Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Werka-Merka napisał(a):
daguza1234 napisał(a):
Witam Stycznióweczki 😉))
😜

Spodziewam się córeczki 7 stycznia 2013 😉
Jak się czujecie przyszłe mamusie?


witam i zapraszamy 🙂





U mnie też dziś leci 21 Tydzień!!! 😉
ja tez spalam od 15.30 do 18.30....ufff jak mi teraz fajnie i blogo; 🙂

dzis cos za bardzo placzliwa jestem

U mnie leci dzis 21tydzien!!!! 🤪[color=yellow][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamuśki i witam Daguza1234 wśród styczniówek - gratuluję córeczki 🙂

Ja właśnie wróciłam od fryzjera, masakra jakaś. Miałam zmienić odcień farby z rudego jaskrawego na rudy naturalny ... a wyszedł kasztanowy machoń z rudym akcentem w słońcu. Jutro chyba Head&Shouders czy jak mu tam kupie żeby szybciej wypłukać ten ciemny kolor. Dobrze że wcześniej miałam rudy blond to szybciej się zmyje ten kolor. Co jak co ale tego się niespodziewałam, ciekawe jak mój ci on zareaguje jak mnie zobaczy 🙂 Tyle lat byłam rudzielcem a teraz 😞

No dobra koniec z tym bo zaraz doła załapię 🙂 pocieszyłam się i kupiłam sobie błyszczyk na poprawę humoru 🙂

Mój syneczek ostatnio grzeczniutki, mało co się wierci. Wczoraj sie przestraszyłam bo przez cały dzień nie dawał znaków, wiem to jeszcze nic nie znaczy bo po 3-4 dniach braków ruchów w tych tc można się denerwować, ale dobre że mam detektor, wyłapałam malucha i wszystko ok. Dziś już do południa buszował a teraz znów leniuchuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka z rana. Piszę teraz bo niedługo jadę znów na działkę i nie będę miała tam internetu.
Witam nową mamuśkę 😎 gratuluje córci
Moje maleństwo przez ostatnie dni sobie leniuchuje 🙂
Ja za to jestem ciągle zmęczona i zawsze mnie coś pobolewa.
3 mam usg hihi cieszę się strasznie bo nie mogę się doczekać aż zobaczę moje maleństwo i dowiem się co tak kryje między nóżkami.
Ok lecę bo mężuś już mnie goni.
Życzę miłego dnia mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie
Ja wczoraj też zabrałam się za porządki a wieczorem tak mnie brzuch rozbolał, że nie mogłam dojść dom łazienki... chyba trochę przesadziłam z wysiłkiem.
Dzisiaj jestem niewyspana bo noc też kiepska była i aż ryczeć mi się chce...
Może później będzie lepiej
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki...
witam nową mamusię...
u mnie tez dzisiaj kiepsko z humorkiem i też mnie wszystko wkurza i tez się kurde nie wyspałam....
wczoraj i dzisiaj rano rozciągała mi się macica po bokach, bardzo nieprzyjemne wrażenie. ale na szczęście chyba da mi spokój w dzień...
mam dużo rzeczy w planie i nie wiem czy to zrealizuję wszystko...
mój dzidziuniu tez sobie leniuchuje aczkolwiek rusza się o tych samych porach każdego dnia. czasem jest to tylko jeden kopniak a czasem kilka ruchów...
zajrzę jeszcze do Was 🙂 póki co spadam zmywać gary 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuchy 🙂
jak tam poranek? widze ze kiepskie humory? ja tez nie wyspana bo co chwile ktos do mnie przychodzil od 7 rana i sie budzilam... 🥴 dzis zamierzalam leniuchowac ale wyczytalam o generalnycjh pozadkach sobie mysle ze moze i ja bym sie z tym ruszyla?? 🙂 ale ladna pogoda jest i mi sie nie chce, jakby deszcz padal to inaczej mi sie wtedy robi.. dzis mi sie zaczyna 22 tydz 🤪 coraz mniej czasu zostaje 🙂 a ja sobie wczoraj wyobrazalam wieczorem jak to bedzie z dzidziusiem.. czy sie ze swoim odnajdziemy w nowych rolach?? jak ja teraz spiac do 10 jestem nie wyspana to co dopiero bedzie jak przyjdzie dziecko i bede musiala wstawac o 6 🤨 jak malenstwo bedzie mialo kolki tak jak dziecko mojej kuzynki ze nie miala kiedy isc siku zrobic a o spaniu to zapominala musiala bo mala tak plakala 😮 ehh nie wiem. moze lepiej sie tak nie zastanawiac bo sie czlowiek naprawde doluje. moze pomyslec lepiej o dobrych chwilach jak pierwszy raz dzidzia scisnie twoj palec 🙃 albo sie usmiechnie do ciebie 🤪 juz nie mowiac o pierwszym kroczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny będzie dobrze 🙂 na pewno każda się odnajdzie w roli mamy a i organizm się przestawia - ja po urodzeniu córci jakby mniej snu potrzebowałam 🙂 a czasem w dzień zdarzało się że drzemałam razem z Nią 🙂 godzinka snu a tak stawiała na nogi , jak mało co 😉
a co do humoru to u mnie dziś już lepiej niż wczoraj 🙂 i dla relaksu wybieramy się z córcią nad morze , Maja uwielbia wodę więc może się wykąpie , bo pogoda dziś bajeczna 🙂 to uciekam na spacerek
miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do snow to ja dzis mialam jakis dziwny... naprawde jakis chory... sami ocencie: snilo mi sie ze mialam sie kochac z moim ☺️ a tu przyszla jakas baba i on z nia na moich oczach, a potem sie zaczeli tlumaczyc ze ona nie moze zajsc w ciaze i on jej tylko pomagal, a ja to zrozumialam. poszli zapalic a mi sie przypomnialo ze moj rzucil palenie i zrobilam mu awature to sie przyznal ze popala. a to mnie bardzo wkurzylo, on poszedl do pracy a ja pozabieralam wszystkie rzeczy dziecka i moje i sie wyprowadzilam. i ze za jakis czas urodzilam dziewczynke i on przyszedl bo chcial ja zobaczyc a ja nie chcialam mu pokazac. i schowalam sie w lazienkce a klamka wypadla. o on zorganizowal w tym czasie jakas impreze w tym domu i byli ludzie ktorych kojarze tylko z widzenia. jakas rodzina mojej siostry meza 🤢 chore nie?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja Wam muszę kobitki napisać, że mi jest strasznie jakoś. Nastrój mam kiepski mój mąż nie przejawia żadnego zainteresowania ciążą (nawet na USG dziś jadę sama). Ja rozumiem że to trzecie dziecko, ale chyba minimum zainteresowania by się przydało 😞 owszem spyta po wizycie czy wszysko ok ale na tym koniec. Faceci to świnie i nieczułe typy - przynajmniej dziś tak myślę o moim !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ais2 napisał(a):
a ja Wam muszę kobitki napisać, że mi jest strasznie jakoś. Nastrój mam kiepski mój mąż nie przejawia żadnego zainteresowania ciążą (nawet na USG dziś jadę sama). Ja rozumiem że to trzecie dziecko, ale chyba minimum zainteresowania by się przydało 😞 owszem spyta po wizycie czy wszysko ok ale na tym koniec. Faceci to świnie i nieczułe typy - przynajmniej dziś tak myślę o moim !


kochana moze On potrzebuje wiecie czas 🙂 by sie oswoic ze bedzie Tata 3 Dziecka 😉

a w jakim wieku masz Mlodsze pociechy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki, oj faceci to faceci 🙂
Przy córci mój wymyślał imiona, całował brzuszek, mówił do niego, dotykał. Teraz jest tak że nie ma pomysłu na imię, i nic więcej z powyższych rzeczy też nie robi, no zdarzy mu się czasem dotknąć brzuszek, ale za to zawsze chce być np na usg tak jak w poprzedniej i w tej ciąży - więc nie jest źle.
Moje małe nadal lenia ma, mam nadzieje że się niedługo rozbryka. Zawsze jak się kładę i oglądam film to wariuje.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka,

W końcu dotarłam do domu, a miałam się oszczędzać 🙂 Jutro zajęcia w Szkole Rodzenie, niestety sama muszę iść, bo tatuś w pracy będzie, a że zajęcia są dopiero na 20 a to daleko od domu i w niezbyt fajnej okolicy to niespecjalnie chce mi się jechać samej, ale cóż jak jutro nie pójdę to nie będę wiedziała kiedy będą następne i co na nich będzie.
Zastanawiam się czy jakiegoś notesiku nie wziąć na notatki, bo niektóre rzeczy mogą być ważne ale ulotne z pamięci 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już duże - Ada ma 12 lat a Artur 8 🙂
Werka-Merka napisał(a):
Ais2 napisał(a):
a ja Wam muszę kobitki napisać, że mi jest strasznie jakoś. Nastrój mam kiepski mój mąż nie przejawia żadnego zainteresowania ciążą (nawet na USG dziś jadę sama). Ja rozumiem że to trzecie dziecko, ale chyba minimum zainteresowania by się przydało 😞 owszem spyta po wizycie czy wszysko ok ale na tym koniec. Faceci to świnie i nieczułe typy - przynajmniej dziś tak myślę o moim !


kochana moze On potrzebuje wiecie czas 🙂 by sie oswoic ze bedzie Tata 3 Dziecka 😉

a w jakim wieku masz Mlodsze pociechy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. Jak tam, co tam? Ja mam dzis w planach ogladanie jakiegos wiekszego samochodu, bo mamy maly a przy dwojce babelkow nie bedzie wystarczajacy :-) moje malenstwo w nocy tylko sie powiercilo i znow zaczelo leniuchowac. Ja bede miec malego leniuszka :-) ok zycze wam milego dnia papa zajrze do was na wieczor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie
Znowu nie mogłam spać w nocy - kurcze mam nadzieję, że chociaż w weekend odpocznę 🙂

Od rana siedzę nad umowami i uchwałami i wysiadam normalnie 😞 Na szczęście na dworze jest przyjemnie więc nie męczy mnie pogoda i spuchnięte nogi.

Miłego dzionka wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do facetów to widać tak mają , pierwszą ciążą przejmują się bardziej niż kolejnymi :/
a co do szkoły rodzenia to muszę się przejść i dowiedzieć od kiedy u nas rusza i czy są wolne miejsca 🙂
Synek wczoraj trochę się pokręcił a tak to cały czas leniuchuje 🙂 odzywa się przeważnie wieczorami jak leżę , a tak w dzień to spokój i cisza 🙂 już nie mogę się doczekać aż Maluch zacznie się bardziej kręcić 😉
uciekam na spacerek , bo pogoda jest piękna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hek kochaniutkie jak sie czujecie 🙂?? ja sie czuje rewelacyjnie w ogule ta ciaze przechodze tak jak by jej nie bylo 🙂 jedynie kopniaki mojego malenstwa daja mi znac ze cos sie dzieje w moim ciele ,no i waga ktore drastycznie rosnie, ale tak po za tym wszystko jest bardzo dobrze 🙂
Moje maleństwo szaleje w brzuchu, to takie piękne uczucie, bardzo czesto je czuje 🙂
Na poczatku bylo to uczucie pekajacych baniek albo tzw motylkow w brzuchu a teraz z upluwem 2tyg wyrazne kopniaki heheh niesamowite uczucie, ale co tu duzo pisac same przeciez wiecie 🙂
za tydzien w czw ide na usg połówkowe i moze wkońcu sie dowiem kto mi tak buszuje w brzuszku , córcia czy synuś.....
Pozdrawiam i caluje mamuski:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂 jak tam dzien mija bylam dzis sie dowiedziec o ta szkole rodzenia i ona rusza we wrzesniu ale zapisy sa od 28 tyg. wiec po wizycie na usg chyba zadzonie, bo dzis tam nikogo nie bylo tylko podali mi nr tel.dzis na obiad zrobilam sobie zupe buraczkowa :d tak mialam ochote a mojemu bigos bo on nie lubi zupki. jestem wykonczona tym lataniem dzis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 właśnie wróciłam z nad morza 🙂 widzę rozpisałyście się przez te parę dni 🙂 mój synek rusza się cały czas chociaż nad morzem był o wiele spokojniejszy 🙂 i w ostatni dzień łapały mnie tak jakby skurcze w klatce piersiowej, ale wróciłam do domku i już jest wszystko okey 🙂 Widziałam, że dołączyła do nas następna przyszła mamusia 🙂 Gratuluję córeczki i witam w naszym gronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nachodziłam się dziś tyle , że głowa boli 🙂 byłam pomoczyć nogi nad morzem i było całkiem przyjemnie 😉 a później szybki powrót do domku zrobić obiadek a zachciało mi się schabowego z ziemniaczkami i surówką z marchewki i jabłuszka 🙂 teraz najedzona odpoczywam . pogoda się zepsuła i zaczęło padać i jakaś senna się zrobiłam 🙂 lecę poleniuchować
miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...