Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anitek : jak bedziesz mogla to pisz co sie dzieje....mam nadzieje ze nic zlego :/
IfYou : super ze sa nadzieje ze Cie wypuszcza, nawet jak bedziesz musiala lezec, ale w domu to w domu 😉 bedziesz miala oko na wszystko
Skwara : mama niestety rzadko mnie odwiedza bo nie ma samochodu, a mimo ze mieszkamy w tym samym miescie, to dzieli nas z 5km. Wiec to ja czesciej jezdze tam. Zostawilam jej biale i jasne ciuszki do namoczenia, a ja sie wezme za kolorowe 🙂 Tylko te rozmiarowki na tych ciuszkach to tragedia. Niby pisze 62 a wielkie to jak na roczniaka, nie ma sie co tym wzorowac i chyba bede musiala poukladac to sobie na oko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Skwara mam nadzieję, że zasnę bo jestem zmęczona fest 😜 ale teraz mi się dłuży 😁 zaraz idę się kąpać to jakoś zleci 😁 haha ugłaskaj Franusia 😁 martwi się o swoją koleżankę z brzuszka 😁
Biologia no nie ma porównania 🙂 dom to dom, oszczędzać się muszę jeszcze bardziej chociaż w ogóle w ciąży się nie forsowałam, dlatego tak mnie dziwi ta szyjka, bo wszystko było ok jeszcze 3 tygodnie temu. Widocznie wizyta raz na 4 tyg już nie jest dobra na ten etap ciąży. Wszystko trzeba częściej kontrolować... Co do ciuszków to u mnie na odwrót 😁 czasem rozmiar duży albo piszą powiedzmy 6-9 miesięcy a na moje oko to będzie na 3-4 miesięczne dziecko 😜 także masz rację nie ma się co sugerować, zresztą zobaczymy jak nam dzieciaki będą rosły 🙂

Ale tu cisza na forum, nawet nie mam co poczytać w tym szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w domu ale sily niet na kompa. Musialabym miec fizjoterapie a szanse aby sie dostac na darmowe w szpitalu sa rowne 0... a priv nie pojde bo srednio mnie na to stac... kazali chodzic na basen tez. Ech ledwo sie ruszam a M.jutri do Dublina jedzie nie wiem jak dam rade 😞 jutro wejde z kawka bo zaraz Olafa idziemy kapac i sama ide spac bo nocke mialam straszna... do jutra Babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Ja tylko na chwilkę, bo zaraz wracam do swojego męża. Spędzamy weekend razem. 🙂
Skwara - mi się wydaje, ze aktywność i temperament nie zależy od wieku, ale jest przekazany w genach. Mój mąż ciągle by gdzieś chodził, coś robił, pracował, zwiedzał, oglądał. Szczerze, to ma on więcej napędu, niż ja. Rzeczywiście w przeszłości dużo podróżował, teraz dużo pracuje, ale gdy tylko jest okazja i czas, to swoje wysiłki przeznacza na mnie. 🙂 Oczywiście nie jest tak codziennie, ale korzystam, kiedy jest. 🙂
Dorotex - dzięki za zrozumienie. Pewnie, ze te kredyty i mieszkania to sporo stresu, ale nigdy nie ma dobrej pory. Teraz ciąża, potem małe dziecko. Potem może druga ciąża, a może małe dziecko i praca...itd. Dlatego staram się mimo wszystko podchodzić na spokojnie. 🙂
Ifyou - mam nadzieje, ze Cię wypuszczą po USG. Bardzo trzymam za to kciuki. Co by nie mówić, lepiej czuje się człowiek u siebie, niż w szpitalu. Niech mała przybiera!
Anitek - z tego co rozumiem, to nie skurcze, tylko kręgosłup? Odesłali Cię, bo przyczyna nie jest ciążowa tylko przeciążeniowa? Może prócz basenu jakieś delikatne masaże?
Jutro napiszę do Was więcej (taką mam nadzieję), a teraz uciekam wykorzystać ostatnie godziny weekendu. Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór Kobitki 🙂

Widze weekend w pełni bo pustki i u niektórych niezłe przeboje widze :/

Anitek trzymaj sie kobitko i szybkiego powrotu do pełnego zdrowia...

Ifyou no miejmy nadzieje ze Cie jutro wypouszvcza tak jak wikarynka pisała wszedzie dobrze ale w domu najlepiej...

Biologia u mnie to samo niby facet jest a go nie ma heh... wiec dzis wzielam sie za segregowanie ciuszków

No właśnie bo wczesniej jak prałam i prasowałam to układałam na oko i tylko sortowałam rodzajami ... dzis wzielam kartke i orientacyjnie poukladalam według rozmiarów wszystko i sie okazało ze pare rzeczy musze dokupic... bo np bluzeczek i kaftanikow mam ponad 30 na samo do 62 cm gdzie dziecko zaraz z tego wyrosnie a bodów na gługi rekaw na maluszka do 62 mam tylko 3 sztuki reszta wieksze wszystko albo na krotki rekaw... wiec dobrze ze zrobiłam porzadek wiem co i jak reszty mam fulll nawet znalazłam pare ciuszkow na 12-18msc gdzie podostawałam od kogos a jak pisalam poprałam poprasowalam nie zwracajac uwagi heh

poszperam w netku i uciekam spac chociaz moja niunia non stop szaleje w brzuszku nie wiem co takie ADHD w nia wspiło heheheh 😁 niech sie teraz wyszaleje i pozniej bedzie spokojna obyyy heheh 😁

No to uciekam zajrze jeszcze przed snem jak ktoś napisze to odpisze a jak nie to życze miłej i spokojnej nocki 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry z kawka 🙂 w koncu 😉
Nocka o wiele lepsza niz poprzednia choc budzilam sie bardzo czesto ale jakos ulozylam sie tak ze mniej bolalo, do tego dokoptowalam druga poduszke miedzy nogi i tez to pomoglo.
No i jest to rozchodzenie sie spojenia lonowego 😞 niestety ciazowa przypadlosc 😞
Problem w tym ze sie jest w IE a nie w PL i podejscie olewcze jak zwykle...
Zadzwonilam sobie do ginka u ktorego bylam ostatnio powiedzial ze to trzeba sprawdzic powinni zrobic usg i zobaczysz na jakim etapie to wszystko jest bo jesli te kosci za mocno sie rozejda moze byc problem porodu SN jak i ja sama moge miec problem po porodzie z chodzeniem... Oczywiscie w szpitalu procz tego ze babka tak mi to nacisnela ze sie rozplakalam jak dziecko to nic innego nie zbadali...Pojde sobie prywatnie to sprawdzic u mojego ginka. No chyba ze stanie sie cud na wizycie za tydzien???!!! wtedy bedzie tez inny lekarz bo na przyjeciach sa inni lekarze wiec moze bede miala to szczescie.
Widzicie tutaj jest zupelnie inaczej 😞 to samo co w UK niestety.
Jak ktoras z Was pojedzie na pogotwie w PL z bolem brzucha w ciazy to przewaznie zostawiaja na noc i badaja wszystko wzdluz i wszerz. A tutaj? jak pojedzie sie z bolem brzucha to powiedza ze to rozciaganie sie macicy i wszystko jest ok nawet nie zrobia usg...
Przerabialam to w ostatniej ciazy jak z kolka nerkowa pojechalam na pogotowie a oni ze to rozciaganie sie macicy i wsio kazali wracac do domu, wrocilam tam jeszcze 2razy tez z kolka i to samo uslyszalam wiec na koniec sama sie w domu meczylam bo nie mialam ochoty nawet tam jechac.
A w tej ciazy babka na pierwszej wizycie mi mowi ze jak mam kamienie na nerkach i mnie zlapie kolka to szybko mam przyjechac na kroplowe wiec jej mowie jakie mam wspomnienia z poprzedniej ciazy a ona zdziwiona 😮 Ech ksiazke by mozna napisac...
Dziecko aby przez brzuch zbadala i powiedziala ze glowa aby kawalek jest w kanale (zreszta na tym etapie to nie dziwne) no i sie pyta czy Olaf byl duzy bo to dziecko wyglada na duze i ze mam duzy brzuch jak na ten tydzien ciazy 😮 😮 😮 hmmm nie wiem skad to stwierdzenie jak nawet usg nie zrobila???!!!
Rece mi opadaja....pozniej mowi czemu sie na fizjo nie zapiasalam wiec sie jej pytam jak to mialam zrobic skoro ostatnia wizyte w szpitalu mialam w 20tyg???!!!! mowie Wam jakas dziwna sie trafila...zreszta slyszalam jak obok za parawanem byla z inna babka i ta jej tlumaczyla kilka razy ta sama rzecz a ta nadal za chwile o to samo pytala 🤢
Jutro mam wizyte u swojego ogolnego lekarza wiec moze ona cos poradzi???
Mam straszny problem z chodzeniem na lewa noge i ten bol spojenia jest na srodku i rwie cala lewa strone...boje sie tego wszystkiego 😞 bo teraz zostalam sama z Olafem kuleje jak jakas kuternoga a gdzie tu reszte rzeczy robic,...Zakupy mi starcza do srody i mam nadzieje ze M.l wroci jutro bo taki jest plan, ale przewaznie jest tak ze jedzie na chwile i sie okazuje pozniej ze dokladaja mu pracy i zostaje caly tydzien...Juz nawet myslalam zeby przebukowac bilet tesciowej ale nie chce tez jej stawiac pod murem z tym wszystkim i tak bedzie u nas miesiac...
Ech przeryczalam wczoraj sporo z bezsilnosci chyba juz...
Bylo za pieknie na poczatku ciazy jak widac...
Ifyouliftmeup ciesze sie ze u Ciebie sie poprawilo!!! daj znac po usg i mam nadzieje ze wyjdziesz do domku i sobie bedziesz mogla polegiwac w domku 🙂
Zaraz Was poczytam co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂
Ja bez kawki ale z platkami na mleku 😉 Kawy nie pijam bo mi nie smakuje 🙂
Basiu : ja tu wczoraj zagladalam na forum nawet po polnocy, ale cisza byla wiec tez nic nie pisalam 🙂
Dzisiaj tez sie biore za segregacje tych ciuszkow od 3 miesiaca w zwyz 🙂 ostatnio tez siedzialam zkartka i notowalam ile mampajacykowy i na jaki rozmiar, ile body, ile kaftanikow 🙂 bo jak to lezy wszystko na kupie, to o polowie sie nie pamieta 😁
Mam nadzieje ze ktos dami jeszcze to cos w czym sie niesie dziecko do chrztu, wiem ze bratowa mojego meza miala cos takiego ,musze do niej zadzwonic, bo nie usmiecha mi sie kupowac tego na jeden dzien, a tak wlasciwie to na kilkanascie minut nawet. Jeszcze mam dostac od niej jakies ciuszki, wiec czekam na razie z kolejnym praniem.
Anitek : wspolczuje Ci....i najgorsze ze jestes sama :/ jakbys mieszkala blizej to zrobilybysmy Ci zakupy, a tak to nawet nie mozemy ci pomoc 😞 mam nadzieje ze bedzie juz coraz lepiej.
Wbijam dzisiaj w 31 tydzien...0,6 kg na plusie od ostatniego tygodnia 🙂 Ale w normach wagowych do mojego wzrostu sie mieszcze, nawet jestem na tej zanizonej skali, to dobrze 😉
Zajrze do was pozniej, moze cos tu sie ruszy.....bo na razie cisza....jedne zabiegane kredytami, jedne nowymi mieszkaniami, remontami, im blizej konca wiecej zajec i coraz mniej czasu na wchodzenie na brzuszka 😁
If You : daj znac czy wychodzisz i czy z Ala wszystko dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! Własnie wrociłam od lekarza, wszystko jest ok, Malutki wazy juz 1868 gram, wiec w ciagu czterech tygodni przytyl rowno 700 gram, wiec ladnie rosnie 🙂 a ja od ostatniej wizyty przytylam tylko 1 kg, wiec tez mnie to cieszy 🙂 Poczytam potem Wasze posty bo teraz ide sie z Dominisiem pobawic, bo mnie za reke ciagnie 🙂 Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa tak mi sie przypomnialo....kiedy sie powymieniamy tymi nr tel na priv?
Niekoniecznie wszystkie musza miec od wszystkich...ale z tych dziewczyn ktore sie tu regularnie loguja, mozemy sie podzielic parami, zeby chociaz jedna osoba miala od tej drugiej.....ale napisalam 😁 😁: nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry bez kawki ale za to z serkiem Danio waniliowym który ostatnimi czasy jest najlepsza rzecza na swiecie dla mnie do jedzenia i oczywiscie z precelkiem hehe 😁

Wstałam po 8 wypiłam kawke i poszłam do sklepu , poplacilam rachunki ktore w tym miesiacu wyniosły ponad 1000 zł no tragedia jakas, wstapilam do szperaka i kupiłam niuni tylko skarpetki małe piekne rajstopki i przecudowna piżamke na 3-6 miesiecy - polspiochy z koszulka no cudooo 😁

Anitek no wlasnie slyszlaam jak to jest w tych krajach od mojej kuzynki szwagierka w Szkocji meczyla sie z porodem 32 godziny i nic zadnego znieczulenia itd nic bo mowili ze naturalnie to naturalnie... no tragedia...my tak narzekamy na ta polske w sensie z ciazami lkearzami itd ale widze ze w tamtych krajach to dopiero armagedon jakis... tak jak pisalas tu pojedziesz z bolem to zostajesz w szpitalu robia badania i wszystko a tam zlewka totalna... vo jedyne dobre to po urodzeniu dodatki rozne itd moja kumpela siedzi w angli 10 lat maja 3 dzieci mowi ze jak by sie uparla to spokojnie by zyla z dotacji i zasilkow heh ona nie robi tylko jej maz ale mowi zycie jak w madrycie 😁

poszperam w netku i ide dokonczyc porzadki w szafie dla niuni i czekam za listonoszem mam nadzieje ze jakas paczka dzis dojdzie bo troszke rzeczy zamowilam i doczekac sie nie moge az zobacze heheh 😁

A gdzie reszta kobitekkk ? meldowac sie tu po weekendzie leniuchyyyy :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biologia no ja tez poszłam ok 1 spac ale cisza tu była wiec mowie nie pisze hehe 😁 No i widze segregacja ciuszkow sie zajełysmy hehe 😁
No i wlasnie ja mam nadzieje ze tez dostane od kogos cos do chrztu albo zlapie na allegro cos takiego bo stroje sa piekne nowe ale cenby masakryczne no tragediaaa !

Co do bóli to mnie łapia w żebrach uciska strasznie nie moge tez juz sie garbic i schylac a przy tym i na pecherz albo tak jak piszecie na pachwine naciska niunia bo kurde jak sie schyle albo tylko zrobie wyginajacego sie heh to mnie tak łapie w dole brzucha i kroczu ze szok jak by skurcz zakwasy jak bym miala czy cos heh 😁

No to spoko mozemy sie wymieniac numerami telefonów 😁 to jak to robimy ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
dopiero wstałam. Pierwszy raz od jakiegoś czasu wstawałam w nocy tylko 1 raz - sukces. Co do bóli w kroczu i kręgosłupa, to jak mnie złapie to też chodzę jak kaczka albo tak boli że aż łzy mam w oczach.
W piątek byliśmy u znajomych, dostałam kilka ciuszków. Sobota szybko minęła na robieniu porządków w domu i piwnicy. A w niedziele byliśmy u Teściowej na imieninach. Moja teściowa to oszalała na punkcie przyszłego wnuczka, zawsze jak u niej jesteśmy to dostajemy masę rzeczy dla małego.
Anitek, dobrze że już lepiej się czujesz 🙂
Ifyou mam nadzieje że wszystko będzie ok i Cie wypuszczą z tego szpitala.

I dziś znów poniedziałek, odliczam dni do weekendu wtedy mąż ma wolne i możemy razem spędzać czas...

Zmykam na śniadanko, miłego dnia.
P.s. Ja też mogę się wymienić numerem tel., dobry pomysł z tym żeby się wymienić w parach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kobitki 🙂

Właśnie wróciłam z przychodni na badaniach moczu i krwi...musiałam czekać godzinę bo przede mną grupa ok 30 Hiszpanów poszłam więc sobie do lumpka i kupiłam kurtkę zimową dla małego co prawda na przyszły rok ale mega fajna czasem dosłownie szkoda zostawić bo nie wiadomo czy się potem znowu coś tak fajnego trafi...

Mierzyłam się dzisiaj mam 105 w pasie ...w środę idę do gina więc zobaczymy ile wagowo mnie przybyło 🙂

Strasznie mi się chce spać...czekam aż kawa zacznie działać ale ostatnio to ciężko z tym bywa podobnie jak Basia ? 🙂 wracam do fazy śpiocha z pierwszego trymestru.

Anitek kurcze szkoda że tak się porobiło na finiszu w zasadzie... w sumie z tą teściową to wcale nie jest taki zły pomysł ja myślę że będzie zadowolona że może pomóc więc przemyślcie z mężem to przebukowanie biletu i pogadajcie z nią na pewno byłoby Ci lżej mając kogoś koło siebie choćby to miała być teściowa właśnie 😉

If you mam nadzieję ży jesteś w trakcie wypisu do domu 🙂

Biologia ty to się masz z tym swoim chłopem 🙂 pocieszające jest to że sezon na motor się niebawem kończy więc będziesz mu mogła z pierwszym przymrozkiem uroczyście zainaugurować sezon na 4 kółka w postaci wózeczka 🙂... papamobile aż do marca na wyłączność hihih i 😁 😁 😁 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Byłam dziś w laboratorium na badaniach przeciwciał na Toxo i Cytomegalię, bo mam ujemne. Po pierwsze - strasznie to drogie. Zapłaciłam 80 zł... A po drugie, to stanie w kolejce do rejestracji, a potem do pobrania z dojazdem zabrało mi prawie 2 godziny. Nie wyobrażacie sobie jakie sceny dantejskie. Pani w okienku nie ma, ludzie się kłócą, wpychają się jacyś niby poumawiani. Wybrałabym inne laboratorium, ale mam złe doświadczenia ze strony samych badań. To znaczy, gdy w innym labie robiłam kontrolne HCG po krwawieniu, to wyszło że na 100% poroniłam, bo HCG bardzo spadło. Dopiero u gina okazało sie, ze serduszko bije. Dlatego już wybrałam to drugie zatłoczone, ale nie chcę tam iść po raz kolejny.
Anitek - dopiero teraz zrozumiałam o co chodzi, ale nie wiedziałam, że miednica może się aż tak rozchodzić. Współczuję Ci tego bólu. Rzeczywiście pomoc by się przydała, a na pewno odpoczynek. Hm, a może warto jednak przebukować ten bilet.
Ifyou - jak Ci idzie? Mam nadzieję, ze wszystko OK i cię wypuszczają. 🙂 Trzymam za to kciuki!
Sylwia - fajnie masz z teściową. Moja udaje, ze nie widzi mojego brzucha i w ogóle nie ma tematu ciąży... no cóż... Na jej wsparcie finansowe i tak nie liczylam, a dobrego słowa nie słyszałam jeszcze nigdy, więc nadal jestem w pozycji na zero. 😉
Paula - gdzie TY się podziewasz. Forum juz śmiga. Zapewne urządzasz nowe mieszkanie ze swoim R. No ale mam nadzieję, ze zajrzysz.
Skwara - też nam trochę przepadłaś. Pewnie w wirze pracy. 🙂
Basia i biologiaa - jesteście nocne Marki, hihihi. Po prawdzie to ja też wczoraj poszłam bardzo późno spać, tak się z mężem zasiedzieliśmy. Ale profilaktycznie wyłączyłam wcześniej kompa! 🙂 Też muszę porobić porządki w ciuszkach, żeby mieć choć z grubsza to wszystko ułożone.
Muszę się wziąć za sprzątanie, bo w sobotę zajęliśmy się czym innym. Poza tym idziemy dziś na koncert dziewczyny śpiewającej fado - Carminho. Jest ona dosyć znana i śmiesznie - koncert w poniedziałek, zwykle takie cudo jest w weekend. Ale doszliśmy z meżem do wniosku, ze pewnie była w niedzielę w Berlinie, no to w poniedziałek wstąpiła do zaściankowego Szczecina. 😉
Nie podoba mi się tylko, ze pogoda az tak się zepsuła. Ciemno, szaro, zimno. Podobno jednak w środku tygodnia ma wrócić złota jesień. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex - heh, pisałyśy mniej więcej w tym samym czasie. Ja też swoje odsiedziałam w labie... jak już wspomniałam w poprzednim poście. Spać Ci się może chce od tej pogody, no jest po prostu beznadziejna. Nie dość, ze nie ma lata w tym kraju, to jeszcze ciemno i zimno przez co najmniej pół roku. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzisz ... 🙂 systemy kolejkowe w tym kraju będą kuleć po wieki wieków ...niestety ...ludzie nawet jak są numerki to stoją pod drzwiami jeden na drugim...durne to ale co zrobisz...
toxo miałam robione na samym początku ciekawe czy mi jeszcze to zleci zapytam w środę.
Z kasą faktycznie nie ma lekko w tym temacie zapłaciłam 50zł za krew,mocz i wr nie wiem ile bym gdzie indziej za to zapłaciła nawet nie sprawdzałam chodzę do tego lab bo mam pod domem i nie chce mi się tłuc po mieście...leń ☺️
Moja teściowa siedzi w monachium na stałe więc widuję ją dwa trzy razy w roku i taki układ jest ok ogólnie mam z nią bardzo dobry kontakt nie wiem jakby to było w innych warunkach myślę że podobnie jak wszędzie 🙂...z racji tego że buzia jej się nie zamyka ogólnie nie ma z nią rozmowy tylko się słucha...a że 6 kę dzieci urodziła przypuszczam że będzie miała tysiąc złotych mało aktualnych rad do przekazania...ale nie będzie to trwało długo więc przeboleję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex u mnie jest podobnie z teściową, bo na stałe mieszka w Berlinie i też widzimy sie mniej więcej 2-3 razy do roku i powiem Ci że ten uklad też mi odpowiada 🙂 Chociaż nie powiem jest ok,nie wtrąca sie między nas i w ogóle oszalała na punkcie wnuków, ale nie wiem jakby to było gdyby mieszkała tutaj na miejscu, mysle ze na dluzsza mete ciezko byloby z nia wytrzymac, no ale wiadomo to w końcu teściowa , hi, hi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorotex - ja miałam zleconą Toxo i Cytomegalię, bo na początku ciąży wyszły ujemne i trzeba sprawdzić czy nie doszło do zakażenia w ciąży. Nie wiem czy każdy gin tego pilnuje. Fajnie masz z teściową. 🙂
justynakreft - też masz dobry układ z teściową. 😁 No moja się póki co przeprowadziła do swojego mieszkania, co jest MEGA sukcesem. Na zagranicę nie mogę liczyć. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sie rozpisały dziewczyny po wekendzie heh 😁
Ja tylko na chwile ide robic obiadek bo zaraz moj z pracy wróci...
Ciuszki poukładane, jeszcze kilka rzeczy musze dokupic, no i torba spakowana w połowie dla małej juz wszystko mi brakuje kapci i czegos tam jeszcze...
Co do numerów telefonu to moze pozniej zrobie aktualna tabelke bo cos tam sie pozmieniało chyba u Ani bedzie dziewczynka nie chłopiec heh i wtedy jakos nas podziele tak zeby rozbieżnosc terminow była zeby jedna na druga nie trafila i pisała czy dzwonila na porodowce do nastepnej hehe 😁
Do pozniej kobitki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś noc wcale nie lepsza.. Ale już po wszystkim, jestem w domku! 😁 wyobraźcie sobie, że o 8 rano był obchód i ja go przespałam 😮 nawet mnie nie zbudzili i gdybym się później u pielęgniarki nie upomniała to bym nie wyszła, nawet szyjki mi nie zbadali 😠 dobrze, że chociaż leki przepisali. Na szczęście w środę wizyta u mojej gin 🙂 . Na wypisie zauważyłam też wynik z usg, które miałam w środę, mam już III stopień dojrzałości łożyska 🤢 ale przepływy są ok i płyn owodniowy też w normie, więc nie wiem co tak się szybko zestarzało..

później was nadrobię, teraz muszę się ogarnąć po tym szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olaf spi ja tez bym sie polozyla z checia ale jak M. nie ma to zawsze mam jazdy ze spaniem wiec wole sie nie klasc bo w nocy znow nie zasne do 3ciej heh...
Wogole to mowil cos ze moze wroci dzis a t po 2h ze jednak nie bo im pracy dolozyli 😠 😠 😠
Temat Tesciowa widze 😉 ja swoja widze 2x do roku w PL heh wiec nie za duzo... nieszkodliwa ale bywa meczaca np na punkcie zdrowej zywnosci i takich rad odnosnie zdrowia no ale jakos to przeboleje 😉
Wilkarynka Twoja Tesciowa mega dziwna kobieta gorzej niz dziecko no ale to nie Twoj obowiazek aby ja na sile przekonywac zeby Cie polubila... Najwazniejsze ze z Mezem Ci sie uklada 🙂
Czekanie w LAB kojarze z PL heh 😁 zawsze kolejka ze hej i klotnie kto gdzie jak. Ja sobie ostatnio poszlam priv do szpitala i tam bylo bez problemu, no a tu to mam u swojej lekarki roione wiec ok.
Dorotex rowniez wspolczuje czekania najwazniejsze ze juz po jestescie 😉
Z Tesciowa widze super 🙂 no to aby sie cieszyc, ale fakt tez tak mysle ze jak sie za czesto ktos nie widzi to jest ok 🙂
Justyna tez dolacza do grona sporadycznie widujacych Tesciowe 😉 fajnie ze u Malego wszystko w najlepszym porzadku 🙂
Biologia wspolczuje Ci hobby partnera. Ja jakos nie lubie motorow i na szczescie moj M. rowniez!~jakos tak mnie stresuja 😉 rada Dorotex swietna 😁 na zime 4kolowiec w postaci wozka 😉
Ifyouliftmeup super ze juz w domku! szkoda ze nie sprawdzili tego wszystkie ale dobrze tez ze masz wizyte w srode 🙂 co do lozyska to sobie czytalam po ostatniej swojej wizycie i tez bylo napisane ze jest przeplywy itd sa ok to nie ma sie co martwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia tez sie widze meczysz 😞 mam nadzieje ze dokulamy sie wszystkie szczesliwe do konca i nie trzeba bedzie sie martwic pozniej tym bolem 😉

Co do nr tel to mozemy sobie nawzajem poprzesylac na priv 🙂 chyba tak bedzie lepiej niz parami?
bo z terminami roznie bywa heh i czasem te z konca moga byc pierwszymi nigdy nie wiadomo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyou - super, że już jesteś w domku! Ale fajnie. Tylko teraz odpoczywaj i dbaj o siebie koniecznie! 🙂 🙂 🙂
Anitek - hehe, już o tym pisałam, ale moja teściowa stosunkowo często bywa porównywana do dziecka. Taka już jest.
A mój gin ostatnio sprawdzał łożysko i sprawdzał przepływy, ale nic mi nie mówil o dojrzałości. Więc rozumiem, że wszystko OK.
Powiem Wam dziewczynki, ze zaczęłam więcej jeść chyba ze stresu i z chęcią podtuczenia małej. Nie wiem czy jej to pomoże, ale ja chyba szybko nabiorę. Zważę się w środę, to będzie równo 31 tydzień i zobaczę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W koncu sie dobilam do kompa 😉 Jak moj wchodzi na kompa raz na tydz ale jeszcze rzadziej, tak dzisiaj 3 godz na allegro motory ogladal, i juz myslalam ze nie doczekam mojej kolejki 😁
Namowilam go dzisiaj zebysmy umyli moj samochod, bo juz taki brudny byl ze az wstyd jezdzic 🙂
Wprawdzie on caly poodkurzal i umyl z zewnatrz, ja tylko kurz starlam w srodku i szyby wyczyscilam, ale i tak sie namachalam, zmeczylam sie jak nie wiem 🙂
Ciuszki tez posegregowalam tak mniej wiecej. Mam 3 szafki i w kazdej inny przedzial wiekowy 🙂 Kolezanka w koncu wyslala mi dzisiaj butelki z Aventa, wiec mam nadzieje ze za pare dni dojda - cale 🙂 Dzisiaj przyszly rowniez moje zamowione probki z Johnsona 🙂 Nie sa takie male 😁 Stwierdzilam ze zamowie jeszcze na mame i na tesciowa, zawsze to na pare razy do uzycia za free bedzie 🙂 z Hippa probki mleka tez juz przyszly, wiec jeszcze przesylka z Bobovity zostala 😁
Jutro tez ma w koncu zostac wyslany moj wozek 😁
If You : fajnie ze juz w domu jestes 🙂 uwazaj na siebie teraz i na Ale 🙂
Wikarynka : ty piszesz ze duzo jesz...a ja przez ostatnie dni naloze sobie plny talerz na obiad i w polowie czuje ze jestem pelna i ze nic wiecej nie wcisne, nie wiem, zoladek mi sie skurczyl czy co 😁 ale to i dobrze, bynajmniej juz za duzo nie przytyje do konca 😉
W przyszlym miesiacu chce powoli rozgladac sie za prezentami na swieta, na porobieniu paczek dla chrzesniakow na Mikolaja, bo nigdy nie wiadomo kiedy do szpitala trafie, a lepiej niech to lezy zapakowane, bede spokojna ze na swieta jestem gotowa 🙂 Tylko choinke musze kupic w tym roku...i tez nie wiem kiedy 🙂 znowu wydatek ale dla mnie swieta bez choinki to nie swieta, do tego swiatelka i chociaz jedna paczke bombek musze kupic 🙂 W listopadzie zatrudnie tez mamusie zeby pomogla mi jeszcze z oknami i z praniem firanek, zeby mieszkanko bylo czysciutkie 🙂
Ale drazni mnie ostatnio..... jeszcze maly sie nie urodzil, a ona juz mi caly chrzest organizuje...gdzie najlepie jzrobic ( oczywiscie najlepiej u niej), co bedziemy jesc, kogo zaproscic....wiem ze chce dobrze, ale czasami nie wiem jak zwrocic jej uwage zeby jej nie urazic :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...