 ☺️ 😘
wlasnie dzis moje swieto i jak na złosc przpadło w sobote haha gdzie najwiecej sprzatania itd i mowilam ze dzis nic nie robie ale jednak musze bo jak to tak 🤢 po malutku sobie zrobie dam rade 🙂 😉 😉 😉

pije kawusie szperam po netku jak co rano i pozniej biore sie do robotyyy 🙃 🙃 🙃

miłej soboty kobitki do pozniej 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Meldujemy sie 🙂
Olafek juz lepiej dziekuje. Raczej byla to reakcja na antybiotyk bo wczoraj nie dostal i dzis rano wysypki juz prawie nie ma.
Dzwonila lekarka wczoraj mowila ze 3dniowka jest ok dla mnie ze sie nie zaraze nia bo to dziecieca choroba 😉 a rumien zakazny to to nie jest bo Olaf ma buzke gladka.
Wiec jestem spokojna 😉
Za oknem slonko a rano 4\'C wiec zimnica 😉 ale kocham taka pogode IE!!! jak jest tak zimno i slonecznie 🙂

BASIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CIEBIE 🙂 DUZO ZDROWKA SZCZESCIA MILOSCI I POCIECHY Z DZIDZI 🙂 🙂 🙂

Zaraz Was poczytam co tutaj naskrobalyscie 😜
Ja juz 30tydzien...........OMG 😲 😲 😲 Jeszcze troche 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek no to dobrze że sie wyjaśniło z olafkiem i nie jest to nic groźnego 😉 dziekuje bardzo za zyczenia heh 🙂 😘 😘 😘

ja ledwo oczy otworzyłam juz musiałam isc salatke robic a tu juz 12 godzina masakra jakas 😮 😮 😮 zaraz musze sie wziasc za sprzatanie bo o tej godzinie to ja zawsze posprzatane wszystko mialam a tu robota w polu hahaha 🤪 🤪 🤪

dopijam kawke i biore sie ostro za roboteee :/ 🥴 🥴 🥴 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...