Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu, gdyby miał mi robić 2tyg wcześniej to wychodzi mi 1 stycznia, ale wątpię że w ten dzień mi zrobią więc obstawiam 2,3 stycznia lub kolo 28grudnia.. nie wiem już sama. Jutro przycisnę doktorka to mam nadzieję że mi powie kiedy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!!! A ja zamulona jak nie wiem tym bolem... o 17.30 juz nie wyrobilam i pojechalam do dentysty bo do 18 przyjmowal a ta baba do mnie ze oni koncza juz prace i mnie nie przyjmie... z bolem i w ciazy odmowil moga mnie na czwartek zapisac czaicie?? z bolem do czwartku 😮 🤢 sie wkurwilam i powiedzialam ze do czwartku nie wytrzymam i pojade do innego dentysty... ale on dopiero jutro o 13 przyjmuje.. 😮 🤢 wiec pewnie po spaniu bede dzis miala... teraz bol troszke ustal ale ogolnie jest nie do zniesienia... wiecie ile ja dzis zjadlam?? jedna kromke chleba i wypilam jogurt 😲 😮 w glowie mi sie kreci z glodu a jesc nie mam ochoty tylko pije ale tez na sile.. a do tego biegunka... 😮
nie wiem co sie dzieje.. 😲 😮
moj mi wlasnie jajecznice robi ale nie wiem czy ja zjem..

daga daj znac jak tam po wizycie u lekarza, nie dziwie sie ze cie juz to meczy... 😘
tinka no ja tez bym chciala znac date cesarki bo watpie zeby maly mi sie obrocil... chodz ostatnio woole czuje jego ruchy wszedzie po calym brzuchu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nic widze ze kazda juz lulu poszla wiec i ja ide... 🙂 jutro mam nadzieje ze dziasla nie beda bolaly i ze w koncu bede mogla sie zabrac za pozadki swiateczne... powiem wam szczeze ze dzis odpuscilam sobie sprzatanie gotowanie i dom wyglada jak po tornadzie... 😲 wogole zauwazylam kolejne rozstepy i dol do tego mnie zlapal 😞 😮 🤢 mam dosc samej siebie... ale wam znow marudze 😞 🤨 😮 ide juz lepiej lulu 😘 do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do lekarza idę za tydzień w środę... Mała leży główką w dół i podobno już się nie obróci do porodu więc muszę czekać aż zacznę rodzić bo cesarki raczej mieć nie będę. Lekarz ostatnio kazał nam być w pogotowiu od 10 stycznia więc już jak na szpilkach siedzę. Do tego pobolewa mnie brzuch na dole i drętwieją nogi...
Idę spać to może jutro będzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. Wróciłam od lekarza i jestem zła jak osa.. jak już mówiłam facet zmienia zdanie co 5minut.. teraz stwierdził że może jednak naturalnie da radę i za 3 tyg mam przyjść na wizyte 😠 a w poniedziałek prywatnie do niego na ktg 😠 ja nie wiem ale on to chyba na kasę liczy.. pogieło go 😠
ja już wymiękam 😞 wszystko mnie napierdziela boli, dziś mam taki dzień że nie mam siły ani stać ani siedzieć bo mi się ciemno robi i gorącą jeszcze mi się astma załącza do tego 😞 doła już mam takiego że lepiej nie mówić.. wyć się chce 😞
jeszcze do tego dziś ostatni raz do szkoły muszę się do turlać a ja nie mam siły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂
nie denerwuj się Ttinka 😘 może facet nie kojarzy Cię i nie pamięta co mówił wcześniej 😮
bo mój czasem tak ma 😮 😁 pamięć dobra ale krótka 😁
ale aż tak późno kazał Ci przyjść na następną wizytę???????
ja od tego tygodnia mam chodzić co tydzień 😮 🥴
a 3 tyg przerwy to bardzo dużo 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu mó lekarz to zamotany koleś 😮 ma wizyty w 3 miejscach na nfz, dodatkowo u siebie prywatnie i szpital.. zamot totalny ale i tak mnie zirytował 😮

chciał zrobić wizytę za 2tyg ale to święta i dla tego za 3.. ale ja wątpie czy wytrwam tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj to kompletne kalectwo ze mnie, nie mogłam zdjąć leginsów i majteczek 😮 bo tak mnie pachwiny nawalały, a on się śmiał "co brzuszek przeszkadza" masakra 😮 😠
młody koleś a taki irytujący, czasem jak coś powie to mam ochotę go czym kolwiek walnąć, tylko brak mi już siły nawet na chapanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
Aniu mó lekarz to zamotany koleś 😮 ma wizyty w 3 miejscach na nfz, dodatkowo u siebie prywatnie i szpital.. zamot totalny ale i tak mnie zirytował 😮

chciał zrobić wizytę za 2tyg ale to święta i dla tego za 3.. ale ja wątpie czy wytrwam tyle


ale dziadyga mógł Cię zapisać na 21 przed świętami
ja mam teraz wizytę jutro a potem 20 lub 21 i potem 28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania_ust napisał(a):
ttinka napisał(a):
Aniu mó lekarz to zamotany koleś 😮 ma wizyty w 3 miejscach na nfz, dodatkowo u siebie prywatnie i szpital.. zamot totalny ale i tak mnie zirytował 😮

chciał zrobić wizytę za 2tyg ale to święta i dla tego za 3.. ale ja wątpie czy wytrwam tyle


ale dziadyga mógł Cię zapisać na 21 przed świętami
ja mam teraz wizytę jutro a potem 20 lub 21 i potem 28


wiesz on w środy przyjmuje, a ktg czy usg robi w poniedziałki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej tinka to idetyczna sytuacja co i u mnie 😮 tylko ze u ciebie cc idzie ze wzgledu wczesniejszego porodu takiego a u mnie polozenie malenstwa 🤢 i mi lekarz powiedzial to samo co tobie ze moze dam rade urodzic normalnie... 😲 😮 i tez moj lekarz zmienie zdanie co 5 min co wizyta to inaczej gada... ja juz biore pod uwage pojscie do innego lekarza, przepuisanie sie od tego tylko sie zastanawiam czy jest sens na te ostatnie tygodnie... a tak wogole to ja na normalny porod sie nie godze... nigdy w zyciu!!! nie bede zdrowia dziecka ryzykowac tylko dla tego ze on ma taki kaprys 🥴 😮 a wizyte mam teraz w piatek zobaczymy co mi powie.. on tez mnie nie pamieta zazwyczaj myli mnie z innymi paniami i gdyby nie to ze w karcie ma pozapisywane wszystko to by nie wiedzial na czym sprawa stoi... 😠 😮

ci nasi lekarze to normalnie cyrkowcy... i to kazdy... od dentysty zaczynajac... 😮 myslalam zze tylko u mnie sa takie jaja 😮

mnie dzis brzuch boli... ale nie wiem czy to żołądek czy cos z dzidzia poprostu az mnie mdli momentami...
ale i tak sie lepiej czuje niz wczoraj bo dzis juz mam kuchnie posprzatana, pranie wstawione i obiad na gazie... dzis robie zupke pomidorowa na ryzu 😁 moj uwielbia wiec az chce sie robic 🙂
zaraz zabieram sie za sprzatanie pokoju 🙂 bo jeszcze lozko nawet nie poscielone 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
A ja mam wizytę na 28 a 17 na badania...
Coś mi się zdaje że też trochę późno...zwłaszcza że powiedział na ostatniej wizycie że szyjka może jeszcze ze 2 tyg wytrzyma... 🤨
no to faktycznie pozno ale zawsze mamy prawo isc do lekarza jakby cos sie dzialo i sie nie umawiac poprostu musi przyjac bez gadania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
michasia24 napisał(a):
hej tinka to idetyczna sytuacja co i u mnie 😮 tylko ze u ciebie cc idzie ze wzgledu wczesniejszego porodu takiego a u mnie polozenie malenstwa 🤢 i mi lekarz powiedzial to samo co tobie ze moze dam rade urodzic normalnie... 😲 😮 i tez moj lekarz zmienie zdanie co 5 min co wizyta to inaczej gada... ja juz biore pod uwage pojscie do innego lekarza, przepuisanie sie od tego tylko sie zastanawiam czy jest sens na te ostatnie tygodnie... a tak wogole to ja na normalny porod sie nie godze... nigdy w zyciu!!! nie bede zdrowia dziecka ryzykowac tylko dla tego ze on ma taki kaprys 🥴 😮 a wizyte mam teraz w piatek zobaczymy co mi powie.. on tez mnie nie pamieta zazwyczaj myli mnie z innymi paniami i gdyby nie to ze w karcie ma pozapisywane wszystko to by nie wiedzial na czym sprawa stoi... 😠 😮

ci nasi lekarze to normalnie cyrkowcy... i to kazdy... od dentysty zaczynajac... 😮 myslalam zze tylko u mnie sa takie jaja 😮

mnie dzis brzuch boli... ale nie wiem czy to żołądek czy cos z dzidzia poprostu az mnie mdli momentami...
ale i tak sie lepiej czuje niz wczoraj bo dzis juz mam kuchnie posprzatana, pranie wstawione i obiad na gazie... dzis robie zupke pomidorowa na ryzu 😁 moj uwielbia wiec az chce sie robic 🙂
zaraz zabieram sie za sprzatanie pokoju 🙂 bo jeszcze lozko nawet nie poscielone 😜



Ja wczoraj też zrobiłam pomidorową- z ryżem bo mój uwielbia a ja nie nawidzę, i z makaronem bo ja uwielbiam a mój znów nie cierpi... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
michasia24 napisał(a):
hej tinka to idetyczna sytuacja co i u mnie 😮 tylko ze u ciebie cc idzie ze wzgledu wczesniejszego porodu takiego a u mnie polozenie malenstwa 🤢 i mi lekarz powiedzial to samo co tobie ze moze dam rade urodzic normalnie... 😲 😮 i tez moj lekarz zmienie zdanie co 5 min co wizyta to inaczej gada... ja juz biore pod uwage pojscie do innego lekarza, przepuisanie sie od tego tylko sie zastanawiam czy jest sens na te ostatnie tygodnie... a tak wogole to ja na normalny porod sie nie godze... nigdy w zyciu!!! nie bede zdrowia dziecka ryzykowac tylko dla tego ze on ma taki kaprys 🥴 😮 a wizyte mam teraz w piatek zobaczymy co mi powie.. on tez mnie nie pamieta zazwyczaj myli mnie z innymi paniami i gdyby nie to ze w karcie ma pozapisywane wszystko to by nie wiedzial na czym sprawa stoi... 😠 😮

ci nasi lekarze to normalnie cyrkowcy... i to kazdy... od dentysty zaczynajac... 😮 myslalam zze tylko u mnie sa takie jaja 😮

mnie dzis brzuch boli... ale nie wiem czy to żołądek czy cos z dzidzia poprostu az mnie mdli momentami...
ale i tak sie lepiej czuje niz wczoraj bo dzis juz mam kuchnie posprzatana, pranie wstawione i obiad na gazie... dzis robie zupke pomidorowa na ryzu 😁 moj uwielbia wiec az chce sie robic 🙂
zaraz zabieram sie za sprzatanie pokoju 🙂 bo jeszcze lozko nawet nie poscielone 😜



Ja wczoraj też zrobiłam pomidorową- z ryżem bo mój uwielbia a ja nie nawidzę, i z makaronem bo ja uwielbiam a mój znów nie cierpi... 😁
no wlasnie ja za ryzem tez nie przepadam i mysle ze chyba sobie ugotuje makaron 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...