Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien Dobry kobitki 😉

o widze dzis nie pierwsza napisałam i chyba coraz czesciej sie to zdarza no to 9 to minimum jak spie chyba ze mam lekarza albo badania hehe 😁

skwara współczuje z tym samochodem... wiem jak to jest bo sama go nie mam hehe wiec kazdy wyjazd czy cos to trzeba sie prosic kogos zawsze zeby jechac cos zalatwic... ja to nie chce myslec co bedzie jak bede rodzic hahaha w dzien to w dzien sie kogos wezmie a w nocy ? karetka ? albo poczekam do rana i wtedy pojade hehe 😁

wikarynka ooo prosze jakie madre slowe twoj szefuncio mowi hehe 😁 nic tylko go sluchac 😁 ja z moim szefem widzialam sie ostatnio chyba rok temu a tak to kierowniki sekretarki itd hehehe wiec nie mam z nic stycznosci 😁

ledwo sie obudzilam a moja ksiezna dala czadu hehehe no to na dzien dobry dalam jej kilka rurek z kremem toffi i sie hcyba uspokoiła hahaha jogurcik zjadłam pije kwusie i tyle jak kazdy poranek poznej musze ogarnac cos w domku i znowu dzien zleci no...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry z kawka 🙂
Wlasnie zjadlam 2paczki i jest ok 🙂 teraz mozna sobie troszke posiedziec z kawka 😉
Mezus raczej w tym tyg w Cork mam nadzieje ze sie nic nie zmieni bo jakos nie mam ochoty sama zostawac 😉
Zaraz dodam focie brzusia z dzisiaj 😁 tylko sie nie smiac ale mam mega spodnie od pizamy bo tak mi wygodniej chodzic a moje dresy wlasnie sie piora 😁 powiedzialam ze nie kupuje ciuchow ciazowych bo nie ma sensu...
Wikarynka tak czytam ze uzywasz explorera brrrrr kiedys sie smialo ze to tylko po to to jest aby moc sciagnac mozille albo chrome. Ja uzywam google chrome i jestem bardzo zadowolona wiec zdecydowanie polecam! 🙂
Szefa slowa piekne!!! jeszcze bym mogl wpasc do domu i posprzatac i ugotowac 😉
Ifyouliftmeup daj fotke wlosow w dzien :P bo ja widze sam ciemny kolorek 😜
Paula fajnie ze z dzidzi wszystko w porzadku 🙂 jak tam poszukiwanie mieszkania?
Basia fajnie ze Mala sie tak rozbrykala w brzusiu przynajmniej nie musisz sie martwic 🙂
Skwara no to sie urzadzilas z pecherzem 😉 wspolczuje problemow a autem hmm moze to tylko jakas drobnostka?! oby! mam lenia ale i tak wstwilam pranie ogarnelam chate i wsio. Mezus wroci pozno bo na 3cia jada z Szefem do Dublina na meeting. Wiec wroci pewnie ok 9 jak nie pozniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek dzięki 😘 😘 dzidzi zdrowe na szczescie, a ruchliwe jak nie wiem co 🙂 🙂 🙂 hehehe 🙂 🙂
Mieszkanie jest Ci powiem 😜 😜 ale czekamy na wiadomosc od wlasciciela, w ta srode ma dac znac 😁 wplacimy mu kaucje, on nam da klucze do dorobieniaa 🙂 🙂 i jupi 🙂 🙂 szczesliwa wtedy bede na maxa 😁
😁 Czekamy dokladnie na to az odstapi od biura i klauzura go nie bedzie obowiazywala w umowie z agencja. Takze 3majcie kciuki kobietki 😉 Jest takie jakie chciałam, odnowione pachnace, 1wsza wynajmujaca para bysmy byli 😉 -szkoda ze bez balkonu, ale da sie zyc!!!!! Wazne ze razem!!

Basia znam to skads... hee czas leci nie ma co robic 😜 Dzis z R planujemy nocke takze bede miala noc pelna wrazen...- mam nadzieje 🙂 🙂
Widze zajadasz od rana- ja tez 🙂 🙂 hahaaaaaa;D platki z mlekiem i kawalek czekoladki z rana i maly wariuje jak nie wiemmmm 🤔 😜 😜

skwara zaszalalam co... 🤔 🤔 hm 🤔 na szczescie minelo mi to.. Wczoraj bylo tez za pozno by dzwonic do lekarza,ale bylam taka padnieta,ze zasnelam wczesnie-nie pamietam o ktorej 🙃 🤔 🤔 ale bylam max padnieta... Poprostu przegielam z godzinami chodzenia...Ostatni raz 😜
Ale warto bylo wiesz... grzybki sie susza;D a sosik sie robi u mojego dziadzi 🤨 🤨 😜 😜 😜 😜 takze extra 😜 😜


ifyou jak tam z mieszkaniami?

Czekam na mamuske i bedziemy zajadac spaghettii 🤪 ajjććććć 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃
Dzis mi bol kregoslupa minol laskiiiiiiiiiiiiiii jak ciesze sie, ale zostal ucisk na pochwe.. i mienlo tez spuchniete nogi wiec jest ok. Przesadzilam wczoraj dokladnie jak napisala Skwara.. Ostatni raz taka wyprawa...

Wikarynka co tam sie dzieje u Ciebie z tym netem? czy z forum? Zagladaj 😉 buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Huhu dziś zaczęłam 32 tydzień i 8 miesiąc 🤪 🤪
Wikarynka o widzisz, zmiana przeglądarki tak jak wspominałam pomogła 😁 może jeszcze więcej dziewczyn się zastosuje i wszystkim będzie działać brzuszek 😜 . Anitek ma rację z tym explorerem, że jest tylko po to żeby ściągnąć inną przeglądarkę haah 😁 i też polecam google chrome 😉
Basia śpij póki możesz 😁 potem jak wiadomo będzie problem ze spaniem 🙃
Skwara oby auto wam szybciutko naprawili i nie dało za bardzo po kieszeni 😮 i powodzenia dziś na wizycie 🙂 . Też muszę zrobić mocz i morfologię hah bo wizyta za tydzień 😲
Anitek a spróbuję dodać w tym tygodniu jakieś wyraźniejsze zdjęcie w dzień 🙂

Z mieszkankiem to wczoraj pół dnia szukałam i znalazłam dwa! Które mnie i mężowi się spodobało, no tak Pan Prezes musiał zaakceptować hehe 😁 jedno jest wolne bo dostałam wiadomość na maila a drugie będziemy dzwonić po południu bo tak pisało w ogłoszeniu. I zobaczymy co z tego wyniknie 🙂 . Tamto, które jest wolne będziemy się umawiać na oglądnięcie, ze zdjęć jest śliczne, ale nie ma fotek kibla 😁 😁 haha może tam jest pies pogrzebany, bo ogłoszenie już miesiąc wisi.
Paula jak tam się dziś czujesz, przeszło opuchnięcie nóg i ból pleców?

W końcu są suwaczki! 🤪

Dziś przyszedł mój komplecik pościeli do łóżeczka i torba do wózka 🙂 chciałam rozpakować, ale jest w folii więc musiałabym podrzeć a potem nie miałabym w co wsadzić, a nie chcę żeby się kurzyło więc na razie leży zapakowane. Będziemy mieć mieszkanko to tam wszystko pooglądam dokładnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za miłe powitanie po nie widzeniu!
Anitek - uderzyłaś w sedno! Hehehe. Mój szef mówi spać i spacerować, a przekazał mi plan zadań już na prawie cały przyszły rok. W zasadzie jakbym nie miała mieć dziecka. On chyba ma świadomość, że moja praca nie bedzie tak efektywna, ale nie odpuszcza.
Paula - problemy mam z forum. Próbowałam skorzystać z Google Chrome, ale nie pokazuje mi na nim avatarów ani innych obrazków. Jakieś wariactwo. Już lecę z tej Opery i powinno być OK.
Ifyouliftmeup - Ty jak Paula i Skwara taka zaawansowana. Podziwiam, trzymam kciuki i jednocześnie odliczam czas, gryząc pazury. 😉
Powiem Wam szczerze, że nie najlepiej się dziś czuję. Mam skłonność do migren i czuję się dziś tak przedmigrenowo jakby. Przysnęłam na godzinkę przed południem, ale nie czuję, zeby mnie to uzdrowiło. Dobrze byłoby pójść na spacer, ale akurat nadciąga mega deszczowo-burzowa chmura... Może to od tego źle się czuję. Dlatego siedzę i segreguję te body oraz śpioszki i sprzątam troszkę. Jutro będzie lepiej. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyou witaj razem ze mna w 8 miesiacuu 😁 😁 gratuluje 😁 😁 😘 😘
komplecik mowisz dotarł...;D no pieknie 🙂 🙂
Dzwon jak najszybciej i sie umawiaj... ludzie szukaja studenci tez.. 🙂 powodzenia laska!!! Minelo mi juz na szczescie, ale nadal ucisk na pochwe jest.. uhh..

wikarynka uuh wspolczuje. Zalezy od pogody dokladnie jesli idzie burza i jest ciemno to bedzie lac i Cię tak dopadłoo to .. Mnie dzis tez glowa pobolewa.. ale wzielam paracetamol i oby minelo..
Nom my juz z niektorymi laskami zaawansowana ciąza 🙂 hehe jeszcze troche i beda maluchy z nami 🙂 🙂

Wkoncu sa suwaczki 😁 😁 jeahhhh 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże w końcu się udało !!!!!!!! jupi 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Miałam mozille wywaliłam te cookies i cache i nic to nie dało zmieniłam na chroma z czego mój mąż się nie ucieszy bo zmian nie lubi szczególnie na kompie 🙂 ale mam to w dupie ważne że działa 🙂
Tyle dobrze że was czytać mogłam...

If you dzięki Ci wielkie za bycie moim łącznikiem 🙂 😘

U mnie ostatnio jakoś tak inaczej bardziej spokojnie i pozytywnie.
Przyjechała moja siostra z UK jest w 10 tygodniu ciąży 🤪 🤪:woohoo i bratowa właśnie ogłosiła że jest w 8 tyg 😁 😁 obie mają termin na maj więc w ciągu pół roku przybędzie nam trzech członków rodziny hyhy

Ostatnio zrobiliśmy z mężem mega sprzątanie w szafach wywaliliśmy tonę nie potrzebnych rzeczy dzięki temu zrobiło się trochę miejsca na dzidziusiowe gadżety 🙂 Trochę sie zmęczyłam tego dnia bo jeszcze potem na zakupy pojechaliśmy i do cioci na działkę po winogron na wino i padłam...a następnego dnia ....to było wczoraj 🙂 nie mogłam z łóżka wstać ...plecy mi wysiadły no i taki mega rwący ból w podbrzuszu po bokach ale sie naczytałam w necie ze więzadła teraz sie rozciągają znowu na maksa i wysiłek może wywołać własnie tego typu ból więc się trochę wyluzowałam z resztą już przeszło a w środę idę na usg to zapytam lekarza.....Swoją drogą Paula to może i u Ciebie po tych grzybach mięśnie wysiadły ...za duży maraton strzeliłaś za jednym razem 😁
Też mi się marzy pójść do lasu ale raczej odpuszczę za szybko się męczę.

Kurcze nie wiem co by tu jeszcze wam napisać tak na szybko ...nie spodziewałam się że mi się uda zalogować....potem się odezwę bo w majtach siedzę a zaraz siostra przyjeżdża z córcią no i na listonosza czekam hyhy

Do póżniej 😁 😁 😁 😁 mam nadzieję że się uda 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
W koncu sie do was dobilam 🙂 Mam nadzieje ze juz na dobre 🙂 Zmienilam przegladarke z Explorera na Mozille i dziala 😁 😁 Jupi 🙂
Ogolnie to mam od rana jakiegos dola...i ciagle chce mi sie plakac....:/
Bylam dzisiaj u lekarza, wyniki ok, ale maly podobno w zadzwiwiajacym tempie zaczyna rosnac....w 26 tyg wazyl 880g a dzisiaj w 30 juz ponad 1800g :/ a gdzie tam koniec ciazy....az strach pomyslec. Nie chce cesarki, ale jak tak dalej bedzie rosnal to watpie ze dam rade urodzic go normalnie.
Wogole lekarka mnie bada i pyta czy nic nie swedzi, nie piecze....to jej mowie, ze tak jakby cos od paru dni zaczyna swedzic....to przepisala mi krem. Ja ide do apteki, babka daje mi krem i ...40zl :/....ja pierdziu, niczego drozszego nie mogla mi przepisac :/ a to jest krem ktory ma 5g i jest z aplikatorem do uzycia tylko na jeden raz!!! Masakra. Poza tym jak wspomnialam lekarce ze czuje co jakis czas te skurcze macicy i brzuch robi sie twardy , to powiedziala ze jak to bedzie czeste i regularne to mam isc do szpitala :/ super......
Zaraz mam kolejna wizyte u endokrynologa...pewnie znowu wyniki z tarczycy nie bardzo...wapno za niskie....i znowu tabsy :/
ale jak wroce to biore sie za prasowanko ciuszkow. Musialam z tym poczekam bo ostatnio jak prasowalam to zapomnialam ze mam za bardzo nagrzane zelazko i wypalilam sobie dziure w poscieli 😁 i wszystko sie przykleilo do zelazka...dzisiaj dopiero kupilam sztyf i bede czyscic, bo bez poslizgu nie da rady prasowac 😁 😁 😁
No nic zbieram sie, musze zmienic kurtke, bo do mojej probowlam sie dzisiaj na chamca wcisnac i az zamek sie rozwalil 😁 😁 😁 Dostalam jakis smieszny plaszczyk od cioci...sama wygladam w nim jak jakas ciotka, ale trzeba sie poswiecic 😁 NA zime mam przeszyla mi guziki w swoim plaszczyku zebym miala, a jak urodze to jej oddam i znowu sobie wszyje guziki na swoje miejsce 🙂
Odezwe sie do was wieczorkiem 🙂 Jeszcze raz dzieki za pomysl ze zmiana przegladarki i za to ze moglam chociaz popisac z wami na faceeboku.
Buziole brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak to cudownie że już prawie wszystkie dotarłyśmy! Ania gdzieś teraz znikęła i Kasia i Sylwia. Mam nadzieję że to tylko to głupie forum i wszystko jest w porządku!
Ja po wizycie dzisiaj też i mały pośladkowo ułożony i już zostałam cesarką postraszona....nie chcę żeby mnie cięli więc będę namawiała dzidzię tak jak Wikarynka żeby się dobrze ułożyła 🙂 może posłucha mamusi 😁 😁 😁 i 3kg do przodu mimo że mierzę brzuch a on prawie wcale nie rośnie! więc ogółem mam +10!!! A gdzie jeszcze do końca!! z 16 będzie....
Biologia, to witaj w klubie z dzidziami gigantami 😁 I mój i Pauli też takie wyrośnięte 😁 ja to zawsze u lekarza pytam ile kosztuje ten lek i pytam czy jest tańszy bo bez jaj 40zł płacić?? Przegięcie....a wynikami sie nie martw będzie dobrze 🙂 już teraz nic się dzidzi nie może stać 🙂 to dałas czadu z tym prasowaniem hahahah 😁 😁 😁 z kurtkami u mnie ten sam problem ale ja se w używaku kupiłam za 10zł taką chłopską w sumie ale się zapina przynjamniej bez prblemu a potem mężu będzie śmigał 😁
Dorotex, a to wam będzie wesoło z tymi dzieciakami 😁 będziesz miała komu ciuszki oddawać i nie będziesz musiała składować stert 😁 Bys się ujawniła w końcu 🙂 mi się lepiej wczuwa w posty jak moge sobie buzię wyobrazić 🙂
Paula, może ty sie kobieto nei oszczędzasz i dlatego masz takie bóle? Ja to jak się nałażę to własnie mnie bardziej boli i mam parcie w dole. Może ty po prostu poleż więcej a nie latasz jak wariatka 😁 ja też w 8 miesiąc wkraczam! jupi 😁
Wikarynka, pogląd szefa super hihi z tym że taki bardzo męski 😁 bo która kobieta może sosbie pozwolić tylko na spanie i tylko na spacerowanie? fajnie by było 😁 a jak tam z pracą męża? wyjasniło się coś bardziej czy nadal stres? I sprzedaż mieszkania idzie? Wiesz, mnie tez ostatnimi czasy bańkę rozsadza prawie codziennie, i może być że to przez pogodę, bo co innego?
Anitek, a Olafek już zdrowy? Nie dziwię się że nie chcesz sama siedziec, bo to i smutno i straszno 🙂 ja to zawsze uciekam z domu jak muszę sama siedzieć bo nieznoszę, nienawidzę!!
Basia, a Ty wiecznie o jedzeniu piszesz hahahah głodomor taki jesteś lol 😁 to potem ci mała szaleje jak jej tyle energii dostarczasz 😁 to ja ci napisze że dzisiaj na obiadzik kebab zrobiłam 😁 pycha był hihi 🙂 🙂 🙂
Ifyou, a Ty patrzyłas tych mieszkań na forum miasta? tam zawsze najwięcej i najkorzystniejsze oferty. Ja zawsze na forum szukałam. Tylko wtedy zdjęc za bardzo nie ma i trzeba się dopraszać albo jeździć na oglądanie. Mam nadzieję,że już niedługo będziesz mogła rozpakowac wszystkie dzidziusiowe rzeczy w nowej chałupce 😁

Słuchajcie w nocy się budze i mam zgagę lol ale przeczytałam że anitek się mleka napiła i jej przeszło więc przed snem sobie łyknę trochę i szklankę przy łóżku mam i jest dobrze 😁 a dzisiaj w nocy to nawet raz nie wstałam ani sie nie obudziłam! To dopiero cud 😁 hahahah zamiast coraz gorzej to mi coraz lepiej się śpi 😁 dziwny ludź ze mnie 😁
Jakiś mechanik podobno oglądał nasz samochód i stwierdził że trzeba całą skrzzynie biegów wymienić 😞 a jeszcze lepsza wiadomośc jest taka że sześciobiegową skrzynię dostać to masakra i albo się naprawa przedłuży albo zabulimy ostro za tę skrzynię...ech a taki fajny miesiąc się zapowiadał 😁
Przypomniało mi się że mam sąsiadkę której córka ma 3 latka i nadal chodzi w pampersach..-.- aż strach się bać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara - dzięki za pamięć!
Polecam Ci odpuścić sobie trochę i poleżeć, bo widzę, ze też ciągle gonisz. A co do wagi... podobno w 3 trymestrze najwięcej się nabiera. No i co zrobisz... 😉
W pracy męża na razie nic się nie mówi. Więc prawie na 100% wychodzi na to, ze w tym roku go nie zwolnią. Ale szanse na to, ze poleci w przyszłym w połowie albo na koniec są bardzo duże, chyba że się szczególnie wykaże. Spróbuję go zmotywować i mu pomóc, ale gdy pojawi się dziecko, to wiadomo, ze będzie koncentrował się na nim i na mnie. I trudno go za to winić...
A co do mieszkania, to jesteśmy w czarnej D. Moja mama dziś da ogłoszenie do lokalnej telewizji w swojej miejscowości. To jest 70 km od Szczecina, ale czasem są osoby chętne na kupno i przeprowadzkę, bo dostają pracę w większym mieście. No zobaczymy.
Chyba rzeczywiście ta pogoda jest do niczego. Zaraz wstawię ziemniaczki dla męża i chyba trochę poczytam sobie gazetę, bo czuję się śnięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek no nie dziwie sie ze nie lubisz sama zostawac, czasami odpoczac mozna ale wystarczy te kilka godzin co ich nie ma wdomu bo w pracy sa 🙃... ja jak gdzies musze wyjechac czy cos to tez mi sie nie usmiecha samej albo cos lubie jak jest w domu jest sie z kim posprzeczac wyglupiac i w ogole tak i naczej 😁 😁 😁 😁 no wiec miejmy nadzieje ze mezus nie wyjedzie i dobrze ze dzis wroci do domku o ktorej to niewazne, wazne ze bedzie 😉 😉

Paula no ewidentenie przesadziłaś z łażeniem i to wyszło wczoraj, ale dobrze ze juz przeszlo ilepiej sie czujesz... ja max do sklepu i spowrotem na inne wycieczki sie nie wybieram bo po pierwsze nie daje rady z bolem kregoslupa a po 2 pecherz wyprozniam baaaaardzo czesto ehehehe wiec tez nie da rady 😁 Paula a z jakiej racji miałas 28tc na monitorze na usg ? tyy moze dziecko duze ale nie na twoj tydzien i tez urodzisz na koniec grudnia hahaha ale jaja by byly cooo 😁 🤪 🤪 🤪? no i patrzałam na tej stronce cameronhair bo tez chcialam sobie kupic doczepy ale kurde nie ma zadnej opcji z moim kolorem :/ 🥴 😞wszystkie brazy czernie albo blondy a z czerwieni nic :/ dupa poszukam gdzie indziej :/ 🤨 🤢 🤢 🤢

IfYou no ja tez pisałam do Ani zeby zienila przegladarke moze to cos pomoze, ja uzywam mozilli i tez nie narzekam jest ok bo na niej najlepiej mi wszystko smiga 😁 a no patrz i faktycznie dopiero zajrzalam ze sa suwaczki a czytam juz kilka stron i nie zwrocilam uwagi na to hehe 😁 😜 😜 😜 ja to bym nie wytrzymala rozpakowalabym wszystko a wtedy gdzies w szafie schowala w reklamowce czy worku jakims hehe 😁 🙃 🙃 🙃

dorotex hahahaha dobre dobre nie wazne co maz powie wazne ze z nami kontakt hehehhe dobreeee wariatka :P nooo i super z tymi ciazamiii jejka jak to dziwnie slyszec 10-8 tydzine hehehe se przypomne jak sie czekalo az bedzie kolejny i kolejny chociaz polowa a tu juz prawie koniec u nas 😁 no i od tego sprzatania cie mogły plecy bolec, przesadziłaś jak Paula z grzybami hehe i ja tez kiedys tak sprzatalam chałupe ze na nastepny dzien z lozka nie moglam wstac teraz musimy sie coraz mniej wysilac i oszczedzac bo to roznie bywa a lepiej dmuchac na zimne i nie szalec...

Biologiaaa no widzisz mowilam !!! tak myslalam wlasnie bo mi sie tez kiedys takie cyrki dzialy ale to nie z tym forum tylko gdzies indziej i przegladarka zmienila wszystko jak dobrze ze po malu sie zbieramy w kupe i bedzie dobrzeee 😁 hahaha dobre dobre z ta kurtka ja ma plaszczyk niestety nie ma opcji zebym sie zapiela chyba ze guziki przeszyje na sam brzeg ale to tez na teraz dobry by byl wiec ni bede kombinowac... kuzynka mi wczoraj przyniosła kurtke w ktorej chodzila w ciazy bo tez na zima rodzila i teraz jest akurat jeszcze troszke luzu ale tyle to oblatam nie bede kupowac nowej nie kombinowac bo kasy szkoda a jak widze wlasnie tak jak u ciebie jakas masc czy cos i juz 4 dychy nie nasze masakra :/

skwara ja o jedzieniu ? jhehehe no co tyyy moze troszke :P w koncu dziwczyny bez bicia sie przyznam ze juz mam pełne 2 dyszki na plusie hahahahahah no szalenstwo jakies ale nie widze tego po sobie haha bez kitu brzuch i nogi jedynie troszke ale ni czuje tego tak jakos... nie zaluje zadnego kg... postanowilam ze do czerwca-lipca zrzuce wszystko i wroce do poprzedniej wagi albo i mniej 😁 a ja jak sie upre to na bank dam rade 😁 no i lipa z ta skrzynia ja pierdziu dobrze ze teraz a nie w grdniu z jednej strony a ze wydatek to przerypne bo teraz kazdy grosz sie liczy ale coz sila wyzsza nic na to nie poradzimy... :/


Boże dziewczyny co mnie dopadłooo, suchy kaszel no jakies przeklenstwo normalnie !!!! kaszle kaszle i nic suchoooo drapie w gardlo i o taka sprawa jak nie urok to sraczka znowu :/ przespalam sie godzinke spalabym wiecej ale mnie tel obudzil jakis nieznany numer dzwonil ale nie odbieram od prywatów... :/ kawke popoludniowa sobie zrobilam i siedze zastanawiam sie co by tu porobic... najpierw poszukam w necie cos na ten kaszel a pozniej hmm no nie wiem nie wiem jak tu sobie reszte dnia zorganizowac :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka, no oby sie udało z tą chałupą...a jak się nie uda to może jakiś znak od opatrzności i macie czekać bo się znajdzie ktoś kto da więcej kasy albo coś w tym stylu 😁 a mąż to może właśnie jak będzie dzidzia to nabierze ochoty i w pracy będzie mu jakoś wybitnie szło? 😁 dzieci zmieniają wszystko to może i w pracy sie polepszy 🙂 dostanie takiego kopa i będzie się wykazywał że wszystkim szczeny opadną 😁 ja niestety nie mogę się oszczędzać za wiele...mój mąz całymi dniami w pracy i jak trzeba coś załatwić, a ciągle coś trzeba, to ja musze niestety. A bez samochodu to już SZOK nie pociągnę długo z buta biegać 😁 i szybciej urodzę lol
Basia, Ty wiecznie o jedzeniu, to prawda:P chyba że to ja tylko o jedzeniu z twoich postów wyłapuję z zazdrości hihi bo ja nie mogę 😞 totalny brak apetytu mam, jak raz dziennie zjem to dobrze i dziwi mnie skąd te +3kg...ale to chyba rzeczywiście mój gigant w brzuchu daje czadu z rośnięciem 😁 20kg to już sporo! Ja nie wiem czy to potem będzie takie proste aż tyle zrzucić:P a jeszcze jak miałas problemy z nerkami to może lepiej żebys jakoś uważała??
A hahaha i na koniec jeszcze może do tabelki wrzucimy która ile przytyła do porodu i wybierzemy gigantkę grudniową hahah 😁 😁 😁 😁 no i chudzinkę 🙂 na szczęście mam blisko do szpitala i jak się samochód w grudniu zepsuje to będę po drodze szła i rodziła, spoko może ktoś się zlituje i mnie wciśnie na tylne siedzenie 😁 Basia, a w ogóle to przeciez są taxy i możemy taxą pojechać w razie czego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara zanim by taxa z miasta przyjechala i pojechala ze mna to uhuu urodzilabym na pewno wiec albo bedzie moj po kogos biegł albo karetka ciekawa jestem jak to bedzie haha 😁

no miałam kolke nerkową ja pierdziu skurcze takie ze szok bol nie do opisania ale mineło...
i nie boje sie o siebie ja wiem ze zrzuce hehe jestem do tego zdolna jak sie upre 😁

no z ta gigantka to ja na bank wygram hahaha taka klucha wielka ze mnie hahahaha a co do rodzaju porodu to nie bede kombinowala w tabelce zmieniala tylko kolo daty porodu napisze i bedzie gitara 😁

dodalam kilka łaszków dla mojej niuni do wyprawki a teraz biore sie za szycie dalsze bo nie skoncze tej poscieli do porodu hahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja też miałam problemy, żeby się zalogować i coś tu napisać. Weekend minął mi bardzo szybko w sobotę pojechaliśmy odebrać wózek ze sklepu. Później pojechaliśmy na wycieczkę. A po powrocie zadzwonili znajomi i pojechaliśmy do nich. Siedzieliśmy do 24 , nawet spać mi sie nie chciało wypiłam sobie jedno piwko bezalkoholowe i tak mi smakowało.
W niedzielę też wybraliśmy się na grzyby, chodziliśmy 6 godzin. Myślałam, że dzis beda mnie bolały nogi i w ogóle. Ale muszę powiedzieć, że nic mi nie dolega. Co prawda spałam 12 godzin i dziś chodzę jak potłuczona mam jakieś spowolnione reakcje i chętnie poszłabym dalej spać. Sądze że to pewnie przez tą pogodę.

BASIU spóźnione życzenia urodzinowe 100 lat i dużo zdrowia dla Ciebie i Maleństwa. No i oczywiście szybkiego i łatwego porodu.

Miłego dnia 🙂 Zajrzę tutaj później.
P.s. Fajnie, że nas coraz więcej,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam dziewczyny że już zaczynam powątpiewać ....zmieniłam wszystko i od razu zaczęło działać przy pierwszym logowaniu a teraz znowu od godziny się dobijam i dupa...no fakt niby już tu jestem ale kurcze nie po to wszystko przestawiałam żeby dalej to kulało...ehhhh.....czekam na cud już teraz....to chyba nie ma reguły biologiaa zmieniła na mozille i jej chula a ja na mozilli nic nie mogłam zrobić wrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠
Właśnie wstawiłam pranie dostałam od siostry kilka par bucików i ogólnie ciuszków się nazbierało...ale się tłuką w pralce ...mogłam czymś to dopchać a tak będę słuchać przez godzinę 😠 😠 😠 i tak mój dobry nastrój rozpłynął się w powietrzu 😮

Idę dzisiaj po kosmetyki dla niunia do rossmana i już tylko wózek zostanie ...jak dla mnie najgorszy zakup nie mogę się zdecydować bo chcę dobrze wybrać ...mega mnie to frustruje ...budżet mamy ściśle określony no i w sumie 3-4 modele teraz mam do wyboru i w każdym jest coś do czego się można przyczepić tylko nie wiem co na ile jest istotne....ajjjjj jak bym dostała to by się człowiek cieszył tym co jest i nie wybrzydzał a tak będę dumać aż mnie poród zastanie typowa ze mnie waga ... chyba zrobię losowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech ja niestety nie w humorze 😞
M. napisal ze dostali projekt, ma trwa pol roku wiec to oznacza ze sie nie przeprowadzimy do Dublina bo nie mamy po co na pol roku, do tego wiadomo problem by byl z domem itd. bo wszystkie umowy sa na min rok.... Zalamka 😞 nie tak to sobie wyobrazalam...Wychodzi na to ze bedzie siedziec w domu sama z 2jka dzieci od poniedzialku do piatku... no i w ryk...Mam dosyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka oj tylko 2 tygodnie różnicy między nami 🙂 z dzidziusiami różnie to bywa i jedne mogą się zasiedzieć a drugie szybko wyskoczyć 😁 . Z mieszkaniem to ciężko sprzedać tak samo jak kupić. Zdolność kredytową trzeba mieć.. Więc nic dziwnego że ludzie nie kupują, ja też z mężem nie pchałabym się na wynajem, a jesteśmy że tak powiem zmuszeni, bo u teściowej nie chcę mieszkać.
Dorotex nie ma za co 🙂 ale widzę, że znowu Ci coś szwankuje :/ oby to chwilowe było, bo teraz brzuszek działa dobrze i nawet suwaczki widać to powinno być ok 🙂 . No i fajnie tyle dzieciaczków w rodzince się urodzi 😁
Biologia tragedia są te ceny kremów na infekcje :/ ja też miałam przyjemność kupować i wydałam 130 zł na 10 dni kuracji...
Skwara Ty to masz super wagę jak na 32 tydzień, śmiem nawet twierdzić, że za mało 😁 bo niby 12 kg powinnaś mieć już 😉 ja za to nadrabiam bo mam już 14 😁 haha...
Basia no na szczęście pościel w przezroczystej folii jest to mogłam z każdej strony oglądnąć 😁 a to duuuża folia bo te poszewki, wypełnienie, baldachim to bym musiała do 3 reklamówek to ładować to zostawiam jak jest 😜
Anitek biedna 😞 kurcze ale nieciekawie wyszło :/ nie wiem jak Cię pocieszyć..

My jesteśmy już umówieni na oglądanie mieszkania w czwartek 🙂 oby wszystko poszło dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek no to dupsko :/ przykro bardzo no ale coz zrobic nie poradzi sie nic z jednej strony wazne ze ta praca jest a z drugiej jakim kosztem to lipaaa :/

Ifyou trzymamy kciuki za miszkanie oby poszło dobrze 😉

Ja to sie zawsze w cos wkrece wlasnie skonczylam zaprawiac gruszkiii na zime heh zaplanowalam co innego i mi ojciec pospul plany hahahaha ale poszewka uszyta jutro na pewno skoncze reszte . A w środe do lekarza mam nadzieje ze ksieciunio teraz przyjedzie bo jak nie to sie wkurze 6 tyg lekarza nie bylam a tak zawsze co 4 łaziłam...

ide jesc kolacyjke do pozniej kobitki :* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek - serdecznie współczuję. Z jednej strony jest projekt - jest praca, z drugiej masakrata, bo samotność i zdanie na siebie. Trudno szukać wyjścia z sytutacji. Nie macie żadnej możliwości pomieszkiwać jednak razem?
Ifyouliftmeup- masz rację, że różnie może być z tymi datami i porodami. Mi też cały czas wydaje się, że urodzę wcześniej, niz termin. A przede wszystkim pierwszą obstawiam Paulę, a potem Skwarę i Ciebie. 🙂 Oczywiście, ze jest kryzys i z kredytami oraz kupnem mieszkania kiepsko i ciężko. Jakoś jednak trzeba próbować. 🙂
Basia - mam nadzieję, ze w koncu uda Ci sie dostać na wizytę. Moja jest jutro, też jestem ciekawa co i jak. Ale dopiero wieczorkiem idę, na 19.
Znowu trochę dokucza mi żołądek. Łyknę tego ranigastu, bo inaczej sobie nie poradzę. Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basia haha no wiem zaszalalam troche z tym lazeniem ale juz nie wybieram sie nigdzie.. Kregoslup sadzi i uciska mi na pochwe to juz nie na pecherz a pochwe.. masakra... czuje jakby maly mial mi wyleciec..;/ co do doczepow to pofarbujesz sobie je na swoj kolor jaki masz na glowie. ja mam machoniowy braz i tez mi ciezko,wiec dofarbowuje je i gra;D mozna smigac;D

ifyou super ze masz umowiona wizyte na ogladanie mieszkania, oby sie udalo 3mam kciuki z calgo serca!!! 😘 😁 😁 jak te wlosy kupisz to powiedz czy dobre sa 😜 😜 bo najwyzej tez wezme,.. chociaz do tamtych swoich jestem przekonana...sie zobaczy.. 😜

dorotex jak milo,ze napisalas wkoncu babooo 😜 😜 fajnie,ze w Twej rodzinie sie pojawia kolejne dzieciaczki 😁 🙃 🙃 Masz racje.. ja zaszalalam na tych grzybach, pozniej do konca dnia cierpialam.. 😞 ale mam nauczke, wiecej nie wybieram sie w tak dluuuugie podroze!! 😉
Co do wyboru wozka nie dziwie sie ze nie wiesz ktory wziasc.. ja mam po siostrze adny zadbany zielony 😁 😁 a jakbym miala kupowac to bym pewnie z caly dzien krazyla po sklepie... ale na spokojnie on musi ci wpasc w oko 😁 😁 😁

biologiaaa no juz pisalysmy o wadze dziecioszka na facebooku 😉 jednak sie przydalo wymienienie sie facebookiem i oczywiscie dodatkowo juz pod koniec telefonami 😜 😜 hehe 🙂 🙂
Maluszek rosnie jak na drozdzach 😁 😁 😁 i dobrze, wazne ze zdrowy!
I oby porod przebiegl bez problemowo.. 😁
Hahaha ladnie zalatwilas posciel i zelazko.. 😮 😲 hahaah 🙃 🙃 🙃

skwara co ty mowisz,ze nadal chodzi 3latka w pamperaach ? az sie boje i mnie zatkalo.. Musimy nauczyc nasze skarby sikac hehehe a nie lotac po pampersy oomggg!!! 🤔 😮 😮
Skrzynia biegow eh wspolczuje.. wydatek jest niestety ale trzeba zrobic.. To pewnie pszedl PAS KLINOWY wam w samochodzie? mozliwe, nie wiem mechanikiem nie jestem.. Ale podobno jak on peka to wtedy skrzynia do wymiany,wiec mozliwe ze wlasnie to jest przyczyna. Koszty sa ale naprawicie i bedziecie mieli czym smigac. A lepiej teraz to zrobic niz za miecha, kiedy bedzie potrzebna fura i niech lepiej stoi aktywna, w razie WU typu szpital itp....Wiesz o co chodzi 😜
Moj maluch tez jest ulozony posladkami... czyli glowka do gory.. Jest w dodatku duzy, ma dlugie nozki i moge miec takze problemy.. i cesarka mnie tez straszyl lekarz.. Skoro moj maly 2kg juz 😮
gratki 8 miesiaca, zapomnialam,ze Ty tez z nami jedziesz rowno!!! hyhy 😁 😁

wikarynka zycze by wszystko sie Tobie/Wam ulozylo jak najlepiej, by to mieszkanie sprzedac, zyc w spokoju, nie myslec co bedzie dalej tzn z praca Twego meza.. ehh ;(

sylwia widze tez poszalalas na grzybkach.Ale nie tak jak ja Cie boli co kolwiek, ja to myslalam,ze mnie rozrywa, miesnie mi siadaly.. Wozek mowisz odebralas..;D no prosze pochwal sie jaki 😉

anitek widze tez problem jest.. ale dasz rade!!!! jestes silna kochajaca mama i w tygodniu pokazesz jak kocha sie za dwoch..weekendy beda wasze 🙂 🙂 🙂 Ale z drugiej strony wspolczuje... Zycze by jakies znalazlo sie rozwiazanie.. z tego problemu.. 😞

Zjadlam kolacyjke mniam gorąąąąącą czekoladkę 😁 😁 i paroweczke z ketchupemm 😆 mniam 🤪
leze i szperam w netkuuu 😜 😜 i zaraz sie ogarniam bo do R sie wybieram przyjedzie po mnie.. ehh masakra jakas w ogole czuje jakbym miala skurcze napina mi sie brzuch juz co 5 minut... nie czuje ruchow tzn kopniakow tylko wypychanie sie,.. haha juz nie ma miejsca chyba maly.. dobra spadam bo sie nie wyrobie mam nadzieje ze nie znajde sie w szpitalu..buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex - zapomniałam napisać, że gratuluję powiększania się rodziny. Ale szał. Będzie super, bo maluchy będą miały z kim się tłuc i wariować. Hehe.
Ja dostałam wózek po kuzynce i jest to X-lander 3 w 1, który był tu już polecany przez dziewczyny. Jest drogi, ale chyba dobry, bo moja kuzynka odchowała w nim dwóch chłopaków. Wózek ma 5 lat, a w ogóle tego po nim nie widać.
Łyknęłam Ranigast i jest mi jakby lepiej, ale powiem Wam, że ten żołądek strasznie mnie męczy. Muszę pamiętać, żeby się jutro poskarżyć ginowi. Ble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka dobrze ze masz wozek po kuzynce 😉 x lander no prosze ladnie dobry podobno slyszalam tez no i laski tu polecaly 🙂 🙂 Amelka ma 4 latka i tak samo wozek nie widac zeby byl uzywany, takze jestem zadwolona...rownie jak i Ty 🙂 🙂

jednak nie wybieram sie dzis do R zle sie czuje zostaje w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...