Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
daga mi tez magnez na skurcze nie pomaga mam brac go 2 razy dziennie i jakos nie pomagalo wiec biore raz tylko po co mam malego faszerowac jak i tak to nie pomaga 🙃
my dzis z kacperkiem leniuchujemy od rana 🙂 i tylko wychodze do lazienki i do lodowki 😁 co chwile jem pije robie siku i leze i tak w kolko 😁 dzis nikt ze mnie porzytku by nie mial 😁 😁 zaraz ide sie wykapac i spowrotem do lozka 😁 ciekawe co tam u donci 🙂 moze juz malego oglada 🙂 fajne wozeczki niestety mnie na nowy nie stac a dostalam uzywany w bardzo dobrym stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Katarzyn napisał(a):
brzuch mam nisko już kilka tygodni..rozwarcia nie mam, ale lekarz boi się, że te moje skurcze spowodują właśnie skrócenie szyjki i rozwarcie. dlatego nigdzie nie chodzę bez potrzeby.
no w takim razie uwazaj na siebie, chociaz z miesiac musisz wytrzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katarzyn no to duzo odpoczywaj,bo nisko brzus juz niebezpiecznie tak...wytrzymajcie chociaz do 36 tygodnia,a wtedy niech sie dzieje co chce;p ja juz taka madra a od jutra juz mam 36 tydzien mhmm;p
coraz wiekszy stres...

Michasiu to ze uzywany nie znaczy ze gorszy.Jaki masz kolorek? no ja tez biore raz dziennie...szkoda sie truc tabletkami jak nic ie daja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
kurde a ja sie nawet nie przygldalam mojemu brzuszkowi.. 🤨 bo jak widze te rozstepy to mnie z nerwow nosi 😠 jak sie wykapie to sobie przeglad zrobie 😁


he Michasiu zejda;* nie martw sie 😉
moj brzuszek tez troszke nizej...ale z dnia na dzien jeszcze wiekszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga ja mam niebieski jasno niebieski wozeczek. ale 2 czesciowy a fotelik mamy kremowy tez pasuje do chlopca mi sie wydaje. 🙂 hehe ty juz 36 tydzien kurde ale ten czas zlecial 😁 😁 u mnie 34 tydzien 1 dzien 😁 ale tez sie strasznie stresuje tym bardziej ze u mnie cesarka 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
michasia24 napisał(a):
kurde a ja sie nawet nie przygldalam mojemu brzuszkowi.. 🤨 bo jak widze te rozstepy to mnie z nerwow nosi 😠 jak sie wykapie to sobie przeglad zrobie 😁


he Michasiu zejda;* nie martw sie 😉
moj brzuszek tez troszke nizej...ale z dnia na dzien jeszcze wiekszy...
no to ze wiekszy to akurat idzie zauwazyc bo jak wstaje to nieraz musze przytrzymac brzuch na dole bo strasznie w dol ciagnie 😞 i boli niesamowicie wygladam przy tym jak babcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to napewno ładniutki 😉
No jasne,ze pasuje 😉 to taki neutralny kolorek 😉
No cesarka nie za fajnie,tez bym nie chciala...bo to dlugie gojenie i rozne skutki ubocczne.Mam nadzieje,ze obedzie sie w naszych przypadkach bez.Wiesz dzidzius moze sie jeszcze odwrocic.
Naturalny porod najlepszy,ale ja tak bardzo sie boje bolu...brr... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katarzyn napisał(a):
kurcze Wam duszno i ciezko oddychac a ja ciagle siusiu biegam przez to ze ten maly gnom moj jest tak nisko 🙂


Świetnie Cię rozumiem 🙂 mój dziuniek też co chwilę uciska mi pęcherz , a główkę ma bardzo nisko 🙂
co chwilę się kręci i wierci 🙂 na krześle też za długo nie wysiedzę bo kręgosłup zaczyna boleć 😁
oj starość mnie dopada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
daga mi tez magnez na skurcze nie pomaga mam brac go 2 razy dziennie i jakos nie pomagalo wiec biore raz tylko po co mam malego faszerowac jak i tak to nie pomaga 🙃
my dzis z kacperkiem leniuchujemy od rana 🙂 i tylko wychodze do lazienki i do lodowki 😁 co chwile jem pije robie siku i leze i tak w kolko 😁 dzis nikt ze mnie porzytku by nie mial 😁 😁 zaraz ide sie wykapac i spowrotem do lozka 😁 ciekawe co tam u donci 🙂 moze juz malego oglada 🙂 fajne wozeczki niestety mnie na nowy nie stac a dostalam uzywany w bardzo dobrym stanie 🙂


powiem Ci , że ja w sumie chciałam kupić używany wózek ale mój ślubny się nie zgodził 🤔
uparł się jak osiołek , że ma być nowy i koniec kropka . a tak to byśmy nie przepłacali , zawsze kasa na inne wydatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...