Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia - dzięki za uzupełnienia.
Trzymam kciuki za biologię!
A Franek Skwary to długi chłopak i duży. Super 🙂 🙂 🙂
A my byliśmy dziś u okulisty i to była masakra. Poradnia specjalistyczna i tłum dzieci na jedną godzinę. Ech... A moja mała szybko marznie, tam przeciągi. No nie mam słów. Przynajmniej jesteśmy już w domu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! To Skwara miała podobną sytuację do mojej jak Dominika rodziłam, bo Maly tez nie chcial mi sie wstawic do kanalu rodnego...Ciekawe jak to teraz bedzie ze mną...
Biologia pewnie dzisiaj urodzi skoro ma już 4,5 cm rozwarcia 🙂
Kurcze dziewczyny coraz mniej nas zostalo...A ja bylam dzisiaj u lekarza i nic porodu na razie u mnie nie zapowiada, masakra jakas....W piatek mam zrobic badanie moczu kontrolne po tej infekcji, a jezeli nie urodze do poniedzialku to mam przyjsc rano na wizyte...Skurcze na ktg nadal sie pojawialy ale slabe i tylko co 10-12 minut, czyli nieregularne i za pewne byly to skurcze przepowiadajace...Rozwarcie mam nadal na 1 cm. Jeszcze dzisiaj i jutro musze brac te globulki dopochwowo na ta grzybiczą infekcje no i w sumie tyle....
Anitek my to chyba na końcu urodzimy....Jestem załamana, bo Święta tuż, tuż a nadal nic i jeszcze tak wyjdzie ze wigilie w szpitalu spedze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no nie bede do niej pisała i przeszkadzała heh sama napisze na pewno jak urodzi 😉

justyna ja osattnia bede mowie Wam u mnie na wizycie mowil ze tez sie nic nie zapowiada i ze pojde rodzic w nowy rok takze na bank ja bede ostatnia :P jutro jade na ktd wiec zobaczymy... z tym ze moja ktg trwa ok 30 minut no ale jak jakis skurcz sie pojawi to pokaze na pewno tyle ze moja mala to jak wariatka zawsze sie kreci i przyciskam ze to ruch wiec nie wiem jak oni to rozpatruja heh 😁

i tez sie boje zeby na swieta same nie lezec w razie czego bo lipa troszke :/ wy sie wysypiecie dzien po dniu a ja bede siedziala do konca roku sama 😞 heh łe tam kiedy sie zachce tym naszym pociehom wyjsc to beda 😉 wazne zeby cale i zdrowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak tak zdrowie ważne ale w swieta nikt nie chce byc w szpitalu no i każda juz chcialaby zaczać normalnie mysleć kazdego dnia a nie stresowac sie czy to dzis czy jeszcze nie. Czy to ten bol czy jeszcze... patrzec czestotliwosci skurczy.. przyznajcie męczące to jest.

😁 😁 jak wstajecie z lożka to tez macie problemy? ja musze przewrocic sie na prawo i dopiero jakos postarac sie dzwignąć hahahaha dzis w nocy nie umialam wstac na siku hahahahahahha

No kobitki ja dzis postawie na lenistwo 🙂
Nie mam nic ambitnego do roboty 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emillka tez mam problem ze wstawaniem, ciezko mi nogi podniesc tak mnie w pachwinach boli...Ja tez dzisiaj nic nie robie, po lekarzu tylko odkurzylam, umylam podloge ,rozwiesilam pranie i zrobilam Dominikowi obiad, bo dla mnie i mezusia mam bigosik od mamy 🙂 teraz siedze z Dominisiem i odpoczywam, najgorsze ze go jakies przeziębienie lapie, ma katar, do tego pokaszluje i marudny jest 😞 Mam nadzieje ze mu to minie bez interwencji lekarza.
Kurcze ciekawe jak tam Biologia, pewnie biedna teraz sie strasznie meczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie ten ból w pachwinach 😮 tragedia.. w nocy jak wstaje to mam wrażenie ze mi wszytsko wyjdzie bo mam taki nacisk w srodku.

Justyna mówisz ze postawiłaś na lenistwo.. 🤪 umyłaś podlogi 🤪 poodkurzałaś itd no nie nazwałabym tego lenistwem.. 🤪 chryste ja zaledwie przebrałam sie z piżamy do ciuchów.

Kurcze teraz jest wstrętny czas na przeziębienia ..każdy chodzi i rozpryskuje chorubska.
Wiesz co jak bylam mała mama zawsze nam robiła herbatke z korzenia imbiru,mięty a pod koniec gotowania dodawala cytryne i miód.. po dwóch dniach zawsze bylismy juz na nogach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wiadomosci.... zazdroszcze Biologii ale jej fajnie!!! I nawet szybko poszlo 🙂 super!!!! Ja dopiero usiadlam bo jeszcze auto mylam w srodku i na zewnatrz 😉 u lekarza ok tyle ze krwinki czerwone i biale w moczu ale mnie nic nie boli czy piecze wiec powiedziala ze moze sie juz cos zaczyna dziac...no coz ja tam pewnie tu na sam koniec zostane heh. Emilka jak chcesz jutro to ok to ja bukuje 13stego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale newsy !! 🤪 widze Basia trzyma reke na pulsie hahaha smsy non stop 😁 kto gdzie i jak urodzil 😁 nasza reporterka!! 😁

Anitek ja to dzis mialam zamiar urodzic.. z niedzieli na poniedziałek.. nawet Skwara mowila ze to bedzie niedzielno-poniedzialkowe dziecko i ni c 🤪
Ale jak jutro to jutro..jeden dzien w ta czy w druga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc wam.. w nocy trafilam do szpitala z ogromnym bólem i skurczami co 5 min i cieknącymi wodami. rozwarcie 3 - 4 cm odesłali mnie do domu, wody pzestaly cieknąć ale wczesniej dostalam jakies tabletki. skurcze ustaly o 5 rano. Musze sie zglosic na porodowke o 9 zobaczyc czy zaczyna sie poród. 3majcie kciuki za mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

no masz emilka doczekalas sie ! 😁 mowilam ze to najczesciej z nienacka ! 😁 ale ze cie puscili do domu to dziw :/ mogli cie potrzymac chociaz kilka godzin na obserwacji...

ja nocka ciezka, nie spie od po 4 nie wiem co mi jest ciagle bekam brzuch dziwnie sie napina mala wypycha jak by baki puszczala albo tez bekala, ogolnie taki ciezki jakis no i mi az niedobrze :/

zaraz jade do dentysty pozniej na ktg wiec odezwe sie kolo poludnia 🙂

do pozniej kobitki milego dniaaa :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia a moze cos zjadlas??? Powodzenia u dentysyy sadysty 😉 ech ja tez mialam kiepska noc...budzilam sie wiele razy a teraz wstalam juz przed 6sta... skurcze mecza ale totalnie niergularne. Tylko bardziej bolace niz te z wczoraj. Ciezko juz jak cholera... i dopada mnie dol ze tu za chwile termin a ja nadal 2w1...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...