Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ha! a jeszcze rano pisała że odstawia piguły i ma nadzieję że za tydzień urodzi 😁 oby mężo zdążył dojechać z Wrocławia zanim po fakcie będzie...ale ekspresowa akcja....ja pierdziele uschnę chyba z zazdrości........... ☺️ ......a za dwa dni pewnie Skwara będzie mi gula szarpać ...a potem następna i następna aż się w końcu swojej kolejki doczekam 🙂 🤢 😮 🤨 🤔 🥴 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Padlam jak przeczytalam posta Ifyou z dzisiejszego poranka heh 😁
Skwara no wlasnie o tym pisalam ze sie boje zostawac 2dni bo jak widzisz wszystko sie moze zdarzyc 😉 Ifyou nie chciala rodzic dzis bo Meza niet do jutra a tu niespodzianka heh 😉
Ale jaja 😁 mam nadzieje ze zdazy dojechac na czas!!!!
Poczytam Was bo nie mam pojecia o czym mowa 😉 aby z grubsza widzialam cos o bolu psitki. No niestety u mnie juz ciezko... dzis dokucza ze hej i wogole jakies takie parcie/klucie w srodku :O
Jeszcze troszke Babeczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex tez tak sobie mysle ze im juz bedzie fajnie bo juz beda po 😉
no ale coz trzeba czekac spokojnie na swoja kolej 🙂 choc i z tym nigdy nie wiadomo bo zawsze sie ktos w kolejke moze wtracic 😉

Ja jeszcze torby nie spakowalam... nie wiem na co czekam???!!! jakos wogole kazdego dnia mowie ze juz dzis spakuje no a nic z tym nie robie 😉


Ciekawe jak tam Paula????!!!!! pewnie w bolach niestety po CC ale juz ma Skarba przy sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 😉

GRATULACJE DLA DWÓCH MAMUSI KTORE URODZIŁY!s
oj,ja tez bardzo chce miec porod za soba,a oje sie juz coraz bardziej...;p
mam termin na 1 stycznia,ale nna pewno urodze w grudniu;p tak czuje...no ale mam miec corcie a slyszalam,ze dziewczynki sie szybciej cisna na swiat 😉

Jeszcze raz GRATULUJE i zazdroszcze 😉 i zycze powodzenia kolejnym grudniuweczkom 😉

STYCZNIÓWKA 2013 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie w chacie i tak na szybkiego wam napisąłam 🙂 niestety nie wiem nic więcej bo napisałą mi tylko że rodzi i już więcej nic więc pewnie pojechała i się dzisiaj albo jutro dowiemy 🙂 nie chcę jej dręczyć smsami żeby się dodatkowo nie stresowała!

Anitek, masz rację....to przychodzi tak nagle i zazwyczaj wtedy kiedy nie powinno. Ja dzisiaj też już mam skurcze na maksa a jutro mam lekarza i jadę sama samochodem i ciekawe co to będzie....oby mnie w trasie nie złapało!!!!!!!!
Dorotex, może za szybko nie urodzę 😉 a poza tym to ty też bierzesz leki na wstrzymanie wiec ciekawe jeszcze co bedzie jak odstawisz hihihihi 🙂
Daguza1234, to ty prawie jak grudniówka 😁 czyli też już mało zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara no Ty juz tez donoszona 😁 fajnie heh 😁 mozna rodzic 😁 🙂
Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte 🙂
ja jestem prawie 2tyg za Toba a i tez mi sie ciezko autem jezdzi na tym etapie bo brzuchol sie spina.
Mam nadzieje ze nie zaczniesz rodzic podczas podrozy 😉
co do pisania sms racja!!!!
i wiecie co Wam powiem!!!???? RADA!!!!
Jak zaczniecie rodzic to nie piszcie nic nikomu!!!!! bo zacznie sie nawalanie na tel i to naprawde wkurza!!!!
ja sie wogole nie przyznalam rodzinie i dopiero po 24h Mama zadzwonila czemu sie nie oddzywam i co sie dzieje...
No ale ja myslalam wtedy ze potrwa to krocej ale sie nie udalo 😉
no i pozniej powiedzialam po tych 24h ze wywoluja porod juz od tylu godzin no i sie zaczelo!!!
co chwile ktos pisal/dzwonil... na koncu sciszylam telefon i tyle! Pozniej do M. tez co chwile ktos pisal i dzwonil i powiedzialam sobie ze teraz taka glupia nie bede!!!
Napisze dopiero jak sie Maly urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka już po wizycie w domku, wszytko ok z nami, malutka waży 2180 g lekarka powiedziała że gigantem to ona nie będzie 😁 ale za malutka też nie jest, wszystkie parametry ma na 34 tydzień, główka też, a nogi tydzień starsze, dalej rośnie modelka z długimi nogami hihi, termin z usg na 26 drugi raz, to się okaże kiedy królewna będzie chciała wyjść, mam już listę co mam wziąść do szpitala jutro się pakuje, wkońcu 🤪 ciśnienie mam w normie takie samo od początku ciąży 105/60, a malutka tętno miała na 150. Ja na następnej wizycie będę miałą robiony wymaz na paciorkowca, to jest płatne 27 zł to warto zrobić, a mam jakiś niezbyt dobry odczyn w pochwie i przepisała mi globulki Gynalgin. Szyjkę mam twardą prawidłową, to jak narazie nie szykuje się przedwczesny poród, więc czekam dalej z niecierpliwością. Przytyłam 11,5 kg od początku ciązy 🤪 więcej już nie pamiętam ale to chyba wszytko z ważniejszych rzeczy 🙃
Ifyo trzymam kciuki za ciebie ale się rozkruszają nam te grudnióweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ifyou trzymamy kciukacze !!!

wiecie mnie tez cyce nie rosna za specjalnie 😉 pipa jeszcze nie boli 😉 moze bede jedna z ostatnich co sie rozpakuje bo juz nie wiem co myslec

ja na poczatku ciazy wazyla 73 a tera mam wage 90 bajer nie ?? niema sie czym nawet chwalic yno za glowa zlapac ale co tam schudniemy po ciazy ,

fantastyczne wiesci ze po koleji zaczynaja rodzic nasze grudnioweczki ;p

zycze zeby kazda z was miala tyle szczescia by mezowei zdazyli byc przy was i partnerzy wasi !!
i oczywiscie oby moj misiak tez w takiej sytuacji zdazyl byc tam gdzie trzeba ;D bo moze byc ze akurat bedzie w robocie

-co do pakowania torby tak mnei wystraszyly te porody ze sie muse wkoncu zapakowac do szpitala ;D bo wstyd sie przyznac jeszcze tego nie zrobilam hahahahah ;D
codziennie powtarzam sobie jutro jutro jutro ;D dobra w srode sie za to wezme ;D a jak nie to musze dostac od was reprymede 😉 hahaha

pozdrawionka !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku ale szok ze Ifyou rodzi, ja też juz chce, ale lekarz powiedział, ze za dwa tygodnie dostaje zielone swiatlo i moge rodzic, bo to juz bedzie donoszona ciaza 🙂
A co do torby to ja tez jeszcze sie nie spakowalam do szpitala. Zaraz ide spac bo jestem wykonczona. Dobrej nocki i na pewno rano zajrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z tel heh. Jakos spac nie moge bo wiatr wieje a ja sama z Olafem i halasy co chwile. Maly wariuje w brzuchu kilka skurczy mnie zlapalo ale bezbolesne tylko stawianie i dochodzi do mnie ze jeszcze chwila i bedziemy mialy dzidzie przy sobie... ogarnia mnie strach heh. Zalacza sie mysliciel i zas zasnac nie idzie. Ciekawe jak tam Ifyouliftmeup mkze tulil juz malenstwo??? Ale fajnie!!!! Pisalam chwile z Paula na FB pisala ze Maly ma wyjsc z inkubatora za 2dni i bedzie z nia na sali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Anitek wspolczuje nieprzespanej nocy, ja dzisiaj spalam jak zabita po wczorajszej krotkiej nocy...
Nie wiedzialam ze Maly Pauli jest w inkubatorze, myslalam ze wszystko ok...
Mężuś pojechał do pracy, Dominis oglada bajke a ja zaraz sie ubiore, ogarne i zrobie sniadanko, a potem przygotuje obiadek zebym mogla sie polozyc jak Malutki pojdzie spac w poludnie...Potem musze jeszcze zwolnienie do pracy zawieźć.
Będę do Was zaglądać. Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...