Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Michasiu no tak ,i tak sie nie napije,a bede niepotrzebnie siedziec i slinka mi bedzie kapac na jakiegos szampanka;D tyle abstynencji haha 😁 no ale spoko,wtedy to juz chce byc w szpitalu.Zreszta jak nie urodze wczesniej to mnie lekarz bierze 28.12 do szpitala.

Peg to juz kazdej sie wlaczyl ten strach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za wsparcie 🙂
Co do mojego samopoczucia to całkiem nieźle... czasem zgaga dokucza, duszności też trochę - ale nie wiem czy tą ciąża czy stres :/
Z tego wszystkiego schudłam zamiast przybrać na wadze, ale mam nadzieję że nie odbiło się to na Mikołajku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arnulka napisał(a):
Dzięki za wsparcie 🙂
Co do mojego samopoczucia to całkiem nieźle... czasem zgaga dokucza, duszności też trochę - ale nie wiem czy tą ciąża czy stres :/
Z tego wszystkiego schudłam zamiast przybrać na wadze, ale mam nadzieję że nie odbiło się to na Mikołajku 😞
arnulka kochanie ty sie bierz za siebie bo to nie zarty... ja wiem ze ci ciezko po rozstaniu ale nie mozesz sie teraz poddac masz mikolaja musisz dla niego walczyc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arnulka musi postarac sie z powrotem teraz zlapac wziez z mezem.Ale wierze,ze Wam sie to uda.I wcinaj duzo zebys nabierała Ty i Twoj dzidzius! On CIe teraz bardzo potrzebuje;*

A Michasiu mam wzgledy haha 😁
WIesz co bo bede rodzila w innym miescie,u swojego lekarza i on chce mnie wczesniej 😁:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
arnulka napisał(a):
Dzięki za wsparcie 🙂
Co do mojego samopoczucia to całkiem nieźle... czasem zgaga dokucza, duszności też trochę - ale nie wiem czy tą ciąża czy stres :/
Z tego wszystkiego schudłam zamiast przybrać na wadze, ale mam nadzieję że nie odbiło się to na Mikołajku 😞
arnulka kochanie ty sie bierz za siebie bo to nie zarty... ja wiem ze ci ciezko po rozstaniu ale nie mozesz sie teraz poddac masz mikolaja musisz dla niego walczyc 😘

Wzięłam się za siebie już w miarę tydzień temu i wciskam jakieś jedzonko... najgorsze że do lekarza dopiero pod koniec przyszłego tygodnia... ale mam nadzieję że wszystko będzie ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Arnulka musi postarac sie z powrotem teraz zlapac wziez z mezem.Ale wierze,ze Wam sie to uda.I wcinaj duzo zebys nabierała Ty i Twoj dzidzius! On CIe teraz bardzo potrzebuje;*

A Michasiu mam wzgledy haha 😁
WIesz co bo bede rodzila w innym miescie,u swojego lekarza i on chce mnie wczesniej 😁:P

Dzidziuś na szczęście mimo wszystko nabierał... jak bylam ostatnio to Pan doktor stwierdził że będzie duży chłopak... 🙂
Ja też wierze, że całej naszej trójce się uda... w końcu nie po to mu przysięgałam, żeby przy pierwszym potknięciu go zostawić.... a Mikołaj na pewno pomoże nam to wszystko odbudować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia napisał(a):
Melduje się 🙂

Wczoraj o 10:28 zostałam mamusią 🙂 Dominik waży 1500 g, urodził się przez CC, teraz leży w inkubatorku ale oddycha już samodzielnie. Ma co prawda zapalenie płuc ale u wcześniaków często się zdarza. Stan stabilny, minki strzela, odkopuje się wiec odruchy ma prawidłowe.

Ja czuje sie całkiem nieźle. Leże piętro niżej wiec piesze wycieczki po schodach mam już za sobą. Podejrzewam że po naturalnym porodzie nie byłoby mi lżej. Najgorzej jest z perestaltyka jelit, bo jednak gazy się zbieraja i podrażniają ranę. Macice ładnie oczyścili wiec już dziś wskocze w swoje koszule nocne bo krwawienie nie jest jakieś mega obfite. Już zamówiłam u męża zwykłe podpaski bo te bella mama są za duże na taki stan rzeczy.


Kochana - ogromne gratulacje!!! Duzo, duzo zdrowka dla Dominika a Tobie szybkiego powrotu do formy! Ochh...nasza pierwsza mamusia 🙂 Jeszcze raz GRATUACJE! 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_miilka napisał(a):
daguza moze ty nie chcesz ale jak Twoje maleństwo będzie chciało to i zaciskanie nóg w grudniu nie pomoże.. hahaha
Ja mialam najpierw termin na 31 grudnia potem zmienili na 24/26 grudnia a teraz cos o 19 mowia 😁
wszytstko przed Tobą 😁


na 19go to na moje urodziny 😎 😉

A co do porodow, to dziewczyny nie zapomnijcie prosze przygotowac sie rowniez na rodzenie...po terminie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e_miilka napisał(a):
daguza moze ty nie chcesz ale jak Twoje maleństwo będzie chciało to i zaciskanie nóg w grudniu nie pomoże.. hahaha
Ja mialam najpierw termin na 31 grudnia potem zmienili na 24/26 grudnia a teraz cos o 19 mowia 😁
wszytstko przed Tobą 😁


bede sie starala zaiskac jednak haha 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Mamuśki 🙂

Rozmawiała właśnie z lekarzami co prawda ginekologami a nie pediatrą ale podobno często zapobiegawczo wola chuchać na zimne i przy niewielkich zmianach w płucach wolą podac antybiotyk niż czekać co się stanie.

Już nie moge się doczekać kiedy będę mogła go wziąć na ręce. Pediatra powiedziała że jak juz sie na 100% ustabilizuje bez wspomagania oddechu czy oczyszczonego powietrza to będę mogła go kangurować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Mamuśki 🙂

Rozmawiała właśnie z lekarzami co prawda ginekologami a nie pediatrą ale podobno często zapobiegawczo wola chuchać na zimne i przy niewielkich zmianach w płucach wolą podac antybiotyk niż czekać co się stanie.

Już nie moge się doczekać kiedy będę mogła go wziąć na ręce. Pediatra powiedziała że jak juz sie na 100% ustabilizuje bez wspomagania oddechu czy oczyszczonego powietrza to będę mogła go kangurować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...