Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie;D ja skorzystalam z weekendu na maxa z moim 😉 takze jestem zadowolona. Chociaz jedna rozmowa sprawila,ze moj humor poszedl w las. Dotyczy porodu. Wam zazdroszcze dziewczyny,ze beda przy was wasi faceci. Moj jednak sie wycofuje, nie zbyt to rozumiem. Ale przeciez na sile nie bede go ciągła bo pozniej bedzie mial jakis uraz lub cos w tym stylu. Troche mi sie przkro zrobilo. Ale jego decyzja, nic na sile!Mam nadzieje,ze zmieni zdanie.
Dzis 33 tydzien ciazy... Super!! niech przeleci ten czas, chce sie juz rozpakowac... i przytulic skarba do siebie 😁 😁 😁

ifyou ciesze sie,ze wszystko ok. Najwazniejsze,ze nie ma skurczy. Wspolczuje duchoty na sali, ja tez to mialam jak bylam na patologi w 20tygodniu. Uhhh.
Fajnie,ze macie takze mieszkanie! ja w srode ide na spotkanie i podpisanie umowy. 3mam kciuki za was! 🙂 😘 😘
aaaaaaaaaaaa 😮 😁 😁 fajnie,ze jestes w domu, dopiero teraz doczytalam post z 3 dni 😜 😜
wikarynka super,ze spedzilas fajnie dzionek na targach. Duzo sie dowiedzialas 🙂 🙂
Z jednej strony chce by byl moj tak samo jak ty masz wizje, a z drugiej strony to hmm chce go miec bo bede sama na sali... 😞 😞 Hahaha 🙃 ja skorzystalam z weekendu spedzilam go z R 😁 😁
Ja jestem caly czas aktywna poprostu siedzialam z R milo,ze wspomnialas o mnie 🤪 😘 😘 mieszkanie dopiero bedzie nasze 1listopada.. ale powoli zbieram rzeczy ktore beda wniesione doo niego 😉 typu segreduje posciel itp...bedzie nam latwiej wejsc z ttm jesli bedzie juz gotowe poprane itp.. 😁 😁
Wspolczuje ci tego stania tam w tym labolatorium itp. Wiem ludzie sa dziwni i czasami im odpala.. Masakra.. w Ogole lekarze i przychodnie to smiech na sali w POLSCE~!!! 😮 😮
skwara ja tez ogladalam ten program o tym masazu i o tej maseczce na brzuch zielonej co jak ciasto wygladalaaaa 😁 😁 😁 swietna sprawa 🙂 🙂 haha 😁 😁
basia haha widze masz tak jak ja, ale czasami 😜 😜 Twoj gra a Ty lezysz jak kloda i pewnie sie krecisz.. 🤔 🤔 bo ja tak mam 🤔 🤔 idzie oszalec 😞 ale coz niech gra poki moze pozniej bedzie mial zajecie 🙂 🙂
dorotex masz to samo co ja! oooo 😮 😲 dretwieja rece ja tez to mam i sie krece z nimi jak glupia po lozki 😮 a moj patrzy jak na glupia 😮 😮 omg!!! 🙃
biologia widzisz Twoj na motor ucieka a Ty odwiedzasz mamusie akurat- fajna sprawa. Mowisz ze podrzucasz ciuszki! Super, pomoc kazda sie liczy! 😆 😆
anitek wszystko wporzadku mowisz. Ale puscili cie tak normalnie czy sama nie zostalas pod obserwacja? przeciazenie mowisz? hmmm.. ja tez takie bole mam dziwne ale nie wybieram sie do zadnego szpitala. U ciebie badaja a u mnie trzeba lezec...a nie che tam wracac. Mam nadzieje,ze wszystko ok z Toba i maluszkiem? 😘
Jak sie czujesz w ogole?
justynakreft super,ze maluch rosnie i rosnie zdrowo 🙂 🙂 🙂 malo przytylas.. i dobrze!!!! 🙂 🙂 🙂

PISZE TAK DO WASNI Z GRUCHY NI Z PIETRUCHY BO HEHE CZYTAM POSTY A DRUGA STRONE MAM WLACZONA I CZYTAM I ODRAZU PISZE 😜 😜 TAKZE PEWNIE I TAK NIE OGARNIECIE HAHAHA 😁 😁 😁

Dzis sie czuje ok chociaz mam bole w pachwinach tak jak i niektore z was. Jak zakladam buta i sie schylam to czuje jak sie napina brzuch. w ogole mam rozstepy ciagleeeeeeee ich przybywa.. masakra ciagle walcze.. ale juz nie mam sil 😞 😞 😞 😞 dolaaa znowu lapie... czuje sie jak slon... ide spac bo od placzu boli glowa... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry Wieczór kobitki...

niezbyt dobrze sie czuje , wszystko mni boli od stóp po głowe, jutro przy kawie was poczytam i odpisze bo mowie jakas nie do zycia jestem :/ i pachwina tez zaczyna dokuczac fuck co to jest za ból :/ i mowia ze ciaza to nie choroba jak wszytko boli i wiele rzezy nie mozna robic, jak inwalidki jstesmy :/

poszperam chwile w nwtku i uciekam spac jutro sie rozpisze , miłej nocki kobitki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wieczor Babeczki 🙂
Olaf spiewa w sypialni heh spal w dzien 3,5h 😁 pieeeeknie 😁 22-30 a on w najlepsze rozspiewany 😁
Wikarynka ze strachu podjadasz? a z tym tuczeniem dzidzi to poczytaj sobie w necie jakie elementy zywnosci wplywaja na to moze cos znajdziesz?
Biologia ani mi nie mow o aucie... bo moje wyglada jak..............yyyy brak slow heh 😁
Jeszcze jutro po lekarzy jade po kumpele az mi wstyd 😞 ale sama sie za to nie zabiore bo nie dam rady a w weekend wiecznie duzo zajec i czasu niet na sprzatanie w aucie 😉
z prezentami ja mam spokoj bo sami tutaj jestesmy 😉 jak sie uda to moi Rodzice beda wyjatkowo wiec cos kupimy z M. no i wiadomo dla siebie prezenty 🙂 ale pomyslow nie mam wogole 😜
Co do chrztu to ja tam zawsze mowie otwarcie heh wiec i Ty moze powinnas Mamie powiedziec ze chcesz sie tym zajac sama? bo w koncu to Twoje dziecko?
Paula nareszcie!!!!!!!!!!! 🙂rozstepy powiadasz ech cholerstwo musialo sie przyplatac 😞 ale uszy do gory po ciazy po kilku miesiacach beda juz blade i nie bedzie ich widac 🙂
nie doluj Babo 😜
Co do porodu to fakt lepiej nie zmuszac... niektorzy nie sa do tego przeznaczeni.
Tez mialam obawy po tym co M. przezyl na sali porodowej i wtedy pierwszy raz widzialam jak plakal (nie liczac po pijaku kiedys tam heh) ze strachu z emocji itd. i wtedy jak juz sama doszlam do siebie pomyslalam co on musial przejsc biedak 😞 ale rozmawialismy o tym wiele razy i zawsze mowil ze i tak by byl ze mna do konca nie wazne co by sie dzialo. Teraz tez chce byc przy porodzie. Znow kolezanki Maz zaczal odjezdzac i go wyniesli i niepotrzenbnie sie kumpela stresowala ta cala sytuacja a tez biedak mowil ze nie chce byc przy porodzie i tak bardziej pod presja otoczenia sie zgodzil....
Fajnie ze juz za 2tyg sie wprowadzacie 😁
co do szpitala to nie ma opcji zeby kogos zabrali na noc bez plamien itd. pisalam juz predzej ze mnie z kolka nerkowa wyganiali bo to rozciaganie sie macicy jest... ech temat rzeka, wierz mi w PL nie taka zla ta opieka. Faktem natomiast jest to ze porody sa lepsze pod wzgledem znieczulen itd.no i na tym sie konczy ich opieka 😉
Basia oj czyzby Ciebie teraz cos dopadlo???!!!
Taaa ciaza stan blogoslawiony te slowa no coz to chyba z ust faceta!!!
prawda taka ze na sam koniec chyba kazda narzeka bo juz sie ma dosyc ciezaru i zmeczenia...
a jeszcze jak ktos ma problemy cala ciaze to juz wogole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane.
Znowu was nie nadrobie, ale postaram sie czesciej wpadać.... Wczoraj w koncu nam u nas internet zalozyli wiec bedzie lepiej.
Widzialam ze o porodzie czytaliscie. U nas nawet nie mam wyboru bo bylam pytac w szpitalu i nie ma czegos takiego jak porod rodzinny, no ale trudno, jakos to przezyje. 😞( Z drugiej strony moze lepeiej zeby mnie maz nie widzial w takim stanie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Czytam Wasze posty i tez uwazam ze jesli facet nie chce to lepiej zeby go przy porodzie nie bylo, u nas przez cala ciaze mowilismy ze mojego nie bedzie, ale na koniec ciazy stwierdzil ze nie zostawi mnie samej w takiej chwili i byl do konca, tzn, do cesarki, bo po 16 godzinach w koncu lekarze sie na nia zdecydowali. Tym razem maz chce tez byc przy mnie, a ja sobie w ogole nie wyobrazam zeby mialo go nie byc...
Wlasnie pije kawke, potem ubieram Malego i idziemy na spacer, musze przejsc sie do rossmanna bo mi sie naraz wszystkie kosmetyki pokonczyly, wiec pewnie stowka peknie 😞 Dominis siedzi i oglada Kubusia Puchatka 🙂 Mężuś w pracy do wieczora 😞
Odezwe sie potem. Milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
mnie to dopadł leń z samego rana że leze w łóżku i nie chce mi sie nawet śniadania robić. Wczoraj mnie siostra odwiedziła ze swoimi córeczkami, ta mniejsza 3 latka wskoczyła do łóżeczka i zaczęła małą dzidzię udawać i jeszcze do wanienki wskakiwała i udawała że się myje. Tak się uśmiałam z niej że hej! Dzisiaj czeka mnie sprzątanie a po południu spotkanko z koleżankami 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Melduje sie i uciekam bo mam wizyte na 11sta.
Justyna bardzo dobrze ze CC zrobili bo tylu godzinach...no i ze Mezus byl do konca 🙂
Powodzenia na zakupach 😉
Ania w Ostrowie Wlkp nie ma opcji rodzenia z Mezem??? jak to???!!!! jak to wogole jest mozliwe aby kobiecie odmowic czegos takiego???
Sylwia no to przyjemny dzien mialas heh 🙂 mowisz ze dzidzi udawala Siostrzenica 😁
A chodzik? mialam kupiony tylko i wylacznie po to jak np zostawalam sama i szlam sie kapac czy cos i nie chcialam aby Olaf raczkowal po lazience a samego tez go nie chcialam zostawiac w salonie to wtedy wrzucalam w chodzilk i to bylo na tyle. A tak to Mlody non stop na czterech po podlodze smigal pozniej zaczal wstawac i chodzi przy meblach kanapach itd a pozniej to juz wiadomo 😉
Chodzik generalnie to na nie wg mnie i teraz bede uzywac takiego skoczka anizeli chodzika.
Dobra lece Babeczi odezwe sie po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry

Dalej bezs humoru coś jestem i obolała cała :/ pogoda do tyłka pochmurno, pada i przybija człowieka tylko taka pogoda :/

Wstawiłam pranie i nie wiem gdzie ono mi wyschnie a to jeszce te kombinezoniki z allegro grube takie :/ powiesze w wdomu bo nie na dworzu przeciez przy kaloryferze to moze szybciej wyschna ....

Nie mam ochoty na nic . :/ pozniej jak mi sie odwidzi i wroci humor to napisze wiecej

Miłego dnia brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologia no u mnie sie płaci chyba 120 jesli nic sie nie zmieniło bo kuzynka rodzila 2 lata temu i tak było, a zapytam koleżanki która rodziła tydzien temu i sie dowiem... dla mnie to smieszne ze trzeba placic rozumie jakies grosze za fartuch dla taty dziecka czy tam te worki na nogi ochronne ale ponad 100zł ? chyba ze za pielegnairke dodatkowa w razie jak by mezu odleciał hahha 😁 ale to i tak smiechu warte i te zróżnicowane standardy to tez kino... ahhh bo to polska :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witacie dzis nie mam sil humou i w ogole jestem nie wyspana. Maly sie krecil na maxa... 😮 cala noc 😮 jakis niespokojny byl? 🤔 🤔
takze dzis wygladam jak z gardla wyjeta
anitek ten twoj to twardziel 🙂 🙂 i nie kazdy sie tak zapiera ze zostanie co kolwiek by sie dzialo. ALe wiadomo kazda kobieta jest inna, kazdy mezczyzna jest inny. Tak widocznie ma byc jesli nie chce to niech tylko zaluje,ze nie zobaczy pierwszy swojego dziecka 🙂 Moze zmieni zdanie 😜 😜
Opieka jest ok ale no coz szalu nie ma. Te pielegniary sie dra jak oszalales jakies 😮 Ja im tam bede cislaaa 😁 😁 krotko z chamstwem 🙂 🙂
Dziekuje,ze mowisz,ze zejda itp probojesz mnie pocieszyc nawet Ci to wychodzi hahaaha 🤪 🤪 bo wobrazilam sobie siebie bez tych glupich kresek na ciele... ale w glowie zostaje i tak. Po chwili wraca. ehh

ania wiec bedziesz sama rodzic na sali? bez obecnosci meza? jak widzisz kazda z nas patrzy na to inaczej. Ja np. nie wyobrazam sobie bycia samej na sali 😞 ale jesli R nie bedzie chcial, no to hmm nic na sile.. 😞

justynakreft haha tez tak mam ze jak sie koncza kosmetyki to wszystkie narazi masakra jaakas.. Fajnie,ze mezu byl 😉 i nadal chce.. Milego spacerku z synkiem!! 😘 😘

sylwia ja tez w lozku nygus hahaha nie chce mi sie tez wstac a w domu tyle do zrobienia,ze szok 😮 🙃 🙃 odpoczne z godzine i biore sie tez do dziela 😁 😁
Milego spotkanka z kolezankami i oczywiscie nie przemeczaj sie sprzatajac 🙂
Nie zastanawialam sie az tak,zeby o chodziku myslec hehe i takich meblach dla dziecka. Musze wytrwac najpierw 1rok jei zycia 😁 😁 a Ty jak uwazasz?

basia uuuu widze brak humoru ja dzis tez poturbowana jestem jak by mnie stado koni przebieglo, nic tylko lezec w lozku. Powiem Ci ze ja tez mam kolejna ture prania do puszczenia. Swoje trez bede musiala puscic skoro sie 1wszego wyprowadam to musze wejsc ze swiezymi ciuchami by ich nie prac juz na starcie w naszym mieszkaniu.
Zycze Ci powrotu do humorku 🤪 😘 😘 😘 😘

biologia ja tez uwazam,ze powinno to byc standardem ale coz.. widzisz jakie sa szpitale i ich smieszne przespisy..


Leze szperam w netku i doluje sie ciagle.. masakra... 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!

Anitek - dobra sprawa z tym chodzikiem na czas nieobecności. Nie pomyślałam o tym, a to fajne rozwiązanie. Nie wda się maluch w szkodę. 😉
Ania - na siłę chyba nikt Twojego nie będzie wyrzucał, chyba że on sam nie zechce byc przy porodzie. Wsparcie jest mega ważne.
Basia - może zrób sobie dzień odpoczynku tylko dla siebie. 🙂
Paula - nie dołuj się, bo nie ma po co. Już bliżej, niż dalej! Serio. Popatrz jak sie układa, znaleźliście mieszkanie, do rozwiązania coraz bliżej, weekend Was zbliżył. Trzymam kciuki za coraz lepsze Wasze relacje. 🙂
Przepraszam, ze odpisuję Wam tak krótko. Ale nigdy nie może być spokojnie u mnie. Od rana szaleństwo. A nie wolno chwalić dnia przed zachodem słońca. Mąż rano powiedział, że dziś taki luźny dzień i ma więcej czasu. No to się zaczęło. Wpierw zaczeli dzwonić za nim z pracy i telefon był nieprzyjemny, bo jednak zwalają niektórych ze stanowisk. Szef, który dzwonił do męża zaprzeczył, że zwolnienie będzie dotyczyło też mojego męża, ale z jego najbliższego otoczenia poleciała jedna osoba, może kolejne.
Prawie od razu zadzwonił pośrednik z biura, że potrzebna jest konsultacja kominiarza w mieszkaniu i że musimy go załatwić jak najszybciej. No to zaczęliśmy załatwianie, a wiadomo jak to jest - umówić się z fachowcem... No ale powiedzmy, że umówiony.
A potem telefon, że zalegamy niby z jakąś zapłatą. 😮 To musi być pomyłka, bo absolutnie nie kojarzę, żebyśmy czegoś gdzieś nie uregulowali. Ale mąż to wyjaśni wkrótce.
I jak tu człowiek ma się nie stresować. Sorki za wylewanie żalu, ale muszę iść po zakupy, a mnie nosi. Teraz troszkę ochłonęłam. 🙂
Miłego dnia Wam życzę i będę zaglądała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula nie dołuj się będzie lepiej 🙂
Tak pytałam o te chodziki, bo gadałam z taką dziewczyną i ona się zapierała że one są takie wspaniałe itd. więc ciekawa byłam co inni o tym sądzą. Ja osobiście pewnie nie będę kupowała dla Franka, bo mnie nastraszyli na szkole rodzenia. Moja siostra dla swoich córeczek też nie miała.
Kurczę jakoś mi się pamięć pogorszyła, czytając tyle postów i chcąc odpisać pamiętam raptem te ostatnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka 3mam kciuki by sie ulozylo WAM!!! Ze wszystkim!!!
Dlug? Spłata? za Co? napewno pomylka...
Dzieki,ze wierzysz we mnie i moj zwiazek 🙂 mam nadzieje,ze sie uda naprawde i czlowiek bedzie szczesliwy, a nie ciagle klody pod nogi 😞 😞
Racja weekend nas zblizyl, mieszkanie znalezione.. I niedlugo bedzie syn 🙂 takze wszystko na dobrej drodze.
A co do moich zmartwien i tak zostana i tak beda w glowie siedzialy. Bo to zalezy od stanu psychicznego.
Moze minie-mam nadzieje 🙂 🙂 🙂

sylwia hmm nie kupujesz chodzika? Ja nie myslalam o tym, nie wiem jakie sa opinie. Wszystko ma wady i zalety. Moja siostra lazila w chodziku fajna sprawa z jednej strony bo dziecko zajete i mozna robic to co sie musi np w domu a z drugiej strony lepiej samemu uczyc stopniowo 🙂 🙂 sama nie wiem co bym wybrala.. narazie nie mysle.. 😜 wyjdzie z czasem 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze to mi nie specjalnie zalezy na tym zeby byl przy mnie 🙂) On pewnie tez nie chce no ale tematu jeszcze nie bylo i nie zanosi sie na niego. Podpytac to jeszcze podpytam ale nie sadze zeby sie udalo, bo u nas jest maly szpital i oddzial, sala pewnie tez wiec nie wiem... watpiue.
Ide za sprzatanie sie brac 🙂) Moze cos mi sie uda w koncu zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania wiesz ja swojego naciskalam, az mi sieprzykro zrobilo,ze tak bardzo bardzoo chcial byc a tu nagle, odmowil. Nie bede naciskala, ale przykro mi bedzie.
Widzisz Tobie nie zalezy az tak, ja bym chcialaby byl.. Moze czas pokaze. U nas temat sie zaczol na samym poczatku,ze on bedzie i ze sam chce. Moze mu ktos cos nagadal?.. nie wiem..
Milego sprzatania.

Milego dnia laski, ja spadam tez cos ogarnac, nie zasne chociaz bardzo bym chciala, po tej nocy nie przespanej... Buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze siedze rano przed kompem a tu slysze ktos do mieszkania wchodzi...a to moj mezu 🙂 przez ta pogode i ulewy puscili ich do domu, bo jak tu murowac jak wszystko splywa 😉 Ale dlugo sie niem nie nacieszylam, bo chodzil w kolko po mieszkaniu, nie mogl sobie miejsca znalesc i stwierdzil ze idzie pogrzebac w motorze na garazu...no i pojechal :/...to ja znowu na neta siadlam bo co tu robic.
Przyszly butelki z Aventa od kolezanki, mialy byc 2 a wyslal mi az 4 🙂 Jedna 330ml,jedna 260 ml, i dwie 125ml + szczotke bo butelek 🙂 🙂 Musze zaraz do niej zadzwonic i jej podziekowac 😉 aaa i do tego cztery smoczki do butelek 1 i dwa smoczki 2 🙂
Dobrze ze mi przypominacie o rachunkach bo musze jeszcze za internet zaplacic 😉 zaraz zrobie przelewy - jak dobrze ze cos takiego wymyslili i nie trzeba stac w tych kilometrowych kolejkach na poczcie i jeszcze za kazdy rachunek kasiure sobie odciagali.
Pada i pada...ani gdzies wyjsc ani nic....w domu ciemno....
Ania i Paula zazdroszcze wam urzadzania w nowych mieszkankach, choc wiem ze w III trymestrze to juz ciezko. Ale z drugiej strony to ja sie ciesze ze mam juz remonty i urzadzania za soba....Pamietam jak kafelki do lazienki wybieralismy.....jezdzilismy po sklepach chyba caly tydz i juz nawet nie mialam sily na nie patrzec bo nic mi sie nie podobalo 😁 😁 Na poczatku tez czlowiek uwaza zeby nowej podlogi nie porysowac, scian nie pobrudzic, widzi sie kazda krzywizne na scinie, jakies niedociagniecia, a po paru miesiacach juz sie nie zwraca na to uwagi - po prostu sie mieszka 😁
Mam nadzieje ze do naszego porodu to nie spadnie za duzo sniegu i nie bedzie jakiejs gololedzi...bo ja juz sie troche niezdarna z tych brzuchem robie, z rownowaga czasami ciezko....i nie chcialabym jeszcze sie wywalic na lodzie i sie polamac przed rozwiazaniem...wiec niech sobie ta zima jeszcze poczeka 😉 a za rok to juz kupimy sanki i heja na gorki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula moj najpierw tez nie chcial byc przy porodzie, ja tylko dola przez to lapalam :/ a pozniej jego koledzy ktorym sie niedawno dzieci urodzily, opowiadali w kolko jak to byli przy porodzie w ostatnim czasie, jedni przy naturalnym, jedni przy cesarce, mowili ze swietne przezycie, i chyba sie przekonal....Bo jakis czas temu jak lezelismy w lozku i znowu zaczelam ten temat, to stwierdzil ze niewazne co mowil ale i tak by ze mna byl, po prostu nie chcial mi nic obiecywac bo nie wiadomo jak to bedzie, kiedy zaczne rodzic, gdzie on bedzie w tym czasie, w pracy czy gdzie indziej...jak szybko urodze.....i czy on zdazy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologiaa ja tez sie ciesze,ze mam juz mieszkanie, tylko trzeba zaplacic kaucje(1000zl)ale to standard.
I podpisac umowe.
1wszego sie wprowadzamy, ale to troche potrwa zworzenie rzeczy mebli ciuchow, garkow itp. To jest 3cie pietro. Wiec ja bede na gorze pewnie stala i dyrygowala caly czas hehe a rodzinka bedzie pomagala. Pewnie R bedzie z moim wujkiem nam pomagal. Nie chce zeby ciotki mama i babcia dzwigaly.
Najwazniejsza sa garki, talerze, srodki do higieny moje i R i oczywiscie wypelnienie lodowki;D bomusze cos gotowac 😉 ciuchy wezme w reklamówkę te które bede nosila przez 3 dni.. na spokojnie.Nie wszystko naraz.. bo sie zamecze, a nie chce urodzic przed. Wiadomo. Mój R do pracy normalnie chodzi na rozne zmiany, Ciotka pracuje, mama tez, wujek i babcia takze. Zostaje moj dziadzio, ale jest chory i tez nie chce meczyc. Takze powiem Ci,ze dlugaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa droga przede mna. 🙂 troszke sie boje, ale dam rade!!!!!!
Zawsze w razie WU mam 2 minuty do swojej babci,ciotki,dziadka,wujka... A z 10 minut drogi na spokojnie do swojej mamy, takze jest gitt 😁 😁 😁

Hehe teraz jak myslisz o naszych mieszkaniach, to pewnie przypominaja Ci sie te kafelki haha;D mowisz,ze jezdzilas i szukalas.. No coz ciezko cos wybrac, co wpadnie w oko... 🙂 🙂 najwazniejsze,zeby sie podobalo, to podstawa 🙂 🙂
Fajnie,ze Twoj bedzie przy porodzie. Jednak to jest przezycie dla nas mam i to uuu jak ogromne! Nie chcialabym w tym czasie wlansie byc sama 😞 zdana na siebie.. ale coz.. On mnie nie obiecywal takze nic,ze bedzie na 100% mowil,ze chce byc.. i pepowine przeciac.. Mi sie zdaje,ze ktos mu cos nagadal... Chociaz to roznie nie wiemy tak naprawde co faceci maja w glowach.
Twojemu pozytywnie mowili;D oby dla mojego sie ktos taki znalazł dobra duszka i powiedziala same pozytywy;D hehe nie no zartuje 😜 😜 i tak i tak musze dac sb rade 🙂 z nim czy bez niego..

Alee mam nygusa 😜 😜 hyhyh 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula ja tez tak mam...zmieniam wkladki z 3 razy dziennie. Niby mowia ze w ciazy na podpaskach sie zaoszczedzi , ale ja to praktycznie na wkladki wydaje 😁 i lekarka tydz temu tez mi mowila w ciazy to normalne, takze nie stresuj sie 🙂 Niestety jeszcze troche musimy sie pomoczyc :/ Moj nawet ostatnio jak w samych majtach lezalam to sie mnie zapytal, " A ty czemu wiecznie tu masz to cos?" 😁 😁 on to nie potrafi nazywac rzeczy po imieniu 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂 ahh jak to dobrze być w domku, teraz spokojnie się wyspałam z małą przerwą rano bo byłam robić morfologię i mocz na jutrzejszą wizytę 😉 później poszłam dalej spać i o 13 wstałam hah 🙃

Wikarynka to na pewno jest ok skoro nic nie mówi lekarz 🙂 zresztą doczytałam na internecie, że dużo kobiet ma III stopień łożyska w 32 tygodniu i nikt się tym zbytnio nie przejmował jeśli przepływy są ok i dziecko rośnie 🙂 . Ale Ty stresy z mężem przechodzisz przez tą pracę 😞 daliby Wam już święty spokój 😞
Biologia uu ale ja mam podobnie, akurat o chrzcinach jeszcze nie gada, ale o mieszkaniu (temat nr 1) gdzie mamy mieszkać, że tu masz mieć blisko itp i w ogóle wszystko wie najlepiej. Już się przyzwyczaiłam...
Paula kurcze a Wy tak na 3 piętrze i bez windy? Ja też oglądałam takie mieszkanka, nie raz jak z bajki i tańsze, ale patrzę pod kątem wygody, kto mi wózek wniesie itp :/ więc takie odpadają na starcie...
Sylwia_26 no i mają rację z chodzikami, już nie licząć wady kręgosłupa to zaczynają później chodzić, ja też jestem za skoczkiem jak Anitek, kupiłam chrześniakowi i skacze jak szalony 🙂 no i nie wyjdzie z tego ani się nie przemieści 🙂

Co do \'moczenia się\' to u mnie wręcz sucho, i całą ciążę tak jest 😉 . A kilogramy przytyłam tylko 2 w ostatnich 4 tygodniach 😁 WOW sukces, bo tak \'normalnie\' to miałabym już 4 😁 to pewnie przez ten szpital 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sobie pochodziłam, a zawsze wtedy myśli mi się porządkują. 🙂
Paula - fajnie, ze masz do pomocy całą rodzinkę. Przyda się. Zawsze to łatwiej, gdy jest więcej osób zaangażowanych. Ja w ciąży nie narzekam ani na suchość, ani na wilgoć. Cały czas jest OK i normalnie. Czytałam, że wydzieliny w ciąży może być więcej, ale upewnij się czy to nie infekcja znowu.
biologiaa - mocny ten Twój facet. Prawdziwy mężczyzna - kręci się po domu, aż w końcu idzie grzbać przy motorze i na wkładkę mówi - to coś. Hehehe. Ważne, żeby przy tym był odpowiedzialny i opiekuńczy wobec Ciebie i dziecka, ale to dopiero wyjdzie w praniu. 🙂
Ifyou - a widzisz, tak to juz jest z tą pracą. Jednego dnia jest, drugiego nie ma. Dlatego powtarzam męzowi, żeby robił swoje rzetelnie i sumiennie, ale nigdy za dużo. Nigdy ze szczególnym wczuwaniem, bo potem i tak nikt tego nie doceni. Przynajmniej z deklaracji szefa mamy pewność, ze teraz męża nie zwolnią. 🙂 Dobrze robisz teraz - wysypiaj się i odpoczywaj. 🙂
Czekam na męża z obiadem. Umówiliśmy się na 16. Może pójdziemy na spacer, bo u nas akurat pogoda fajna. Mam trochę roboty papierkowiej, ale taaaaak mi się nie chce.
O, ale za to osiągnęłam dziś sukces. Dzwoniłam z tydzień temu do spółdzielni mieszkaniowej, że nie ma swiatła w piwnicy, chociaż wkręcam dobrą żarówkę. Spodziewałam się, ze będę tak wydzwaniała z miesiąc, prosiła, aż w końcu mąż pójdzie się grzebać. A tu dziś miły pan elektryk - naprawił, zawołał mnie, pokazał i działa. 🙂 Chyba kraj jednak idzie do przodu. Hihi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...