Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam 🙂 byłam już u gina i wszystko jest w porządku z synkiem, jedynie tylko pani mówiła, że Kamilek ma nóżki na moim pęcherzu dlatego cały czas latam siusiu 🙂 i mówiła, że jeżeli się nie obróci do 35 tygodnia to da mi skierowanie na cesarskie cięcie.

Gratuluje michasia synka 🙂

Ja od samego początku ciąży przytyłam 8 kilo, ale o dziwo nie idzie mi w tyłek ani nigdzie tylko jedynie w brzuszek 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z dnia na dzien widze ze brzusio jest coraz wiekszy. ja sie tam nie martwie o wage 🙂 mi siostra mowi ze tylek i w uda mi troche poszlo ale co tam 🙃 zaczne sie zalamywac jak buzie jak swinka bede miala 😁 ja juz mykam lulu ciezki i nerwowy dzien mialam 🥴 ehh mowie wam z rodzina i to blisko to jedynie na zdjeciu i to po srodku bo z boku to wytna... 🤨 🤢 dobranoc i do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem jak Wam ale mi dziś przez tą pogodę - cały czas pochmurno i strasznie wieje , to nic się nie chce i jakaś taka nie do życia jestem :/ i już mi się spać chce 🙂 w sumie co się dziwić - wieczorynka już minęła 😁 uciekam się myć i chyba faktycznie się położę 🙂 dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka. No ja na razie tylko 2, później pewnie zacznę tyć. Zresztą każda ciąża jest inna.
Ja dziś wybrałam się do piwnicy po paki ciuszków żeby móc poprzebierać te dziewczęce od uniwersalnych.. nie jest źle jak na razie 4 reklamówki odłożyłam do oddania znajomej tych dziewczęcych ubranek hehe 🙂
Zaczęłam licytować wózeczek 3w1 i ciekawe czy wygram czy nie 😮
Od przekładania tych ciuszków zaczął boleć mnie brzuszek i spać mi się już chce, ale jeszcze za wcześnie na sen. Muszę jeszcze córcie wykąpać, dać jej witaminki i mleczko na dobranoc (nie chce mi jeść żadnych kaszek, mówi bleee)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi chyba kilogramy w biodra idą bo brzuch tylko troszkę się powiększył od 16 tc.

Zawsze miednica się rozszerza więc pewnie stąd to przybieranie w biodrach, a do tego nasz organizm magazynuje tłuszczyk abyśmy później były w stanie wykarmić malucha przy ścisłej diecie 🙂 Więc licze na to że jakoś się to zgubi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Michasia, ttinka gratuluję synków 🙂
Ja mam nadzieję dowiedzieć się płci 27 września - wtedy mam usg 🙂
Michasia też mam podobny termin porodu - 24 stycznia 🙂
Jutro idę na basen na zajęcia dla kobiet w ciąży - zobaczymy jak będzie i czy wogóle dam radę po nich wyjść z basenu :P

Pozdrawiam wszystkie mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia napisał(a):
ttinka, ty też synka będziesz miała czy jeszcze nie wiesz, bo już się gubię a tabelkę próbuję zaktualizować


doncia, na usg wyszedł mi chłopczyk
co do imienia to dam ci znać, bo na razie trwają konsultacje z mężusiem

ha! wygrałam aukcje z wózkiem. 660zł za używany przez 2-3mc coneco barracuda 3w1 taki turkusowo-czarny. nie lubie licytować bo dosyć stresujące gdy w ostatnich sekundach cię ktoś przebija z ceny

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
doncia napisał(a):
ttinka, ty też synka będziesz miała czy jeszcze nie wiesz, bo już się gubię a tabelkę próbuję zaktualizować


doncia, na usg wyszedł mi chłopczyk
co do imienia to dam ci znać, bo na razie trwają konsultacje z mężusiem

ha! wygrałam aukcje z wózkiem. 660zł za używany przez 2-3mc coneco barracuda 3w1 taki turkusowo-czarny. nie lubie licytować bo dosyć stresujące gdy w ostatnich sekundach cię ktoś przebija z ceny

dobranoc

Ja na allegro kupiłam Teutonie mistral za 650 - stan idealny, z fotelikiem samochodowym 🙂 kolor czerwony, a gondola wyściółkę ma "z misiowego" materiału. Wózek rewelacja, leży już na strychu od 2 m-cy i czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja wózek mam czerwony ale muszę dokupić okrycie na nóżki i torbę bo wydaję mi się ona bardzo przydatna.. mam dostać jeszcze niebieski wózek ale jak mój go do domu przywiezie to dopiero się wtedy okaże który lepszy i ładniejszy.. 😉 ale dziś brzydka pogoda...
taka dołująca :/ idę babcie odwiedzić.
miłego dzionka dziewuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie przyszłam z córcią z przedszkola i tak mnie plecy zabolały , że siadłam . za długo już mnie nie bolało :/ a do tego brzusio pobolewa 😞 maluszek coś mało aktywny , wczoraj tylko wieczorkiem lekko się poruszył i dziś rano a tak to chyba śpi .
a co do wózeczka to my jeszcze nie mamy , jedynie się rozglądamy 🙂 ale jakiegoś upatrzonego nie mamy. ale jeszcze trochę czasu jest więc zdążymy coś wybrać 🙂 miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny w ten jesienny poranek..
jest bardzo wcześnie a ja juz w sklepie bylam 🙂 zmarzlam jak cholera 🙂chodz ubralam sie bardzoooo grubo 🙂 kupiłam sobie świeże bułeczki i jogurcik 🙂 młody od razu zaczął kopać jak tylko zrobiłam jeden kęs 😁 dziś jadę znowu do kuzynki pilnować malutkiej 😉 fajniutka taka, ma 2 miesiące a już się tak słodko śmieje 🙂 już nie mogę się doczekać aż moje takie bedzie 🙂 🙂
naprawdę się tu cicho zrobiło 🤔
PISAĆ pisac laski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć,

Jakioś ostatnio czasu mi brak na siedzenie przy kompie (siedze 8h w pracy i w domu już popołudnie z dala spędzam).

Dziś mam wolne wiec aktywnie odpoczywam, mam dzień dla siebie. Znów wypad do fryzjera żeby naprawił mój kolor, który w zeszłym tygodniu tak zniszczył - z rudego zrobił machoniowe a miały być naturalne rude, wiec dziś ide na dekoloryzacje i niech robi nawet ten płomieniście rudy 🙂
Wiele osób mówi że ładniej mi jest w tym kolorze, ale czuję się staro i starzej wyglądam - to już każdy potwierdza, a że ostatnio mam problemy z zaakceptowaniem różnych rzeczy to kolor bezwzględnie podlega zmianie. Zobaczym co z tego wyjdzie, mam nadzieje że dziś będzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ale dzisiaj zimno!!! Aż z domu się wychodzić nie chce.
Byłam wczoraj na basenie i kurcze fajne te zajęcia chociaż nie mogłam w tej wodzie utrzymać wogóle równowagi

Co do wózka to też mam wybrany - Bebetto Fabio ale kupię go dopiero przed samym porodem

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do tych naszych chlopcow to naprawde chyba sie wojna zbliza 🙂mam kolezanke co ma tez termin na styczen razem chodzimy do lekarza i ona tez synka bedzie miala 🙂 jestem ciekawa gdzie oni pozniej znajda jakas dziewczyne ? 😜 ja dzis lenia mam niesamowitego, mialam jechac do kuzynki dzidzi jej popilnowac ale nie przyjma jej dzis do dentysty i na wtorek sie umowilismy 🙂 ale mi ten tydzien szybko umkną 🙂 dzis juz piatek... ehh 😜 nawet sie nie obejrzymy jak bedziemy bobaski tulic 🙂 ja od dzis postanowilam bardzo duzo odpoczywac... wczoraj wieczorem taki mocny skurcz mialam z 10 min mnie trzymalo az lzy mi polecialy nie wiedzialam co sie dzieje... moj juz buty ubieral po samochod chcial leciec zeby na pogotowie mnie zawiesc ale przeszlo mi i zasnelam po pol godziny sie obudzilam i troszke mnie pobolewal dol brzucha ale poszlam pod prysznic i spowrotem nyny.. a dzis jest lepiej. jutro to nawet na zakupy nie pojade mojego samego wysle.. postanowilam ze na nastepne usg pojde na 3d. ja dopiero bede je miec w 30 tyg tak ze pieniazki zdaze uzbierac. bede miec jakas pamiatke chociaz z okresu ciazy. a nie tylko faldki na brzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz jest sezon na chłopców, a może za rok czy dwa będzie na dziewczynki i nasi mali panowie znajdą sobie partnerkę - nie martw się Michasia będziesz teściową 🙂

Ja wieczorem miałam skurcze, ale to pewnie z mojej winy bo mały się nie ruszał ostatnio i postanowiłam go poszturchać, i zapewne od mojego dotyku skurcze się zaczeły 😞 ale swego dopięłam mały zaczął wierzgać że nawet tatuś pierwszy raz poczuł jak kopie 🙂

Wróciłam już od fryzjera, znów ruda 🙂 i szczęśliwa 🙂 i nawet mnie nie skasował za dzisiejszą usługę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...