Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
Mamuśki, a teraz pytanko z innej beczki. Dajecie coś waszym facecikom w dniu ich święta czyli za tydzień w niedziele 30 września?


... a buziak to nie wystarczy 🙂?? Mójcion nie lubi tego typu "świąt", on uważa że kocha mnie i szanuje (i takie tam) cały czas a nie tylko w walentynki czy dzień kobiet. Co prawda na dzień Kobiet kwiatuszka przyniesie 🙂 i jest miło.

Ja, My też wolimy KFC, odkąd przestałam być wega i posmakowałam KFC nałogowo tam się stołujemy, raz na miesiąc to mus, a bywa ze i 4xm-cu pójdziemy, a to na zakupach jak zadługo nam zejdzie, a to tak bez okazji bo nie mam weny do gotowania. Teraz w ciąży trochę smak mi się zmienił i czasmi ale nie zawsze te kuraki są za ostre, a te łagodnie znów są strasznie słone, wiec teraz 1x mc tam zaglądamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
Mamuśki, a teraz pytanko z innej beczki. Dajecie coś waszym facecikom w dniu ich święta czyli za tydzień w niedziele 30 września?


Ttinka też się nad tym zastanawiałam dzisiaj i doszłam do wniosku, że jak mój G może się pofatygować na Dzień Kobiet to ja też mogę mu się odwdzięczyć hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babki ja dopiero teraz kompa odzyskalam bo sie system popsul 😞 ale juz jestem 🙂 a co do swieta dla naszych facecikow.. to sie zastanowilam i chyba buziaka jakiego moj dostanie 😉 a jutro moj ma urodzinki i niewiem kompletnie co mu kupic.. wymyslilam wczesniej ze wieczorem na brzuszku przykleje sobie kokardke (tylko kokardke) ☺️ i ja bede tym prezentem ☺️ ale lekarz kazal zrezygnowac ze stosunkow 😞 🤢 ze wzgledu na skurcze.. 🤨 ale zaczelam duzo odpoczywac i lezec i skurcze ucichly, wiec nie wiem czy moze by zarezygowac... 😉 ☺️ a jak wy sie dzis czujecie? dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 ja dziś byłam u lekarza , wszystkie wyniki mam w normie 🙂 co mnie bardzo cieszy , tylko hemoglobina 0,7 poniżej normy ale powiedziano mi , żeby się tym nie przejmować , więc tak czynię 🙂
miałam dziś usg i spytałam się lekarza , czy widać co będzie nie naprowadzając go na wynik ostatniego usg , a on mi na to , że wydaje mu się że dziewczynka 😮 🙃 😁 🤪 no to szok 😁 byłam z mamą na usg i tak się zaczęłyśmy śmiać , i powiedziałam , że wcześniej mówił , że to chłopiec. A on , że teraz nie widzi ale może siusiak się schował i okaże się na następnym usg około 30tygodnia. tak długo muszę czekać 🥴 aż mnie korci , żeby prywatnie pójść na samo usg i się dowiedzieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Ja dostałam tez 75 Glukozy...az mi sie isc tam nie chce.
Wczoraj poleciałam na zakupy i kupilam przesliczny polarowy rozowy rozek i lodki,cieplutki kombinezonik dla corci 😉Nie potrafiłam sie oprzec 😉
a wy jak?tez w szale zakupow? milego piatku mamusie 😉


Ja tak szalałam na zakupach, że juz nie wiem co kupować 🙂 Dziś na allegro kupiłam pluszaka z bijącym sercem, ma bardzo dobre opinie, kilkoro dzieci tylko na niego nie reagowało, ale postanowiłam, że chce kupić mojemu maluszkowi zabawkę taką żeby miał od nas nowiutką, a nie używaną po innych dzieciakach czy moje miśki. Jutro idę ją odebrać, sama jestem ciekawa jak dziecko słyszy moje serce (maskotka wydaje odgłos serca matki jaki dziecko słyszy w łonie 🙂 ) ciekawe.

Ubranek od 0-6 m-cy mam już 5 pudeł, 3 po chrześniaku i 2 sama pokupowałam głównie na allegro, lumpeksach i itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.
Wracając do mojego ostatniego tematu, to chyba coś wymyśle mojemu mężusiowi - niech się cieszy 😁
Nie robię zakupowych szaleństw, jakoś nie chce mi się no i brak czasu, albo pogoda beznadziejna
Normalnie nie mogę dłuższych spacerków, wymiękam 😞
Ogólnie to chciałam wam powiedzieć dobranoc mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia napisał(a):
Właśnie dostałam info że mam już wyniki badań. Glukoza na czczo 73,0 a norma 74-106, czyli poniżej, po 2h 132,20 tu normy nie mam podanej. Muszę teraz pana Googla wypytać co to znaczy jak jest cukier niski 🤢

Doncia o niskim cukrze można mówić jeśli jest ok 60 - wynik 73 to bardzo dobry wynik, nie masz się co martwić. Troszkę wiem na ten temat mój synek od 4 lat choruje na cukrzycę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ais2 napisał(a):
doncia napisał(a):
Właśnie dostałam info że mam już wyniki badań. Glukoza na czczo 73,0 a norma 74-106, czyli poniżej, po 2h 132,20 tu normy nie mam podanej. Muszę teraz pana Googla wypytać co to znaczy jak jest cukier niski 🤢

Doncia o niskim cukrze można mówić jeśli jest ok 60 - wynik 73 to bardzo dobry wynik, nie masz się co martwić. Troszkę wiem na ten temat mój synek od 4 lat choruje na cukrzycę 😉


Mi już w szpitalu 3 lata temu stwierdzili hipoglikemie, ale niepamietam jakie w tedy miałam wyniki, a nie chce mi się iść na strych poszperać w dokumentach ☺️

Czy was też męczy zgaga?? Masakra normalnie, cały czas mnie trzyma, renie czy maloks już nie wyrabia, a migdały chyba kilogram musiałbym zjeść żeby pomogły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂 widzę tutaj spokojniutko 🙂

U nas dzisiaj spokojnie 🙂 Mój G poszedł na 3 zmianę i sobie tak siedzę i nie mam co robić 🙂 Jeszcze na dodatek jutro mamy szkołę maaasakra 🙂
Ja jeszcze nie wpadłam w taki ogromny szał kupowania hehe za miesiąc zacznę powoli wpadać hehe 🙂)
Dobranoc Dziewuszki Miłej Nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie dziś intensywnie , pojechałam do miasta na zakupy , przy okazji zaliczyliśmy całą rodzinką multikino i seans barbie 🙂 córcia była wniebowzięta 🙂 mąż nie za bardzo 😁 ale czego się nie robi dla swojego Serduszka ? 🙂
przed chwilą skończyłam piec serniczek a teraz robię torcik 🙂
pochwale się- jutro będę miała gości z okazji urodzinek 🙂 więc trzeba się przygotować troszkę 🙂
miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
No Aniu to Wszystkiego Najlepszego!
Niedziela, czas lenistwa 🙂 aj muszę sobie pogonić gdzieś jakieś fajne buciki jesienne kupić hehe żeby pasowały do dresów no i najwyżej leginsów 😁 bo ostatnio tylko w takich ciuchach chodzę, ale to chyba jak większość brzuchatek 😜
Życzę udanej niedzieli, pa mamuśki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu wszystkiego najlepszego duzo kasy i zdrowka dla ciebie i dzidzi!!!!
co tam u was? ja dzis bylam u kuzynki bo jej corunia starsza miala urodzinki i chciala zeby ciocia przyjechala. oczywiscie zeby nie wrocic na pusto dostalismy lozeczko turysyczne, fotelik samochodowy, karuzele na lozeczko, 2 misie i poduszke taka do wozka 🙂 hehe a i kolejny ochraniacz do lozeczka 🙂 taki co sie miedzy barierki daje. no i moja mama sie smieje ze duzo mam w domu dla dziecka a nic na to nie wydaje 🙂 wlasnie sie dowiedzialam ze moja kuzynka ktora jest w moim wieku jest w ciazy!!! 🤪 jutro jedzie ze mna do lekarza, ja na badania a ona po skierowanie na usg 🙂 i potem chce zebym z nia jechala na usg 🙂 wiec bede pierwsza jak sie dowiem czy jest czy nie 🙂 jak tam wasze dzieciaczki? moje co chwile daje o sobie znac i to tak konkretnie mam nadzieje ze jak sie urodzi to spokojne bedzie.. 😉 milego dzionka zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
aniu wszystkiego najlepszego duzo kasy i zdrowka dla ciebie i dzidzi!!!!
co tam u was? ja dzis bylam u kuzynki bo jej corunia starsza miala urodzinki i chciala zeby ciocia przyjechala. oczywiscie zeby nie wrocic na pusto dostalismy lozeczko turysyczne, fotelik samochodowy, karuzele na lozeczko, 2 misie i poduszke taka do wozka 🙂 hehe a i kolejny ochraniacz do lozeczka 🙂 taki co sie miedzy barierki daje. no i moja mama sie smieje ze duzo mam w domu dla dziecka a nic na to nie wydaje 🙂 wlasnie sie dowiedzialam ze moja kuzynka ktora jest w moim wieku jest w ciazy!!! 🤪 jutro jedzie ze mna do lekarza, ja na badania a ona po skierowanie na usg 🙂 i potem chce zebym z nia jechala na usg 🙂 wiec bede pierwsza jak sie dowiem czy jest czy nie 🙂 jak tam wasze dzieciaczki? moje co chwile daje o sobie znac i to tak konkretnie mam nadzieje ze jak sie urodzi to spokojne bedzie.. 😉 milego dzionka zycze


Hehe, podobno, po zachowaniach dziecka w łonie można wnioskować jakie będzie jak juz je opuści 🙂 wiec pewnie twój będzie Brykaczem Wilekim 🙂 a mój Leniwcem MegaWielkim 🙂 ale cóż to akurat po tatusiu odziedziczył, ciekawe czy po mnie coś będzie miał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki jak samopoczucie?
Mnie jutro czeka 75g glukozy, ehhhh juz mi nie dobrze na sama myśl.....Naszczeście mój Kochany K.... bierze na ten dzien specjalnie dzien wolnego...nie bede osamotniona w cierpieniach heh 🙂
A dziś leniuchuje 🙂 leze do góry brzuszkiem.....
Miłego Dnia Kobitki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny...
mój Antoś też jest bardzo ruchliwy...ale powiem Wam, że u mojej siostry nie sprawdziło się to powiedzenie, że jak dziecko zachowuje się w macicy tak i poza nią. jej mały ruszał się baaardzo rzadko. czasem tylko dwa razy w ciągu dnia ją kopnął, a po urodzeniu zrobił się mega aktywny 😉
więc ja mam nadzieję, że mój Antoś teraz się wyszaleje a po urodzeniu zamieni się w leniwca pospolitego jak mamusia i tatuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...