Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej wam!
Jakies mam gorsze dni w sumie...nie to że jak słoń się czuję ale jak kaleka jakaś....tak mnie wszystko boli że najlepiej to bym leżała a i to okropnie ciężko mi jakąś pozycję wygodną znaleźć żeby mnie nie bolało....i do kompa mi się zaglądac nie chce:/ ale nadrobiłam wszystko 🙂 i jak wam teraz odpiszę to znowu wyjdzie poemat lol

Ifyou, to w końcu mogłaś się wyspać 😁 no i rzeczywiście lepiej jak się na niższym piętrze mieszka bo z tymi wózkami, zwłaszcza 3w1, to strasznie ciężko. Ale z drugiej strony to na dole można zostawiać a na wieczór wnosić 🙂 masz przeczucia, że wcześniej urodzisz? Czy po tych lekach już ci ulżyło? 😁

Wikarynka, jak dłużej pomyślę, to wiem że w szczecinie mieszkasz ale jak tak na szybkiego sobie wyobrażam to mjeszkasz w warszawie hahah i się ciągle dziwiłam jak pisałas że mąz ci oferował kolejny wyjazd nad morze - a wy przeciez morze macie w zasięgu ręki 🙃 🙃 i widzisz czasami uda się trafić na kompetentnych pracowników 🙂 u mnie niestety z tym biednie...można dzwonić, nawiedzać itp a oni i tak mają w nosie wszystko;/ i znalazłam comedy central u siebie hahah 😁 teraz się dowiem w końcu o tych serialach xD super tez się z tą pracą trochę wyjasniło i na razie spokój 🙂 oby jak najdłużej!!

Paula, przeogromnie się cieszę że wam się z R układa. W końcu jakaś stabilna sytuacja 😉 oby na zawsze 🙂 wiem, że ci zalezy na tym żeby R był z tobą na sali ale nie naciskaj, to może zmieni zdanie! I w końcu niewiadomo jak to będzie jak już przyjdzie co do czego. Teraz tak może gadać a potem zdecyduje pod wpływem chwili że chce byc z toba 🙂 Daj mu spokój na razie i może będzie ok 🙂 mój też się zarzeka że nie będzie na sali i żadnej pępowiny nie przetnie. Ale mam cichą nadzieję że zmieni zdanie jak zaczne rodzić i teraz nie poruszam już nawet tego tematu. o! 🙂
Mojej mamy rodzina też zawsze się trzyma razem i sobie pomagamy. Sobie czasami myślę że jak by nie oni to nie wiem co bym w niektórych sytuacjach zrobiła! Taka rodzina to skarb! Co do śluzów to u mnie jest ale troszkę - dwie kropelki. ALe tez czytałąm że duuużo śluzu to normalne, więc może wcale nie ma się czym martwić! Jednak zawsze warto zapytac kogoś mądrzejszego 🙂

Basia, no to z tymi bólami mamy tak samo...ale siedz już mało zostało i jakoś damy radę - się postęka trochę i przejdzie 😁

Biologia, mój wkładki i podpaski pampersami nazywa bo tez nie umie rzeczy poimieniu nazwać hahah to chyba jakś taka chłopska mania dziwna 😁 czytałam że pisałas że masz 3 szafki ubranek! No jestem w szoku 😁 myślałam że moja jedna pełna to dużo, a tu czytam że ty masz trzy haha 😁 to wasz pawełek będzie mały strojniś hihih 😉 😉 😉

Sylwia, z tymi chodzikami to ja uważam że to przydatna sprawa. Zwłaszcza kiedy dzieciaki zaczynają chodzić na nogach i za rękę je trzeba prowadzać a to jest okropnie męczące. Ja tak Laurę prowadzałam bo ona na czterech nie chodziła tylko od razu na dwóch! ale nie wiem czy to zmęczenie to bardziej ciąża czy rzeczywiście to jest tak cięzko się chylać. Ale jak tak czytam teraz co dziewczyny pisza to może jednak taki skoczek lepszy 🙂 zwłaszcza jeśli kręgosłupa nie obciąża tak.

Ania, zaglądaj częściej 🙂 bo nawet niewiadomo co tam u ciebie 🙂 i chcę ci powiedzieć że kornelia to świetne imię! Strasznie mi sie podoba, takie jak dla królweny 🙂 przyzwyczaiłas się już do mysli że będzie córeczka?

Anitek, ty zawsze piszesz takie fajne rzeczy o Olafku i się tak miło czyta 🙂 jak mój się urodzi to mam nadzieję że będzie taki fajny i grzeczniutki jak twój olafek 🙂 z ta opieką medyczną to jest tak że wszyscy wszędzie narzekają, w jakim kraju by nie byli. Ale to chyba takie narzekanie wpolskiej naturze leży 🙂 mam nadzieję że już ci lepiej z tym bólem. Podjęliście decyzję odnośnie przbukowania biletu teściowej? A kiedy będzie cos wiadomo na temat twojej mamy?

Wczoraj sąsiadka mojej mamy stwierdziła że mi się brzuch opuścił już. Ale poczym? Ja jej w ogóle nie widuję albo raz na dwa tygodnie i to w płaszczu chodze ubrana a ona chyba ma rentgen w oczach... zwłaszcza że ja sama nie widze żeby mi się brzuch opuścił....eeech ci ludzie.
A jak z waszą siarą? Mi od jakiegoś miesiąca przestała lecieć. A dzisiaj zalało mi cały stanik! Jestem w szoku....

A i pisałyście coś o wymienieniu się telefonami. Ja zaraz każdej wysyłam mój nr i róbta z tym co chceta 🙂 a proponuję zrobić to samo :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Poczytam jutro bo jestem tak dobita ze brak mi glowy 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Same zle wiesci 😞
1. Cholesterol duzo ponad norme wiec musze byc na specjalnej diecie...cala liste mam co moge czego nie i wychodzi na to ze prawie nic nie moge to co dotychczas jadlam.
2. Zelazo poszlo w dol ponownie i mam potrojna dawke, a moja pupa to chyba odpadnie przez to 😞
3. Dostalam czopki sterydowe na te hemoroidy ale chyba dam sobie spokoj do czasu porodu bo boje sie o dziecko (sterydy)
4.wyszlo ze mam niedoczynnosc tarczycy... w czwartek powtorka badan i wtedy po wynikach dopasuja mi leki...
5.rozejscie sie spojenia lonowego juz jest na 1cm (cala koncowka palca wchodzi)
Lekarka az zatkalo jak przeczytala i wysluchala relacji z niedzielnej wizyty w szpitalu...
Absolutnie nie mozna tego rozejscia lekcewazyc bo dopuszczalne jest wlasnie 1cm 😞
Jestem tak dobita ze brak mi slow 😞 jak tak dalej pojdzie to bede musiala walczyc z debilami o to zeby mi CC zrobili bo ja dziekuje zeby pozniej miec problemy z chodzeniem albo wyladowac na stole operacyjny i w sciagaczu przez 6tyg bez ruchu...
Do tego Mamy operacja jutro... Przepraszam Babeczki nie jestem w stanie czytac i sie odnosic
Zajrze jutro...
Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek! Ale wieści! Kurczę, po jednej wizycie tyle tego....dieta, to nic strasznego więc dasz radę, tylko będziesz musiała pare nawyków żywieniowych zmienić 🙂
Ja tez biore żelazo 200mg dziennie, bo mam anemię i jak już chyba kilka razy pisałam błonniki działają cuda. A jak nie masz błonnika to otręby wcinaj i gwarantuje że będzie dobrze i pupa nie będzie cierpiała!
hmmmm hemoroidy...nigdy nie miałam więc nawet nie wiem o co chodzi...i przepisali ci sterydowe czopki w ciąży? dziwne.....a to nie ma jakichś innych leków? I tak na dobra sprawę to co te czopki dają?
nieciekawie z tą tarczycą...może to tylko taki przejściowy ciązowy stan i wszystko będzie dobrze jak dadzą ci leki! Nie smutaj 🙂 będzie dobrze!
A skoro takie preblemy z tym spojeniem to to nie jest wskazaniem do cesarki i bez gadania powinni zrobić? Trzymam kciuki za mamę i za ciebie! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologia ja co miesiac kupuje wkladki moze ze 2 opakowania 90sztukowe 😜 😜 czaisz... to dopiero jajaa 😮 ale kupuje te z biedry jedne 3zl wiec nie ma szalu, wazne by chronily bielizne. U mnie to jak z kranu 😠 😠 😠 wrrr!! Smiesznie Twój maz to nazywa hahaha 🙂 🙂 🙂 🙂 moj sie przyzwyczajil ze to nosze 🙂 🙂 🙂 🙂

ifyou hehe no to super,ze wyspana jestes 🙂 🙂 jutro masz wizyte powiadasz-super!! mam nadzijee i 3mam kciuki,ze juz nie bedziesz musiala sie zamartwiac soba i swoim stanem i dzieckiem 🙂 no na 3cim pietrze ale szczerze szybko sie wchodzi. Az tak mi to nie przeszkadza. Dam sobie jakos rade 🙂 🙂

wikarynka mowisz ze wzielas sprawe w swoje rece 🙂 korzystasz z piwnicy czesto heheh 😜 😜 🤔??
Nom troche ludzi jest do pomocy, wiadomo nie kaazdy zawsze bedzie mogl, ale zawsze sie cos wymysli 🙂 🙂 Wiem wlansie musze isc do ginka tutaj do siebie do przychodni i zapytac niech mnie zbada. do mojego ide dopiero ehh 2 listopada 😮 maaasakra 🙃 🙃

skwara bardzo Ci dziekuje za mile slowa o mnie i o R 😁 😁 tez mam nadzieje,ze bedzie dobrze-juz na zawsze 😁 😁
Masz racje, dzis w sumie przemyslalam sobie to i stwierdzilam,ze nie ma sensu naciskac. Moze i faktycznie masz racje, zrozumie chlopak jak bede rodzila. Mam nadzieje,ze wtedy podejmie decyzje taka by pozniej i nie zalowal,ze nie byl i by nie zalowal, ze byl.. i sie naoogladal.. 😮 😮 Ja tez sie czuje polamana na maxa..i w ogole jakby mnie stado koni przebieglo .. i oczywiscie ciagle te rozstepy okrutneeee... 😜 😜 czy. drapanie tygrysa 🙂

anitek nie zbyt sie znam dokladnie o co chodzi ale z tego co napisalas,to jest zle... Ehh.. Mowisz,ze CC.. a Twoj lekarz prowadzacy nie da Ci skierowania? powiesz mu jaka jest sytuacja i musi ci dac dla bezpieczenstwa Twojego i dziecka.. I operacja mamy jutro... Szybko... 3mam bardzo mocno kciuki za mamę Twoja!!!!!!!!!!!!!! i oczywiscie za CB!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Zjadlam kolacyjke i szperam po netku, moj R do 22 w pracy ale dzis nie widzimy sie. Za to jutro idziemt podpisac umowe z tym wlascicielem mieszkania. I wtedy bedzie wiadomo co i jak ;D pewne kwestie musimy z nim obgadac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara : u mnie ostatnio tez jakby mniej siary bylo, a dzisiaj jak sciagnelam stanik to znowu to zolte cos 😁
Anitek : trzymaj sie kochana. Z mam bedzie wszystko dobrze, zobaczysz. Ja z moimi hemoroidami dalam sobie na razie spokoj, jeden zniknie, to nastepny sie pojawia.A ze na razie da sie jakos z tym funkcjonowac to nawet tego nie smaruje, bo te kremy drogie, a w ciazy i tak mi juz to nie zejdzie. Po porodzie bede sie probowala pozbyc tego paskudztwa. Niedoczynnosc tarczycy tez niby lekka mam, moja endokrynolog bynajmniej napisala tak na ostatniej wizycie do mojego ginekologa, wiec tez biore tabletki.Zelazo akurat mam ok, ale za to znowu wapno do bani.
Paula : ja tez kupuje wkladki w Biedronce czy Lidlu, te taki duze paki za nie duze pieniadze 🙂 Podpaski tez zawsze tam kupowalam, nie takie duze grube bez skrzydelek 😁 😁 ale normalne cienkie, jak dla mnie to sa czasami lepsze od tych przereklamowanych Always-ow, wiec po co przeplacac 🙂
Kurcze nie wiem czy moj maly jakos sie nie obrocil :/zawsze czulam jak napiera glowka z prawej strony dolnej czesci mojego brzucha, a juz od wczoraj widze taka kule po lewej stronie. I tak mnie dzisiaj kopal przez caly dzien ze juz mnie wszystko bolalo, az plakac mi sie chcialo....przez caly dzien wogole nie spal. A jak mial czkawke to probowalam wyczuc reka gdzie moze miec buzie, to wogole na srodku brzucha mi wyszlo. Oby sie tylko nie przekrecil, bo juz byl dobrze ulozony....
Tak jak Skwara zaraz wysle wam moj nr tel, i tez robta z nim co chceta 😁
Paula : tylko przeczytajcie jutro dobrze ta umowe zanim ja podpiszecie zeby zadnych haczykow nie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologiaa dokladnie po co przeplacac. Moze ze 4 razy w zyciu uzylam alwaysow. Ni elubie ich jakos w sumie tez mi szkoda bylo siana na nie. jak wychodzilam na impreze czy cos to mialam paczke ale uzywalam ja przez pol roku. Wiec wolalam te tanie i tak nikt ich nie widzi hehe a wolalam zmieniac je co jakies 2 3 godziny te podpaski niz kisic sie w jednej lub dwoch co 6 7 godzin... masakra.. 😮 😮
Wkladki sa dobre dokladnie.. Teraz musze isc zakupic bo juz empty pudelko 😮 😲 😜 😜 😜 😜
Ida jak woda 😜 😜 hahahaa 🤪 🤪

Wyobrazcie sobie laski,ze on zadzwonil i powiedzial,ze w sobote sie dopiero spotkamy.. 😠 🥴 🤔 🤨 😮 😮 😮 oszaleje... serio 😮 😮 😮 ze ma problem w pracy, ale ze nas przeprasza i ze jestesmy w kontakcie. Koles w sumie nie z Kalisza.Pracuje codziennie po 12 13 godzin.. Takze tez sie nie dziwie. W sumie na jedno wyjdzie. Tylko chcialam wiedziec czy mi karnisz do pokoju da 😜 a takto tylko podpisac umowe..yyyy ogolnie to i tak wchodzimy 1 i tak 😉 pewnie da nam dzien wczesniej kliucze wiec na luzie..

Wiem wiem spokojnie biologiaaa musze umowe dokladnie przeczytac eby nie bylo kruczkow, dokladnie 🙂 🙂 🙂

Ale mam serie kopniakow 1 2 3 4 szybkie ..cisza... 1 2 3 4 szybkie i znowu cisza;D
albo boxer albo pilkarz... 🙃 no niemam pytan!!!! wazne ze cwiczy miesnie may wiercipietka 😁 🙂 🙂
Ide spac mam nadzieje,ze maly da usnac... hyhhyy..dobranoc buziaki do jutra rana 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, Paula, musimy na razie dac spokój naszym chłopom z porodem, niech zyja bez stresu 😁 a z tą chałupą sie nie martw, jeszcze trochę czasu to na spokojnie podpiszecie. Tylko włąsnie od razu się z nim umówcie żeby wam dał klucze z dzień wcześniej, albo może nawet jeszcze wcześniej wam da. Wtedy byście se na spokojnie wszystko poprzenosili i od 1 byście mogli zacząc ustawiać i sprzątać 🙂

A z podpachami to właśnie nie ma lepszych niż always:P jak się ją przyklei to przynjamniej siedzi na swoim miejscu bo ma mocny klej a te inne dziadostwa to wypadają z gaci! Albo może ja mam jakies owsiki i dupą tak kręcę hahaha 😁 ale ogólnie mi to tak leci że w jedenj podpasce moge chodzic cały dzień, tylko zmieniam tak z higieny. No i mam 10 podpasek na 2 miechy lol a od połowy okresu na wkładkach 😁
Chyba rzeczywiście jakoś dupą kręcę dziwnie bo i te wkładki z biedry zwykłe mnie wkurzają bo się słabo trzymają....i najlepsze discreet 😁
Mąż się na mnie obraził bo nie pozmywałam naczyń! Czujecie...no se służącą znalazł....:/

Piszcie dzis dużo, żebym miała co czytać jak wrócę popołudniem z roboty 😁 bo w robocie nie mam kompa bo go do domu zniosłam bo wolę go miec tutaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Odebrałam wczoraj po południu swoje wyniki. Zarówno Toxo jak i Cytomegalię mam nadal ujemne. 🙂 Badanie ogólne moczu tez OK. Może nie jest tak źle.
Poza tym zważyłam się dziś i mam +8kg od początku ciąży. O dwa za dużo, w stosunku do zakładanej przez gina ilości na całą ciążę, ale wbijam w to. Jeśli uda mi się w ten sposób podtuczyć małą, to będę szczęśliwa.
Anitek - dostałaś wczoraj zestaw złych wieści. Co do cholesterolu i tarczycy to jest do opanowania - dieta, tabletki. Mam nadzieję, że opanować się da tez hemoroidy. Za operację mamy trzymam mocno kciuki! Natomiast co do rozejścia to rzeczywiście nie ma innej opcji, jak CC. Może niech lekarka wystawi Ci jakieś zaświadczenie albo coś w tym stylu, żeby w szpitalu nikt nie miał wątpliwości. Niech się szybko wszystko poukłada.
Skwara - heh, z jednej strony niby do morza blisko, a z drugiej to jednak 1,5 godziny jazdy autem. Zresztą myślimy nad tym weekendem wyjazdowo. To może być ostatni przed rozwiązaniem. Pomyślimy. Ja nadal nie obserwuję siary u siebie. Dopiero bedzie, gdy pojawi się nagle i to w sytuacji "oficjalnej". Hahaha 😁
Paula - chcę korzystać częściej z piwnicy, bo chowałabym w niej wózek. W domu nie mamy miejsca na trzymanie wózka. Dlatego zależało mi na oświetleniu. Trochę przesunął się Wam dzień podpisania umowy, ale może to lepiej. Porzekadło mówi, że co nagle to po diable. Przegadajcie sobie jeszcze z R na co musicie zwrócić uwagę i o co zapytać. Zawsze to więcej czasu na przygotowania.
biologiaa - nawet jeśli Twój mały się obrócił, to jest szansa, ze znowu się ustawi główką w dół. Widać ma jeszcze fazę na wędrowanie. 🙂 W twoim profilu widzę, że nie masz jeszcze skończonego 32 tygodnia (tak jak ja), więc mały wędrownik jeszcze może wrócić na pozycję główkową. 🙂
Wiecie co dziewczynki, tak sobie dziś od rana myślę - co to będzie jak zaczniemy rodzić i uciekać z brzuszka. Dobrze byłoby nadal klikać ze sobą, już jako mamusie. Może będzie mniej czasu, ale chociaż raz kiedyś to i tak warto. Nie wiem czy mamusie.net to to samo co brzuszek. Albo czy na brzuszku są jakieś działy dla mam. Fajnie byłoby nie tracić kontaktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara - pisałyśmy w tym samym czasie. No muszę Ci powiedzieć, ze jesteś obrazowa w opisie. 😮 Hahahaha 😁 Skoro reklamujemy ulubione firmy, to ja kupuję bella, ale takie "alwaysopodobne" - cienkie i ze skrzydełkami. Siedzą mocno i są chłonne. Czasem używam tamponów - zajęcia tańca, dużo biegania, basen. No i niestety jednak OB są najlepsze.
Nie myj naczyń! Ja od początku małżeństwa nie myję, a mąż traktuje ich umycie jako punkt honoru. Zmywarkę planujemy dopiero na nowe mieszkanie, więc trochę wody leci, ale naczynia mam z głowy.
Miłego w robocie.
Ja chyba zacznę pakować sobie torbę do szpitala i kompletować dokumenty, które muszę złożyć pracodawcy. Co pewien okres muszę "rozliczyć" się ze swojej aktywności. Muszę przedstawić taką jakby teczkę "osiągnięć" - kursy, szkolenia, własne aktywności itepe. Zupełnie to bez sensu, ale taka polityka firmy. Ale przynajmniej pogoda jest ładna i chętnie pójdę na małe zakupy spożywcze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Mamy operacja jest jutro (Siostry 30te urodziny) bo dzisiaj robia badania itd.
Rozmawialam z nia wczoraj no i ona ma chorobe Hashimoto (tarczyca) i to dziedzicza corki wiec byc moze to tez przyczyna tej niedoczynnosci teraz.
Z ta tarczyca i cholesterolem to by sie teraz zgadzalo, bo cholestrol mialam ok a nagle o tyle podwyzszony teraz mam 309 jednostek, dieta nie ma tutaj nic do rzeczy bo za chwile sie okaze ze cholesterol spadl ponizej normy. Tak sie dzieje przy niedoczynnosc.
Musze zadzwonic do mojej lekarki jej to powiedziec bo ona nie wie ze Mama choruje na to.
W sumie szczerze? w dupie to mam za przeproszeniem jak sie teraz czuje i co sie dzieje ze mna chodzi mi tylko o dziecko!!! a tym sie strasznie martwie bo te wyniki byly robione 21wrzesnia a to prawie miesiac temu...
Mam wizyte w szpitalu we wtorek wiec bede atakowac o sprawdzenie tego spojenia, no a pozniej 2listopada mam wizyte u mojej lekarki.
Co do wypisania skierowania na CC to tutaj to tak nie dziala bo lekarz ktory prowadzi ciaze to lekarz ogolny wiec decyzja nalezy do szpitala 😞
Ale w 35tyg bede robila jeszcze usg tej kosci itd i wtedy bedzie wiadomo na 100% ile to rozejscie ma.
Zaraz Was poczytam bo wogole nie wiem o co chodzi a i skupic sie nie moge niestety :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara hemoroidy to cos okropnego niestety i ciezko sie to leczy.
Tylko czopki sterydowe bo nic innego na to nie pomoze, procz operacji oczywiscie.
Ale te czopki co mi zapisala maja male stezenie sterydow i na tym etapie ciazy juz jest ok, ale ja i tak ich nie bede aplikowac. Jakos przeciepie te pare tygodni a pozniej sie zabiore za to ostro. Najlepiej to by bylo je zamrozic i wsio i chyba tak zrobie.
A co do jedzenia to sliwki nawet mam heh platki owsiane otreby i nic nie pomaga, choc zaparcia mi dokuczaja co pare to i tak jak ide na 2jke do wc to od razu mi krew leci przez te hemoroidy nie wazne czy zaparcie czy nie...
Mowa o wkladkach heh 😁 i podpaskach 😜 ja w sumie tampony uzywalam i na noc materacyk 😉
a po porodzie no wlasnie nie wiem czy Wam mowiono, ale najlepiej kupowac materace bez siateczki.

Paula pytalas na FB o szpital i porod. Moja Siostra miala CC w Pleszewie i mowila ze polozne tragiczne!!! gorzej niz zwierzaka traktowaly, do tego Siora nie miala wogole pokarmu a one nie chcialy dac mleka i Blanka byla zagazowana juz na druga dobe bo biedna z glodu plakala non stop...
Popierdzielone krowy!!! A Siora karmic chciala oczywiscie, ale wogole nic nie lecialo...
Do tego mowi ze z wielka laska wszystko.

ANIA i tutaj info dla Ciebie bo z tego co czytalam w odpowiedziach na pytanie Pauli na FB to dziewczyny ktore rodzily w Ostrowie Wlkp mialy przy sobie partnerow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

Oooo słoneczko na dworku to i lepiej sie czlowiek czuje od razu 🙃 🙃 🙃 za duzo pozstów do ponownego przeczytania bo czytalam wszystko ale 3/4 zapomniałam heh 😁 no ale mam nadzieje ze juz bede jechac na bierzaco 🙃 🙃 🙃
Czekam na kuriera bo juz podobno w drodze 😁 buteleczki ma przywiesc smoczki i cos tam jeszcze zamawiałam 😁
Co do pakowania torby to ja taka uradowana ostatnio ze sie zmiescilam w torbe najmniejsza taka podrowzna jaka mialam ze zostaly mi tylko laczki i cos tam jeszcze a ja jeszcze pampersow husteczek podpasek nic nie spakowane hahha bede musiala wziasc wieksza torbe ale az siara z taka walizka do szpitala isc hahahaha masakra jak na jakas wycieczke xD 😁 😁 😁

Moja niunia rano dostała kawke i ciasteczek pare i juz szaleje w brzuszku akrobatka jedna... 😁

Ja to sie boje porodu tylko pod tym wzgledem ze moge za daleko peknac :/ a cesarki bym nie chciala chyba bo pozniej jak nastepne dziecko to trzeba bardziej uwazac i te miesnie i macica juz nie w takim stanie jak naturalnie :/

Chyba ze niunia zpowrotem oidwroci sie do gory glowka i zaprotestuje to bedzie trzeba 😁
Teraz czuje ze na pewno jest główka w dól bo cisnie mi na żebra i tez juz siedziec nie moge bo gdziecie itd 😮 chyba ze łapkami tam mi sie podpiera 😁

widziałam ze skwara i biologia wyslaly umery telefonow na prv wiec ja tez wszystkim wyslalam chyba ze kogos ominelam to napiszcie :P bo jechalam ze skrzynki odbiorczej :P

Zaraz ide sciagnac pranie z suszarki jak nie wyschlo wywiesze na dwor bo sloneczko pieknie swieci i wstawie nastepne skoro taka ładna pogoda to trzeba korzystac 😁

no i wczoraj dostałam piekne ubranko na chrzciny od ciotki, 😁 po kims ale wazne ze jest ładne zadbane nie zniszczone ale jest bo kupic nowe to cena straszy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek to moze i ja mam hemoroidy ? bo czasami jak pojde do kibelka wlasnie to krew poleci ale dosłownie kropelka jedna taka malutka albo 2 ale takie maniunie ! :/ ale nic nie boli nie piecze wiec nie wspominalam o tym lekarzowi poza tym przed ciaza zdarzalo sie to czesciej a teraz moze 2 raz od poczatku ciazy...
Co do wkładek to ja zadnych nie moge probowalam z kazdej firmy i ni chu chuuu :/ zaraz mnie swedzi wszystko i drapie sie jak szalona dlatego gacie zmieniam paree razy na dzien no ale coz trzeba no bo leci ze mnie duuuzo wiecej jak wczesniej nie wiem czy to tak lizej porodu zaczyna kapac z czlowieka czy jak bo no mowie tak jak Paula czasami to az sie "ślizgam" :/ trudno trzeba przetrzymac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Chociaż pochmurno i zimno .brrrrrrr nie chce się wychodzić ale na 12:30 mam Ginka więc trzeba się zbierać....zobaczymy co tam mi powie chociaż wiem że poza tym ile przytyłam i jaki jest stan szyjki niewiele się dowiem...podpytam chociaż co robić bo ostatnio chodzę jak pijany zając zawroty głowy mam i taka jestem ogólnie osłabiona....
Anitek no to ładne buty ... bez kitu jakaś czarna seria...nie będę nic pisać bo nie wiem co ...mam nadzieję tylko że wszystko się poukłada...a odnośnie tej choroby tarczycy dzisiaj był program w dzień dobry tvn gdybym wcześniej tu zajrzała to może słuchałabym uważniej co tam mówili na ten temat ale to zawsze można w necie odtworzyć w sumie...

Skwara zgadzam się z Wikarynką ...NIE ZMYWAJ! najlepiej przez tydzień ...w tedy może zamiast się obrażać to ci podziękuje że do tej pory to robiłaś...a u mnie było podobnie zanim kupiliśmy zmywarkę mój mąż uważał że naczynia same się zmywają... 🙂 za to teraz zmywarka sama się napełnia i opróżnia ehh.....
Wikarynka ja tak mam ze śmieciami ...nie ruszam...żeby miały się na podłogę wysypywać to nie wyniosę ...to po prostu należy do męża i tyle 🙂...chociaż to jedno mam z głowy....chociaż mnie wkurza bo worków czystych nie zakłada no bo po co ...jak się same zakładają hyhy.... 😁 komedia ...
No i znowu wątek zgubiłam więc wysyłam najwyżej potem coś tam jeszcze dopiszę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorotex - hahaha, ale mamy sposoby. U mnie to samo - gdy śmieci się prawie wysypują, to mąż pyta "wyrzucamy"? Haha, nie robi tego sam, tylko po pytaniu. A ja odpowiadam poważnie (choć chce mi się śmiać) - wyrzucamy.
Napisz co u ginekologa. Ciekawa jestem co Ci powie. 🙂
Basia - krwi nie powinno się lekceważyć. Lepiej się zbadaj i sprawdź czy to nie hemoroidy. Nigdy za mało dbałości o zdrowie. 🙂
Skompletowałam teczkę, teraz przekąszę jakieś drugie śniadanko i po zakupki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia : no to mamy dzisiaj podobny dzien 🙂 bo u mnie tez slonko swiecii wlasnie wstawilam pranie 😉 poza tym tez czekam na kuriera - tyle ze w mojej paczce ma byc wozek 😁 😁
Dorotex : u mnie to samo, smieci tez nie wynosze, nawet jak smrod juz na cale mieszkanie 😁 tylko ze ja musze mojemu worek na przedpokoj wystawic zeby go wogole wzial...a zmywarke tez mamy, wiec lepszego ulatwienia w zmywaniu juz nie ma, a tez, wlozyc to jeszcze do niej wlozy ( ale tylko po sobie, garow po obedzie to juz nie 🙂 ) ale wyciaga tylko z wielka lacha jak mu powiem. I to jeszcze taka robota ze i tak wszystkiego do szafek nie pochowa tylko robi mi wystawe w kuchni.....a jak juz cos schowa to nie tam gdzie powinien tylko pcha tam gdzie miejsce, a potem musze szukac 😁 😁 😁
Kurcze nakrecilam sie ze maly sie obrocil i sie stresuje daremnie :/
W lodowce cos pustki, trzeba by na zakupy pojechac, ale tez pierdziele, sama nigdzie nie jade. U nas to takie glebokie te wozki sa,ze sie trzeba mega nagimnastykowac zeby cos do niego wlozyc albo wyciagnac. A przy kasie to juz wogole siara bo nie nadazam 😁 😁 wiec albo mezu sie pofatyguje ze mna, albo bedzie jadl suchy chleb 😁 😁
Ide troche poprasowac bo juz mi sie nazbieralo, a wczoraj przez ta pogode to lenia mialam niesamowitego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a myślałam że to tylko ja mam przejebane.... 😁 😁 😁 😁 uśmiałam się do łez 😁 😁 😁...ja tam uważam że facet musi mieć jakieś obowiązki w domu i choćby miał z łaski robic to co mu tam wymyślimy robić ma i koniec :P równowaga jakaś musi być...
Wikarynka...dyplomacja ponad wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ale dużo piszecie a mi net szwankuje i nie mogę się połączyc czesto, chyba trzeba wezwac jakiegoś fachowca. Dzisiaj już 31 tydzień ale ten czas leci, a mnie znowu jakieś przeziębienie łapie zaraz sobie zrobię mleko z czosnkiem 🙃 , kurczę jak ja się spakuje do tej torby to nie wiem, jeszcze nie próbowałam, narazie muszę kupic proszek dla dzieci i wyprac wszystko juz w tym proszku i bedę się pakowaę. W poniedziałek już mam wizyte u gina już się nie moge doczekąc zeby zobaczyc co slychac u malutkiej 🤪
Kurczę miałam wszytskim coś poodpisywac i juz nic nie pamietam
Wikarynka super, że masz dobre wyniki, też mi jest piwnica potrzebna 😁 na wózek
Basia pokaż ubranko do chrztu dla malutkiej bo jestem ciekawa też muszę jakieś piękne zdobyc
Anitek trzymaj się musi byc dobrze, ja jutro idę na kontrolne badania morfologia i mocz
Biologi a ja to mam odwrotnie, sachara w ciązy, nic nie leci prawie, za to zaoszczędze na wkładkach hihi
Paula trzymam dalej kciuki za was i za nowe mieszkanko
Sory ze piszę niektóre literki bez polskich znaków ale mam jakiś bład na klawiaturze
Nie wiem co jeszcze tam pisałyście skleroza 🤪 trzymajcie się ciepło u mnie słoneczko ładnie świeci , a miałam się was pytac jaki śpiwór kupujecie do wózka? i w czym pierzecie rzeczy dla maluszków? Narazie trzymajcie się kochane 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skwara kazda nosi to co lubi 🙂 mnie tam wygodnie.. tez sie krece duzo ale zawsze zostaje na swoim miejscu 😜 😜
Musimy mu powiedziec,zeby nam dal klucze, odrazu wjedziemy ze wszystkim 😉 i sprzatanie i sprzatanie 😜 tzn odswiezenie podloge okno i kurze 😉 i mozna zapraszac rodzinke na tort i kawke 😉 tylko gdzie oni wszyscy sie zmieszcza, chyba turami bedziemy zapraszac 😜
Cos sie wymysli 😜 😜
Hahaha masz udanego meza... obraza mowisz 🙃 🙃 uuuhuhuhu ladnie ladnie.. 😁 😁

wikarynka malo przytylas 😉 i tak sie super 3masz co do kilogramow 😁 😁 nic tylko pozazdroscic 😉 ja mam z 14 na plusie jak nie wiecej teraz 😞 😞
Dokladnie, widocznie tak musialo byc. Musimy obliczyc na co mozemy odlozyc co mozemy sobie ewentualnie kupic np do ubrania.Bo pozniej to lipowato bedzie. Ja nic nie szaleje, bo nie ma sensu, na nastena jesien sobie odbije 😉 A on musi dzinsy kupic i opony zmienic na zimowe, takze jest wydatek 😉 😉 damy rade!! Musze liste zrobic co sie zapytac kolesia, chcemy zmienic kolor w pokoju dla małego na krem,badz kawa z mlekiem, lub brazik delikatny, bo na obecna chwile jest czerwien 😮 masakra.. ale coo. moze sie zgodzi.. 1dzien pokoj sie bd wietrzyl i gra 😉
Dowiem sie w sobote wszystkiego, mam nadzieje,ze koles nie zrezygnuje i nas nie kreci bo sie zaplacze chyba.Garki i wszystko juz mam od moich dziadkow, wiec tylko musze kupic sobie srodki dla siebie typu szapony itp.. 😜 i R to samo 😆 😆
Dobrze,ze wyniki sa takie jak piszesz. Masz ochote na slodkie, ciagnie Cię do nich? Bo ja to jak szalona, ale niet, ograniczam sie..

anitek 3mam kciuki za Twoja mame 😉 bedzie wszystko dobrze!!
TEz masz 2listopada wizyte, jak i ja! 🤪 🤪 🤪
Nie dziwie sie ze nie mozesz sie na niczym skupic 😞 takie pelne rozbicie.. ehh 😞 😞
Co Ty mowisz,ze pleszew tak traktuje kobiety? uooo.. Najlepsze opinie slyszalam i czytalam o Ostrowie 😉 i wlasnie tam mozna miec partnera, bez zaplaty dodatkowego jako porod rodzinny.
Ale trzeba miec pampersy i husteczki, ale to akurat nie problem, bo mam tego zapas a zapas 🙂 🙂

basia haha siara z walizka...? ja mam wielka Rafala. Zabieral ja do irlandi jak przyjezdzal, zawsze mial tam spokojnie z 14 kilo 😉 hahah wiec wyobrazcie sobie jaka duza;D ale bede miala wszystko w jednej, nie bede brala torebki zadnej bo mi nie potrzebne to. Wezme oczywiscie ze soba ciuszki na wyjscie bo R pewnie z radosci zapomni, w jego interesie bedzie tylko wziasc fotelik 🙂 🙂 🙂 haha zreszta pewnie bedzie pil z dobe opijal synka.. to pewne 🙂 🙂 hahaha 😁 😁 😁 😁
U mnie tez sloneczko swieci az chce sie zyc... moze jakis maly spacerek 🙂 🙂

dorotex pogoda do du** to i wychodzic sie nie chce, u mnie na szczescie swieci 😉 mmm .. 😁zycze powodzenia na wizycie u ginka.. odrazu napisz co i jak 😁 😁 i zdj pokazuj maluszka 😆 😆

justta dziekuje bardzo za kciuki!!! ahh w sobote wam opowiem Co i jak;D mam nadzieje,ze bedzie po mej mysli... 😁 😁
Ja juz mam spiworek do wozeczka, kupilam na tablica.pl
A co do prania ciuszkow babla, to kupilam proszek 1,5kilo Dzidzius i jest swietny.. Ładnie pachnie i nie robia sie grudki nawet jak piore recznie 😁 niektore wola plyny, ale ja wolalam proszek. Tez musze kupic jeszcze jeden by miec w domu na nowym przez pierwszy miesiac bedee prala w dzidziusiu a pozniej juz wskocze na normalny 😁

Spadam na sniadanko, bo w brzuchu burczy mimo ze zjadlam kanapke na szybko z rzodkiewką mniaaaam 🤪 🤪
Dzis sie wyspałam, chociaz R mnie draznil, bo wrócil o 24 do domu, pisal mi o 1 iles smsa i mnie przebudzil. I tak o 3 pobudka na siku hehe a pozniej reszte spalam, takze nie jest zle 🤔 🤔 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! Własnie leże i pije sobie kakao, Dominis wlasnie zasnął wiec mam spokój na jakies poltorej godziny 🙂
Anitek nie przejmuj sie jak bedziesz trzymala diete to na pewno wyniki Ci sie poprawią. A powiedz mi prosze jak to jest z tym rozejsciem spojenia lonowego, bo mnie krocze i pachwiny bola od kilku tygodni i to tak, ze czasami az mi ciezko wstac z lozka albo zmienic pozycje, tak samo czuje bol podczas chodzenia, moze ja tez to mam...? Tylko dziwne, bo lekarz by tego na wizycie nie zauwazył podczas badania? Ja mu w sumie nic nie mowilam ze mnie tak boli, bo myslalam, ze tam sie wszystko rozciaga i ze to normalne...Czytalam o tym troche w internecie, ale jednak wole nie czytac bo czlowiek sie tylko nakreca i denerwuje....
Trzymam kciuki za Twoja Mame!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha dziewczyny ale faceci to zamotany gatunek 😁 ciekawe jak to będzie u mnie bo mieszkaliśmy powiedzmy razem tylko przez tydzień, to gary zmywał, była umowa w 1 dzień ja, w 2 on i tyle. No i się wywiązywał hah, zobaczymy na dłuższą metę 🙂

Anitek co za wiadomości 😞 niech to wszystko szybko zbadają, trzymam kciuki i dużo zdrowia!
Skwara ja tak jak Ty jestem fanką alwaysów 😁 bo inne mi się zwijają :/ też za dużo dupą wiercę 😁 i tak muszę mieć skrzydełka i te niebieskie paski żelowe 😁 to moje ulubione hahah 😁 a niestety okresu zawsze miałam dużo, tampony w moim przypadku to byłby 1 na godzinę. I to jeszcze ze stresem czy nie przeciekł.. W ostatni dzień mogę sobie pozowlić, ale w pierwsze 4 nie ma opcji. Ciekawe jak to będzie po porodzie 😁
Wikarynka super, że wyniki dobre 🙂 a kg się nie przejmuj, już blisko końca ciąży i tak super utrzymałaś wagę 🙂
Biologia nie stresuj się, może mały się rozpycha nóżkami i miałaś wrażenie, że się obrócił. Piszą, że do 32 t.c. większość dzieci się ustawia główką do dołu ale nawet w 35 się obracają jeszcze. Więc nawet jak coś to ma szansę wrócić na miejsce 🙂
Dorotex ja się zgadzam, obowiązki muszą mieć 😁 bo potem myślą, że się wszystko samo robi...

Ja zmykam zjeść śniadanko bo Wam tu odpisuję a w brzuchu burczy 😁 . Musiałam wstać o 8 wziąć garść leków i poszłam dalej spać 😜 dziś w końcu wizyta u gin, zobaczymy co mi ciekawego powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justta hehe pokazalabym Ci chetnie ale wszystko co zwiazane z moim malym jest u babci w mieszkaniu na widoku, bo stamtad mam 2 minuty by doniesc do swojego mieszkania, takze na reke mi to bylo by jej zostawic 😉 Mam tylko pieluchy i ciuszki dla małego. Wiec nie poratuje Cię. Ale moze na necie znajdę 😉 To Ci pokaze jaki mniej wiecej mam. Ja mam zwykly spiworek 🙂 Po jakims dziecioszku od pewnej laski. Zaplacilam za niego grosze. Ale przyda się. Ja wozek mam taki,ze mam nakrycie na wozek w calosci i tylko buzke widac..takze na poczatku zawijac bede w becik, kocyk badz zamiast tego spiworek i kocyk i nakrycie na wozek 😉 ja mam inny niz wy 😜 moj wozek ma troche heeh tzn. po Amelce to ma 4 lata.. ale tez jest zgrabny 😜 nie ze antyk 😜 haha;D zaraz oblukam na necie i Ci pokaze,cierpliwosci , bo moj net jak czolgggg chodz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spiworek

Cos takiego mam w podobie ale nie taki gruby, cienszy. I oby dwoch stron zameczki, i falbanki na gorze jasno blekitne 😉 takze nie zwrocilam szczerze uwagi az tak na spiworek, gdyz zadko bede wychodzila z dzieckiem. To tylko kupione dla musu. Bo mam jeden z wozka tez swojego w kolorze Zielonym-taki jak wozek. Ale dwa sie przydadza. Tym bardziej nie ma co zalowac, kupiony za 8zl to bez szalu.. 😉
I oczywiscie ma miejsce na pasuy w nosidelku w razie wu, takze pewnie w nim wyjdzie ze szpitala mały 😉

Spadam sie kapac laski i wybywam gdzies bo mnie nogi gdzies niosa sama nie wiem gdzie. R mial sie widziec ze mna ale pojechal z mama ogladac plytki... ohhh.. Coz musze byc cierpliwa.. 🙃 🙃

Milej srody kochane 😘 😘 bede poznieeeej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...