Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No takie "uroki" konca chyba 😁
Choc ja przedwczoraj uslyszalam komplement od pana w sklepie ze tak ladnie wygladam i jak to tylko 11dni do konca heh 😁
Milo sie zrobilo a co! choc se tylko pomyslalam facet zebys Ty wiedzial ile sie trzeba nacierpiec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emiilka nie przejmuj się koleżanki z pracy też będą kiedyś w ciąży ... 🙂

Ja niebawem jadę do lekarza ...nawsuwałam sie ananasa ...nie wiem czy dobrze zrobiłam przed ktg ale już za późno ....ciekawe co mi powie...pewnie nic ...bo usg juz nie robię ....dopytam sie przynajmniej na jakie skurcze mam czekac do tej cesarki bo to mnie najbardziej zastanawia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daguza, rzeczywiście te wszystkie niskie brzuchy i bóle i skurcze i objawy to dupa 😁 u nas połowa tak cierpi i nic z tego nie wychodzi...obyście wy nie musiały tego tak znosić...

Ja to tez w takie komplementy nie wierze...w sklepie mi tez babka powiedziała że slicznie wyglądam to ją wysmiałam heheh no bez jaj, przeciez widzę mojego kartofla na mordzie....
A wczoraj mi mama powiedziała że chodze jak żołnierz hahahah 😁 przynajmnije jedna szczera 😁
I wszyscy też mi mówili że do grudnia nie donoszę...a tu o 6, termin za mną a Franek się smieje z matki 😁 więc matka smieje się razem z nim hahahahah 😁

Ifyou, a co ty jakies diety stosujesz? Nie schudłaś jeszcze? I ten katar małej to ze względu na ciepło w chałupie?
U mnie to akich problemów pewnie nie będzie....mój ma obsesje na punkcie otwierania okien i teraz mrozu 5 stopni a my przy otwartym oknie śpimy. Próbowałam go przekonac że jka będzie mały to tak nie może być, ale skąd, jak grochem o ścianę. A słyszałam że chłopcy ogólnie bardziej delikatnie są zdrowotnie więc się boje żeby mi nie chorował od razu! mojej znajomej mały po 2tyg zapalenia płuc dostał i znowu do szpitala 😞

Dorotex, ty sie lepiej zapytaj czy się nie da bez skurczy po prostu umówic na tą cesarkę. Mi nagadali że jak sie dziecko znajdzie w kanale rodnym to dupa z cesarki potem, a pośladkowo urodzić naturalnie to biedne dzidzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex daj znac co tam na wizycie 🙂 ananasem sie nie przejmuj 😉
Skwara ale Ty glupiasz gadasz heh 😁 buzia jak kartofel oszalalas!!! mysle ze gdyby ktos nie chcial to wogole by sie nie odezwal zamiast mowic komplement ktory nie jest prawda 🙂
Zmienilas date powiadasz 😁 fajnie heh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczyny za mile slowa 🙂 dziwnie mi bylo przez te dni bez forum...ja sie ciesze ze nie bylo miejsca na patologii bo kto wie pewnie by mnie zatrzymali, a tak jestem z Dominisiem w domu....
Dla mnie to jest w ogole dziwne, bo niby mam na 1 cm rozwarcie, szyjka skrocona a Maly jeszcze głowką wysoko, zastanawiam sie czy tak w ogole moze byc ?
No ale skoro tak mowil lekarz to chyba moze...
Widze ze tez juz zmeczone jestescie ciaza, a wczoraj myslalam ze zrobie sobie na Mikolaja prezent w postaci synka a tu nic, szok 🙂 Pewnie bedzie tak ze wszystkie naraz zaczniemy rodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ananaska też jadłam ale tyle zjadłam że już w życiu nie zjem.
Anitek, no już mi odwala. Czekam jak głupia i bym chciała mieć to wszystko za sobą. Żebym jeszcze może jakieś zajęcie miała to bym tak nie myślała, ale niestety brak zajęć hehe
Dla mnie takie komplementy to serio lipa. Skoro jedni mnie widzą i mówią: boże jak ty wyglądasz, a inni że pieknie to nie wierze hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara nie mysl tak heh. Ja sie w sumie dobrze czuje z siba w ciazy. Fakt ze mowie ze jak wieloryb ale jak sie w.miare ubiore i make up zrobie to nie jest zle 😉 a ze sie mieszka w kraju wielorybow to tym bardziej 😉 co do karmienia to nie zamierzam nic sciagac. Nie uznaje karmienia piersia... a co za tym idzie nie chodzi juz o sam fakt ssania przez dziecko ale o pokarm... dla mnie powinni sie zabrac za nowe badanie odnosnie karmien i alergii z tym zwiazanych 😉 no i tak oto Maly bedzie rowniez na butli tak jak Olaf 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie leci na tvn style o karmieniu cycem

Jak jeszcze jakaś jedna styczniówka mnie będzie poganiać to was powystrzelam babochy! I tak nam ciężko a tu jeszcze takie teksty! :P nie obraaźcie sie ale bez jaj, tez was to czeka!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra wiecie co? bądźmy szczere 😁 my lubimy swoj stan i fajnie nam z brzuchem, kobiety z brzuchem maja wiecej możliwości i w ogole maja czas zeby jeszcze sie wyspać, zrelaksować, mamy cisze w domu nic nie płacze i fajnie jest byc kartoflem itd a te co sie spiesza niech lecą tam gdzie brzuchy znikają 😁 oo i cały problem rozwiązany. Żadna styczniowka badz nawet lutówka (bo kto wie) nie bedzie nam tutaj Spidi Gonzalesa zarzucać 😁 pffffffffffff hahahahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahahaaha Emilka, będziemy lać poganiaczy 😁

Anitek, ja nie wiem, ale nie spotkałam sie z tym żeby dziecko karmione cycem miało alergie z tego powodu. Ja pamiętam jak ty coś wspominałam i swoich znajomych ale już nie pamiętam dokładnie o co chodziło. I oczywiście niczego nikomu nie narzucam 🙂 uważam że każdy ma prawo wyboru. Też nie chce karmić cycem ale bardziej z tego względu że wszyscy będa oglądac moje cyce a jakoś nie moge sobie tego wyobrazić, i tych komenatarzy: ale masz duże cycki, ale masz małe cycki, a to to a to tamto 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara nie mam polskiej tv ha! Dla mnie karmienie piersia to temat zamkniety. Nie mialam zamiaru karmic nie karmie i karmic nie bede 😉 a dla tych co chca to oczywiscie ich decyzja 🙂 ale jak macie zamiar karmic to z pewnoscia warto sobie obejrzec taki program czy poczytac sobie bo zawsze to moze Wam pomoc 🙂 co do poganiania tez sie ostatnio tak czuje... co chwile ktos tu wchodzi i nas pogania... ja tam mam jeszcze chwile a juz sie irytuje a co dopiero Ty Skwarko... no i zaczelo sie pisanie smsow czy juz rodze bo np nie oddzywam sie iles tam do kogos.... 🤢 😮 ludziom ciezko.pojac ze to.strasznie wkurza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tu wchodze to coraz zabawniej.... kochane nie ma co sie spieszyyć 🙂) chodzcie sobie z tymi brzuchami ile chcecie!!!!!!! ja bym chcetnie chyba do tego wrocila bo juz mam czasami dosyc!!!!!! Przynajmniej sie bardziej wysypialam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara no wlasnie badanie z 2011 wykazaly ze dzieci karmione tylko cycem do 6miesiaca zycia sa narazone bardziej na alergie... stad twierdze ze warto robic wiecej badan. Bo moim zdanie 20lat temu karmienie moze i mialo sens bo wszystko bylo o niebo zdrowsze. A teraz prawie wszystko co jemy to chemia i nie mam zamiaru dawac tego dziecku tam malemu. A to ze jeszcze kolezanki maja problemy z dzieciaczkami aby mnie przy tym utwierdza. Wiadomo kazdy ma swoje zdanie na ten temat. Emilka padlam z textu!!!! Dobre 😉 spidi gonzales 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania no w koncu pocieszycielka 😉 a tak wogole to.pamietam ze z Olafem tak bardzo czekalam i wogole a teraz na spokojnie bo wiem co mnie czeka heh 😁 i nie jest kolorowo... ja to bardziej pod presja czasu bo Tesciowa mam do 16.12 😉 p.s. Skwara nie chodzi o to ze maja alergie przez to ze karmione cycem tylko sa bardziej narazone na alergie jesli sa karmione tyloo cycem do 6miesiaca gdzie jeszcze di zeszlego roku bylo ze tylko cyc wystarczy do 6miesiaca i nic wiecej. Zreszta wogole warto poczytac co i w jakich ilosciach mozna jesc aby zniwelowac ryzyko alergii. Ja tam tego nie czytam bo decyzji swojej nie.zmienie i jestem 100% zadowolona z niej 🙂 ale i tak bardzo szanuje te karmiace bo to kupa wyrzeczen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, może to i lepiej że nie masz tego programu bo mówią o długim karmieniu piersią - 4 letnie dzieci! 😮 tyle czasu to juz przesada.....
Ale tak myslę, że masz racje odnośnie jakości dzisiejszego jedzenia i rzeczywiście to wszystko w mleku matki jest. Ale to sztuczne mleko jest z samej chemii zrobione więc wiele bardziej się to nie różni...
Nie mogę się też za bardzo wypowiadać, bo nie mam dzieci ani żadnego doświadczenia na tym polu. I nie chciałabym też się wypowiadać na tematy o których nie mam zielonego pojęcia, bo jak urodzę to okaże się co innego hehe 🙂
Ania, to chowaj małą do brzucha z powrotem 😁 a jak tam, ile juz urosła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No co do karmienia to ja neutralna jestem do decyzji matki.. owszem ja osobiscie chce karmic bynajmiej w czasie połogu a potem bede sie zastanawiać. Pomalu pewnie bede odstawiac od cyca i przyzwyczać do butelki.A chce to robic ze względu na dziecko..uwżam ze jednak zalety tego są na tyle przekonywujące mnie sama ze jestem w stanie sie powiecic.. a u nas na Islandii to nic wstydliwego kobiety karmią wszedzie - doslownie.. ostatnio w piekarni pani zasiadła za stolikiem przykryła siebie i dzieciątko kocykiem i karmiła, mysle ze nie bede miala czego sie wstydzc. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...