Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

no ja nie moge narzekac normalnie czuje sie wysmienicie w ciazy i przechodze ja bez problemowo . zgage jakos przetrwam i te sikanie nocne ;D a tak jest calkiem pozytywnie

wspolczuje wszystkim ktorzy sie mecza tera lub doswkieraja wam rozne dolegliwosci ;/;/
pocieszeniem jest to ze niedlugo nasze maluchy wychodza ;DDDD
damy rade dacie rade 😉

milo z wami zas byc 😉 oby ten net nie znikl ;D polowalam polowalam i upolowalam ;D haha wi fi wymiata ;DDDD

musze was nadrobic i byc nabierzaco moje grudnioweczki 😜P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
skwara nie noś tyle ciezkich rzeczy!! to nie tylko ze mozesz wczesniej urodzic ale tez mozesz sobie zaszkodzic!! nie powiem usmialam sie z tego bo wyobraziłam sobie ciebie jak tachasz te wszytkie rzeczy 🤪 😁 mimo ze to smieszne nie jest ajjć.. daj maleństwu posiedziec jeszcze 4 tyg w sumie to juz mniej. ja tez bym chciala wczesniej ale co ja moge .. jak bede rodzic w swieta to urodze w swieta.. co zrobic? mi by tak pasowało okolo 10 grudnia albo wczesniej 😁 ale czy maluch mnie posłucha?!
Co do mojego meżulka to to tak głupio czasem z nim sie dzieje on ma fazy..raz ma focha potem przeprasza i tak w kołko - gorzej jak ze mna jak mialam okres 😁 😁 😁 i to mówia ze baby maja humory.. a ten jak zarzuci fochem to potem zejsc nie chce ino bedzie drążyl glupio temat... Moj też sknera jak ja chce cos kupic i laze kolo jednej rzeczy to ten sie pyta "a to chyba nie chcesz teraz kupic?" no i idz tu na zakupy 😮 odechciewa sie , zwariowac można..ale powiem wam ze mimo wszytsko mam szczescie bo mój to fajny chlop zrobi wszytko tylko czasem trzeba go zmusić 😁 wiecie o co chodzi .. typ zdolnego lenia 😜
ale i tak sie dzis dalej nie bede odzywać niech zrozumie ze mi ciezko i nie ze wszytkim daje juz sobie rade..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka, a pomyśl że jakiś facet obcy w sklepie się mnie zapytał czy to tak można w ciąży takie ciężary dźwigać lol ale kto by to za mnie przytachał, tragarza nie mam, a by się przydał 😁 wniosek to chyba taki że nie ma idealnych chłopów i każdemu coś dolega...ale też wiesz, co innego jak się samemu pracuje i się nie liczy na kasę męża to trochę inaczej się żyje 🙂 ja rzuciłam robotę i teraz żeby sobie głupie buty kupić to muszę się tłumaczyć...eeech no ale zalety też mają. Ale co to za związek bez kryzysów, nie? 🙂 potem zawsze milej się robi, chociażby na jakiś czas 🙃 🙃

Jakoś coś mi chaotycznie wyszło to pisanie! Mam nadzieję że zrozumiesz 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂
ja tylko na sekundkę 🙂 nadrobię was jutro.
Na wizycie gin stwierdziła, że czas rodzić 🙃 pytała czy czasem mnie brzuch nie pobolewa bo mam rozwarcie na palec, ale ona to się z tego ucieszyła LOL. Kazała spacerować, sprzątać i w ogóle się już nie oszczędzać, oh i najważniejsze, mamy przyzwolenie na sex 🤪 🤪 w niedziele mam odstawić wszystkie leki 😆 . Wyniki powiedzmy, że ok tylko wyszło jakieś zapalenie i mam antybiotyk sobie wykupić. Ale tak to wszystko na plus 🙂 . Masakra, nie dociera do mnie, że już w poniedziałek mogę rodzić 😲
Do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z kolacji i zaraz się kładę, ale nie wyłączyłam lapa. A jako, ze jestem uzalezniona, to spojrzałam na forum, hihihi.

skwara - akurat za dzisiejszą kolację nie płaciliśmy. Organizowało takie stowarzyszenie, do którego należy mąż. Mam takie samo podejście jak Ty - opuchnięta jestem, ciuchy na mnie nie pasują, o żakiecie nie ma mowy, a tu kolacja. Co prawda była tam znajoma i stwierdziła, że dobrze wyglądam, ale wydaje mi się, że chciała być miła. Nie wypadało jednak mężowi pokazać się samemu, więc poszłam. W sumie było całkiem miło.
A co do kasy...to masz 100% racji. Ja się nie szczypię, bo zarabiam prawie tyle samo co mąż. Na szczęście nie jest sknerą, a ja nie mam poczucia "proszenia się". Z drugiej strony... tak naprawdę to chciałabym, żeby mąż zarabiał dużo więcej, a ja bym nie musiała pracować. Zostałabym z dzieckiem w domu i nie było by problemów i kombinacji co zrobić, gdy się macierzyński skończy.
A za mieszkanie trzymamy kciuki i zobaczymy jak będzie. 🙂 Nie wiem jak Warszawa, ale z tego co czytałam w analizach rynku i konsultowałam z inną pośredniczką, to w 2013 mieszkania mają nadal tanieć. Nie spiesz się kochana z tym porodem. Przyjdzie czas na małego. 🙂
motylek - łap neta, łap. Zawsze będzie nam milej. 🙂
e_miilka - pewnie będziesz rozpakowywała się na końcu z basią i bardzo dobrze. Bo dzieciątko powinno być donoszone. 🙂
Ifyou - ale wieści! Niesamowite. To może rozpakujesz się szybciej, niż Paula! No trzymam kciuki, żeby wszystko było OK i tez znowu nie za wcześnie. Na spokojnie. Hehehehe, ale fajnie, to prawie już!
Idę dziewuszki spać, do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wikarynka no ja wiem ze pewnie bede na koncu bo tez taki mam termin..ale wszytsko okaze sie w przyszlym tygodniu po usg.
Skwara no baa oczywiscie ze wiem o co chodzi 😉 ale powiem wam jedno.. ci nasi to takie głupki czasem, ale co byśmy bez nich zrobiły.. ja z moim jak pies z kotem.. a czasem to jak dwie krople wody.. A ty nie noś tyle szkoda zebyś zaszkodziła dziecku i sobie . potem my sie martwimy tutaj, a w sumie mamy dopiero poczatek listopada, wytrzymaj jeszcze - Grudnióweczko :P Maleństwo ma czas a może bedzie tak ze przenosisz jak moja znajoma 😁 2 tyg po terminie urodzila a tez jak wariatka jeszcze w przed dzień porodu sprzatala i latała wszedzie i nic jej nie dało.. dopiero jak odpoczeła to ja wzieło 😁
a co do kolacji to powiem ze tez mam taka z pracy dla pracownikow.. 17 listopada..wystawna i kazdy pod krawatem.. a ja nie mam nawet w co sie ubrac.. i jeszcze pewnie bede wyglądać tam jak BALERON ..nic tylko dać mnie na stół jako szynke do ogórka 😮 🤢 stresuje sie tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry kobitki 🙂

Ja tylko na chwile bo zaraz bede sie pakowac i jade do tego szpitala, stwierdziłam że jeśli bedzie wszystko ok to mnie wypuszcza a nie bede na darmo trzymac a lepiej jechac i byc spokojniejszym, tym bardziej ze brzuch mnie pobolewa :/
Skurcze to ja miałam pisałam kiedyś Wam ze zaciska i puszcza brzuch ale nie bylam swiadom,a tego ze to moze byc to no i fakt to skurcze,.. :/

dostepu do neta nie bede miala ale jak sie czegos dowiem napisze albo zadzwonie do mojego i powiem zeby napisal wam wiadomosc 😉

Trzymajcie sie kobitki zdrowo :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiula biedna! Ale masz rację co się stresować, jak wszystko ok to cię wypuszcza i z głowy 🙂 będzie dobrze 🙂
Ifyou, ale wieści! No czad maryna 😁 pamiętaj tylko żeby się meldować i w razie czego pokazaź dzidzi!! Aj, nie mogę się doczekać 😁
Wikarynka, z tą kolacją to zrozumiałam, że z pracy 🙂 tylko włąśnie najgorsze że w takim stanie trza się wysilać i udawać że się dobrze wygląda 🤪 mi też się wydawało że te mieszkania po nowym roku tańsze beda a nie droższe, i o raczej w całej polsce.
Emilka, też własnie chcialam napisać że tak gadam na tego mojego a bez niego też bieda 🙂 ale czasami trzeba sobie ponarzekać, a co tam 🙃 i też współczuję tej kolacji lol baleronie hahahah 😁 jakoś będzie 🙂

Ja jeszcze dzisiaj do roboty śmigam na pół dnia. A mój mąż wspanaiałomyślny stwierdził że mnie zatrudni w swojej firmie! co to, to nie! Nie ma mowy, ze się zgodzę i będę całe życie kontrolowana! Tylko nie wiem jeszcze jak mu to powiedzieć:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Motylek dobrze, że to wifi złapało chociaż teraz pod koniec ciąży i mamy kontakt 🙂
Wikarynka a no jeszcze 4 dni i skończę 37 tydzień, potem już teoretycznie można rodzić, chociaż ja chyba wolę skończyć 38 🙂 szczególnie że mam jeszcze wizytę 21.11. Tylko kurde nawet nie wiem ile mała waży 😞 . Chyba robią usg przed samym porodem? Mam nadzieję, że ma już te 2,5 kg.
Skwara jestem codziennie 😁 no, czasem się zdarzyło, że jeden dzień byłam w plecy 😁 . W weekend mogę mieć zastój bo przeprowadzka 🙂 i tam nie będę miała w sumie neta na początku :o tylko z komórki jak w szpitalu sobie włączałam 😮
Basia no ładnie 🤔 to trafiłaś do szpitala tak jak ja, pod koniec 32 tygodnia 🥴 oby Cię wypuścili tak szybko jak mnie, bo Paula biedulka już tyle czasu tam siedzi 😞

A jeszcze wczoraj na wizycie ło matko! Zapomniałam powiedzieć haha 😁 . Babka z rejestracji zawsze chce książeczkę żeby wpisać wyniki badań, wagę i ciśnienie. Więc pyta czy się ważyłam no to mówię, że 78. Spoko, zmierzyła ciśnienie i 120/80. Potem wchodzę do gabinetu a ona mnie wyprzedza i gada coś tam do mojej lekarki, siadam a te na mnie naskakują 😁 że co ja tak poszalałam z wagą od ostatniej wizyty :o ja oczy jak 5 zł i mówię ale jak to, że przecież to nie dużo chyba? A one no jak to? Z 75 na 88 to mało? Yyy mówię jakie 88, chyba 78! 😁 Babka mi dowaliła do pieca 13 kg w 3 tygodnie hahah nie wiem czy to jest możliwe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Ifyou... super że już masz oficjalne przyzwolenie od lekarza ....cudownie nawet bym powiedziała 😜 😜 😜
Niedługo będziesz miała swoją kruszynkę w ramionach....a my musimy jeszcze nogi zaciskać 😉

Skwara ...no dobre ci powiem techniki stosujesz 🙂 fakt musi to komicznie wyglądać 😁 😁 😁 ja się ograniczę do sprzątania w domu i łażenia po ciuchlandach jak już będę mogła bo obawiam się że po 15 kg kapusty to bym nie wstała z łóżka przez tydzień 😉

A no i wybieram się również na imprezę andrzejkową do męża firmy 23go 🙂 ...22go mam akurat wizytę więc się upewnię czy już mogę ale raczej mi pozwoli jeśli nic sie tam nie będzie działo...co lepsze to BAL 😮 więc się śmieję że będę musiała uszyć sobie sukienkę z namiotu...ale wygrzebałam spódnice czarną bawełnianą baaardzo długą na gumce i jak sobie ją pod cyce naciągne to akurat do ziemi jest i co najważniejsze nie zadziera się do góry z przodu 🙂 do tego pyknę jakąś świecącą bluzkę i tyle 🙂 nie zamierzam się przejmować ...w ciąży jestem to mam prawo wyglądać jak wieloryb 🙂 a przynajmniej sobie podjem pyszności 😜 😜 😜 bo tańczyć to ja tam nie zamierzam 🙂
Basiula nic się nie martw dostaniesz leki i puszczą cię do domu a może poleżysz dwa trzy dni .... a swoją droga dla Ciebie to może by i było lepiej przynajmniej odpoczniesz 🙂

Mnie dzisiaj w nocy na maksa bolał brzuch ale wiecie co dzieje mi sie tak jak mam pęcherz pełny i się budzę na siusiu dostaje przy tym tak bolesnych skurczy ze się nie mogę ruszyć dopiero jak się wysiusiam przechodzi i mogę spać jak człowiek dzisiaj dwa razy tak miałam i to juz 3 noc taka ...mój maluch ostro uciska na pęcherz...w ciągu dnia muszę nieraz przełajem lecieć do wc bo sobie naciska a ja wtedy prawie w majtki sikam....śmingusówkę sobie ze mnie zrobił... 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
ja czuje ze polowa z nas to zostanie listopadoweczkami 😁
Ja tez jakos dziwnie sie czuje od tego tygodnia, brzuch troche pobolewa, czasami sie stawia, ale nieregularnie, wiec twierdze ze nic sie nie dzieje wiec do szpitala nie jade. Chcialabym wytrzymac do nastepnej wizyty do 26 listopada, ale nie wiem czy dam rade.
Motylek, JustynaKreft, Ania92, Justaa, Wikarynka - co z waszymi telefonami?
Co chwile ktoras z nas laduje w szpialu, wiec dawajcie te namiary na siebie.
A tak wogole to Ania92 tez juz sie dawno nie odezwala....
Zrobie obiad i ide polezec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Pospaliśmy sobie z mężusiem do 8 po tej kolacji. Na szczęście dziś mógł pójść do pracy później. 🙂
e_miilka - też miałam wczoraj poczucie, ze wyglądam jak baleron. No ale co zrobić. Ponadto podano między innymi pierogi ruskie i z mięsem okraszone mega wielką liością tłuszczu, zesmażonej cebuli i skwarek (myślałam, że będzie elegancko). No i siedziałam taka mała, pękata (jestem niska) nad talerzem pierogów w tłuszczu. Wierzcie mi, że zaczęłam się śmiać, a ludzie nie wiedzieli o co chodzi. 😁 Poza tym zrobiłam sobie "żarcik" z tego, co miało być pierwotnie eleganckie i zapytałam kolegę męża "jak Pan znajduje swoje pierogi?" A on na to - "po omacku". 🙃
basia - dobrze robisz, że jedziesz do szpitala. Lepiej dmuchać na zimne. Masz rację, jak trzeba będzie to zostawią, a jak nie, to dostaniesz jakieś leki i lepiej być w domku. 🙂 Trzymam kciuki!
skwara - hm, nie wiem czy chciałabym pracować z mężem jako szefem. Chyba, że na papierze!!! Hahaha 😁
Ifyou - na pewno zrobią Ci USG przed porodem, bo trzeba będzie zobaczyć jak mała jest ułożona. Bo jeśli nie główkowo, to wtedy CC, ale mam nadzieję, ze nie będzie takiej potrzeby. 🙂 A z tymi kilogramami to komedia, hahahaha! Czeski błąd, a jakie zamieszanie.
dorotex - zapomniałam o Andrzejkach! 😮 No pewnie znowu gdzieś będzie mnie mężu ciągał. Ja już chyba nie pójdę albo zrobię tak samo jak Ty. Jakąś wielorybią czarną spódnicę założę. A skoro masz tak z sikaniem, to znaczy, ze pociecha mocno pcha się na swiat. Oby nie za wcześnie! Przypominam - GRUDNIÓWECZKI. 😉
biologiaa - żaden listopad, patrz wyżej. 😉 Numeru na razie nie wysyłałam, żeby nie zapeszać, ale masz rację, ze ciągle coś.
Ależ mi się dziś nic nie chce. Rozleniwiona jestem, ale przynajmniej za obiad się zabiorę. Jak w tej instrukcji od Justty. Urządź sobie zatrucie, weź tabletkę nasenną, nie idź do pracy, ale posprzątaj i ugotuj obiad! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"po omacku" hahaha 🙃 oj dziewczzyny 😁 😁 wiecie czego sie boje na takich imprezach? APARATU FOTOGRAFICZNEGO unikam go jak ognia .. bylam w zeszłą niedziele na urodzinach .. jak zobaczylam ze robia zdj to ja głowa w dół albo sie obracałamn - zachowalam sie jak struś glowa w piach .. nie znosze mojej pucatej gęby. ehhh i jak ja mam iść na wystawna kolacje wszytskie beda eleganckie a ja jak świnia bede wygladac 😮 wiecie co to wszytko to jest smieszne , pisze ten post i sie smieje. 😁 powaznie biore to z odrobiną humoru a nie z tragedia.. ale czekam z niecierpliwoscia na czas kiedy zejdzie mi tluszcz z tylka i moja buzia wysmukleje 😉

A teraz dobre wieści. spadło mi ciśnienieeeeeeeeeeeeeeeeeee 😁 jupi jupi jupi mam 124/83 !!! cos mi sie wydaje ze sok z żurawiny i grejpfruta pomaga 😜 😜 😜 moja mama jest WIELKA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka dobrze, że ciśnienie spadło, a uwielbiam sok grejfrutowy ale mi smaka narobiłaś zaraz polecę do sklepu po niego chyba ale mi się nie chce może poczekam na męża jak przyjedzie to jedziemy na zakupy i zrobię zapas tego soku, przed ciążą miałam zakaz na ten sok ze względu na tabletki na serce a że odstawiłam to mogę teraz pić ile chce, pychota 🤪
Dzisiaj mam lenia zrobiłam rano pranie na bierząco i teraz siedzę i nic nie robię, nic mi się nie chce
Basia trzymaj się
i dziewczyny wy się tak szybko nie wypakowujcie bo właśnie tak jak Wikarynka mówi my jesteśmy Grudnióweczki, a do grudnia jeszcze trochę zostało pozdrowionka idę dalej leniuchować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_miilka - na szczęście wczoraj apartu nie było! Nawet o tym nie pomyślałam, ale widać reszta towarzystwa też nie. Haha. Super, że spadło Ci ciśnienie. To naprawdę świetne wieści. Chyba sobie też zaraz kupię sok albo grejpfruty. 😁
Justta - mi też się dziś nic nie chce, ale coś tam robię. Chyba zrobię przerwę i pójdę na kanapę, a co! Jeszcze trochę i będziemy biegały jak w ukropie. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa i zapomnialam powiedziec moje maleństwo ułożyło sie glowka w doł i opadl mi brzuch i 🤪 tak sobie myśle czy oby sie historia nie powtórzy.. moja mama miała nas 4 i wszyscy jesteśmy co najmniej 4-5 tyg wczesniakami moja siostra urodzila sie w 34 tyg 🤪 myślicie ze to możliwe bym urodzila wczesniej ? moja polożna mówi ze być może tak sie stać :o 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz wikarynka.. ja za to o aparacie mysle intensywnie a najgorzej jeszcze jak mnie ktos odznaczy na fejsie .. strach patrzec hahaha do niedawna myslalam ze lepiej wyglądam od razu odznaczam ze to niby nie ja 😁 😁 ..niedawno sie przekonalam ze już nie jest tak dobrze ze mną 😁 😁 😁 😁 ale łiii tam do czasu .. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyou, a to ci dorzuciły 13kg hahah trochę dużo 😁 i co one ślepe? przeciez to by od razu było widac jakoś! Myślę, że mała 2500 to na pewno waży 🙂 możesz sprawdzić w tej centylowej tabelce co wstawiłam w wymiarach, bo pisali że jak dziecko od początku było w jakims przedziale centylowym to tak mniej więcej do końca rośnie 🙂

Dlatego ja się dziwie że mój był gigant a tu nagle ledwie urósł przez 6tyg. Coś nie tak. Ale to już się dowiem pewnie po porodzie, bo tym razem mój lekarz stwierdził, że dzieci się mierzy i waży przed porodem 😮 a na wcześniejszej wizycie powiedział że bedziemy po 34tyg mierzyć....i że to kobiety są nielogiczne? Sory, ale się nie zgodzę.....

Dorotex, to mamy tak samo 😁 jak mi się chce siku albo dwójkę to tak samo brzuch mnie boli że nie mogę wytrzymać, a zaraz po ustepuje 😁 widocznie te nasze dzieciaczki tak sobie leża nam na flakach i pęcherzu 🙂 i tez sobie myślę, że my jako ciężarówki mamy prawo żeby wyglądać jak wieloryby 😁 to samo tyczy się strojów!
Wikarynka, kolega widac ma poczucie humoru hahah 😁 ale myslałam, że wam tam jakies cudowności do jedzenia dadzą a nie ruskie pierogi hahahaha 😁 😁 😁
Emilka, ja nie unikam aparatu 😁 wręcz przeciwnie 🙂 mimo że nie wyglądam jak trzeba to pamiątka będzie z tego że jak kartofel wyglądałam 😁 ja lubię takie fotki 😁 Ty widać w dobrym humorze 😁 to fajnie, dzidzi tez będzie wesołe 😁 i wspaniałe wieści z tym ciśnieniem! 😁 chyba rzeczywiście nie ma to jak domowe sposoby 😁 ale mi też mówili że w ciązy cytrusów nie można, a zwłaszcza grejpfrutów bo uczulają, ale w tym wypadku chyba są zbawienne 🙂 i chyba wszystkie myślimy żeby już się wcześniej wypakować 😁 ale do tego 37 tyg to byś mogła poczekać, a nie już zaraz w 34 byś chciała! Nie ma tak dobrze:P:P:P:P:P
Justa, a co się będziesz szczypać - korzystaj ze swojego prawa do nicnierobienia, niedługo się skończy czas ochronny 😁 i patrzę że Ty z głuchołaz, a mój mąz ma dziadka w kałkowie w opolskim i wydaje mi się że to całkiem niedaleko do ciebie 🙂 u ciebie jest przejście graniczne, prawda?

Te co mają termin na początek grudnia to nie gródniówki, tylko litopadówko-grudniówki 😁 bo wiecei te trzy tygodnie... 🙂 a ja nie ukrywam, że chcę już już już już!! A mój mąz ma swoją teorię, że mały się 25 listopada urodzi i będzie ważył 4,5kg!!! Pocieszenie, co? 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ejj ale ja poważnie mówie moja położna sie zdziwila zeby w 33 brzuch tak nisko był.. ni emogła do wierzyć i zaczela macać mi brzuch czy oby napewno dzidzi główka w dół. To ja jej mówie ze maleństwo sie kreci non stop i że może dzis ma dzień na głowke w doł a ona ze zdziwieniem na mój żart "hmm nie wydaje mi sie" bylam posikana ze smiechu 😁
Cos czuje ze po mamusi bedzie miało nadmiar humoru jak sie urodzi wczesniej bo to beda czyste jaja.. mojemu sie wydaje ze to tak 2 tyg wcześniej będzie i ciągle mówi ze mamy czas.. ciekawe co by zrobił jakby go wcześniej zaskoczyło 😁 . my kobiety wiemy wiecej.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pokaż fotkę brzucha to zobaczymy 🙂 Anitek też ma nisko brzuch. Może i u Ciebie tak już jest? A może położna mało w swoim zyciu widziała 😁
Nie wiem czy kobiety wiedza lepiej....ja se zawsze coś wmawiam a potem i tak wychodzi inaczej 😁
a może nie jestem kobietą? 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex ja też się bardzo cieszę, że już zaraz 37 t.c. i ze spokojnym sumieniem może się coś dziać 🙂 . Też się doczekasz 🙂 mi szybko teraz minęło, dopiero co w szpitalu wylądowałam w 32 tygodniu a tu już koniec 36 😲
Biologia no właśnie ponad połowa z nas ma termin na 1 połowę grudnia więc jeszcze te co mają termin np na 14 grudzień mogą zahaczyć o listopad 😁 no ciekawe jak to będzie 😁 bo ja coś czuję, że grudniówką będę tylko w teroii 😁
Wikarynka chodzi mi o usg żeby malutką pomierzyli, bo podobno poniżej 2,5kg też robią CC 😮 a wczoraj miałam 30 sekundowe usg, ale gin tylko pooglądała i nie mierzyła 😞 powiedziała że wszystko ok, więc chyba się już nie przekręciła bo była ułożona główkowo. Nawet mi do głowy nie przyszło żeby spytać 😁 ale nie no, mówiłaby pewnie o CC gdyby było coś nie tak.
e_milka super, że ciśnienie poszło w dół 🙂 oby tak dalej! Kurde, gadacie o tych sokach, aż mi ślinka leci na taki świeżo wyciśnięty z pomarańczy, bo z kartonu jakoś mi nie smakuje pomarańczowy 🥴 heh chyba napiszę mamie żeby pomarańczy kupiła 😁 😁
Skwara haha no też mi się wydaje, że byłoby to widać na pierwszy rzut oka 😁 ale babka nawet się nie zdziwiła jak podałam wagę, hmm może jej było głupio zapytać ILE? 😁 bo jakbym tyle faktycznie przytyła to mogłabym się czuć urażona hahah 😁 a co do tej siatki centylowej no właśnie, sama widzisz po Franusiu, że teraz troszkę przystopował. U mnie wyszło, że malutka ważyłaby też około 2600. No a ciekawe ile w praktyce... A co do Twojego męża to podobnie myślimy hehe, ja też bym chciała się rozpakowac 25 listopada 😁 miesiąc po moich urodzinach 🙂 tylko oczywiście nie z taką wagą malutkiej haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też myślę że by ci powiedziała jak by się cesarka szykowała 🙂 a mój gin przeciez tez nie miał wcale zamiaru mierzyć mi dziecka, więc mogłas sama poprosić, bo ci lekarze to ogólnie chyba jacyś słabo domyślni są....ale by była komedia jak bysmy się tego samego dnia rozpakowały 🤪 🤪 🤪 🤪 ale coś czuję że Ty nie wytrzymasz az tyle hahaha jak masz juz rozwarcie to pewnie prędzej cię poprze 😁 😁 😁 😁
A co do tych centyli to ci mówie, ja wierze że z nimi tak jest:P tylko mój lekarz to ciota 😁 a sprawdzałas ile by twoja mała miała wg tych centyli? Bo mój to wychodzi raczej w tej mniejszej normie z 2600 w 36tyg. Laura się urodziła w 36 i miała 3020g, więc coś mi tu nie pasuje dlatego 😜
No mj my to ma marzenia hahah chce zrobić z syna kulturystę i mówi że już odżyweczki ma uszykowane 😁 😁 😁 😁 😁 lepszego żartu nie słyszałam dawno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...