Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wikarynka 😞 przykro mi ze musisz iśc do szpitala, ale wiedz ze to wszytsko dla dobra małej wiec tak poprostu musi być. Trzymam za ciebie i maleństwo kciuki!! Zrobią badania i wyjaśnią dlaczego tak jest a nie inaczej. życze wam powodzenia 😘 😘 😘

Skwara ti ti ti ti ja nie powiedziałam ze sie przemęczam !! poprostu zwykłe codzienne czynności mnie męcza tak ze padam potem na sutki 😁 A robić nie ma kto..już wole sama sobie poprasować ciuszki i pieluszki posciele i inne jak ma to zrobic mój 😮 mam wrazenie ze wiekszośc byłaby np. wyprasowana na prawej stronie albo cooś 😁 dla bezpieczeństwa tak poprostu. 😁 😎

Wiecie co 😮 poszlam spac dzis o 3 w nocy i spalam do 8 o dziwo jestem wyspana!! maleństwo nawet nie drgneło w nocy wiec moglam sie wyspać ..troche mi brzuch przeszkadzał ale jakos dalam rade .. to pierwszy poranek od jakiegos czasu kiedy obudzilam sie wyspana 😁 ale to może i tez bo z moim po tygodniu zaciekłych walk wieczorem doszliśmy do porozumienia 😎 wiec też spalo sie lepiej.

Motylek nie mow glosno ze ci nic nie dolega ja tez tak mowilam 😁 ale tak na powaznie to zazdroszcze dobrego samopoczucia !! 😜 Ja jestem juz zmeczona ciążą a przedemna jeszcze okolo 6 tyg. 🙃 chciałabym juz tulic to moje maleństwo tym bardziej ze wiem ze juz prawie wszytsko gotowe mamy. 🙂

Ide gotować obiadek troche usprzątne w domu i dziś mam zamiar leżeć cycami do góry!! nie ma że coś bede robić DZIS odpoczywam 😎 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry Babeczki
Ja czasu niet bo po baby shower ledwo zylam wczoraj od rana znow zakupy i popoludnie odpoczynek...Dzis tez z dzieciakami od rana.
W poniedzialek sie pojawie na dluzej heh 😉 bo teraz nie ma za bardzo czasu niestety 😞
Wikarynka trzymaj sie tam mocno Kochana!!! Najwazniejsze zeby Mala byla zdrowa! dasz rade! Jestem z Toba myslami :*
To zycze Wam Kochane milego weekendu i do spisanka w poniedzialek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e_miilka co racja to racja nie gadac glosno co nie zapeszyc ;D

Skwara no leci leci z cycow masakra jakas miesiac temu to duzo mniej a tera to co chwila
biologiaap2 te dretwienie rak ajjj ;/ wyobrazam sobie jak to meczy jeszcze pod koniec ciazy mnie dopadlo moze z 3 razy w polowie ciazy ponad polowie 25 tydzien jakos na urlopku w pl ;/ straszne rzeczy;/;/

ide ogarnac troche mieszkanko i czekam jak moj skarbek wstanie po nocce chyba musimy sie na zkaupy wybrac lodowka opustoszala od nocnych napadow glodu 🙂 moich ;D hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Wam dziewczynki za wsparcie! To naprawdę dużo dla mnie znaczy. Od razu robi mi się trochę lepiej.
Oczywiście, ze nie podoba mi się idea szpitala, ale to ma być dla małej przede wszystkim, więc po prostu trzeba. Martwi mnie bardziej cała ta sytuacja. Że nie rośnie, że wymaga to aż szpitala, że coś się dzieje źle. Poczytałam bardzo dużo w necie, ale takich poważnych artykułów. No i nadciśnienie tętnicze jest wymieniane na równi z dwumaczyniową pępowiną, jeśli chodzi o hipotrofię. Więc to może być niestety kombinacja jednego i drugiego i dlatego tak może się dziać. No nie ma co, musimy jakoś dawać radę.

Chcieliśmy dziś z mężem kupić łóżeczko, ale jakoś nie dojechaliśmy do sklepu. Za to obejrzeliśmy kafle i spotkaliśmy się z moją mamą, która zawitała do wczoraj do Szczecina, ale nocowała u koleżanki. Moja mama twierdzi, że wszystko będzie dobrze i ja też chcę w to wierzyć. Zobaczymy. 🙂 Miłego wieczorku i może dopiero jutro zajrzę, bo czuję się dziś tak sobie. Pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka, czasem błędem jest naczytanie sie pierdoł w internecie, nie potrzebnie sie nastraszysz a to nic ci nie da.. wujek Google i jego kuzyni to nie zawsze dobrzy specjaliści i lekarze do tego co dzieje sie z toba. Najlepiej to odpuścić sobie zmartwienia - odpoczać do czasu kiedy nie pojdziesz do szpitala az lekarz nie stwierdzi czegos osobiście.. on ma wyniki badan i napewno wie co robic by twoje malenstwo pod twoim serduszkiem rozwijalo sie prawidłowo. To jest ich zadanie i oni sie wyuczyli sie tak by pomóc każdemu a ty napewno nie jesteś pierwszą z niska waga dziecka :* Głowa do góry i nie czytaj juz tyle 😘
Ja to mowie bo ostatnio pukłam sie w głowę bo tez zaczęłam czytać a nie wiem po co nigdy tego nie robie a pisalo tam ze nadciśnienie w ciazy moze byc spowodowane wadami genetycznymi plodu. No i po co mi to bylo??? 😮 potem leżałam i myślałam czy oby moje dziecko bedzie zdrowe po porodzie itd.

Ale ja sie dzis LENIE!! 😁 nic nie robie 😁 dobrze ze obiad ugotowałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_miilka - masz oczywiście rację, tylko że ja czytam coś zgoła innego. A mianowicie artykuły naukowe dotyczące badań na dużych grupach kobiet pisane w języku angielskim. Dlatego nie czytam, co tam ktoś sobie gdzieś wpisał, jakieś odczucia czy pomysły, tylko twarde wyniki badań i opisy przypadków. Stąd wiem, o nadciśnieniu czy pępowinie dwunaczyniowej przy hipotrofii. Wiesz, nie czytam tego, zeby się się nastraszyć, tylko po to, żeby być partnerem w dyskusji o dobro naszego dziecka. Mój gin, chociaż bardzo go szanuję, uparł się na moje ciśnienie. To na pewno jest też czynnik, ale moim zdaniem pępowina ma taki sam udział, co potwierdzają te badania. Nie mogę się z nim zgodzić do końca, bo dotychczasowe pomiary z Holtera, a miałam ich już 5, były prawidłowe. Dlatego wiesz się dokształcam, a nie nakręcam. 🙂
Natomiast na dzisiaj, to już biorę sobie gazetę Zwierciadło i będę czytała rozrywkowo. 🙂 Miłego wieczorku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na sekundke dzis i niestety z komorki :-/ . Wczoraj już prawie wszystko zrobione,bo wyczyscilismy mieszkanie, graty przywiezione. Jeszcze trzeba szafę dla małej skręcić, lozeczko i git :-) . Po nocach jeszcze jeździliśmy na zakupy bo pustka w lodowce haha. Przy okazji kupiliśmy lampy :-D a jedna dostalismy od siostry meza, taka sliczna do pokoju Ali :-D w kształcie pszczółek :-D no i dzis chyba obiadu nie będzie hahaha trzeba się wybrac już do mamusi :-D no nic uciekam i miłej niedzieli. Jutro spróbuje cos naskrobac :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!

Odkąd Basia jest w szpitalu, to nie ma komu nas witać od rana. 🙂 Mam nadzieję, ze wszystko u niej OK i już ją wypuszczają. Kurcze, nie wiem co zrobić z laptopem. Brać do szpitala czy nie. Z jednej strony umrę z nudów (nawet czytając 2 książki dziennie), a z drugiej strony boję się, żeby go ktoś nie ukradł. Złodziejów nie brakuje. Pomyślę, może wykombinuję coś z mężem (będzie mi go przywoził i zabierał np.). Bo jeżeli mam tam siedzieć do rozwiązania... 🤢 No i nie chcę tracić z Wami kontaktu.
Acha, mój gin twierdzi, że i tak długo doczekaliśmy w tej ciąży przy moich obciążeniach. Nie wiem co takiego ma na myśli, bo ja się nie czuję chora, ale może wariat też twierdzi, ze nie jest wariat. Nie wiem.
Paula - co tam u Ciebie? Dawidek pcha się na swiat? W drugiej kolejności jest chyba ifyou, a potem skwara - hihihi. No i żeby nikomu nie przychodziło do głowy mnie za wcześnie rozwiązywać. :P
Miłego dnia dziewczynki, postaram się zajrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry moje kochane 🙂

Teraz nie zdołam nadrobic wszystkiego wiec po mału bede sobie to brała a jesli cos waznego sie wydarzylo to napiszcie w skrócie jeszcze raz :P

Wróciłam 😁 ciekawe na jak długo :P wybłagałam lekarke i wyszłam wczoraj koło południa 😁 a miałam zostac do dziś...

No i tak w środe byłam na wizycie niby rozwarcie zaczeło sie robić i szyjka skrócona i skurcze a wczwartek rano poszłam do szpitala ale badali mnie pod wieczor i juz bylo ok szyjka zamknieta dluga skurcze ustapiły bo od razu dostalam kroplówke i nospe... w środe mam isc na wizyte kontrolna do swojego lekarza, ciekawa jestem co powie 🙂 lekarz który robił mi udg przemiły poprostu nie sprawdził wszystkiego sam na szybko tylko po malutku pokazał mi główke , szyjke dokladnie sprawdzil czy nie jest owinieta pepowina, pozniej brzuszek wszystkie wnetrznosci, zoladek watrobe nerki zjechał niżej i potwierdziłze dziewczynka ! taka sama buła jak robiłam na 3d tylko ze juz wieksza i wyrazniesjza hehe 😁 nożki pokazał no pokolei wszystko , pomierzył tez zwazyl niunia ma prawie 1900 😁 przy wypisie dostałam 2x2 luteine dopochwowa i no-spe 3x dziennie ... no i oczywiscie odpoczynek lezenie itd... wiec oszczedzam sie max... tylko moj mnie denerwuje nie slucha sie nie rozumie chyba ze naprawde nie moge nic robic i prosic sie musze o wszystko a jak zaczne juz sama cos robic to wtedy ja bym ci podalalbo zrobil... jak sam taki tepy jest i sie nie domysli albo leniwy to ja go pierdziele i sama sobie zrobie ale mowie no jakis dziwny sie zrobil ostatnio :/

pije kawusie poszperam w netku i uciekam spowrotem do wyrka 🙂

Miłej niedzieli kochane, trzymajcie sie zdrowo 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu witamy w domu 🙂
Ja wczoraj dopakowalam moje torby do szpitala do konca, no...oczywiscie jak zacznie sie cos dziac to jeszcze dokumenty, tel + ladowarka i aparat 😉
Jak to w niedziele, ja oczywiscie sama....moj sobie pojechal, przed chwila pisal ze jada gdzies 170 km stad....czyli tam i spowrotem to 350....ciekawe ile kasy znowu na benzyne wyda :/ a mi zaluje jak sobie tusz za 20 zl w kosmetycznym kupie, ze po co mi, ze bez tego tez ladna jestem grrrr
Zaraz koncze ciasto, wstawiam do piekarnika i jade do mamy....A o obiedzie niech moj ksiaze zapomni. Nie bede siedziala caly dzien i sie zastanawiala gotowac juz czy jeszcze nie.
IfYou : fajnie ze juz na swoim 🙂
Wikarynka : jak ja mialabym isc na dluzej do szpitala to wzielabym lapka ( chociaz go nie mam) 🙂, zawsze mozesz chowac pod poduszke 🙂 gorzej jak beda cie zabierac na badania....ale szybciej czas by ci zlecial....przy czytaniu ksiazek czlowiek sie tylko zamula i spac sie chce, wiem po sobie jak ostatnio lezalam 🙂
Pewnie dzisiaj cisza tu bedzie jak zawsze. O 4.30 znowu to cholerne dretwienie reki dopadlo, i nie chcialo przejsc przez 20 min, juz nie wiedzialam co mam robic :/ Moj chrapal sobie w najlepsze a ja chodzilam po mieszkaniu jak glupia :/ do teraz taka sztywna ta reke i palce mam....kupie sobie jutro magnez, gdzies wyczytalam ze czasami pomaga.....
Milej niedzieli :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczęta 🙂

Kurcze Wikarynka czyli cały czas spod górkę.......no nic w szpitalu będą wiedzieli co z Wami zrobić najlepiej, najważniejsze żeby mała była zdrowa, a na to gwarancji nie ma żadna z nas niestety... 🤢...ja się boję na maxa o swoje dziecko czy wszystko będzie z nim dobrze....u Ciebie dodatkowy niepokój przez niską wagę ale podtuczą ją zobaczysz będzie wszystko dobrze.

Basia fajnie że już jesteś w domku 🙂 oszczędzaj się ile możesz wiadomo że w domu się nie da nie robić nic w 100% ale możesz ograniczyć to do minimum...ja wykonuję tylko czynności samoobsługowe...czyli myje się, ścielę sobie łóżko, robię kawę, śniadanie i składam swoje ciuchy poza tym nic.... mój mąż już się przyzwyczaił ale to był długi proces ...jeszcze do niedawna ogarniałam trochę w domu a to pranie,prasowanie czy jakiś lekki obiad...stopniowo robiłam coraz mniej ale to dlatego że stopniowo lekarz wprowadzał mi ograniczenia...dla Twojego to może być szok bo do tej pory miał robobabę w domu a teraz sam musi zasuwać więc nie denerwuj się na niego tylko tłumacz tłumacz tłumacz aż dotrze do niego w końcu że tak musi być że to końcówka ciąży i niedługo wróci wszystko do normy tylko musi się teraz pomęczyć troszkę i wykazać 🙂

Ifyou ...przeprowadzka pełną parą 🙂 super w końcu macie swój dom...a obiadki u mamy mmmmmm zazdroszczę 🙂
U nas łóżeczko już dawno skręcone stoi patrze sobie na nie jak leżę...taki czynnik motywacyjny...cudnie wygląda tylko jeszcze dzidziusia mi w środku brakuje ale ....już niedługo 🙂

Miłej niedzieli 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zobaczcie co znalazłam w necie 🙂 ....interesujące chociaż takie patenty jak z tym olejem to chyba sobie jednak zostawię na 40 tydzień 🙂

JAK WYWOŁAĆ PORÓD 😉

Najskuteczniejszym i najprostszym sposobem na wywołanie porodu jest chodzenie po schodach po dwa na raz. Dzięki temu ćwiczeniu miednica zaczyna się rozszerzać, co ma istotne znaczenie przed porodem.
2
Innym skutecznym ćwiczeniem, które z pewnością pomaga przyśpieszyć poród jest skakanie na piłce do ćwiczeń. Usiądź na specjalnej, dużej piłce w rozkroku, tak aby miednica była rozwarta. Następnie zacznij delikatnie się odbijać. Możesz wykonywać to ćwiczenie podczas oglądania telewizji czy słuchania muzyki.
3
Z pewnością słyszałaś, że długie spacery mogą przyśpieszyć poród. Nie zawsze to działa, ale warto przecież spróbować. Dla niektórych kobiet jest to bowiem bardzo pomocne.
4
Pływanie, zwłaszcza brzuchem w dół, również może okazać się bardzo pomocne. Jeśli masz kłopoty z odpowiednim ustawieniem dziecka, brak grawitacji może zdziałać cuda.
5
Spójrz głęboko w oczy swojego partnera i zaciągnij go do sypialni. To może wydawać się absurdalne, ale orgazm i seks mogą przyczynić się do wywołania skurczy porodowych. Mówiąc z grubsza, to co przyczynia się do poczęcia dziecka, może również pomóc mu się wydostać.
6
Idąc w tym kierunku, również stymulacja sutków może wywołać poród. Sposób ten może zadziałać, gdy poród się opóźnia. Chwyć brodawki pomiędzy kciuk a palec wskazujący i obracaj je tam i z powrotem. Czynność wykonuj obiema rękoma. Postaraj się masować sutki przez 5–10 minut, dopóki twoje palce nie będą zbytnio zmęczone. Jeśli chcesz, możesz poprosić o pomoc partnera. Po pewnym czasie możesz poeksperymentować z innymi ruchami.
7
Poproś swojego lekarza, aby ręcznie wywołał skurcze. Zabieg ten jest bardzo niekomfortowy wręcz bolesny. Jednak dzięki temu pojawiają się bardzo mocne skurcze, które mogą doprowadzić do rzeczywistego porodu.
8
Akupunktura to kolejne bardzo skuteczne rozwiązanie. Istnieją pewne punkty na twoim ciele, których ucisk może wywołać poród. Wykwalifikowany specjalista od akupunktury z pewnością będzie w stanie sprawnie określić położenie tych punktów.
9
Kolejne kroki skupiają się na ziołach i innych suplementach przyjmowanych doustnie, które mogą przyczynić się do wywołania porodu. Przed przyjęciem któregokolwiek z nich lepiej skontaktować się z lekarzem.
10
Teraz czas odkryć właściwości oleju rycynowego. Według położnych jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na wywołanie porodu. W tym przypadku koordynacja w czasie jest bardzo ważna i należy przyjąć go o 5 rano na pusty żołądek. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, za 4 godziny powinien już rozpocząć się poród. Jeśli nie zadziała, odczekaj 2 dni, a na trzeci dzień powtórz zabieg. Postępuj zgodnie ze schematem przyjmowania oleju rycynowego, który znajdziesz poniżej:


Będziesz potrzebować kufel piwa korzennego (bezalkoholowe), 120 ml oleju rycynowego i syrop czekoladowy.

Zmieszaj syrop czekoladowy z olejem rycynowym. Dodaj tylko odrobinę syropu, ma on bowiem na celu zneutralizować niezbyt dobry smak oleju.

Weź łyk oleju rycynowego, a potem szybko popij go łykiem piwa korzennego. Zrób przerwę, staraj się nie zwymiotować. Weź głęboki oddech i pomyśl o dziecku. Pomyśl o tym jak bardzo chcesz je już urodzić. Powtarzaj czynność dopóki nie wypijesz całego oleju.

Nie wychodź z domu. Jeśli przyjęłaś olej o 5 rano, poród może zacząć się o 10 lub nawet później. Możesz wyjść gdzieś dopiero po południu. Po przyjęciu oleju możesz nie czuć się najlepiej, dlatego lepiej zostać w domu. Staraj się za wszelką cenę nie zwymiotować, bo zabieg nie zadziała. Noś przy sobie piwo korzenne, za każdym razem, gdy poczujesz mdłości, napij się go.

11
Podsumowując: jeśli już zbyt długo czekasz na poród, możesz przez cały dzień skupić się na jego wywołaniu. Obudź się o 5 rano i przyjmij olej rycynowy. Wróć do łóżka i postaraj się zasnąć. Za wszelką cenę powstrzymaj się od wymiotowania. Wstań i zjedz lekkie śniadanie. Oglądaj telewizję i w tym samym czasie przez około 30 minut stymuluj swoje brodawki. Jeśli poczujesz się lepiej, umów się na akupunkturę. Kilka razy przespaceruj się po schodach wchodząc do góry po dwa na raz, dopóki nie poczujesz bólu nóg lub nie powrócą mdłości wywołane przyjęciem oleju rycynowego. Odpocznij nieco podskakując na piłce. Zjedz lunch. Po lunchu udaj się do położnej, która pomoże ci zwiększyć rozwarcie. To bolesny zabieg, po którym mogą pojawić się skurcze. Odpocznij w samochodzie w drodze do domu, a następnie udaj się na długi spacer. Po powrocie zacznij ponownie stymulować brodawki. Pochodź po schodach. Zacznij skakać na piłce. Podczas kolacji zjedz pikantne potrawy, a na koniec zaplanuj romantyczny wieczór z mężczyzną. Potem połóż się spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia - super, że Cię wypuścili, ale fajnie! 🙂 Możesz sobie spokojnie w domku czekac na rozwiązanie. Goń swojego faceta i niech robi, nie ma zmiłuj.
dorotex - co za rewelacje. O nie mogę. No ja się na razie nie spieszę z porodem. :P A jutro wybieram się na założenie Holtera, zobaczymy jak będzie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to co brzuchate 😁 czas na nas tez pomału sie zbliża 😁

uwielbiam tak dobre wiadomości !! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

A moje malenstwo dzis przechodzi same siebie 😁 Weszlo mi pod żebra i wygladalo to jakby zwinelo sie w kuleczke i spało po prawej stronie poł dnia z taka bułą chodzilam. potem zaczelo sie rozpychać w efekcie czego bardzo bylo to bolesne teraz znów śpi bo sie nie rusza - prawie 🙃 😉 Miałam dzis 4 razy za dnia dziwne skurcze, malo bolesne ale dalo sie odczuć.
Ide do wanny.. odpocząć..Zakupy w ikei i przeprawa przez tych ludzi mnie wykończyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! Dzisiejsza noc przechodzi samą siebie,zasnelam o 22.30 i o 1.30 sie obudzilam, teraz jest 5.15 a ja nadal nie spie, a na 8 mam wizyte u lekarza.Teraz po tylu godzinach jak nie moglam zasnac to wzielam laptopa bo co tu robic....?Obudzila mnie straszna zgaga, szybkie tetno i bylo mi strasznie goraco a na dodatek Malutki w brzuchu sie tak rozpychal az mnie to bolalo.MASAKRA!!! Ciekawe jak ja bede dzisiaj caly dzien funkcjonowac skoro 3 godziny spalam.Mam nadzieje ze Wy dobrze spicie? Ciekawe jak Paula sobie radzi 🙂 Odezwe sie po wizycie!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂 ja tez meldunek o 5tej... nie spie juz od po 4... Siora z rodzinka odleciala wczoraj wieczorem... M.wyjechal wlasnie do Dublina... wraca jutro :/ boje sie juz sama na tym etapie zostawac no ale wyjscia niet. W srode wieczorem bedzie tesciowa. Od soboty nocy meczy mnie jakby kolka nerkowa :/ ja juz chce 37tydzien a pozniej mam nadzieje ze nie trzeba bedzie dlugo czekac... napisze zas bo z tel.kiepsko pisac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Super, że Paula już urodziła. Milej jej zleci siedzenie w szpitalu 🙂
Anitek, to już teraz sama nie będziesz siedziała, więc nie ma co się bać przez te dwa dni 🙂
Już każdej coraz cięzej, ale i bliżej rozwiązania! Mnie skurcze męczą od wczoraj w nocy i dzisiaj w nocy to samo. Rano się jeszcze utrzymują ale w ciągu dnia spokój. Już myślałam że może coś z tego będzie, ale teściowa mówi ze to skurcze przepowiadające i ona z takimi 2 tyg chodziła....ja dziękuje za dwa tygodnie męki.....
Ale za to jutro do lekarza. ZObaczymy co na ktg wykryje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ale wiadomości przez ten weekend 🤪 Paula ma już swojego maluszka, aWikarynka jestem myślami z Toba i malutką, będzie dobrze będziesz pod opieką i mam nadzieję że malutką trochę podchodują do porodu, ja bym nie wytrzymała w szpitalu bez laptopa, ale może chociaż Ci mężuś będzie przynosił i będziesz pisać co u ciebie, będę czekać na info. A ja dzisiaj do lekarza na 16:30 ciekawe co powie jak się trzymam i jak nasza malutka Igusia się ma, po wizycie napiszę.
Ja też coraz gorzej śpię a jak już sie przebudzę w nocy to zasnąć nie mogę i się tak męczę, ale dam radę jeszcze troszkę. Rozłożyliśmy łóżeczko i powiem wam że to wielka kolumbryna, teraz się zastanawiam nad kupieniem na początek takiej malej kołyski drewnianej albo tego kosza dla malutkiej na parę pierwszych miesięcy, może coś wymyślę 🤪
Anitek fajnie że rodzinka była w odwiedzinach teraz będzie teściowa to będzie Ci lżej trochę pomoże
Wiecie co zjadłam banana o 5 rano bo tak mnie ssało już z głodu i zaraz idę coś zjeśc konkretnego bo dalej jestem głodna.
No nie dociera do mnie że to już , pierwsza się rozpakowała 🤪 normalnie szok pozdrowionka laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :-) bleee ale mialam zgage w nocy, spac nie.moglam. Zresztą dalej mnie trzyma. Najchętniej poszłas daje spac, ale mam tu mechanika, ma naprawić kilka rzeczy w domu więc isc spac nie moge. W koncu będziemy mieć lampy hehe;-) dzis odstawilam tabletki i ciekawe czy cos się podzieje. Oby nie bo maz wraca dopiero jutro bo pojechal do wrocławia i siedzę sama :-o . Kurde musze w szafach rzeczy poukladac ale tak mi się nie chce :-/ . Facet pojdzie to ide w kime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justa, te łóżeczka trochę tak wyglądają 🙂 ale póki dzidz nie ma to tak miło się patrzy 😁
Ifyou, ja obstawiam ten tydzień xD mówię Ci w tym tygodniu będzie mała! Czuję to 😉 i oczywiście zazdraszczam 🤪 i jeszcze trochę posprzątasz to już w ogóle hahah;D
Wikarynka, ja tez trzymam kciuki! Na pewno będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...