Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mowia zeby sie zdrzemnac ech nie da rady. Skurcze sa co 4min juz a do tego babka obok tak chrapie ze moj M.to nic w porownaniu do niej 😉 proponowali zastrzyk ale jeszcze chce dac rade choc mam wrazenie ze mi pecherz rozsadza... zrobili tez masaz szyjki szybki. Omg co za bol dziwny :/ mam nadzieje ze szybko sie uwine. Czekam na wyniki krwo bo mam cisnienie wyzsze i bialko w moczu wyszlo... no nic najwazniejsze ze sie wyrobie do weekendu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anitek mam nadzieje ze dajesz tam rade ! 🙂 To w takim razie dzis bedziemy mieli byc może kolejnego grudniowego bobaska 😁 😁

A ja dalej bujam sie z 4 cm rozwarciem i skurczami srednio co 7-10 min sa do wytrzymania wiec nigdzie nie jade.

Ide zrobić sobie pseudo kawusie i moze porobie cos dzis w domu..co by przyspieszyć ten smieszny proces 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyle bolu i dopiero 2cm... ech... skurcze sa juz co 3min... tylko wody cos nie chca odejsc bo jakby odeszly to by poszlo szybciej. Mam nadzieje ze do jutra sie wyrobie 😉 wlasnie dostalam zastrzyk i moze uda sie zasnac co by sile zbierac. Emilla mam nadzieje ze u Ciebie sie ruszy na dobre i przestaniesz sie meczyc w koncu!!! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek trzymam kciuki za ciebie!!!! hoho 2 cm to jeszcze jeszcze.. Dasz rade! Podjarałam sie! 😁 😁 😁
No dobrze jakby ci wody odeszly krócej sie pomęczysz.. 🙂
ja to pewnie bede sie kulać do końca ciazy bo mi nikt tu nie pomoże...chyba ze dzisiejsza data ma magiczne przyciąganie i bobasek tez u mnie postanowi wyskoczyć. a zaczynam miec znow bol od kręgosłupa wiec kto wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

a juz myslałam, że żadna sie nie rozpakuje w tą magiczną datę 12.12.2012 😁
a tu prosze dwie sie szykuje 😁
no ślicznie dziewczyny trzymam kciukaski mocno zey Wam sie udało 😉

nocka w miare wstałam tylko 2 razy na siusiu ale ten potworny ból brzucha to kłucie bo obydwóch stronach nie odpusciło :/ teraz tak bardzo nie boli a raczej amm wrazenie ze ciagnie mi brzuch na dół :/

no to rozpakowujcie sie kobitki 😉 czekamy na wiesci ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek trzymam kciuki zeby Ci poszlo szybko 🙂
Basia a kiedy robilas badanie moczu? Bo ja tez mialam bol podbrzusza, plecow i klucia po obu stronach brzucha(tak jakby w jajnikach), i wtedy okazalo sie ze mam bakterie w moczu i to od tego byl ten potworny bol...
Emilka Twoj dzidzius cos nie chce wychodzic, a moj to juz w ogole sie nie spieszy na snieg i mroz, w brzuszku mu lepiej 🙂

Ja mialam masakryczną noc (juz druga z rzedu) bo Dominisia tak meczyl katar i kaszel ze sie co chwile budzil 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju justyna współczuje masz 2krotne zwartwienie nie dosc ze koncowka ciąży juz ta najgorsza to jeszcze z Dominisiem problem ehh bidulko 😘

No dzidzi chce wyjść bovsie pcha tylko nikt mu nie chce pomóc 🤪 zamiast dac mi konfort to mnie do domu puscili.. pewnie trzyma bo sie stresuje tym wszytskim cholera jasna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zafunduj sobie jeszcze spacer albo chodzenie po schodach, bo niby przy tym sie rozwarcie robi 🙂 Ja mieszkam na parterze wiec troche glupio by wygladalo jakkbym w bloku po schodach chodzila 🙂 he, he
A infekcje wydaje mi sie ze minely, bo nic nie boli i nie piecze, oby tylko byly do konca wyleczone bo tak to szybko wroca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No najlepiej jak infekcja jest wyleczona bo czasem powiklania ginekologiczne nie sa zbyt mile.. mialam pare lat temu problemy przez infekcje moczu problemy..
Ale ból przy infekcji straszny nie moglam siku zrobic bo mialam wrazenie ze sikam żyletkami.

No ja mieszkam w 2 pietrowym 'bloku" ale schody sa na zewnatrz na dworze wiec troche lyso chodzic po schodach bo kazdy widzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyn badanie moczu coprawda robiłam dawno jakis miesiac temu jak nie dalej ale nie boli mnie przy siusianiu , pytalam chrzestnej ktora jest pielegniarka i w szpitalu obok ginekologi robi zna sie troszke to mowila ze nie sa konieczne badania na koniec ciazy i tak mi zrobia w szpitalu jak pojde heh wiec spoko, mysle ze o niunia sie pcha we wszystkie strony na boku i przywiera do kregoslupa a do tego ciagnie na dol :/ ja w domku mieszkam i sie smialam ze bede chodzic po schodach od piwnicy po sam strych ale sily brak nawet na ruszenie sie z krzesla nie wiem mega lec mnie dopadl i jakies ogolne oslabienie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo ale numer 😁 Anitek tak narzekała, że się będzie kulać jeszcze długo a tu hop i w szpitalu 😁 no i jeszcze ta data 🤪 🤪 🤪 trzymam kciuki żeby dziś się wykluł 😁 powodzenia! I czekamy na wieści 🙂

Sylwia fajnie, że już w domku 🙂 szybko Was puścili 🙂 a gdzie zdjęcie Frania? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie też mieli dać zastrzyk, ale że mała na ktg wyszło, że ma nierówne tętno to dali oksytocynę 😮 ale jak mi o tym powiedzieli to mi od razu ciśnienie skoczyło, że chcą wyciszyć skurcze 😠.. Nie kumam tego, najpierw chcą opóźnić poród a potem przyspieszają. A u Ciebie Anitek po co ten zastrzyk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie rozumiem po co oni daja te zastrzyki skoro ciaza jest donoszona, w PL by juz na pewno nie dawali na wyciszenie tylko jak juz to na przyspieszenie, ajjjjj szkoda slow...
Okazalo sie ze polozna wpisala mi bledny pesel w zwolnieniu i teraz musze dzisiaj jeszcze jechac do szpitala zeby mi to poprawili....masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂

ufff, polozylam sie po 12 jak moj ogladal film przed praca i zasnelam i juz godzina snu, poszedl do roboty a ja pach do lozka spowrotem i kolejne ponad 2 godziny, jakas do upy jestem :/ i te kłucie w pachwinie mnie dobija bo boliii :/

ja myslalam ze tu juz 2 rozpakowane beda anitek i emilka a tu cisza hehe, no zastrzyk na powstrzymanie to pod koniec ciazy jakas głupota dla mnie :/ zamiast to przyspieszyc skoro juz sie ruszylo albo chociaz zostawic naturze to powstrzymuja barany :/

zrobilam sobie kawusie moze minie mi to przymulenie :/ i szukam prezentu dla taty na swieta nie mm pojecia co dziadkowi kupic hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UWAGA !
Basia reporterka zdaje relacje 😁

Biologia pisałaco tu u nas slychac i że jutro może już wyjdzie jak mały nie załapie żółtaczki , że coraz więcej je bo na początku tylko spał heh 😉 Czuje się coraz lepiej ale dupsko dalej ją boli heh 😁

Macie wszystkie pozdrowienia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...