Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emilka oczywiscie ze nie ma reguly stad polozna powiedziala ze szyjka zamknieta i wysoko a moze sie zaczac i pojdzie szybko... a kiedy sie zacznie nie wiadomo.... znajac moje glupie szczescie dotrwam do swiat... czego baaaardzo bym nie chciala bo zaczynam sie stresowac co z Olafem zrobie 😞 do dupy to wszystko... jestem zla.i zmeczona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justyna fajnie ze chociaz lekarz cos moze zrobic zeby sie ruszylo! wogole masz tez plamienia itd. a to cos tam sie zaczyna dziac.
Milego popoludnia 🙂
Emilka tak mam znajomych wiadomo a w zasadzie to spokojnie moge ja nazwac swoja przyjaciolka, ale stresuje sie ze np bedzie zajeta w tym czasie alo bez auta a mieszka ok 30min jazdy ode mnie...
No i wiadomo Olaf ma swoja rutyne itd ktora Tesciowa juz zna a nie wiem czy Olaf dalby sie jej polozyc np spac itd. tego sie obawiam najbardziej ze jeszcze dziecko bedzie musialo przechodzic przez ten stres... Ech no coz tym sie bede martwic po sobocie jak sie nic nie rozwinie...
Oby sie cos ruszylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuje bo jak by nie było to jest problem, tak naprawde szczescia masz tyle o ile ze Olaf ma prawie 3 latka wiec az tak malutki nie jest i można mu co nie co wytłumaczyć napewno zrozumie na swoj sposob 🙂 Mam nadzieje ze znajdziesz dobre rozwiązanie... Albo nie bedziesz moze w ogole go szukać kto wie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha, czułam, ze Skwarę dopadnie w weekend. Mamy kolejną dzidzię, gratulki!

Ifyou - generalnie nie ma reguły, że dziecko musi mieć 3 kg i dopiero spacer. Ja dostałam takie zalecenie indywidualnie dla Jaśminy. Ona urodziła się nie tylko za wcześnie, ale z hipotrofią, więc same kosteczki. Dopiero jak nabierzemy tłuszczyku, to możemy się spacerować.
A odstęp 18 miesięcy musi być miedzy cięciami, czyli dokładnie jak policzyłaś - w ciążę można zajść najwcześniej rok od pierwszego cięcia. Dlatego trzeba trochę odczekać, niby to niewiele, ale ja bym chciała nawet szybciej. 😉
No dziewczynki, trzymam kciuki za pozostałe i szybkie oraz łatwe rozpakowanie. Coś biologiaa się nie odzywa... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no juz nas zostalo niewiele raptem chyba 6 tak? Anitek, Biologia, Basia, Justyna Motylek i ja? ops.. poleci teraz szybciutko
Daguza Ja sie na porodówke na chwile obecna nie wybieram bo nie mam po co.. u mnie wszytsko sie uspokoiło.. 🙂

Dziewczyny co z motylkiem? macie z nią kontakt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry Wieczór laseczki 😉

no mi dzionek minal nudnooo jak pisałam rano :/ nie lubie niedzieli bo nic sie nie dzieje co innego kiedys jak sie miało wolne od pracy czy os to niedziela jak zbawienie mega lennn i luz a teraz juz do glowy idzie dostac z nudow... :/ no zostalo nas kilka ja to pewnie ostatnia urodze na bank heh jak nie w 2013 bo tez bym sie nie zdziwila... bo poza tym moim twardym brzuchem i mocnym wypychaniem sie malej nic sie nie dzieje no i te wkrecanie sie malej jak by igly mi wbijala w pityne tez nic sie nie dzieje :/

skwara sie nie odzywala juz do mnie jutro do niej napisze juz dzis nie bede jej meczyc, zapytam o maluszka i przy okazji czy rycynke wziela heh 😁

ide na tv pozniej jeszcze zajrze 🙂 milego wieczorku i nocki kobitki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki uzupełniłam tabelke, jutro napisze do skwary o szczegóły a z pozostałych rozpakowanych brakuje mi długoći ciałek od dorotki i wikarynki takze jak by dziewczyny tu zajrzały to prosze o informacje a wstawie uzupełnienie z połowa rozpakowanych mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mowilam ze zajrze to zagladam i uciekam spac heh 😉

wikarynka u Jaśminki wszystko uzupełnione, jutro napisze do skwary uzupełnie i dodam tabelke 😉 no i dorotex niech napisze długość swojej pociechy bo brakuje...

moja niunia sie prezy wiec kłade sie poki zacznie mocno szalć 😉


dobranoc dziewczyny spokojnej nocki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello kobietki 😉

o dobrze Renia ze napisałaś bo miałam wlasnie pisac esa do skwary heh 😁

A wiecie cooo : ? Biologia mi pisała przed 8 że jest w szpitalu ma czeste skurcze i 4.5cm rozwarcia wiec zostaje w szpitalu, teraz nic nie pisała a ja napisze do niej pozniej bo moze wlasnie rodzi hehe 😁

ja dopiero wstalam z wyrka a co sobie bede zalowac hehe 😁 nocka w miare wstałam tylko 2 razy na siusiu i spokoj zadnych rewelacji heh 😁

dzis matki bozej pienieznej wiec pozniej pewnie jakies zakupki hehe 😁

milego dzionka wszystkim zycze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry z rana 🙂
ja zaraz wychodze do lekarza wiec wpadne pozniej 🙂
Ooo dobrze ze wszystko ok ze Skwarka i Frankiem 🙂
No i prosze Biologia jak sie zabrala ostro! no to dzis juz bedzie kolejne dzidzi 😁 widze ze codziennie jeden bobas :d no to ktora jutro???? Justyna Ty sobie zarezerwowalas 12.12.12. to ja moge jutro lub 13.12.12 😁 taaa marzenia scietej glowy 😉
Lece i wpadne zas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...